۱۴:۴۳ - ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۶۰۷۸۷۰
جرم و جنایت

سرقت مسلحانه از طلافروشی در ارومیه به قتل طلافروش انجامید

سرقت مسلحانه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
ساعاتی پیش سرقت مسلحانه دو جوان از یک طلافروشی در ارومیه منجر به قتل مرد طلافروش شد. این حادثه در شهرک فرهنگیان ارومیه اتفاق افتاد و شاهدان گفته اند صدای شلیک دست کم ۳ گلوله را شنیده اند. در ویدئوی زیر لحظه فرار سارقان را مشاهده می کنید.

به گفته شاهدان و همسایگان این طلافروشی، مرد زرگر (به نام جعفر دستى) به دليل حجم قابل توجه طلاهاى خود مجبور بوده هر شب به اندازه يك كيف از اجناس مغازه را به خانه خود كه در طبقه بالاى مغازه بود حمل كند و روز بعد مجددا به ويترين خود بياورد.

 

برای مشاهده ویدئو اینجا را کلیک کنید

 

سرقت مسلحانه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

امروز هم حين حمل كيف به مغازه دو جوان با در دست داشتن کلاشینکف شروع به شليك گلوله از پشت كردند كه بعد از جراحت شديد از ناحيه پشت افراد نزديك تر شده و گلوله سوم را به سر مقتول شليك کرده و متوارى شدند.

 

سرقت مسلحانه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
khabaron​line.‎​ir
  • 39
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.4 stars from 44 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۶
غیر قابل انتشار: ۹
جدیدترین
قدیمی ترین
این دروغ محض هست. این افراد کاملا برنامه ریزی شده عمل نموده و هنگام ورود به مغازه ۷ گلوله به آقای دستی شلیک کرده اند در حالی که پدر و پسر ایشان هم حضور داشته اند. ایشان را پس از جراحات شدید به بیمارستان انتقال داده اند ولی متاسفانه به دلیل خونریزی زیادو جان باخته اند. اینکه چرا این سرقت با کلاشینکف و در یکی از ساعات پیک روز آنهم در منطقه ای که همیشه پر ازدحام بوده، اتفاق افتاده است جای بسی پرسش باقی می گذارد.
  • 0
  • 7
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید