۰۹:۱۱ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۳۰۷۱۲۹
جرم و جنایت

فاش شدن راز جسد سوخته یک پسربچه در خرمشهر

پرونده جسد سوخته پسربچه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
با گذشت ۱۲ روز از کشف جسد سوخته یک پسربچه در خرمشهر راز این جنایت با اعترافات تلخ دختر همسایه فاش شد. این دختر جوان اعتراف کرد که هنگام خروج از پارکینگ خانه‌اش پسر ۷ ساله را زیر گرفته و وقتی متوجه مرگ او شده جسد بچه را با کمک دوستش به نیزارهای خارج شهر برده و به آتش کشیده است.

شامگاه سه‌شنبه ۱۵ خرداد جسد سوخته پسربچه‌ای در میان بوته‌های فضای سبز جاده فرودگاه در شهرستان خرمشهر کشف شد. جسد بشدت سوخته و قابل شناسایی نبود اما مأموران پلیس با بررسی پرونده‌های گمشده‌ها موفق به شناسایی هویت جسد شدند. جنازه متعلق به پسر ۷ ساله‌ای بود که برای خرید از خانه خارج شده و دیگر برنگشته بود. دو ساعت بعد از ناپدید شدن امیرعلی، جسد سوخته شده‌اش در خرمشهر کشف شده بود.

 

خبر کشف جسد سوخته به بازپرس و تیم جنایی اعلام و تحقیقات به دستور عیلرضا باوی، دادستان خرمشهر آغاز شد. در بررسی‌های میدانی توسط تیم تحقیق آنها دریافتند که دو زن سوار بر خودروی ۴۰۵ در نزدیکی جسد مشاهده شده بودند. با سرنخی که در دست بود، بررسی‌ها در رابطه با افشای راز این جنایت ادامه یافت تا اینکه هویت صاحب خودرو شناسایی شد.

 

صاحب خودرو دختر جوانی به نام مهناز بود که در همسایگی خانه امیرعلی سکونت داشت. دختر جوان بلافاصله بازداشت شد و در تحقیقات پرده از راز مرگ امیرعلی برداشت. او گفت: سوار بر خودروی پژو ۴۰۵ خود دنده عقب از پارکینگ خانه بیرون آمدم که ناخواسته با امیرعلی تصادف کردم. بسیار ترسیده بودم وقتی دیدم بچه مرده است وحشتزده دنبال راهی بودم تا جسد را سر به نیست کنم . به‌همراه یکی از دوستانم جنازه را داخل صندوق عقب خودرویم گذاشته و به سمت خرمشهر حرکت کردم. تصور می‌کردم با آتش زدن جسد هویت او برای همیشه مخفی خواهد ماند و کسی متوجه این جنایت نمی‌شود. برای همین جسد را با بنزین آتش زدیم.

 

سردار حیدر عباس‌زاده، فرمانده انتظامی خوزستان با اعلام خبر بازداشت دو دختر جوان گفت: متهمان به جرم خود اعتراف کرده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

مرجان همایونی

 

iran-newspap​er.‎​com
  • 21
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.6 stars from 23 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۱۵
جدیدترین
قدیمی ترین
معلوم نیست اگر جای قاتل بودیم ، ما چه کار میکردیم؟ قضاوت کردن راحته
  • 0
  • 0
خدا به فریاد مون برسه دنیا دیگه جای موندن نیست با این گرگهای در پوست میش
  • 0
  • 1
عجب آدمهای کثیفی پیدا میشند باید اعدامش کنید
  • 1
  • 0
این دیگ چ ادمی بوده ای وواااای کجا داریم میریم ما. چ دلی داشته اخه. ای خدا. خدا ب خانواده اون بچه صبر بده
  • 0
  • 0
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید