۱۵:۰۰ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۵۰۷۹۵۶
تاپ طنز

طنز/ چطور با یک‌ سلبریتی درست‌ برخورد کنیم؟

این روزها احتمال دیدن یه بازیگر از احتمال دیدن فامیلتون وقتی دارین سیگار می‌کشین، بیشتره. یعنی ممکنه هر آن سرتون رو برگردونین یکیشون پشت سرتون وایساده باشه. ما اینجا یه پکیج براتون آماده کردیم که در مورد مشابه درست عمل کنین و مثل جوابايی كه بعد از دعوا به ذهنتون میاد، بعدا حسرتشو نخورین

 

نبینینش: خودتونو به ندیدن و نشناختن بزنین، اصلا خز بازی در نیارین که طرفو بشناسین وذوق مرگ برید واسه سلفی گرفتن. بی‌تفاوت رد بشین و برید تا طرف حساب کار دستش بیاد و بدونه که تو آن گلبرگ مغروری که می‌میری ز آبی ولی اونو به‌جا نمیاری. برای محکم کاری هم می‌تونین یه تنه بهش بزنین و رد شین. خلاصه یه جوری بهش بی‌تفاوت باشین که کلاه و عینک دودیش رو برداره، خودش بره تو آینه نگاه کنه که مطمئن بشه واقعا خودشه.

 

افشاگری: شاید بارها به همه گفته باشین که بابا این همه‌ش گریمه و گریم شده من از این بهتره، ولی در مورد شما حق‌خوري شده و شما رو ناديده گرفتن. اینجور مواقع فرصت خوبیه که افشاگری کنین. کافیه یه عکس از صورت بی‌آرایشِ زشتِ معمولیش به بهانه سلفی، بگیرین. جوری که همه چینای صورتش مشخص بشه. همین قیاغه داغونشو بذارین اینستا و به دوستاتون بگین اینم سلبریتی جونتون بدون آرایش. خودشم تگ کنین تا خوبش بشه که همه فهمیدن چقدر داغونه.

 

دست بالا رو بگیرین: فراستی درونتون رو روشن کنین و بهش حالی کنین رییس شمایین. از دادن آخرین اخبار سلبریتی‌های کل دنیا و موفقیتاشون شروع کنین. بعد بهش بگین که میدونین بوتاکس میکنه و مواد میکشه. ضربه آخر رو اینجوری وارد کنین که بگین می‌دونین چجوری اومده تو دنیای بازیگری و آخه این چه مزخرفاتیه بازی میکنه و بهتره به خودش بیاد.

 

شمام اگه تا حالا بازیگر نشدین برای اینه که فضای مسموم این جور محیطا روح لطیفتونو اذیت میکنه ولاغیر.

 

سهیلا ولی‌زاده

 

gha​noondaily.‎​ir
  • 13
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.6 stars from 18 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید