دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
۱۷:۴۶ - ۲۰ تير ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۴۰۵۸۸۴
تاپ طنز

عزت و کرامت خبرنگاران کیلویی دوتومان

نمی‌توانیم بگوییم و بنویسیم که معاوت فرهنگی (دقت کنید فرهنگی) شهردار یکی از شهرها در پاسخ به خبرنگاران چه چیزی در جواب «چرا تلفن خبرنگارها رو جواب نمی‌دی؟» داده است. اما می‌توانیم بگوییم که روند عزت، احترام و حفظ کرامت خبرنگاران بدین صورت است که؛

الف- به‌جای حقوق برای آنها سبیل آتشین‌ بکشیم.

ب- توی غذای خبرنگاران سه کیلو فلفل قرمز بریزیم و باقیمانده‌اش را هم توی دهان‌شان بریزیم.

ج- در راستای حفظ کرامت، خبرنگاران در حین کنفرانس خبری، پشت به جمع ایستاده، یک دست و یک پای‌شان را بالا بگیرند. پای‌شان را پایین بیاورند، خودکار لای انگشتان‌شان می‌گذاریم.

د- هرکسی که خبرنگار است باید مالیات بر ارزش افزوده بدهد. این روزها هم که بر ارزش همه‌چیز افزوده شده، پس مالیاتش را بدهند!

ه- خبرنگاران حق استفاده از خودروی شخصی را ندارند، حق استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی را هم ندارند، حق راه‌رفتن هم ندارند. فقط می‌توانند بال بزنند و پرواز کنند‌. اگر این کار ساده را هم بلد نیستند، پس بهتر است خبرنگاری هم نکنند.

ی- روزهای پنج‌شنبه و جمعه از تقویم خبرنگاران حذف می‌شود. خبرنگارانی که خیلی پاپیچ مسئولان می‌شوند همه روزها، حتی شب‌های‌شان هم صبح شنبه محسوب می‌شود‌.

حروف فارسی کشف‌نشده- خبرنگاران هر شب قبل از خواب سیصدتا دراز نشست و پانصدتا کلاغ‌پر می‌روند و تست کوپر می‌دهند. فکر هم نکنند ما نمی‌فهمیم، کلاغ‌ها برای ما خبرها را می‌آورند.

تمام موارد فوق از همین امروز لازم‌الاجراست، تمامش!

فریور خراباتی

armanda​ily.‎​ir
  • 19
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۸
جدیدترین
قدیمی ترین
بردن در اتاق کنار جلسه وسیلی زدن هم اضافه کنید.
  • 1
  • 0
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش