یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
کد مقاله: ۹۹۱۱۰۰۰۶۰

هر آنچه که درمورد تحصیل در استرالیا نمی دانید!

تحصیل در استرالیا,هزینه تحصیل در استرالیا,تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانستحصیل در استرالیا فرصت ها و تجربه های شغلی بسیاری را برای شما فراهم می کند
تحصیل در استرالیا یکی از مهمترین مقاصد تحصیلی به حساب می آید و سالیانه تعداد دانشجویان بین المللی متقاضی ادامه تحصیل در استرالیا افزایش چشم‌گیر دارد. اخذ ویزای تحصیلی استرالیا فرصت خوبی برای تجربه زندگی در این کشور بی نظیر است.

تحصیل در استرالیا

استرالیا، یکی از بزرگترین کشورهای جهان در نیمکره جنوبی است که در بین اقیانوس آرام و هند قرار دارد. به سبب اینکه اکثر کشورهای جهان در نیمکره شمالی هستند، استرالیا به برعکس بودن معروف است ، یعنی نه تنها روز و شب، بلکه فصل ها و حتی جهت چرخش آب در آنجا با ما فرق دارد. تحصیل در استرالیا برای شما در سطح جهان فرصت های شغلی و تجربیات و آموزش عالی فراهم می کند. نظام آموزشی کشور استرالیا با متد آموزشی انگلستان و آمریکا هماهنگی بسیاری دارد و به همین دلیل یکی از کشورهای بسیار با کیفیت در زمینه آموزش و پرورش است.

همچنین کشور استرالیا در زمینه ارائه برترین خدمات شهروندی و آب و هوای خوب و وجود فرصت های شغلی تقریباً برای همه گرایش ها و رشته ها مطلوب می باشد. شرایط تحصیل در استرالیا از دانشگاهی به دانشگاه دیگر چه بسا رشته به رشته ای دیگر متفاوت است و به موردهای مختلفی چون مدارک تحصیلی، سابقه کار، مدرک زبان، معدل، دانشگاه گذشته و … بستگی دارد.

ادامه تحصیل در استرالیا,تحصیل در استرالیا,مراحل اخذ ویزای تحصیل در استرالیایکی از روش های مهاجرت به استرالیا تحصیل در استرالیا می باشد

بهترین روش گرفتن اپلای برای تحصیل در استرالیا

برای تحصیل در استرالیا شما باید در ابتدا جهت پذیرش در دانشگاه مورد نظر و همینطور برای دریافت ویزای دانشجویی تقاضا دهید. برخی از مراحلی که باید انجام دهید شامل تصمیم گیری در خصوص دوره و دانشگاه، ارسال درخواست به دانشگاه، دریافت نامه پذیرش، پرداخت هزینه های ثبت نام، دریافت تائید الکترونیکی ثبت نام می باشد. پس از اینکه این مراحل را طی کردید، ویزای دانشجویی به شما تعلق خواهد گرفت. از شرایط ورودی داتشگاه ها و درخواست ویزای دانشجویی می توان به الزامات علمی، الزامات زبان انگلیسی، مدارک مالی برای حمایت از تحصیل شما، بیمه دانشجویان خارج از کشور اشاره کرد.

مراحل اخذ ویزای تحصیل در استرالیا

جهت تحصیل در استرالیا برای گرفتن ویزا و پذیرش در دانشگاه های استرالیا احتیاج به مدارک و شرایط خاصی خواهید داشت. نخستین مرحله اخذ پذیرش فرد از یکی از مدارس یا دانشگاه های استرالیا می باشد. در مرحله دوم باید ویزای تحصیلی خود را اخذ کنید. در این مرحله به مدارک خاصی نیاز خواهید داشت. این مدارک عبارتند از:

- ترجمه ریز نمرات تحصیلی در طی ۱۲ سال و ارائه آن

- ترجمه و ارائه تمامی مدارک تحصیلی قابل

- ارائه مدرک زبان

- ارائه گذرنامه

- ۴ قطعه عکس

- ترجمه مدارک شناسایی

- ترجمه سوابق کاری

تحصیل در استرالیا در مقاطع مختلف,تحصیل در استرالیا در مدارس,تحصیل در استرالیابا تحصیل در استرالیا شانس فرد برای اقامت در استرالیا افزایش می یابد

مدرک زبان برای تحصیل در استرالیا

یکی از مدارک موردنیاز برای تحصیل در استرالیا، مدرک زبان است. تمامی امتحانهای مرسوم زبان انگلیسی که مورد قبول دانشگاههای استرالیایی هستند نظیر آیلتس، تافل و پی تی ای هستند. نمره قابل قبول در دانشگاههای گوناگون، متغیر است ولی حداقل نمره آیلتس قابل قبول برای مقطع لیسانس، ۴.۵ و برای فوق لیسانس معادل ۵ میباشد. البته این نمرات بعنوان حداقل در نظر گرفته شده اند و شرط قبول نمره آیلتس( یا معادل آن در آزمونهای دیگر) در اغلب دانشگاهها، طی کردن دوره زبان پیش نیاز انگلیسی در استرالیا است.

اخذ پذیرش تحصیلی در استرالیا بدون مدرک زبان (بدون ایلتس)

چنانچه ایرانیان قصد تحصیل در استرالیا را دارند بدون مدرک زبان معتبری چون آیلتس اجازه تحصیل ندارند. استرالیا برای دانشجویان کشورهایی که زبان انگلیسی جزء زبان های رایج کشورشان است، امکان تحصیل بدون مدرک معتبر زبان را فراهم نموده است این کشورها نظیر کانادا، کنیا، نیوزلند، سنگاپور، آمریکا و ... است ولی دانشجویان ایرانی برای تحصیل در استرالیا باید مدرک زبان تهیه کنند یا پیش از این که به تحصیل در استرالیا ادام کنند در یک دوره دانشگاهی زبان انگلیسی بیش از ۴ سال شرکت کرده باشد.

اکثر دانشگاه های استرالیا آیلتس را بعنوان مدرک زبان معتبر قبول دارند. البته برای افرادی که قصد تحصیل در استرالیا در مقاطع پایین تر از سال ۱۱ را دارند امکان تحصیل بدون داشتن مدرک زبان در این کشور را دارند. برای اینگونه افراد، مدارس استرالیا آزمون های تعیین سطحی طراحی کرده که شخص میتواند در کشور خود در این آزمون شرکت کند. الیته این آزمون باید در مراکز مورد اعتماد آن مدارس برپا شود، که شما میتوانید روز و ساعت آزمون خود را از طریق این مؤسسه هماهنگ نموده و با حضور در دفاتر این مؤسسه در آزمون شرکت کنید. بعد از این که سطح دانش زبان انگلیسی شما مشخص شد، مدرسه دوره های آموزش زبان انگلیسی در داخل استرالیا و قبل از شروع دوره اصلی برای شما تعیین می کند.

ویزای دانشجویی تحصیل در استرالیا

اگر قصد تحصیل در استرالیا را دارید باید پیش از هر کاری به دنبال اخذ پذیرش یکی از دانشگاه های استرالیا باشید تا بتوانید ویزای تحصیلی استرالیا را بگیرید. برای تحصیل در استرالیا و صادر کردن ویزای دانشجویی باید مواردی نظیر شرایط مالی، سوابق شغلی، سوابق تحصیلی، وضعیت تأهل و ... بررسی شود.

زمانیکه مدارک ویزای تحصیلی استرالیا را تکمیل کردید و به موسسات مهاجرتی یا سفارت استرالیا ارائه دادید باید کلیه مراحل ارزیابی صدور ویزا را گذرانده و ماکزیمم تا سه ماه منتظر پاسخ نهایی سفارت استرالیا بمانید. مدت زمان پاسخگویی سفارت استرالیا معمولاً بین یک تا سه ماه، مبنی بر ویزا شدن یا نشدن متقاضی است ولی گاهی وقت ها امکان دارد روند اخذ ویزا طولانی‌تر شود. در صورتیکه متقاضی توانست ویزای تحصیل در استرالیا را اخذ کند می تواند بمدت ۹۰ روز پیش از شروع ترم تحصیلی وارد استرالیا شود و آدرس محل سکونت خود را در طول هفته نخست، به دانشگاه محل تحصیل خود اعلام نماید.

تحصیل در استرالیا,تحصیل در استرالیا در مدارس,تحصیل در استرالیا رایگانآموزش های مدرسه طیفی از رشته های تحصیل در استرالیا و دوره های حرفه ای را پوشش می دهد

آزمون های ورودی تحصیل در استرالیا

با توجه به رزومه تحصیلی دانشجویان پذیرش دانشجو و تحصیل در استرالیا صورت ميگیرد و دانشگاه های استرالیا آزمون ورودی ندارند ولی رشته های پزشکی در استرالیا آزمون ورودی دارند. دانشجویانی که تصمیم دارند در این رشته تحصیل کنند باید لیسانس بگیرند و بعد در آزمون ورودی رشته پزشکی شرکت کنند و اگر نمره قبولی راگسب گردند میتوانند در دانشگاه های استرالیا در رشته پزشکی به تحصیل بپردازند. همینطور دانشجویانی که در دوره تخصص پزشکی قصد تحصیل دارند باید در آزمون « AMC»  شرکت کنند و از آن نمره قبولی بگیرند.

افرادی که قبل از ورود به دانشگاه در کالج های استرالیا به تحصیل می پردازند نیز باید در آزمون « SAT»  شرکت کنند. این آزمون از دروسی است که شما در کالج می خوانید. ملاک بعضی از دانشگاه ها برای پذیرش دانشجویان این آزمون است ولی بعضی دیگر به نمره این آزمون اهمیتی نمی دهند و با توجه به موارد دیگر دانشجویان را پذیرش می کنند. با مراجعه به سایت دانشگاه موردِنظر خود میتوانید در مورد این آزمون و میزان تأثیر آن بر پذیرش، اطلاعات لازم را کسب کنید. بعضی از دانشگاه ها امکان دارد آزمون ورودی را برای تعدادی از رشته های پرطرفدار برگزار کنند تا دانشجویان با استعداد پذیرش شوند. به همین دلیل پس از اینکه دانشگاه و رشته تحصیلی خود را انتخاب کردید باید به سایت دانشگاه مراجعه کنید و شرایط پذیرش در رشته موردِنظرتان را بطور کامل بررسی کنید تا با در فرآیند پذیرش و ثبت نام با اتفاق غیرمترقبه ای روبرو نشوید. آزمون های ورودی دانشگاه ها امکان دارد به صورت آنلاین یا حضوری برپا شود.

تحصیل در استرالیا در مقاطع مختلف

راه های زیادی برای دانشجویان وجود دارد که بتوانند به صلاحیت مورد نظر خود برای تحصیل در استرالیا دست یابند. با استفاده از مطالب زیر می توانید خودتان را از طریق سیستم آموزشی استرالیا راهنمایی کنید و فرصت های مطالعاتی را برای گذراندن دوره ها در موسسات گوناگون بیابید.

>> تحصیل در استرالیا در مدارس:

تحصیل در استرالیا در مقاطع گوناگون مدرسه در صورتی مقدور است که متقاضیان آن زیر ۱۸ سال داشته باشند. سن شروع تحصیل کودکان در استرالیا از ۷ سالگی می باشد. در این سن وارد مدارس میشوند و تا ۱۲ الی ۱۳ سالگی در مقطع ابتدایی تحصیل می کنند. بعد از این که مقطع ابتدایی دانش آموزان تمام میشود وارد مقطع دبیرستان میشوند که این مقطع را تا سنین ۱۷ الی ۱۸ سالگی باید به اتمام برسانند. این دانش آموزان بعد از پایان تحصیل در مقطع دبیرستان وارد  دانشگاههای استرالیا می گردند. دانش آموزانی که علاقه دارند در کالج به تحصیل هستند میتوانند از سنین ۱۵ الی ۱۸ سالگی به جای تحصیل در دبیرستان در کالج به ادامه تحصیل بپردازند. مدارس در استرالیا شامل دو گروه مدارس دولتی و مدارس غیر دولتی میباشند. مدارس دولتی که میتوان در آن ها تحصیل در استرالیا را به صورت رایگان تجربه کنند مختص افرادیست که اقامت یا گذرنامه این کشور را دارند.

دانش آموزان بین المللی از سایر کشورها بیشتر به مدارس غیر دولتی جذب میشوند. این مدارس معمولا شبانه روزی هستند که در اینصورت امکان تحصیل در استرالیا در مدارس برای دانش آموزان بدون حضور والدین میسر خواهد بود. همینطور والدین دانش آموزان میتوانند فرزندشان را در استرالیا همراهی کنند. این کشور  به دانش آموزان بین المللی که قصد تحصیل در مدارس خصوصی استرالیا دارند این قابلیت را میدهد که والدین و همینطور خواهر و برادر زیر ۱۸ سال خود را با ویزایی تحت عنوان گاردین (Guardian) بهمراه خود در کشور استرالیا داشته باشند.

>> تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس:

تمام رشته ها در تمام مقاطع دانشگاه های استرالیا وجود دارد و به همین مظور اگر برای ورود به دانشگاه های این کشور شرایط مورد نیاز  را داشته باشید؛ میتوانید در هر رشته ای که علاقه دارید به تحصیل بپردازید. تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی یک دوره سه ساله است که اگر دانشجویان رغبت داشته باشند، میتوانند بمدت یک سال دیگر تحصیلاتشان را ادامه دهند و مدرک Bachlor یا honor دریافت کنند. البته دانشجویان در بعضی از رشته های دانشگاهی در چهارمین سال از دوره کارشناسی خود پژوهش و پایان نامه ارائه می دهند.

تحصیل در استرالیا هزینه,تحصیل در استرالیا,تحصیل در استرالیا اعزام دانشجو ویزایحین تحصیل در استرالیا و زمانی که کلاس ها دائر می باشند می توانید تا ۲۰ ساعت در هفته کار کنید

برای تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس فرد متقاضی باید در کالج های استرالیا دوره فاندیشن خود را سپری کرده و بعد وارد دانشگاه شود ولی در کل متقاضی مدرک ۱۲ ساله دیپلم و تمامی ریز نمرات را جهت اپلای در مقطع لیسانس دارد. در ضمن برای وارد شدن به دانشگاه های استرالیا حتماً باید آیلتس ۶ داشته باشید و بهتر است حداقل معدل ورود به این سطح، بالای ۱۵ باشد.

هزینه های تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی در قیاس با دیگر مقاطع تحصیلی پایین تر است و در مقابل امکان اخذ بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان دوره کارشناسی کمتر است. بطور کلی برای اخذ پذیرش و تحصیل در استرالیا شرایط و مدارک لازم در تمام دانشگاه ها یکسان است؛ ولی توجه کنید که دانشگاه یا دانشکده ای که شما امکان دارد برای تحصیل انتخاب کنید، مدرکی همچنین چه توسط سفارت اعلام شده است درخواست کند؛ برای همین قبل از اقدام برای اخذ پذیرش بهتر است شرایط و مدارک مورد نیاز دانشگاه مورد نظرتان را مطالعه کنید تا روند پذیرش شما به دلیل کمبود مدرک، مختل نشود.

>> تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی ارشد:

برای تحصیل در استرالیا میتوان در رشته های گوناگونی پذیرش گرفت ولی این کشور برای مهندسین جزء برترین گزینه هاست. جوانانی که قصد تحصیل و کار دارند میتوانند آینده شغلی خویش را با انتخاب دانشگاه های استرالیا تضمین کنند. شرایط اخذ پذیرش در استرالیا در مقطع فوق لیسانس شامل فارغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر و همینطور داشتن نمره زبان بالا و معدل بالا می باشد. متقاضی بر اساس موضوع پایان نامه خود که در مقطع کارشناسی ارشد تدوین می کند میتواندبه آسانی وارد مقطع دکترا شود.

همینطور دانشجویان کارشناسی ارشد در هفته، حداکثر مجاز به ۲۰ ساعت کار دانشجویی هستند و در دوران تعطیلات، اجازه کار به صورت تمام وقت دارند که میتوانند به تبع این کار از عهده قسمتی از هزینه هایشان بر بیایند. یکی از فواید تحصیل در استرالیا این است که افرادی که از دانشگاه های این کشور فارغ التحصیل میشوند به آسانی میتوانند جذب بازار کار شوند و همینطور دانشگاه های استرالیا بيش ترین میزان بورسیه در مقطع دکتری را اعطا می نماید. استرالیا یکی از کشورهایی است که بيش ترین بودجه تحقیقاتی را به دانشگاهایش اعطا می کند. دانشگاه های استرالیا بهترین بستر را برای دانشجویان جویای علم فراهم می کند تا بتوانند در محیط کاملاً علمی و تحقیقاتی به تحصیل ادامه دهند.

>> تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا:

تقاضای پذیرش و تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا بسیار زیاد است و متقاضیان از روش مکاتبه با یک استاد راهنما باید به پذیرش برسند. طول دوره در هر رشته تحصیلی در مقطع دکترا متفاوت است ولی ماکزیمم ۵ سال طول می کشد تا رزومه تحصیلی دانشجو بسیار مورد توجه قرار می گیرد. در استرالیا مقطع دکترا شامل یک دوره تحقیقاتی است و دانشجویان مثل دوره کارشناسی ارشد حق انتخاب این که تحصیلی بخوانند یا تحقیقاتی را ندارند. دانشجویان در دوره دکترا ساده تر از سایر دوره ها میتوانند بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی را دریافت کنند.

تحصیل در استرالیا اعزام دانشجو ویزای,ویزای تحصیل در استرالیا,تحصیل در استرالیا شرایط تحصیل در استرالیا بسته به مدرسه و استان محل تحصیل متفاوت است

دانشجویان دوره دکترا در استرالیا باید برای تحقیق در زمینه موضوع ارائه شده خود به مدت سه سال مشغول شوند، هر دانشگاه برای پذیرفتن دانشجویان مقطع دکترا شرایط خاص خود را دارد اما علاوه بر پیشنهاد تحقیقاتی خود، برای پذیرش و تحصیل در استرالیا باید شروطی چون ارائه معدل بالا و مدرک کارشناسی ارشد را فراموش نکنید. شما هنگامی که پروژه تحقیقاتی خود را به پایان رساندید، میتوانید مدرک دکترای خود را دریافت کنید. برای اینکه بتوانید در این دوره پذیرش بگیرید باید یک پیشنهاد تحقیقاتی داشته باشید. هرچه این ایدهی تحقیقاتی شما جدیدتر و کارآمدتر باشد، شانس قبولی شما بیشتر خواهد شد. در واقع پیشنهادهایی که برای پژوهش دکترا ارائه می شود باید در راستای یک پیشرفت علمی باشد و ارزش علمی بیشتری نسبت به دوره کارشناسی ارشد داشته باشد. سعی کنید تسلطتان را در موضوع مورد پژوهش به مرحله اثبات برسانید؛ این که ایده چطور و از کجا به ذهن شما خطور کرده و برای رشد و پیشرفت آن چه کارهایی انجام داده اید یا این که در مورد موضوع موردنظرتان چه اطلاعاتی دارید، سبب می شود تا راحت تر پذیرش بگیرید.  

بورسیه تحصیل در استرالیا

خیلی از دانشجویان بین المللی برای این که هزینه های تحصیل خویش را تامین کنند به دنبال دریافت بورسیه تحصیلی برای ادامه تحصیل در استرالیا هستند. برای اخذ بورسیه از دانشگاه های استرالیا شرایط خاص و تقریباً سختی وجود دارد و بيش ترین درخواست بورسیه تحصیلی استرالیا برای مقطع دکتری است. بورسیه های تحصیلی برای هر ترم یا سال تحصیلی توسط دانشگاه معین میشوند و دانشجویان متقاضی دریافت این بورسیه های تحصیلی میتوانند در طرح های بورسیه شرکت کنند و در صورتیکه واجد شرایط دریافت بورسیه بودند از بورسیه تحصیل استفاده کنند. بورسیه تحصیلی میزان دقیقی ندارد و بخش کوچکی از هزینه های تحصیل دانشجو  یا کل هزینه های دانشجو در زمان تحصیل در استرالیا را پوشش دهد. در هر دانشگاه با دانشگاه دیگر بورسیه تحصیلی متفاوت است، حتی امکان دارد این بورسیه برای بعضی از ملیت ها یا رشته های خاص در یک دانشگاه ارائه شود.

برای درخواست بورسیه تحصیلی استرالیا،  شما باید در تاریخی که دانشگاه اعلام می کند اسم نویسی کنید و برای دریافت بورسیه تقاضا کنید و حتما در هنگامی که توسط دانشگاه اعلام می شود می توانید تقاضا کنید و تمامی مدارک را به صورت کامل ارائه دهید، از آنجا که بورس تحصیلی در هر دانشگاه با دانشگاه دیگر متفاوت است پس بهتر است که در این مرحله از یک مشاور و راهنما کمک بگیرید تا بتوانید به نتیجه دلخواهتان برسید. 

اقامت پس از تحصیل در استرالیا

یکی از فرصت های بی نظیر برای دانشجویان علاقمند به تحصیل در استرالیا امکان اقامت بعد از تحصیل برای کسب تجربه کاری در این کشور و به دست آوردن اقامت دائم است. استرالیا سالهاست انواع ویزاهای دائم مهارتی را برای جذب نیروهای متخصص ارائه می دهد و فارغ التحصیلان دانشگاه های استرالیا امتیاز خاصی در این باره دارند و از شانس بیشتری نسبت به سایر افراد بهره مند خواهند بود.

تحصیل در استرالیا,تحصیل در استرالیا هزینه,مراحل اخذ ویزای تحصیل در استرالیابه عنوان یک دانشجوی خارجی، باید شهریه خود را برای تحصیل در استرالیا از پیش پرداخت کنید

هزینه تحصیل در استرالیا

با توجه به مقطع تحصیلی، رشته و دانشگاه انتخابی شما، هزینه‎ تحصیل در استرالیا متفاوت می باشد. اصولا برای تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا متقاضیان از طریق بورسیه مبادرت می‎کنند و در صورت نیاز پیش از شروع دوره اصلی، باید دوره زبان بگذرانند و برای هر هفته هزینه ای در نظر بگیرند. از هزینه های  دیگری که باید مدنظر داشته باشید، هزینه بیمه تحصیلی است. بیمه تحصیلی بسته به اندازه طول مدت تحصیل بعلاوه چند ماه بیش از آن است. همینطور باتوجه به طول مدت و شرکت بیمه گذاری که انتخاب می‎کنید، هزینه ی این بیمه متفاوت است.

اشتغال به کار در دوران تحصیل در استرالیا

دانشجویانی که با ویزای تحصیلی در استرالیا اقامت دارند در طول ترم تحصیلی می توانند در هفته به میزان ۲۰ ساعت کار کنند که درآمد حاصل از آن کمکی به هزینه های زندگی شما میکند ولی در زمان تعطیلات بین ترم می توانند به مدت نامحدود کار کنند. همسر دانشجویانی که در مقاطع فوق لیسانس و دکتری مشغول به تحصیل هستند میتوانند تمام وقت در استرالیا کار کنند ولی، همسر دانشجویان مقطع لیسانس هم چنان مجاز به ۲۰ ساعت کار در هفته خواهند بود.

معایب تحصیل در استرالیا

شرایط کاری در استرالیا به سن متقاضی( کم تر از ٣۵ سال) بستگی دارد که این از معایب تحصیل در استرالیا است.

* زبان انگلیسی تخصصی و مهارت مرتبط با سطح کار مورد تقاضا دارد.

* از معایب تحصیل در استرالیا اینست که متأسفانه اخذ ویزای کار نیازمند مدرک زبان بسیار پیشرفته است.

تحصیل در استرالیا اعزام دانشجو ویزای,تحصیل در استرالیا,ویزای تحصیل در استرالیاجهت تحصیل در استرالیا برای گرفتن ویزا نیاز به مدارک  خاصی دارید

مزایای مهاجرت به استرالیا

یکی از بزرگ ترين مزایای تحصیل در استرالیا نسبت به کشورهای دیگر، وجود تنوع فرهنگی استرالیاست.

۱. امکان اجازه کار با ویزای تحصیلی در استرالیا از دیگر مزایای آن شمرده میشود.

۲. اقتصاد قوی استرالیا یکی از مهمترین علل رواج مهاجرت و تحصیل در استرالیا است.

۳. از مهمترین مزایای تحصیل در استرالیا می توان به فوق العاده بودن امکانات تفریحی این کشور اشاره کرد.

۴. استرالیا از جهت آموزش در سطوح گوناگون از سطح بالایی بهره مند است و افرادیکه قصد مهاجرت به استرالیا را دارند، باید اول از طریق تحصیل وارد این کشور شوند.

ادامه تحصیل در استرالیا,هزینه تحصیل در استرالیا,تحصیل در استرالیایکی از الزامات اولیه برای تحصیل در استرالیا تسلط به زبان انگلیسی است

گردآوری: بخش دانشگاه سرپوش

  • 17
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ژوزه مورینیو,شبکه اجتماعی ژوزه مورینیو,فعالیت های ژوزه مورینیو بیوگرافی ژوزه مورینیو یکی از مربیان برتر فوتبال جهان + تصاویر خانوادگی

متولد: ۲۶ ژانویهٔ ۱۹۶۳

محل تولد:پرتغال

فعالیت فعلی:مربیگری

پست گذشته:هافبک

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
راغب,زندگینامه راغب,اظهارات راغب در مورد مهاجرتش به یزد زندگینامه راغب خواننده ایرانی موسیقی پاپ (+ تصاویر)

نام هنری:مصطفی راغب

متولد:اسفند ماه ۱۳۶۸

زادگاه:تهران

مهارت:نقاشی، بازیگری و موسیقی پاپ

مدرک تحصیلی:کارشناسی مدیریت

شغل:تدریس و آموزش صداسازی و آواز

ادامه
محمود احمدی نژاد,دکتر محمود احمدی نژاد,عکس محمود احمدی نژاد بیوگرافی محمود احمدی نژاد ششمین رئیس جمهور ایران (+ تصاویر)

زادروز: ۶ آبان ۱۳۳۵

زادگاه: آرادان، گرمسار، ایران

دین: اسلام، شیعه

ملیت:ایرانی

پیشه:سیاستمدار ،  هیئت علمی

ادامه
ساره بیات,عکس ساره بیات,بیوگرافی ساره بیات متولد بیوگرافی ساره بیات بازیگر سینمای ایران (+ تصاویر خانوادگی)

تایخ تولد: ۱۴ مهر ۱۳۵۸

محل تولد:تهران

پیشه:بازیگر

سال های فعالیت:۱۳۸۰  تاکنون

ملیت:ایرانی

ادامه
روبرت امرسون لوکاس,تصاویر روبرت امرسون لوکاس,بهینه‌سازی ساختار مالیات رابرت لوکاس بیوگرافی رابرت لوکاس و فعالیت های او در زمینه اقتصاد (+ تصاویر)

زاده:۱۵ سپتامبر ۱۹۳۷

زادگاه:یاکیما، واشینگتن,  ایالات متحده آمریکا

زمینه:اقتصاد کلان

ملیت:ایالات متحده آمریکا

مکتب فکری:اقتصاد کلان کلاسیک نو

ادامه
بیوگرافی و زندگینامه لیندا کیانی عکس,لیندا کیانی,عکس های جدید لیندا کیانی بیوگرافی لیندا کیانی بازیگر موفق کشور (+ تصاویر اینستاگرامی)

تاریخ تولد:۲۳ شهریور ۱۳۵۹

محل تولد:آبادان

تحصیلات:فوق لیسانس فلسفه

ملیت:ایرانی

زمینه فعالیت:بازیگر

ادامه
ابوریحان بیرونی,درباره ی ابوریحان بیرونی,شرح حال ابوریحان بیرونی زندگینامه ابوریحان بیرونی دانشمند مشهور ایرانی (+ تصاویر)

زاده:۳ ذیحجه ۳۶۲

زادگاه:کاث،  خوارزم

ملیت:ایران

دین:اسلام

دیگر نام ها:ابوریحان محمد بن احمد بیرونی

ادامه
هادی ساعی,هادی ساعی در نقش,زندگینامه هادی ساعی زندگینامه هادی ساعی تکواندوکار پیشین و بازیگر ایرانی (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۲۱ خرداد ۱۳۵۵

محل تولد:شهرستان بستان آباد

ملیت:ایرانی

سال های فعالیت:۱۳۸۷ – ۱۳۶۵

پیشه:مدیر ورزشی، بازیگر

ادامه
سبک خاص حجت اشرف زاده,شهرت حجت اشرف زاده با ماه و ماهی,حجت اشرف زاده بیوگرافی حجت اشرف زاده خواننده ترانه ی معروف ماه و ماهی (+ تصاویر خانوادگی)

نام:حجت اشرف زاده

تاریخ تولد:۱۲ آذر ۱۳۵۸

محل تولد: نیشابور- خراسان رضوی

سبک: تلفیقی پاپ و سنتی

تحصیلات: کارشناس نرم افزار

ملیت: ایرانی

ادامه
ویژه سرپوش