شنبه ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۲۲ - ۲۴ دي ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۰۲۲۲۳
شهری و روستایی

مدارس، دانشگاه ها و ادارات کدام شهرها، فردا (۲۵ دی ۱۴۰۱) تعطیل یا غیرحضوری شدند؟/ از تهران و اصفهان تا خراسان رضوی

تعطیلی شهرها در 25 دی 1401,تطعیسل شدن به دلیل کمبود گاز
با توجه به برودت هوا یا صرقه جویی در مصرف گاز، آموزش در بعضی از استان ها غیر حضوری شد و برخی ادارات نیز تعطیل شده اند.

ادارات تهران فردا با یک سوم ظرفیت فعالیت می‌کنند/ مدارس و دانشگاه‌ها فردا تعطیل است

کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی دولتی استان تهران روز یکشنبه ۲۵ دی با حضور یک سوم کارمندان دایر است و مابقی کارمندان دورکار خواهند بود.

دستگاه‌های خدمات‌رسان، امدادی، درمانی و دارای شیفت کاری از این موضوع مستثنی هستند.

یک سوم تعداد شعب هربانک به عنوان شعب منتخب در استان تهران ازساعت ۹صبح تا ۱۳ ظهر فعال بوده و نسبت به ارائه خدمات حضوری اقدام می‌کنند.

کلاس‌های کلیه مدارس به صورت غیر حضوری تشکیل می‌شود و سایر مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها تعطیل است.

امتحانات نهایی پایه دوازدهم مطابق برنامه برگزار می‌شود.

***

مدارس و دانشگاه‌های اصفهان، فردا (۲۵ دی ۱۴۰۱) غیرحضوری شد/ ساعت کاری ادارات از ۹ صبح

منصور شیشه‌فروش در گفت‌وگو با ایمنا اظهار کرد: بر اساس تصمیم کمیته مدیریت بحران استان و با هدف مدیریت مصرف گاز، برق و پایداری شبکه گاز، تمام ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در روز یکشنبه بیست‌وپنجم دی‌ماه ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز می‌کنند و مراکز آموزشی استان اصفهان نیز در این روز مجازی هستند.

وی ادامه داد: این تصمیم با هدف مدیریت بهینه مصرف انرژی در استان و با توجه به شرایط جوی و برودت شدید دما گرفته شده است، مراکز امدادی، خدمات‌رسان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شبانه‌روزی کماکان مطابق روال عادی ارائه خواهند کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: بر اساس تصمیمات گرفته شده، امتحانات نهایی مدارس و آزمون‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مطابق با برنامه قبلی و با تاکید بر رعایت دقیق صرفه‌جویی در مصرف انرژی برگزار خواهد شد.

وی با ابراز قدردانی از همکاری شهروندان و دستگاه‌های اجرایی استان در صرفه‌جویی مصرف گاز در روزهای گذشته، اضافه کرد: تمام ادارات، مراکز دولتی و آموزشی مکلف هستند تمهیدات لازم را به منظور کاهش حداکثری مصرف انرژی در این ایام به کار گیرند و نظارت‌های مستمر و برخورد با افراد و مجموعه‌های پرمصرف همچنان در دستور کار است.

***

فعالیت کارکنان ادارات قم فردا یکشنبه به صورت دورکاری است

فعالیت کارکنان ادارات قم به موجب مصوبه جلسه اضطراری ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان فردا یکشنبه به صورت دورکاری خواهد بود.

در اطلاعیه ستاد فرماندهی عملیات پاسخ به بحران قم آمده‌است:‌ با توجه به تداوم وضعیت برودت هوا و به منظور کاهش مصرف انرژی و پایداری شبکه گاز و بهره‌مندی همه هموطنان عزیز از انرژی، فعالیت کلیه دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، موسسات به استثناء مراکز امدادی، خدماتی، بهداشتی، درمانی و بانک‌ها در روز یکشنبه مورخ ۲۵ دیماه ۱۴۰۱ در سطح استان بصورت دور کار خواهند بود.

اطلاعیه حاکیست:‌ضمنا ساعت کار کلیه شعب بانکهای استان از ۹ الی ۱۲ اعلام می گردد. همچنین کلیه دستگاه ها و مراکز یاد شده ملزم به خاموش نگهداشتن سیستم های گرمایشی طی مدت یاد شده تا ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ می باشند.

در بخش دیگری ازاین اطلاعیه آمده است:‌ ضمن تقدیر و تشکر از مردم عزیز استان ، صنعت گران، تولیدکنندگان، اصناف و کسبه و بازاریان استان خواهشمندیم برای همراهی با سایر هموطنان در مصرف گاز صرفه جویی نمایند.

***

آموزش مدارس در برخی مناطق سیستان و بلوچستان غیرحضوری شد

مدیرکل ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: آموزش مقاطع تحصیلی پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول در شهرستان‌های زاهدان، میرجاوه، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز و بخش نصرت آباد فردا یکشنبه به صورت غیرحضوری است.

مجید محبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این تصمیم با توجه به ادامه یخبندان و احتمال وزش باد شدید و رگبار پراکنده در این مناطق اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: مدارس دوه دوم شهرستان‌های ذکر شده فردا به صورت حضوری است.

مدیرکل ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی بامداد امروز دمای هوای ۱۱ شهرستان سیستان و بلوچستان به زیر صفر رسید که زاهدان با منفی ۱۱، هیرمند و زهک منفی ۱۰، زابل منفی ۱۱، میرجاوه منفی ۹، نصرت آباد منفی ۶، خاش، سراوان، سیب سوران و مهرستان منفی پنج، تمندان منفی سه درجه زیر صفر سردترین شهری این استان بودند.

وی افزود: دیشب دمای هوا در زاهدان تا منفی ۱۱ درجه کاهش یافت که این دما قبلاً هم تکرار شده بود بطوریکه در زمستان سال ۹۰ دمای زاهدان، به منفی ۱۱ درجه رسیده بوده.

محبی ادامه داد: شهرستان میرجاوه رکورد کمترین دمای ثبت شده خود را دیشب تجربه کرد، که کمترین دمای ثبت شده این شهر مربوط به دیماه ۱۳۸۴ با دمای منفی ۸.۱ به ثبت رسیده بود.

***

ادارات همدان فردا تعطیل است/ تعدیل تعدادی از جایگاه های CNG در همدان

دبیر کارگروه مدیریت مصرف انرژی استان همدان از تعطیلی تمامی دستگاه‌های اجرایی و مراکز دانشگاهی و مقاطع تحصیلی استان در روز یکشنبه خبر داد.

محمدصادق محبی نظر در گفت‌وگو با  ایسنا، اظهار کرد: براساس مصوبه کمیته تخصصی کارگروه استانی مدیریت مصرف انرژی  و با توجه به برودت هوا و به منظور کاهش مصرف انرژی، فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی و مراکز دانشگاهی(آموزشی و اداری) و تمامی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش استان و سازمان ها و نهادها، شرکت‌ها و مؤسسات به استثنای مراکز امدادی و خدماتی، بهداشتی و درمانی و بانک ها در روز یکشنبه ۲۵ دی‌ماه به صورت دورکار خواهد بود.

وی با بیان اینکه امتحانات هماهنگ سراسری پایه دوازدهم آموزش و پرورش در زمان خود برقرار خواهد بود، تصریح کرد: تمامی مراکز آموزشی آموزش ها به صورت غیرحضوری خواهد بود.

وی درباره تعطیلی تعدادی از جایگاه های عرضه CNG همدان، یادآور شد: با توجه به بارش برف و افزایش برودت هوا و ورود جبهه هوای بسیار سرد در استان و ماندگاری سرما در استان، در راستای مدیریت مصرف انرژی و جلوگیری از افت فشار گاز در مناطق شمال و شرق کشور تعداد معدودی از جایگاه های CNG در سطح استان موقتاً به حالت تعدیل درآمده است.

محبی نظر افزود: رانندگان عزیز ضمن اهتمام ویژه به صرفه جویی در مصرف سوخت و پرهیز از سفرهای غیرضرور می توانند از سایر جایگاه های عرضه گاز طبیعی استفاده کنند.

***

مدارس و دانشگاههای خراسان رضوی تا پایان هفته غیرحضوری شدند

استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: مهدهای کودک و مدارس (در کلیه مقاطع تحصیلی)، مراکز آموزشی و دانشگاههای استان خراسان رضوی تا پایان هفته جاری به صورت غیر حضوری فعالیت می‌کنند.

با توجه به تداوم برودت کم سابقه هوا و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، فعالیت های آموزشی مهدهای کودک، مدارس و مراکز آموزشی عالی استان خراسان رضوی از روز یکشنبه ۲۵ دی ماه تا روز پنجشنبه ۲۹ دی ماه بصورت غیر حضوری خواهد بود.

در این اطلاعیه آمده است: همه امتحانات مدارس و دانشگاهها لغو شده و هرگونه فعالیت حضوری مراکز آموزشی اکیداً ممنوع است.

همچنین فعالیت کارکنان دستگاههای اجرایی، ادارات، بانک‌ها و نهادهای عمومی به استثنای مراکز امدادی، خدماتی، درمانی و شعب منتخب بانکها در روز یکشنبه، ۲۵ دی ماه به صورت دورکاری خواهد بود.

این اطلاعیه ادامه می دهد:خاموشی سامانه‌های گرمایشی مراکز فوق به طور اکید الزامی است و مدیران این مجموعه ها باید از رعایت موضوع اطمینان حاصل کنند.

براساس این اطلاعیه، فعالیت مراکز تجاری خراسان رضوی در روز یکشنبه از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۸ و بدون اتصال به شبکه گاز و صرفاً با استفاده از سوخت دوم خواهد بود. فعالیت کلیه مراکز صنعتی به استثناء مراکز حساس که توسط اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان به ستاد انرژی استان اعلام می شود، تعطیل است.

در این اطلاعیه از مسافرینی که قصد سفر به استان خراسان رضوی به خصوص مشهد مقدس را دارند، خواسته شده است سفرهای غیرضروری خود را به زمان دیگری موکول کنند.

ساعاتی پیش فرماندار مشهد از مجازی شدن فعالیت های آموزشی مدارس، مهدکودکها، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در این کلانشهر خبر داد.

محسن داوری افزود: همچنین طبق تصمیمات گرفته شده فعالیت ادارات در شهرستان مشهد برای فردا، یکشنبه ۲۵ دی ماه به صورت دورکاری خواهد بود.

فرماندار مشهد تصمیم های اتخاذ شده را به منظور کاهش مصرف گاز و تقویت فشار آن در شبکه گاز خانگی عنوان کرد.

***

مدارس آذربایجان‌غربی فردا هم غیرحضوری شد

آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد: مدارس و آموزشگاه های علمی آزاد و مراکز آموزشی وابسته به این نهاد، روز یکشنبه ۲۵ دی ماه جاری هم غیرحضوری خواهد بود و امتحانات داخلی برگزار نمی‌شود.

***

مدارس و دانشگاه‌ها فردا در کاشان تعطیل شد/ شروع کار ادارات ساعت ۹ صبح

فرماندار کاشان ضمن اشاره به شروع ساعت کاری ادارات از ساعت ۹ صبح در فردا گفت: مدارس و دانشگاه‌ها فردا در کاشان تعطیل شد.

محمدشریف زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به تعطیلی آموزش حضوری مدارس و دانشگاه‌ها، اظهار داشت: براساس تصمیم کمیته مدیریت بحران استان اصفهان و با هدف مدیریت مصرف گاز، برق و پایداری شبکه گاز، همه ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در روز یکشنبه ۲۵ دی ماه ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

وی با بیان اینکه مراکز آموزشی شهرستان کاشان نیز در این روز مجازی هستند، افزود: این تصمیم با هدف مدیریت بهینه مصرف انرژی در استان و با توجه به شرایط جوی و برودت شدید دما اتخاذ شد.

فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه مراکز امدادی، خدمات‌رسان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شبانه روزی کماکان مطابق روال عادی ارائه خواهند کرد، ابراز داشت: امتحانات نهایی مدارس و آزمون‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مطابق با برنامه قبلی و با تاکید بر رعایت دقیق صرفه‌جویی در مصرف انرژی برگزار خواهد شد.

️وی ضمن تاکید بر صرفه‌جویی در مصرف انرژی گفت: از تمامی شهروندان درخواست داریم تا با صرفه‌جویی در مصرف انرژی کمک کنند تا زمستان را بدون قطعی گاز سپری کنیم و این موضوع نیازمند همکاری مردمی است.

***

دورکاری ادارات خراسان شمالی تا پایان هفته تمدید شد

استاتدار خراسان شمالی گفت: دورکاری ادارات و آموزش غیرحضوری مدارس تا پایان هفته تمدید شد.

محمدرضا حسین نژاد عصر شنبه در ستاد اطلاع‌رسانی مدیریت بحران که در استانداری خراسان شمالی برگزار شد، اظهار داشت: تمهیدات را باید بیشتر کنیم تا کار به قطعی گاز نینجامد.

وی افزود: در صورت قطعی گاز مشکلات بیشتری ایجاد خواهد شد و نانوایی‌های استان خراسان شمالی باید دوگانه سوز شوند.

حسین‌نژاد تصریح کرد: از فردا تمامی واحد‌های تجاری صرفا با وسیله گرمایشی غیرگازی مجاز به فعالیت هستند.

 وی بیان کرد: دورکاری ادارات تا پایان هفته ابلاغ می‌شود.

***

جزییات تعطیلی مدارس لرستان اعلام شد

مدیرکل مدیریت بحران لرستان جزئیات تعطبلی مدارس لرستان به دلیل برودت هوا تشریح کرد.

مهدی پازوکی در گفت‌و گو با تسنیم با اشاره به وضعیت تعطیلی مدارس لرستان اظهار داشت:  با توجه به شرایط جوی مدارس برخی شهرستان های استان با تاخیر فعالیت می‌کنند  و برخی دیگر تعطیل هستند. 

وی افزود: در منطقه گریت بخش پاپی و ریمله و ده پیر بخش مرکزی در شهرستان خرم‌آباد، مدارس ابتدایی و پیش دبستانی با یک ساعت تاخیر آغاز می شوند.

مدیر کل مدیریت بحران لرستان عنوان کرد: در شهرستان‌های ازنا، الیگودرز، سلسله، بروجرد و دلفان مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت صبح تعطیل و آموزش در بستر سامانه شاد انجام می‌پذیرد.

وی بیان کرد: لازم به ذکر است امتحانات کلیه مقاطع به دلیل اینکه بصورت سراسری می‌باشند، راس ساعت مقرر برگزار می‌گردد.

***

برای دومین روز پیایی سرما مدارس ابتدایی زنجان را تعطیل کرد / ۹:۳۰ ساعت آغاز به کار ادارات زنجان

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: به‌علت برودت هوا در استان زنجان مدارس ابتدایی شیفت صبح و بعدظهر استان فردا یکشنبه ۲۵ دی‌ماه تعطیل بوده و آموزش در بستر شاد خواهد بود.

صفی‌الله کرامتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: فردا (۲۵ دی‌ماه) همه مدارس ابتدایی استان در دو شیفت صبح و عصر تعطیل بوده و شروع کار ادارات نیز از ساعت ۹:۳۰ خواهد بود.

وی تصریح کرد: البته شروع کار بانک‌ها و بخش‌های خدمات‌رسان منتخب، طبق روال عادی خواهد بود و امتحانات نیز طبق روال برگزار خواهد شد.

***

ادارات مازندران فردا تعطیل است/ مدارس فردا غیر حضوری است

معاون استاندار مازندران گفت: بر حسب دستور استاندار مازندران فردا یکشنبه ۲۵ دی‌ماه جاری تمامی ادارت استان تعطیل است، بانک‌ها در هر شهر یک شعبه منتخب به‌صورت کشیک از ساعت ۹ الی ۱۳ فعال خواهد بود. همچنین در دانشگاه‌ها امتحانات پابرجاست و کلاس‌ها و بخش اداری تعطیل است.

امید محبی امشب در جلسه ستاد انرژی با اشاره به اینکه حسب دستور استاندار مازندران فردا یک‌شنبه تمامی دستگاه‌های اجرایی استان به جز دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی، تعطیل است، بانک‌ها در هر شهر فقط یک شعبه از ساعت ۹ الی ۱۳ فعالیت خواهند کرد، اظهار کرد: در دانشگاه‌ها امتحانات پابرجاست و بخش اداری و کلاس‌ها تعطیل است.

وی ادامه داد : برای بقیه روزها کمیته اضطراری فردا تصمیم‌گیری می‌کند.

این مسئول تصریح کرد: مدارس مازندران فقط امتحانات نهایی پایه دوازدهم دایر است؛ مابقی پایه‌های تحصیلی غیر حضوری است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران با اشاره به اینکه مدارس فقط فردا یک‌شنبه ۲۵ دی‌ماه ۱۴۰۱ غیر حضوری است، تاکید کرد: برای بقیه روزها آخرین تصمیمات اعلام می‌شود.

***

مدارس استان بوشهر تعطیل شد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر از غیر حضوری شدن مدارس سراسر این استان برای صبح فردا یکشنبه ۲۵دی خبر داد.

عبدالله گنخکی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: به دلیل احتمال وقوع بارش‌های رگباری و آبگرفتگی معابر، تمامی مدارس استان بوشهر فردا یکشنبه ۲۵ دیماه به صورت غیرحضوری و مجازی دایر باشند. ️

وی اضافه کرد: همچنین تمامی کودکستان‌ها در نوبت صبح دیماه تعطیل خواهند بود.

به گفته‌ی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، امتحانات نهایی پایه دوازدهم برگزار می‌شود.

***

مدارس جزیره خارگ غیرحضوری شد

رئیس آمورزش و پرورش خارگ از غیرحضوری شدن مدارس جزیره خارگ در پی بارش شدید باران در نوبت صبح خبر داد.

فاطمه ندیم زاده در گفتگو با مهر اظهار داشت: با توجه به بارش شدید باران در جزیره خارگ، فردا یک شنبه ۲۵ دیماه همه مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح تعطیل است.

وی افزود: همچنین آموزش در این مدارس به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه شاد برگزار انجام می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش خارگ تصریح کرد: در صورت پایداری هوا بازگشایی مدارس اطلاع رسانی خواهد شد.

***

لغو کلیه امتحانات پایان‌ترم دانشگاه‌های آزاد خراسان رضوی و مشهد در هفته جاری

مدیر روابط عمومی دانشگاه‌ آزاد مشهد از لغو تمامی امتحانات دانشگاه‌های آزاد خراسان رضوی و مشهد در هفته جاری خبر داد.

وحید حاجیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: به دلیل برودت هوا و لزوم صرفه‌جویی هرچه بیشتر در مصرف انرژی، امتحانات پایان‌ترم دانشجویان واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد خراسان رضوی و مشهد در هفته جاری لغو می‌شود.

وی افزود: امتحانات از اول هفته آینده آغاز و در مورد نحوه برگزاری و تغییرات تاریخ امتحانات اطلاع‌رسانی خواهد شد.

***

ادارات و مدارس کرمانشاه فردا (یکشنبه) تعطیل است

به منظور تامین پایدار گاز شبکه سراسری گاز کشور، ادارات و مدارس استان کرمانشاه، فردا(یکشنبه، ۲۵ دی) تعطیل است.

ناصر حسینی سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه در این خصوص گفت: به منظور تامین پایدار گاز شبکه گاز کشور و تامین گاز مورد نیاز هموطنان، با تصمیم کارگروه هماهنگی تامین سوخت زمستانی استان، کارکنان ادارات و بانکهای استان، به استثنای دستگاه‌های خدمات‌رسان مانند آتش‌نشانی، اورژانس، بیمارستانها و خدمات شهری شهرداریها، فردا (۲۵ دی) بصورت دورکاری فعالیت خواهند داشت.

وی گفت: فعالیت مدارس در تمام پایه‌های تحصیلی نیز بصورت غیرحضوری خواهد بود.

حسینی اظهار کرد: با تصمیم این کارگروه، روزهای پنجشنبه ۲۹ دی و پنجشنبه ششم بهمن نیز فعالیت ادارات و مدارس استان به همین شکل خواهد بود.

سرپرست شرکت گاز استان از مدیران دستگاه‌ها خواست بر نحوه مصرف گاز در دستگاه تحت مدیریت خود نظارت داشته و سیستم‌های گرمایشی را یا خاموش کرده و یا در پایین‌ترین حد ممکن قرار دهند.

وی از مردم هم خواست با صرفه‌جویی در مصرف گاز، به تامین گاز دیگر هموطنان کمک کنند.

طبق اعلام صورت گرفته، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی هم با نظر روسای دانشگاه‌ها فعالیت خواهند کرد.

***

آخرین وضعیت فعالیت مدارس، دانشگاه‌ها و اداره‌های سراسر کشور در روز یکشنبه (۲۵ دی)

تهران: مدارس غیرحضوری برگزار می‌شوند و تمام اداره‌ها و دانشگاه‌ها تعطیلند.

البرز: همه کارمندان دورکار، مدارس غیرحضوری و دانشگاه‌ها تعطیل است

مرکزی: فردا دستگاه‌های اجرایی استان دورکار و مدارس تعطیل شدند.

سمنان: اداره‌های سمنان فردا دورکار شدند.

مشهد: مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان هفته مجازی و اداره‌ها فردا دورکار خواهند بود.

سیستان و بلوچستان: مدارس در برخی مناطق استان فردا غیرحضوریند.

آذربایجان‌غربی: مدارس یکشنبه غیرحضوری است و اداره‌ها دو ساعت زودتر تعطیل می‌شود‌

همدان: اداره‌ها فردا تعطیل است.

قم: اداره‌ها و مدارس فردا تعطیل شد.

اصفهان: ساعت کاری اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی از ساعت ۹ صبح و مدارس و دانشگاه‌ها غیرحضوری شدند.

خراسان شمالی: دورکاری اداره‌ها تا پایان هفته تمدید شد.

آذربایجان شرقی: ساعت کاری اداره‌های دولتی و دستگاه‌های اجرایی از ساعت ۹ الی ۱۳، شعب بانک‌ها از ساعت ۹ صبح و فعالیت مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به‌صورت غیرحضوری خواهد بود.

زنجان: مدارس ابتدایی زنجان فردا تعطیل است و شروع فعالیت اداره‌ها از ساعت ۹:۳۰ خواهد بود.

  • 17
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رودریگو هرناندز بیوگرافی «رودریگو هرناندز»؛ ستاره ای فراتر از یک فوتبالیست | هوش و تفکر رمز موفقیت رودری

تاریخ تولد: ۲۲ ژوئن ۱۹۹۶

محل تولد: مادرید، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست 

پست: هافبک دفاعی

باشگاه: منچسترسیتی

قد: ۱ متر ۹۱ سانتی متر

ادامه
کیلیان امباپه بیوگرافی کیلیان امپاپه؛ اعجوبه جوان فوتبال اروپا

تاریخ تولد: ۲۰ دسامبر ۱۹۹۸

محل تولد: پاریس، فرانسه

حرفه: فوتبالیست

پست: وینگر چپ فوروارد

باشگاه: پاریسن ژرمن

آغاز فعالیت: ۲۰۰۴ تاکنون

ادامه
عین الله دریایی بیوگرافی عین الله دریایی پیشکسوت تئاتر ایران

تاریخ تولد: دهه ۱۳۲۹ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر تئاتر و سینما

سال های فعالیت: پیش از انقلاب تاکنون

شهرت: با سریال مگه تموم عمر چندتا بهار

ادامه
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
اردشیر کاظمی بیوگرافی اردشیر کاظمی؛ پیشکسوت سینمای ایران

تاریخ تولد: ۲۹ آبان ۱۳۱۷

محل تولد: بندرانزلی، ایران

محل زندگی: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

آغاز فعالیت: سال ۱۳۴۹ تاکنون

همسر: ندارد

ادامه
ژاوی هرناندز بیوگرافی ژاوی هرناندز؛ فوتبالیست افسانه‌ای و مربی آینده‌دار

تاریخ تولد: ۲۵ ژانویه ۱۹۸۰

محل تولد: تراسا، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

پست: هافبک میانی

باشگاه: بارسلونا

قد: ۱ متر ۷۰ سانتی متر

ادامه
یورگن کلوپ بیوگرافی یورگن کلوپ، یکی از برجسته‌ترین مربیان فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۶ ژوئن ۱۹۶۷

محل تولد: اشتوتگارت، آلمان

پست سابق: مهاجم، دفاع راست، مدافع میانی

حرفه: بازیکن سابق فوتبال، مربی فوتبال

قد: ۱ متر ۹۴ سانتی متر

ادامه
گیلدا ویشکی بیوگرافی گیلدا ویشکی بازیگر جوان سینما ایران

تاریخ تولد: ۱۰ مهر ۱۳۷۰

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، نوازنده

تحصیلات: ارشد بازیگر از مدرسه گارجنیدزه لهستان

شروع فعالیت: سال ۱۳۹۳ تاکنون

ادامه
اردلان سرافراز بیوگرافی اردلان سرافراز؛ شاعر آهنگ های پرخاطره

تاریخ تولد: ۲۴ تیر ۱۳۲۹

محل تولد: داراب، استان فارس، ایران

محل زندگی: فرانکفورت، آلمان

ملیت: ایرانی

حرفه: شاعر و ترانه سرا

زمینه کاری: ادبیات فارسی

ادامه
ویژه سرپوش