۰۸:۴۵ - ۲۴ مهر ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۷۰۶۲۳۳
جرم و جنایت

قاتل بعد از جنایت به کلانتری رفت

مرد جوان پس از آن‌که دو راننده را با قمه مجروح کرد به کلانتری رفت و مدعی شد خودرواش را دزدیده‌اند.

به گزارش ایران، ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه ۲۲ مهر مأموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ پسر ۲۸ ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های تهران خبر دادند. بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران و تیم بررسی صحنه جرم دقایقی بعد راهی بیمارستان شدند.

 

در بررسی‌های اولیه مشخص شد که پسر جوان با ضربه قمه به قلبش به قتل رسیده است. این درحالی بود که مرد جوان دیگری نیز از ناحیه صورت بشدت مجروح شده بود. مرد جوان در تحقیقات گفت: من راننده خودرو پژو ۴۰۵ هستم و مقتول نیز خودرو تیبا داشت.

 

ما مسافرکشی می‌کردیم و زمان حادثه روبه‌روی مترو آزادگان به انتظار مسافر ایستاده بودیم که پسر جوانی سوار بر خودرو پراید وانتش از پارکینگی که در آن حوالی بود بیرون آمد و شروع به داد و فریاد کرد. او مدعی شد که ما سد معبر کرده‌ایم و مزاحم کار او شده‌ایم. سر همین مسأله باهم دعوایمان شد و درنهایت او با قمه ضربه‌ای به صورت من زد و ضربه‌ای هم به قلب دوستم وارد کرد.

 

با اظهارات مرد جوان تحقیقات ادامه یافت و در بررسی‌ها مشخص شد که متهم فراری پسر صاحب پارکینگ است. با شناسایی هویت متهم فراری معلوم شد پسر جوان بعد از این درگیری خونین به کلانتری رفته و مدعی شده خودرو پراید وانتش را سرقت کرده‌اند. او قصد داشته با این کار مسیر تحقیقات را تغییر داده و با ظاهر‌سازی نشان دهد که خودرواش را شخص دیگری به سرقت برده و در زمان حادثه او در محل درگیری نبوده است. متهم پس از ثبت شکایت در کلانتری از محل متواری شده بود. بازپرس سجاد منافی آذر دستور بازداشت متهم فراری را صادر کرد.

 

  • 16
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.7 stars from 17 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید