سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
۱۱:۳۳ - ۲۶ تير ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۴۰۶۵۸۴
جرم و جنایت

ناگفته های تلخ دختر مشهدی از پدرش

این مرد کثیف تر از شیطان پارس آباد است

اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت,مرد معتاد
پروندۀ مردی که فرزندان و همسر خود را مورد شکنجه‌های جنسی قرار داده بود بعد از گذشت بیش از ٢٧٠روز به شعبۀ اظهار نظر ویژۀ قتل دادسرای مشهد ارجاع و منتهی به کیفرخواست شد. این پرونده از سال گذشته تحت بررسی‌های قضایی قرار داشت.

داستان این ماجرای تلخ از مهرماه سال گذشته آغاز می‌شود. هنگامی که شاکی جوان با لگدهای متواتر همسر سنگ‌دلش به بیرون از خانه پرتاب شد، در آن شب سرد، راهی جز تماس با مرکز فوریت‌های پلیس پیش رویش ندید؛ لذا برای کمک به دخترش بلافاصله با ١١٠ تماس گرفت و عنوان کرد شوهرش او را از خانه بیرون انداخته و فرزندانش را در خانه زندانی کرده است.

 

با اعلام این موضوع، تیمی از مأموران انتظامی بلافاصله خود را به محل رساند و با زنی جوان که پوشش مناسبی نداشت و از سرما به گوشۀ دیواری پناه برده بود مواجه شد. یکی از افسران پلیس برای اینکه از موضوع سر دربیاورد به خانۀ این زن جوان مراجعه می‌کند اما شوهر سنگ‌دلش که اعتیاد شدیدی به مواد‌ مخدر صنعتی دارد از باز کردن در امتناع می‌کند و از پنجرۀ آشپزخانه که به کوچه مشرف است، علاوه‌بر هتاکی به همسرش، به مأموران نیز بد و بیراه می‌گوید.

 

مأموران با مشاهدۀ این صحنه و با هماهنگی قضایی وارد عمل می‌شوند و شوهر این زن جوان را دستگیر و به کلانتری منتقل می‌کنند. آن شب با بازداشت این مرد به پایان می‌رسد و قرار می‌شود فردای آن روز شاکی به همراه سه دخترش به دادسرا برود و از شوهر سنگ‌دلش شکایت کند.

 

حبس همسر با تهدید به قتل فرزندان

صبح روز بعد، مأموران پلیس این شوهر سنگ‌دل را به دادسرا منتقل می‌کنند اما طولی نمی‌کشد که یکی از دوستانش با قرار دادن وثیقه او را آزاد می‌کند. ١٠روز از این ماجرا می‌گذرد که شاکیه به دادسرا مراجعه می‌کند و شکایتش را از قاضی Judge پرونده پس می‌گیرد. طبق این درخواست، قرار ترک تعقیب متهم صادر می‌شود اما پس از سپری شدن چند روز دیگر شاکیه مجدداً به دادسرا مراجعه می‌کند و تقاضا می‌کند شکایت سابقش پیگیری شود.

 

این زن جوان در جلسۀ رسیدگی به شکایتش در شعبۀ٢٢٨ دادسرای عمومی و انقلاب ناحیۀ٢ مشهد در پاسخ به سؤال قاضی پرونده دربارۀ اینکه چرا از شکایت اولیه‌اش صرف نظر کرده بود گفت: «او مرا تهدید کرد که، اگر شکایتم را پس نگیرم، به فرزندانم آسیب می‌رساند. وقتی آن کوفتی را مصرف می‌کند همه‌چیز را فراموش می‌کند و، اگر خلاف میلش رفتار کنی، هرچه به دستش بیاید به سمتت پرتاب می‌کند.». وی عنوان کرد: «از همان سال‌های اول، زندگی خوب و باکیفیتی نداشتم اما به خاطر دخترانم این بی‌مهری‌ها و ناملایمات روزگار را تحمل کردم. دیگر طاقتم طاق شده است. نمی‌خواهم با این مرد زندگی کنم.».

 

در حالی که تحقیقات اولیۀ پرونده از یک دعوای زن‌وشوهری حکایت می‌کرد، با اظهارات شاکی و دخترانش، قالب پرونده به کلی تغییر کرد و مسیر رسیدگی قضایی آن نیز از حساسیت بالایی برخوردار شد. این زن جوان گفت: «بعد از اینکه از دادسرا به خانه برگشتم شوهرم مرا در اتاقی حبس کرد. او حتی نمی‌گذاشت برای انجام مسائل ضروری از اتاق خارج شوم. وقتی فریاد می‌زدم، با چاقو فرزندانم را تهدید به مرگ می‌کرد و، از جایی که می‌دانستم اگر به جیغ زدن‌هایم ادامه دهم او آسیبی جدی به فرزندانم وارد خواهد کرد، چیزی نمی‌گفتم.».

 

شاکیۀ پرونده در میان اظهارات خود دست دختر ٩ساله‌اش را گرفت و به او گفت: «بگو این مرد چه بلایی سرت آورده.». دخترک که از فرط استرس و اضطراب زبانش بند آمده بود گفت: «لطفاً به پدرم نگویید من این حرف‌ها را زده‌ام. اگر بفهمد، مرا می‌کشد. او وقتی در خانه تنها بودیم لباس‌هایم را درمی‌آورد و مرا اذیت می‌کرد. چند روز پیش به مدرسه‌ام آمد و پرونده‌ام را گرفت و در راه به من گفت که دیگر نمی‌خواهد به مدرسه بروم. بعد از آن، چند روز به یک مسافرخانه رفتیم. نمی‌خواهم دیگر به آن لحظات که میان من و پدرم بود فکر کنم. از او بدم می‌آید. دعا می‌کنم بمیرد.».

 

دختر بزرگ‌تر شاکی که ١٧سال دارد در تکمیل اظهارات خواهر کوچکش به دادیار شعبۀ٢٢٨ دادسرای ناحیۀ٢ مشهد گفت: «هر وقت می‌خواهم به مدرسه بروم پدرم مانع می‌شود و مرا تهدید می‌کند که به مدرسه‌ام می‌آید و آبرویم را می‌برد. این مرد سنگ‌دل مدام ما را با چاقو به مرگ تهدید می‌کند. او چند روز پیش مادرم را در اتاق حبس کرد و وقتی مادرم گفت کار ضروری دارد به او اجازه نداد به سرویس بهداشتی برود و به او یک پلاستیک داد که نیازش را رفع کند. اگر کاری که باب میلش است را انجام ندهیم، به ما فحاشی ناموسی می‌کند. چند سالی است که مقابل ما شیشه مصرف می‌کند و خیلی مادرم را می‌زند. دیگر نمی‌خواهم با این مرد زندگی کنم.».

 

تأیید آزار جنسی دختر ٩ساله

با دریافت اظهارات شاکیان پرونده متهم طی حکم قضایی جلب و با قرار مناسب راهی زندان شد. این پرونده، با توجه به اهمیت موضوع پس از تکمیل تحقیقات، با قرار جلب دادرسی نزد شعبۀ اظهار نظر ویژۀ قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد مطرح شد و قاضی صادق صفری شخصا نسبت به صدورکیفرخواست اقدام کرد.

 

وی دربارۀ این پرونده گفت: «متهم در اظهاراتش عنوان کرده است که همسرش با فردی ارتباط دارد و او برای اینکه شاکیه را ادب کند دست به تنبه وی زده است. او همچنین ادعای همسرش مبنی‌بر حبس وی (همسرش) را تکذیب کرده است.».

 

قاضی صفری تصریح کرد: «طبق بررسی‌های تکمیلی و استعلام به‌عمل‌آمده مشخص شد که متهم دختر ٩ساله‌اش را علی‌رغم اینکه از وضعیت تحصیلی خوبی برخوردار بوده گرفته و مانع ادامۀ تحصیل وی شده است. بر اساس معاینات پزشکی قانونی نیز اظهارات دختر ٩سالۀ متهم تأیید و مشخص شد که پدرش او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

 

در حال حاضر این دختر خردسال به واحد مددکاری اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی معرفی شده است. این مرد جوان قصد داشته پروندۀ دختر ١٧سالۀ خود را نیز بگیرد اما موفق به این کار نشده است.».

 

وی با بیان اینکه متهم وقتش را به کبوتر بازی می‌گذراند اظهار کرد: «با توجه به نتیجه استعلام پزشکی قانونی و تحقیقات محلی صحت گفتار شاکیان پرونده تایید شد لذا طبق اتهامات وارده حبس غیر قانونی اشخاص، توهین به اشخاص عادی، تهدید به ضرر جانی با چاقو، افترا (نسبت دادن رابطه نامشروع همسر با فردی دیگر) و ایراد صدمه بدنی عمدی کیفرخواست پرونده صادر و از محاکم کیفری برای متهم اشد مجازات(سه سال و یک روز حبس)، پرداخت دیه و ٧۴ضربه شلاق درخواست شد که حکم متهم در دادگاه بدوی تایید شده است.».

 

 

rokna.ir
  • 14
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۲۸
در انتظار بررسی: ۳۷
غیر قابل انتشار: ۳۸
جدیدترین
قدیمی ترین
سلام دوستان به نظر من سه سال زندان برا یه همچنین جانور کثیف خیلی کمه. باید آنقدر اون رو شکنجه کنند که از مردانگی ساقط بشه. به هر حال نظر قاضی این هست .
سلام من خبر مخالفم باید تا آخر عمر نو زندان بمونه
باسلام اگرداخل هرشهریاروستا هرکس این کارهای ناموسی انجام داد.وبرای دادگاه ثابت شد..بگذارید درس عبرت بشود درمیدان شهرسنک ساربشود تادیکرهیچکس هوس وفکراینکارها به سرش نزند
خدابه پدرومادش صبر بده واقعا سخت
به نظرم ۳ سال چیزی نیست به قول دوستمون ۴ تا راهکار هم از ۲ نفر اون تو یاد میگیرن خطرناک تر میشن اینارو باید جلوی همه زجرکش کنم تا کسی جرات انجام دادن چنین کار های کثیفی رو نداشته باشه.
به نظرم ۳ سال چیزی ن...
درمحله خودش زجركش بشود
به نظر من این حیوون کثیف خودشو باید بذاره جای پدر و مادر اتنا ببینه اگه با بچه ی خودش همچین حرکت کثیفی رک میکردن چه حسی داشت مرگ بر او باد لعنت خدا بر تو ادم کثیف
اونی که وثیقه گذشت،تا این بیمار روانی، بیرون بیاد، از همه خطرناک تره
بنظرمن چه سه سال زندانی بشه یابیست فرقی نمیکنه بنظرمن بایداینجورآدما بایداعدام بشن اونهم باشکنجه چراکه بعدازبیرون آمدن اززندان دوباره رفتارهای ناشایستشان رادوباره تکرارمیکنندبایه دخترمعصوم دیگه
از حبس اونم سه سال برای تعرض به دختر خویش واقا در تعجبم!!!
مگه تعرض به محارم فقط جرمش سه ساله؟!!!
در تعجبم از قوانین کیفری به اصطلاح اسلامی کشورمان،که تعرض به محارم به ویژه دخترک نه ساله فقط حبس،اونم سه سال باشه
بابا زندان راه چاره نیست.هم چاق وچله می شوند و هم راه بهتری یاد می گیرن.باید نسل این حیوان صفتان را از رو زمین بردارید شاید جامعه ای سالم تر و بهتر داشته باشیم.
اینو بایددستو پاشو قطع کرد یاتیکه تیکش کنن یاسنگسار کنن فقط زجر بکشه تا بمیره
سه سال حبس چیه پس اون دختر بیچاره و ایندش چی میشه واقعا که باید زجر کشش کنن
به نظرم بایدتیکه تیکه کرد چرا زندان شلاق به دختربچه رحم نکرده اشغاله عوضی
واقعا تعجب میکنم از این قانون سه سال حبس میاد بیرون یه آدم کثیف تر و عوضی تر باید اعدام بشه فقط اعدام
بنظرتون بعد سه سال که اومد بیرون چی میشه... یه جانی روانی رو رها کنی تو جامعه.. تو اون سه سال نقشه های خودشو میکشه بعد...
یعنی چی به دخترش تجاوز کرده سه سال حبس فقط قاضی پرورنده چیکار میکنه
اینوبایدباتیغ تیکه تیکه کنی بعد اویزونش کنن لاشخورابخورنش
این بی ناموس باید لخت کردو اب جوش روش ریخت ۳سال حبس هیجی براش نیست ابد میدادن بهتر بود
چرا حبس چرا اعدام نه خب این جونوران هستن که دوباره میان بیرون و به بچه های دیگه تجاوز میکنن
چرا حبس این باید اعدام بشه خب این جور افراد هستن که وقتی از زندان بیرون اومدن به بچه های دیگه هم تجاوز میکنن پس کجا باید ریشه این جانوران را خشک کرد
عجب عوضی عست اینو باید صدرصد اعدام کرد واقعا نمیدون چرا ۳ سال باید حداقل ۱۰ سالی بره تو
واقعا که.باید در ملا عام اعدامش کنن.بعد حبس دوباره به کثافت کاریش ادامه میده
۳ سال حبس!!!!!!!!!!! چاقو دسته خودشو نمیبره...
چرا سه سال حبس؟ مگر نباید چنین جانیانی را اعدام کرد یا باید او هم مثل شیطان پارس آباد چند طفل بی گناه را طعمه هوس هایش کند تا مسئولان کاری کنند؟ تازه می فهمم که چرا رئیس جمهور فلیپین به این جور آدمها اصلاً رحم نمی کنه دست دوترته درد نکنه او کار خوبی می کنه که کشورشو از لوث وجود چنین کثافت هایی پاک می کنه.
باید همچین آدمای کثیفی رو تکه تکه کرد .ایناه انگل هستند و دنیارو به تباهی میکشند .
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
ویژه سرپوش