۱۵:۲۴ - ۰۳ تير ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۴۰۰۹۶۱
تاپ طنز

لیست اموال خودمان را بدهیم؟

مسئولان اعلام کرده‌اند که مردم می‌توانند با یک سامانه تماس گرفته و دارایی‌های مسئولان دیگر را اعلام کنند.

بسیار هم اتفاق خوبی‌ست منتهی انجام‌دادن آن کاری دشوار است. اصولا برخی مسئولان ساده‌زیست یک‌جاهایی از شهر و کشور زندگی می‌کنند که گذر ما به آنجا نمی‌افتد، یعنی مثلا ما در نیاوران و کامرانیه و زعفرانیه و..‌ چه کاری می‌توانیم داشته باشیم که متوجه شویم مسئولی آنجا زندگی می‌کند؟! در بحث خودرو هم که برخی مسئولان عزیز، جلوی چشم ما با خودروهای تولید داخل که متعلق به اداره یا سازمان یا وزارتخانه تردد می‌کنند، چند نفری از آنها هم که بنز و لکسوس و... دارند به‌خاطر رفاه ما مردم سوار این ماشین‌های گران‌قیمت می‌شوند تا بتوانند راحت‌تر و سریع‌تر مشکلات ما را حل کنند.

هرچند مشکلات الان به‌قدری زیاد شده‌اند که با ماشین‌های مسابقات فرمول یک هم بخواهیم به آنها رسیدگی کنیم، وقت کم می‌آوریم. گوشی تلفن همراه این عزیزان هم که در توئیترشان مشخص شده است (در توئیتر می‌نویسد که شما این توئیت را با آی‌فُن ارسال کرده‌اید) که در این‌باره هم پاسخی به ما نمی‌دهند.

حالا در نظر بگیرید اصلا ما بخواهیم به صورت تلفنی یا حضوری موردی را گزارش دهیم، آیا شدنی است؟ اصلا از عجایب سیستم اداری این است که وقتی به یک اداره زنگ می‌زنید کسی تلفن را جواب نمی‌دهد، وقتی هم حضوری به اداره می‌روید همه دارند با تلفن حرف می‌زنند و کسی باز هم جوابتان را نمی‌دهد. خب این گزارش را چطوری به‌دست مسئولان برسانیم؟! در نتیجه بهتر است ما گزارش اموالمان را به مسئولان بدهیم که کار سریع‌تر راه بیفتد.

بنده یک گوشی تلفن همراه کره‌ای و یک ماشین چینی (پنج تا قسطش باقی مونده!) دارم، شما چطور؟

armandail​y.‎​ir
  • 16
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید