۰۹:۵۰ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۳۰۵۵۰۰
تاپ طنز

وزیر نیرو با یک مشت چاق چه کار کند؟!

چند وقت پیش یکی از مسئولان اندیشمند کشورمان بود که گفت: «اگه مردم پول ندارن، پس چرا این‌قدر چاقن!» و همین باعث شد که دکتر کرمانی که رژیم لاغری می‌دهد، تغییر شغل بدهد و نام خودش را به گز‌ کرمانی تغییر بدهد.حالا وزیر محترم، دوست‌نداشتنی و شدیدا تو‌دل‌بروی نیرو اعلام کرده که چینی‌ها با یه وعده غذا سیر می‌شن اما ما زیاد می‌خوریم و می‌پوشیم! که واقعا هم نشان می‌دهد اگر دولت به خیلی از وعده‌های خودش عمل نکرده، با وعده‌ ریشه‌کن‌کردن فقر عمل خواهد کرد، منتهی احتمالا با ریشه‌کن‌کردن فقرا! متاسفانه در شرایطی که انواع و اقسام تفریح‌ها در کشور وجود دارد و جوان‌ها می‌توانند روزی هفت هشت مدل تفریح سالم داشته باشند، همه دوست دارند فقط غذا بخورند و چاق شوند که واقعا زیبا نیست، صحیح هم نیست، اصلا دفعه آخرتان باشد وزیر را ناراحت می‌کنید‌.

البته این وسط یک مشکلاتی وجود دارد که مربوط به ناآگاهی مردم است. ما فکر می‌کنیم اگر غذا بخوریم نیرو می‌گیریم و مزاحم وزیر محترم نیرو نمی‌شویم که بخواهند نیرو برای یک مشت چاق فراهم کنند. مردم هم باید رعایت کنند، این بنده‌های خدا گناه نکرده‌اند وزیر ما شده‌اند و برخلاف میلشان مجبور هستند از این پست و مقام خودشان را کپی کرده و به پست و مقامی دیگر پِیست کنند.

یک مشت چاق باعث می‌شوند وزیر مملکت ناراحت شوند. لطفا به ایشان نگویید که یک‌سری از رستوران‌ها و کافه‌ها تا نصف‌شب هم باز هستند که بعید است طاقت این فاجعه بزرگ را داشته باشند. جناب وزیر چون می‌دانند که ما همه چیزمان شبیه چین و کشورهای مترقی است، دلخور شده‌اند،‌ یعنی ممکن است شما به اشتباه فکر کنید ما در برخی مسائل باید حتما طبق استانداردهای کشورهای خفن باشیم، در سطح استاندارد زندگی و حقوق و درآمد و مسکن و یک‌سری چیز به‌درد‌نخور دیگر، در سطحی که باید باشیم نباشیم، نادرست است، غیرمنصفانه هم است.لطفا همین امروز به خودتان بیایید و وزرا را دلخور نکنید، رژیم‌ را نه از شنبه، بلکه از همین فردا شروع کنید.

armand​aily.‎​ir
  • 10
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۷
غیر قابل انتشار: ۹
جدیدترین
قدیمی ترین
افرین دست مریزاد عالللللللللللی بود من جای رهبر بودم این وزرای تازه به دوران رسیده ی ناکارامد را می فرستادم چین کمی مدیریت یاد بگیرند و شرمنده شوند
  • 0
  • 0
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش