۱۴:۰۸ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۱۷۶۱
اخبار فلزات، طلا و ارز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۵/۰۷

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی
سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۶۹ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۵ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۲ هزار و ۵۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز کاری قبل، به قیمت ۴ میلیون و  ۱۶۹ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۲۷۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۴۶۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۶۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۵ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۱۸.۴ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روزهای گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود. البته قیمت دلار در روز جاری روند افزایشی داشته است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می آید.

به گزارش تسنیم، صرافی‌های بانک‌ها امروز  دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

این درحالی است که قیمت دلار در صرافی‌های آزاد برای فروش به مردم با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۱۲ هزار و ۳۵ تومان تعیین شده است.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳۲۸۳ تومان ارزش‌گذاری شده و مورد معامله قرار می‌گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است. قیمت پوند هم ۱۴ هزار و ۹۲۴ تومان تعیین شده است.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

۱۲ هزار و ۵۰  تومان

قیمت یورو

۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان

قیمت پوند

۱۴ هزار و ۹۲۴ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۲۸۳ تومان

قیمت سکه بهار آزادی

۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۴ میلیون و ۱۶۹ هزار تومان

قیمت نیم سکه

۲ میلیون و ۲۷۸ هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و ۴۶۹ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۹۶۹ هزار تومان

قیمت گرم طلای ۱۸

۴۰۵ هزار و ۶۰۰ تومان

قیمت گرم طلای ۲۴

۵۴۰  هزار و ۸۰۰ تومان

قیمت هرمثقال طلا

یک میلیون و ۷۵۴ هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

۱۴۱۸.۴دلار

قیمت پلاتیندلار

۸۷۲ دلار

قیمت انس نقرهدلار

۱۶.۴۲ دلار

  • 14
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید