یکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹
۰۰:۴۵ - ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۰۵۹۲
جرم و جنایت

اولین عکس از قاتلان زن گلپایگانی/ دختر الهه عاشق شوهر موقت مادرش بود

قاتلان زن گلپایگانی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
زن جوان حامی حیوانات که توسط همسر صیغه ای خود به قتل رسیده بود، چند روز قبل از حادثه در دادگاه از قاتل شکایت کرده بود. متهم به قتل که عاشق دختر نوجوان مقتول شده بود وقتی او را سد راه خود دید با کمک دختر ناتنی اش اقدام به قتل او کرد.

به گزارش رکنا، صبح هشتم شهریور تعدادی چوپان، هنگام کار در بیابان های حوالی گلپایگان، متوجه توقف مشکوک یک دستگاه خودرو پژو شدند و ماجرا را به ماموران پلیس گزارش دادند.

در بررسی های پلیس در منطقه جسد زن جوانی که در نزدیکی همان خودرو به آتش کشیده شده بود کشف شد.بعد از شناسایی هویت جسد، مشخص شد خودروی کشف شده متعلق به مقتول است.

قاتل شوهر او بود

در بررسی های قضایی، همسر صیغه ای مقتول به نام الهه تحت بازجویی قرار گرفت و بالاخره لب اعتراف باز کرد و پرده از راز جنایت هولناک خود برداشت و اظهار‌کرد: «همسرم بعنوان حامی حیوانات در شهر فعالیت میکرد و پناهگاهی برای سگ ها تهیه کرده بود.من در جریان همکاري به او و خرید تجهیزات برای پناهگاه حیوانات با الهه آشنا شدم و او را به عقد موقت خود در آوردم ولی بعد از مدتی به دختر ۱۸ ساله او علاقه پیدا کردم.وقتی الهه متوجه موضوع شد به شدت مخالفت کرد و می خواست مانع ازدواج من و دخترش شود.برای همین با همدستی دخترش نقشه قتلش را کشیدیم و در خانه خودش او را به قتل رساندیم. چند روزی که از قتل گذشت، چون جنازه در حال فساد بود، آن را به بیابان منتقل کرده و به آتش کشیدیم.»

قاتلان زن گلپایگانی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

مقتول پیش از قتل از قاتل شکایت کرده بود

در ادامه مشخص شد که متهم با الهه بر سر مسائل مالی هم اختلاف پیدا کرده بوده است.مقتول در صفحه اینستاگرام خود شماره حسابی به دنبال کنندگان اعلام کرده و برای تامین مخارج پناهگاه حیوانات از مردم کمک می گرفته است.

زمانی که متهم متوجه این موضوع شده بود، از مقتول خواسته بود از محل درآمدهای مردمی، هزینه هایی را که او کرده بود، به او بپردازد.

یک هفته قبل از حادثه قتل، مقتول در دادگاه شکایتی علیه متهم مطرح کرده است که ظاهرا این اختلاف مالی سبب شکایت مقتول شده بوده ولی دلیل اصلی شکایت هنوز مشخص نیست.

  • 12
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش