چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
۱۳:۲۲ - ۲۴ مهر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۷۰۱۳۴۲
جرم و جنایت

قتل زن شوهردار در هتل پنج ستاره

قتل زن شوهردار در هتل پنج ستاره,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
زن شوهردار در هتل پنج ستاره به قتل رسید.

با گذشت نزدیک به ۲ ماه از کشف اجساد زن و مردی جوان در یکی از اتاق های هتل اسپیناس نظریه کارشناس سلاح حکایت از آن دارد که زن جوان به قتل رسیده است.

رسیدگی به این پرونده از ساعت ۱۶سه شنبه، چهارم شهریور ماه شروع شد زمانی که یکی از خدمه هتل اسپیناس پالاس در سعادت آباد تهران برای نظافت به یکی از اتاق ها در طبقه ششم رفت ولی با جسد خونین زن و مردی جوان مواجه شد.

گزارش کشف اجساد بلافاصله به بازپرس جنایی پایتخت اعلام شد و تیم جنایی راهی محل حادثه شدند. بررسی ها نشان می داد که زن جوان از دو روز قبل در این اتاق اسکان داشته ولی هویت مرد همراهش مشخص نبود.

در نزدیکی اجساد اسلحه ای قرار داشت و روی بدن زن و مرد جوان آثار گلوله به چشم می خورد. در ادامه مأموران در کنار اجساد، ۲ دست نوشته پیدا کردند که در آن از خانواده و اطرافیانشان حلالیت طلبیده بودند.

نخستین فرضیه ای که از سوی پلیس مطرح شد این بود که آن ها باهم دست به خودکشي زده اند ولی در ادامه فرضیه قتل از سوی فردی ناشناس و یا قتل زن به دست این مرد و سپس خودکشی او نیز مورد بررسی قرار گرفت. با شروع تحقیقات مشخص شد مرد جوان از بستگان نزدیک همسر این زن بوده است.

قتل زن شوهردار در هتل پنج ستاره,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

به دستور بازپرس جنایی اجساد به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت مرگ مشخص شود و همچنین کارشناسان اسلحه وارد عمل شدند تا راز این مرگ ها برملا شود.

در ادامه تحقیقات پزشکی قانونی اعلام‌کرد که علت مرگ زن و مرد جوان شلیک گلوله بوده است. همچنین کارشناسان سلاح اعلام کردند که روی دست زن جوان آثاری از باروت به چشم نمی خورد. این موضوع ثابت میکرد که او خودکشی نکرده بلکه به قتل رسیده است. باتوجه به اینکه شخص دیگری وارد اتاق آن ها در هتل نشده بود، این فرضیه قوت گرفت که مرد جوان بعد از شلیک به زن و قتل او خودش را کشته است.

این در حالیست که خانواده زن جوان با حضور در دادسرا از عامل این جنایت شکایت کرده و مدعی شدند که دخترشان با وجود دو فرزند مدت هاست که با همسرش اختلاف داشته است.

ion.ir
  • 18
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش