۱۱:۳۱ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۷۶۸۵
اخبار فلزات، طلا و ارز

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز (۹۸/۰۵/۳۰)/ قیمت طلا مجدد ۱۵۰۰ دلاری شد

قیمت طلا و سکه
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و طلای ۱۸عیار هم ۴۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و  ۱۵۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۱۶۸ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۳۹۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۵۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۳.۹ دلار معامله می‌شود.

نوع

قیمت لحظه

قیمت سکه بهارآزادی طرح جدید

۴ میلیون و ۱۵۰   هزار تومان

قیمت سکه بهارآزادی طرح قدیم

۴ میلیون و ۷۴  هزار تومان

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۲ میلیون و ۱۶۸  هزار تومان

قیمت ربع سکه بهارآزادی

یک میلیون و ۳۶۵  هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۹۵۹ هزار تومان

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار

۴۱۴  هزار و ۴۰۰ تومان

قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار

۵۵۲  هزار و ۵۰۰ تومان

قیمت هر مثقال طلا

یک میلیون و ۷۹۷ هزار تومان

قیمت هر اونس طلای جهانی

۱۵۰۳.۹ دلار

قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ | قیمت طلا مجدد ۱۵۰۰ دلاری شد
در حالی که سرمایه گذاران در انتظار انتشار صورت مذاکرات نشست ماه جولای فدرال رزرو هستند تا سرنخ هایی احتمالی از کاهش بیشتر نرخ بهره در آمریکا به دست بیاورند، قیمت طلا پس از بازگشت به بالای ۱۵۰۰ دلار در جلسه قبل امروز نسبتا کم نوسان بود.

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز،قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به ۱۵۰۵ دلار و ۴۲ سنت رسید. قیمت فلز زرد دیروز افت بیش از یک درصدی روز دوشنبه را جبران کرد و بار دیگر به بالای ۱۵۰۰ دلار رسید. قیمت طلا در بازار آمریکا نیز امروز به رقم ۱۵۱۶ دلار و ۲۰ سنت رسید.

اکنون سرمایه گذاران روی صورت مذاکرات نشست ماه جولای فدرال رزرو متمرکز شده اند که قرار است روز چهارشنبه منتشر شود.

سرمایه گذاران همچنین منتظر نشست سالانه بانک مرکزی آمریکا و نشست گروه ۷ در اواخر این هفته هستند تا ببینند سیاست گذاران قصد دارند برای تقویت رشد اقتصادی چه اقداماتی را به اجرا بگذارند.

تجار احتمال کاهش ۲۵ واحدی نرخ بهره در آمریکا در ماه سپتامبر را حدود ۹۴ درصد ارزیابی کرده اند.

حجم دارایی های اس پی دی آر گلد تراست بزرگترین صندوق سرمایه گذاری در بازار طلا روز سه شنبه با ۰.۲۱ درصد افزایش به ۱۸۴۵.۱۷ تن رسید.

شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی پس از فاصله گرفتن از بالاترین رقم ۳ هفته گذشته که در روز دوشنبه به ثبت رسیده بود، امروز نسبتا ثابت بود.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا روز سه شنبه اعلام کرد حتی اگر اقتصاد آمریکا در کوتاه مدت آسیب ببیند، وی باید در جبهه تجاری با چین مقابله نماید، زیرا پکن ده هاست که در حال فریب واشنگتن است.

  • 18
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید