۱۱:۱۰ - ۳۰ مهر ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۷۰۷۹۷۶
جرم و جنایت

شلیک مرگبار خواستگار شکست خورده به خانم وکیل

وکیل مدافع اولیای دم فرزانه پوررجبی-وکیلی که در مقابل دادگستری لنگرود به ضرب گلوله کشته شد- از صدور کیفرخواست برای متهم این پرونده و ارسال آن به دادگاه خبر داد.

به گزارش رکنا، عبدالصمد خرمشاهی در این باره اظهار کرد: پرونده موکلم با صدور کیفرخواست به شعبه سوم دادگاه کیفری یک شهرستان رشت ارسال شده است.

 

وی افزود: برای متهم پرونده به اتهام حمل و نگهداری غیرمجاز اسلحه و قتل Murder عمدی قرار مجرمیت (جلب به دادرسی) صادر و پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شده است.

 

وی تصریح کرد: موضوع ماده ۳۸۷ و ۳۸۸ قانون Law آیین دادرسی کیفری (اگر وکلا اعتراضی دارند ظرف ده روز اعلام کنند) به ما ابلاغ شده و ما به دلیل اینکه تمام موارد را دادسرا اعمال کرده ایرادی از آن نگرفتیم.

 

خرمشاهی وکیل مدافع اولیای دم فرزانه پور رجبی ۳۱ تیرماه به ایسنا گفته بود که مرحومه پور رجبی ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری مقابل دادگستری لنگرود توسط شخصی که قبلا رابطه کاری با او داشت کشته شد. متهم با اینکه متاهل بود اصرار به ازدواج با مرحومه پوررجبی را داشت و مدام مرحومه را تهدید می‌کرده و همان موقع هم پرونده در این خصوص تشکیل و وی محکوم می‌شود اما او تهدیداتش را ادامه داده است.

 

 

  • 13
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.3 stars from 15 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید