پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹
۲۲:۰۹ - ۰۱ مهر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۷۰۰۰۶۲
سایر اخبار حوادث

وقوع آتش سوزی گسترده در کارخانه لبنیاتی میهن اسلامشهر

آتش‌سوزی گسترده در کارخانه لبنیاتی میهن اسلامشهر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
کارخانه لبنیاتی میهن اسلامشهر آتش گرفت.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان اسلامشهر درباره جزئیات وقوع حادثه آتش سوزی در این شهرستان، توضیحاتی داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، منطقی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان اسلامشهر در مورد جزئیات وقوع حادثه آتش سوزی در این شهرستان، گفت: هم اینک ۸ ایستگاه آتش نشانی از اسلامشهر، تهران، شهریار و چهاردانگه در محل حادثه حضور دارند.

او ادامه داد:باتوجه به حجم آتش سوزی، دستگاه پمپاسیک از شهرداری تهران به محل حادثه اعزام شده است.

آتش‌سوزی گسترده در کارخانه لبنیاتی میهن اسلامشهر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز

منطقی با اشاره به این که اطفای حریق با جدیت هرچه تمام ادامه دارد، اظهار‌کرد: باتوجه به خطرات احتمالی شهروندان از نزدیک شدن به محل حادثه خودداری کنند.

رییس سازمان آتش نشانی شهرستان اسلامشهر خاطرنشان کرد: این آتش سوزی هیچ مصدوم و تلفاتی نداشته است. میزان خسارت و علت حادثه در حال بررسی است.

جزئیات آتش‌سوزی در کارخانه میهن از زبان پلیس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران توضیحاتی را پیرامون حریق رخ داده در کارخانه میهن ارائه و اعلام کرد که در صورت لزوم تحقیقات پلیسی در مورد این حادثه انجام خواهد شد.

سرهنگ مهدی سرپناه در گفت‌وگو با ایسنا درباره حریق رخ داده در کارخانه لبنیات میهن گفت: حوالی ساعت ۱۸ امروز دو سوله که انبار نگهداری از مواد اولیه نظیر روغن و ... بود در کارخانه میهن دچار حریق شد که بلافاصله عوامل انتظامی برای تامین امنیت و نظم در محل حاضر شده و عوامل آتش نشانی از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسلامشهر و ایستگاه های کمکی از تهران و چند شهر دیگر نیز در محل حاضر شده و عملیات اطفا حریق را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر آتش در این کارخانه اطفا شده است، گفت: طبق گزارش های اولیه دریافتی این حادثه مورد خسارت جانی نداشته، اما خسارات ریالی درپی حریق به این کارخانه وارد شده که باید ارزیابی نهایی شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران با بیان اینکه علت قطعی وقوع این حادثه هنوز مشخص نشده و از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است، گفت: در صورتی که تشخیص علت وقوع حادثه نیازمند ورود پلیس و انجام بررسی ها و تحقیقات پلیسی باشد این آمادگی از سوی پلیس وجود دارد، اما در حال حاضر باید منتظر گزارش علت وقوع حریق باشیم.

  • 18
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش