۰۸:۳۴ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۳۰۶۸۳۲
جرم و جنایت

جنایت به دنبال عشق ممنوعه

کارآگاهان جنایی برای دستگیری مرد جوانی که به‌خاطر علاقه به یک زن سناریوی قتل شوهر وی را طراحی و اجرا کرده بود از مردم کمک خواست. این جنایت اوایل دی پارسال در خانه‌ای در منطقه شیان رخ داد. مرد ۵۰ ساله که در خانه تنها بود با ضربه‌های کارد به‌قتل رسید و یکی از همسایه‌ها نیز دو پسر جوان را هنگام فرار از خانه مقتول دیده بود. در شرایطی که همسر مقتول زمان ارتکاب جنایت در خانه یکی از دوستانش حضور داشت، طی تماس تلفنی احضار و تحقیقات از وی از همان دقایق اولیه حضور کارآگاهان در محل آغاز شد. وی ادعا کرد، با همسرش هیچ مشکلی نداشته و از قتل بی‌خبر است اما با توجه به تحقیقات صورت گرفته از همسایگان و همچنین خانواده مقتول و وجود تناقضات در برخی اظهارات، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه ۵ دادسرای ناحیه ۲۷ تهران اقدام به دستگیری همسر مقتول و انتقال وی به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ کردند.

 

وی در اظهارات جدید خود به کارآگاهان گفت: «زمانی که در جزیره کیش بودیم با یکی از بستگان دور همسرم به نام محمدامین آشنا شدم؛ بعد از گذشت مدت کوتاهی به من ابراز علاقه کرد چون می‌دانست با شوهرم مشکل دارم گفت طلاق بگیر و با من ازدواج کن اما من مخالفت کردم. بارها محمدامین به من پیشنهاد داد تا از همسرم انتقام بگیرم .

 

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری دو متهم دیگر در پرونده جنایت منطقه لویزان – شیان گفت: با اعتراف صریح همسر مقتول و شناسایی عامل اصلی جنایت، کارآگاهان با مراجعه به محل سکونت «محمدامین» اطلاع پیدا کردند که او از تهران متواری شده است.کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با انجام اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی ودستگیری بهزاد و فرهاد - همدستان محمد امین- شدند.

 

هر دو متهم بلافاصله به جنایت و همچنین وارد کردن ضربات چاقو به مقتول اعتراف کردند؛ بهزاد که فرهاد را به همراه خود به محل جنایت آورده بود، در اعترافاتش به‌کارآگاهان گفت: محمدامین به من گفت باید در مقابل دریافت ۲۵ میلیون تومان مردی را گوشمالی دهم. روز حادثه، پس‌ از تماس محمدامین، من به همراه یکی از دوستانم به‌ نام فرهاد به خانه مورد نظر رفتیم. مدت کوتاهی پس‌ از ورودمان مقتول نیز وارد خانه‌اش شد که به محض وارد شدن به سمت او حمله ور شدیم. 

 

در همین حین، محمدامین مقتول را به سمت تلویزیون هل داد و با چاقوی من ضربه‌ای به گلوی مقتول زد؛ پس‌ از آن هر سه نفر از محل متواری شدیم. پس‌ از قتل نیز هیچ پولی از سوی محمدامین برای ما واریز نشد و...».سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام انتشار بدون پوشش تصویر متهم اصلی پرونده (محمدامین) عنوان داشت: از تمام کسانی که موفق به شناسایی مخفیگاه متهم متواری شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه یا محل‌های تردد وی دارند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات در این خصوص را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۱۰ در اختیار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

 

 

iran-new​spaper.‎​com
  • 17
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.7 stars from 18 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید