سه شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹
۲۱:۰۴ - ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۱۷۷۸
جرم و جنایت

دوجوان با انگیزه‌های شخصی در تربت جام به قتل رسیدند/ قاتل دستگیر شد

قتل در در تربت جام,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دادستان عمومی و انقلاب تربت جام از قتل دوجوان با انگیزه های شخصی در سطح شهر با سلاح گرم خبر داد.

به گزارش ایلنا، حمید علیزاده در مورد اولین قتل که جوانی به نام امین بدری در روز سه شنبه ساعت ۲۳ به قتل رسید، اظهار‌کرد: در این رابطه دو نفر مظنون که احتمالا با قتل در ارتباط باشند در همان لحظات اول جرم دستگیر و در اختیار پلیس آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

او با اشاره به دومین قتل که با سلاح گرم در روز چهارشنبه ساعت ۲۲ اتفاق افتاد اظهار‌کرد: در دومین قتل که جوانی به نام علی مولایی در یک نزاع دسته جمعی به قتل رسید پس از وقوع قتل با پیگیری پلیس و حضور بازپرس یکی از ضاربین شناسایی و ساعتی بعد در بیمارستان تایباد، دستگیر شد.

دادستان افزود: ۲ نفر از ضاربین جزء ارازل و اوباش سطح یک شهرستان بوده و پیش از این با طرح موضوع در کمیته اطلاعات و شورای تامین دستور دستگیری ایشان با کلیه اختیارات قانونی به مامورین داده شده بود و این افراد دو شب قبل از وقوع قتل با هم درگیر و قرار دعوا گذاشته بودند و در ادامه تحقیقات تعداد ۴ نفر از دو طرف نزاع شناسایی و دستگیر شدند و شناسایی و دستگیری مابقی افراد درگیر در نزاع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفته است.

او تأکید کرد: دستورات قاطع دادستانی به ضابطین برای شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش شرکت کننده در نزاع ها داده شده است.

علیزاده یادآورشد: به مردم شریف تربت جام این نوید را خواهیم داد که کلیه افراد مرتبط با این دو قتل دستگیر و گزارش کامل آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد و به نحوی مدیریت خواهد شد که با اجرای اشد مجازات این افراد در ملا عام درس عبرت بشود برای سایر افراد که قصد ارتکاب اینگونه جرایم خشن راداشته باشند.

قتل در در تربت جام,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

او ادامه داد: از مردم شریف تربت جام می خواهیم چنانچه اطلاعاتی دارند از افرادی که اقدام به نگهداری غیرمجاز سلاح می کنند و بویژه که قصد وقوع جرایم خشن را دارند به دادستانی و نیروهای امنیتی گزارش دهند تا با مشارکت و همراهی مردم افراد مخل نظم و امنیت عمومی شناسایی، دستگیر و به جزای اعمال خودشان برسند.

قاتل معروف به جعفر کله زرد دستگیر شده است/ شورای تامین روز شنبه تشکیل جلسه خواهد داد

فرماندار و رییس شورای تامین تربت جام با اشاره به قتل دو جوان در سطح شهر با سلاح گرم اظهار‌کرد: بر اساس گزارش های اولیه نزاع منجر به قتل علی مولایی و امین بدری قبلا با هم درگیر و یکدیگر را به مرگ تهدید کرده بودند و باهم ظاهرا خصومت شخصی داشتند.

مرتضی حمیدی گفت: بعد از این دو درگیری با تلاش مامورین انتظامی در قتل علی مولایی قاتل (معروف به جعفر کله زرد) و دو نفر دیگر از همدستانش در بیمارستان تایباد در همان ساعت اولیه دستگیر شدند و در حادثه قتل امین بدری هم سه نفر مظنون دستگیر شدند.

او افزود: برای بررسی این دو قتل جلسه شورای تامین عصر روز شنبه تشکیل و گزارش صحیح و کامل به مردم ارائه خواهد شد.

  • 14
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش