پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
۱۰:۴۷ - ۱۳ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۰۸۲۳
جرم و جنایت

دستگیری عامل قتل عام خانواده کشاورز اصفهانی

دستگیری عامل قتل عام خانواده کشاورز اصفهانی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
عامل قتل عام خانواده کشاورز اصفهانی دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج از دستگیری عامل اصلی قتل عام خانواده کشاورز اصفهانی خبرداد و اعلام‌کرد: متهم روز قبل در یکی از محورهای مواصلاتی استان هرمزگان به کرمان شناسایی و بازداشت شد.

به گزارش ایرنا، سجاد افشارمنش شامگاه پنج شنبه با اعلام این خبر اظهار‌کرد: متهم در اردیبهشت گذشته با قصد اخاذی با ورود به منزل این خانواده کشاورز که اصالتا اهل اصفهان می باشند اقدام به تیراندازی می کند که متأسفانه در این حادثه تمامی اشخاص حاضر در خانه که شامل پدر خانواده بهمراه دو فرزند پسرش بوده است به قتل می رسند.

او اضافه کرد: باتوجه به اهمیت موضوع بلافاصله دادستانی و پلیس اقدامات قضایی و پلیسی خود را جهت شناسایی و دستگیری عاملان این حادثه تلخ شروع کردند و ظرف ۴۸ساعت اولیه بعد از حادثه همدست قاتل در استان سیستان وبلوچستان بازداشت می شود.

دستگیری عامل قتل عام خانواده کشاورز اصفهانی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

این مقام قضایی اعلام‌کرد: بعد از انجام یک سری اقدامات پیچیده اطلاعاتی از سوی ماموران انتظامی استان کرمان سرانجام خودروی متهم عصر روز پنج شنبه دریکی از محورهای مواصلاتی استان هرمزگان به کرمان توقیف و متهم بهمراه یک قبضه کلت جنگی بازداشت شد.

دادستان قلعه گنج هشدار داد: دستگاه قضایی باهرگونه عوامل ناامنی که منجر به برهم زده شدن نظم عمومی در جامعه شود به صورت قاطعانه برخورد خواهد کرد و رسیدگی به این پرونده با قید فوریت در دستور کار دادسرای قلعه گنج قرار خواهد گرفت.

  • 20
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش