شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
۱۲:۵۴ - ۰۷ مهر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۷۰۱۷۲۱
جرم و جنایت

مرگ ؛ پایان چاقو کشی دزد جسوربه روی پلیس

سارق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دزد جسور وقتی در کوچه بن بست از سوی پلیس محاصره شد دست به اقدام خطرناکی زد.

وقتی مامور پلیس دید جوان شرور دست بردار نیست او را هدف گلوله قرار داد.

جوان جسور برای فراری دادن همدستش، سرباز پلیس را با چاقو هدف قرار داد و با تفنگ سرباز جوان یک مامور را تهدید کرد.

ساعت ۷ صبح جمعه ۲۲ شهریور امسال ماموران کلانتری ۱۴۸ انقلاب در حال گشت زنی در خیابان بودند که به یک مرد در جلوی بیمارستان امام خمینی (ره) مشکوک شدند و با توجه به رفتار و چهره مرد مرموز ماموران اقدام به دستگیری وی کردند.

ماموران در حال بازرسی بدنی از مرد ۴۵ ساله بودند که متوجه شدند مرد جوانی سوار بر پژو منتظر دوستش است و ماموران که متوجه شدند این جوان با مرد مرموز همدست است به سراغ وی رفتند که در این صحنه راننده پژو وقتی دید پلیس به سمت او در حال حرکت  است پا روی پدال گاز خودرواش گذاشت و فرار کرد.

تعقیب و گریز پلیسی

ماموران به سرعت همراه متهم بازداشتی سوار بر خودرو شدند و به تعقیب مرد فراری پرداختند تا این که پس از ۲۰ دقیقه، راننده پژو با حرکات مارپیچ و با سرعت سعی در فرار داشت که وارد یک کوچه بن بست شد.

مامور پلیس دستور ایست را برای راننده جوان صادر کرد که در این صحنه پسر جوان با چاقویی که در دست داشت از خودرواش پیاده شد. ماموران پلیس که همدست این متهم چاقوکش را بازداشت کرده بودند به سرباز جوان دستور دادند تا مانع فرار راننده پژو شود.

سرباز جوان از مرد جسور خواست تا خودش را تسلیم کند اما بی فایده بود و مرد جوان با چاقویی که در دست داشت به سمت سرباز پلیس حمله کرد، سرباز جوان برای در امان ماندن از ضربات چاقوی مرد  خشن پا به فرار گذاشت اما هدف چند ضربه چاقو قرار گرفت و روی زمین افتاد.

شلیک مرگبار

مرد خشن که سعی داشت همدستش را فراری دهد پس از زمین افتادن سرباز جوان به سمت خودروی پلیس رفت و ابتدا سوئیچ خودرو را برداشت و سپس تفنگ زیر صندلی سرباز را به دست گرفت و مامور پلیسی که همدستش را بازداشت کرده بود تهدید کرد.

مامور جوان در این صحنه از مرد خشن خواست تا تفنگ اش را روی زمین بگذارد و کاری به آ ن ها نداشته باشد اما این صحبت بی فایده بود و مرد خشن به تهدیدهایش ادامه داد و موفق شد همدستش را که حمید نام دارد از خودروی پلیس پیاده کند.

حمید پشت فرمان خودروی پژو ۴۰۵ نشست و مرد خشن پیاده شروع به فرار کرد که مامور پلیس در این صحنه اقدام به شلیک به سمت مرد خشن کرد و وقتی این جوان چاقوکش روی زمین افتاد، مامور جوان به سراغ حمید که سعی داشت با خودرواش از صحنه فرار کند، رفت و چهار تیر به سمت او شلیک کرد.

مرد خشن در تیراندازی پلیس به کام مرگ فرو رفت و حمید که از چهار ناحیه هدف گلوله قرار گرفته بود برای درمان از مرگ به بیمارستان منتقل شد.

اعتراف مرموز

صبح دیروز حمید ۴۵ ساله در حالی که دستبند به دست داشت مقابل بازپرس غلامی در شعبه ۳ دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت.

حمید به بازپرس پرونده گفت: دوستم ۳۸ سال داشت و از ۲۰ سال قبل به خاطر اعتیادمان با هم دوست هستیم و هر دو مواد مخدر هروئین مصرف می کنیم.

وی افزود: من سابقه مواد مخدر و درگیری داشتم و دوستم سابقه سرقت نیز داشت و صبح روز حادثه با هم به برج میلاد رفته بودیم و اطراف آن جا با هم مواد کشیدیم که در مسیر بازگشت خواستم به سرویس بهداشتی بروم که جلوی بیمارستان امام خمینی (ره) توقف کردیم و من به داخل بیمارستان رفتم و وقتی از بیمارستان خارج شدم پلیس به سراغم آمد که ناگهان دوستم فرار کرد.

این جوان ادامه داد: وقتی وارد کوچه بن بست شدیم پلیس از همدستم خواست که اسلحه سرباز جوان را زمین بگذارد و اجازه دهد که برویم اما او به حرف نکرد و مامور پلیس اقدام به تیراندازی به سمت دوستم و من کرد.

بنا بر این گزارش، این متهم به دلیل حمله به پلیس و تصمیم به فرار در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

kho​rasannews.‎​com
  • 13
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش