سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹
۱۲:۲۰ - ۰۸ آبان ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۸۰۰۴۳۱
جرم و جنایت

اعتراف به قتل همسر با روسری و پنهان کردن جنازه‌ در دیوار انباری خانه!

بیست وپنجم دی سال قبل مردی به کلانتری ۱۱ فیروزکوه مراجعه کرد و از ناپدیدشدن همسرش خبر داد.

به گزارش شهروند، این مرد بیان کرد:« همسرم ساعت ۱۰ صبح برای پیاده روی از منزل بیرون رفته و تا به حال بازنگشته است.» با اعلام این شکایت، بلافاصله مسئله به اداره آگاهی کزارش و تحقیقات در این باره نیز شروع شد. بررسی های قضائی مفصلی صورت گرفت، اما نتیجه ای حاصل نشد، تا این که بعد از گذشت ۱۰ ماه راز این آدم کشی هولناک برملا شد و همسر این زن ناپدیدشده به قتل اقرار کرد.

عباس رضایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه درباره جزئیات این ماجرا گفت:« هنگامی که مسئله به پلیس اطلاع داده شد، بلافاصله تحقیقات نیز شروع شد. در آخر با توجه به تناقضات همسر فرد گمشده، برای انجام تحقیقات در اختیار اداره آگاهی قرار گرفت. تحقیقات در مورد این پرونده ادامه داشت تا این که ادله ای در مورد نقش داشتن همسر فرد مفقودشده در جریان ناپدیدشدن او کشف شد.

روز پنجم آبان سال جاری این مرد به قتل همسر خود و گذاشتن جسد در پشت دو ردیف دیوار در انبار خانه اعتراف کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه افزود :« با اعتراف متهم، جسد با حضور مقام قضائی کشف شد و برای انجام تحقیقات در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت. متهم در بازسازی صحنه جرم اعتراف کرد که همسر خود را با روسری خفه کرده و در محل موردنظر قرار داده است. درحال حاضر نیز تحقیقات تکمیلی درباره این پرونده زیر نظر مقام قضائی در دست انجام است.»

  • 16
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش