جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
۱۴:۴۵ - ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۱۵۲۶
جرم و جنایت

مالک خودروی ۴ میلیاردتومانی به قتل رسید/ مشتری قلابی بازداشت شد

قتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شامگاه جمعه بیست ویکم شهریور خبر قتل مردی ۳۰ ساله به نام سینا در خانه اش واقع در کیانمهر کرج به مأموران کلانتری ۱۴۳ اعلام شد. دقایقی بعد مأموران کلانتری در محل حاضر شده و با جسد مرد جوان در حالی رو به رو شدند که از ناحیه گردن با اصابت ضربه کارد به قتل رسیده بود.

به گزارش ایران، نخستین بررسی ها نشان می داد مرد جوان در حالی که بشدت مجروح شده بود خود را به خانه همسایه رسانده و از آن ها کمک خواسته است، اما قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخته بود.

به دستور بازپرس الماسی رئیس شعبه ۲۱ دادسرای کرج جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیم جنایی در ادامه تحقیقات دریافتند که مقتول روز حادثه تنها بوده و با مردی به نام سهراب برای فروش خودروی« لوتوس» خود که ۴ میلیارد تومان ارزش دارد قرار ملاقات داشته است. همچنین در بازبینی دوربین های مداربسته اطراف خانه مقتول مشخص شد ساعتی قبل از قتل مرد جوانی وارد خانه شده و دقایقی بعد نیز هراسان پا به فرار گذاشته است.

تیم ویژه ای از کارآگاهان جنایی برای کشف این جنایت مرموز تشکیل شد و با استفاده از دوربین هایی که در محل جنایت وجود داشت توانستند عامل قتل را شناسایی و سرانجام صبح دیروز متهم را دستگیر کنند.

سرهنگ نادر بیگی، رئیس پلیس استان البرز در این باره گفت:این متهم ۳۲ ساله پس از دستگیری به جنایت خود اعتراف کرد، اما بازجویی های بیشتر برای شناسایی انگیزه وی از این جنایت ادامه دارد. همچنین مشخص شد وی از زورگیران سابقه دار بوده و همچنین فردی که واسطه این معامله بوده نیز دستگیر شده و تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

  • 18
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش