شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
۱۱:۳۰ - ۱۹ مهر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۷۰۴۶۰۰
اخبار فلزات، طلا و ارز

قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا امروز ۹۸/۰۷/۱۹

بازار ارز و طلا
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۷ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۸ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش رویداد۲۴، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با تغییر جزئی نسبت به قیمت سکه در روز قبل، ۴ میلیون و ۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۲۳۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۳۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۸ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۵۰۹ دلار معامله می‌شود.

فعالان بازار طلا و سکه معتقدند حباب قیمت سکه تمام و نیم‌سکه با توجه به نبود تقاضا در بازار، به صفر رسیده است؛ آن‌طور که محمد کشتی‌آرای می‌گوید: چند هفته‌ایست که تقاضایی برای خرید سکه در بازار وجود ندارد و هم‌اکنون این بازار در رکود شدید است.

در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. بازاری‌ها می‌گویند: تقاضای کاذب دیگر برای دلار نداریم و با توجه به افت و خیز‌هایی که در سال قبل داشت و آرامش نسبی ماه‌های اخیر دیگر کسی به‌نیت سرمایه گذاری وارد این بازار نمی‌شود.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۷۲ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۱۷۴ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتار‌های مؤثر بازارساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه‌اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روز‌های گذشته به‌حساب می‌آید.

نوع

قیمت آنلاین

قیمت دلار

۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان

قیمت یورو

۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان

قیمت پوند

۱۴ هزار و ۱۷۴ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۱۷۲ تومان

قیمت سکه طرح قدیم

۳ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۴ میلیون و ۷ هزار تومان

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۲ میلیون و ۳۸ هزار تومان

قیمت ربع سکه بهار آزادی

یک میلیون و ۲۳۹ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۸۳۹ هزار تومان

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار

۴۰۸ هزار و ۶۰۰ تومان

قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار

۵۴۴ هزار و ۸۰۰ تومان

قیمت هرمثقال طلا

یک میلیون و ۷۷۰ هزار تومان

قیمت هرانس طلا دلار

۱۵۰۹.۱ دلار

قیمت پلاتین دلار

۸۹۵ دلار

قیمت انس نقره دلار

۱۷.۷۹دلار

  • 9
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش