۱۲:۲۴ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۱۱۰۲۹۳۰
جرم و جنایت

قتل های سریالی باغبان جنایتکار همجنسگرا (+عکس)

قتل های سریالی باغبان همجنسگرا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

باغبان جنایتکار همجنسگرا که هشت ماه قبل به اتهام قتل دستگیرشده بود درتازه‌ترین بازجویی‌ها به قتل ۵ مرد میانسال اعتراف کرد. در میان قربانیان قاتل مخوف سریالی دو ایرانی هم شناسایی شده‌اند.

 

به گزارش «گاردین»، «بروس مک آرتور»- ۶۶ ساله- اواسط سال گذشته میلادی درعملیات مأموران پلیس شهر «تورنتو» کانادا دستگیر شد. وی که تمایلات همجنسگرایانه داشت، پس ازمدت‌ها سرانجام قفل سکوتش را شکست و به قتل پنج مرد اعتراف کرد.

 

«هانک ایدزینکا» سخنگوی پلیس تورنتو گفت: «بروس» اوایل ماه مه سال گذشــــــته -اردیبهشت- در جریان تحقیق درباره پرونده گم شدن دو مرد دستگیر شد تا اینکه در بازجویی‌ها علاوه بر اعتراف به قتل ۲ مرد گمشده و کشتن ۳ نفر دیگر نیز اعتراف کرد. با وجود این اظهارات و شیوه و شگرد قاتل، کارآگاهان جنایی احتمال می‌دهند این پرونده قربانیان بیشتری داشته باشد.ضمن اینکه وقوع چنین جنایاتی در تورنتو سابقه نداشته است.»

 

وی افزود: «دو قربانی این پرونده که در فاصله سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ ناپدید شده و به قتل رسیده‌اند، ایرانی بوده و بین ۴۰ تا ۵۰ سال داشته‌اند. پزشکی قانونی پس از بررسی اجساد، هویت آنها را «م.ک» و «س. م» اعلام کرده است. این قاتل سریالی همچنین «اندرو کینس من» و «سلیم اسن» را در سال ۲۰۱۰ و «دین لیسوویک» را نیز در فاصله سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ به قتل رسانده است.با این حال به نظرمی رسد این جنایتکارمرتکب قتل‌های مشابه دیگرنیزشده باشد که تحقیقات تخصصی دراین باره ادامه دارد.»

 

تحقیقات تخصصی پلیس همچنین نشان داده که قربانیان باغبان، از مهاجرانی بودند که در تورنتو اقامت داشتند. کارآگاهان امیدوارند با بررسی خانه این باغبان قاتل در منطقه «بای ویو» بتوانند زوایای پنهان این پرونده را روشن کنند.این درحالی است که باغبان جنایتکاردربازجویی‌ها گفته، پس ازآنکه به خانه قربانیانش رفته، آنها را درفرصتی مناسب به قتل رسانده وبا توجه به آشنایی کامل با خانه سایرمشتری هایش، اجساد را به باغچه خانه‌های آنها برده ودورازچشم دیگران دفن کرده است

 

 

 

 

  • 13
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.8 stars from 17 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید