۰۹:۲۸ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۳۰۷۷۵۳
تاپ طنز

طنز/ پنج روش ساده برای شناسایی گل‌زن‌های کلاس!

مدتیه که رسانه‌ها مدام راپورت گل زدن دانش‌آموزان رو میدن. پدر و مادرای عزیز که عمرا بتونن متوجه بشن؛ فلذا راهکارهایی ارائه میدیم که بین خودمون و معلمای عزیز و زحمتکش بمونه و بتونن از روی این علایم بفهمن که دانش‌آموز دلبندشون متاسفانه گل زده:

 

۱) اگه دانش‌آموز مَلَنگتون سر صف، موقع ورزش صبحگاهی، به جای پروانه، هلیکوپتری زد، شک نکنید که به‌صورت ناشتا گل زده.

 

۲) اگه سر کلاس دانش‌آموزتون درحالی‌که چشماش سرخ و خماره به شما زل زده و تمام مدت از درس لذت می‌بره و لبخند ملیحی هم بر لب داره، بدونید گل زده و از این لحظه به بعد، شما رو آلیس در سرزمین عجایب می‌بینه.

 

۳) اگه دانش‌آموز در یه زنگ یک ساعت و نیمی سه بار برای رفتن به آبخوری اجازه گرفت و بعضا بار چهارم دیگه اجازه هم نگرفت و سرش رو پایین انداخت و رفت، بدونید طفلک گل زده و مجبوره.

 

حتی ممکنه برای رفتن به آبخوری اسنپ هم بگیره چون مسیرِ از نیمکت تا کلاس براش چیزی معادل از تجریش تا میدون شوشه! پس وجدانا بهش گیر ندين.

 

۴) اگه معلم ادبیات هستید و سر کلاستون، دانش‌آموزی نان استاپ شعر میگه و از خاطراتش با شمس و مولانا تعریف ميکنه، در صورتی‌که اهل سرقت ادبی نباشه، گل زده.

 

۵) اگر هم معلم ریاضی هستید و دانش‌آموزتون با وسواس یک معادله سه دقیقه‌ای رو نیم‌ساعت کش داد و آخر سر هم به جواب نرسید، از الان گفته باشم که چتِ معادله حل کردن زده، تشویقش کنید که فکر کنه حلش کرده و سریع‌تر بره بنشینه سر جاش.

با این پنج راهکار ساده شما میتونید گل‌زن‌های کلاستون رو شناسایی و در اسرع وقت به کمیته انضباطی معرفیشون کنید.

 

افسانه جهرمیان

 

g​hanoondaily.‎​ir
  • 16
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.8 stars from 21 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید