۱۲:۵۶ - ۱۸ آبان ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۸۰۴۴۵۷
جرم و جنایت

دستگیری سارق خودروها حوالی بازارچه های محلی جنوب غرب تهران/ متهم از ترس همسرش صبح‌ها سرقت می‌کرد!

سارق خودرو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سرپرست کلانتری ۱۶۱ ابوذر از دستگیری سارقی خبر داد که با یک سیم مفتول خودروهای پراید پارک شده حوالی بازارچه های محلات جنوب غرب تهران را به سرقت می برد.

به گزارش مهر، سرگرد رضا کریمی در تشریح این خبر گفت: هفته گذشته فردی به معاونت عملیات کلانتری مراجعه و بیان کرد خودروی پراید خود را در حوالی بازار روز شهرک ولیعصر پارک کردم و پس از ساعتی که برگشتم خودرو را در محل ندیدم و متوجه به سرقت رفتن آن شدم که پس از ساعاتی خودرویم توسط همان کلانتری در بلوار دانش آموز در حالی که ضبط آن به سرقت رفته بود کشف شد. امروز در سایت دیوار در جست و جوی ضبطی بودم که خریداری کنم که چشمم به ضبطی افتاد که شبیه ضبط من بود و با توجه به داشتن نشانه خاص اطمینان داشتم متعلق به بنده است.

 

این مقام انتظامی افزود: نظر به طرح شکایت شاکی و درخواست کشف مال مسروقه موضوع در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری قرار گرفت و پس از هماهنگی های قضایی و با شگردهای پلیسی فروشنده ضبط در منطقه فلاح دستگیر و در تحقیقات بیان کرد ضبط را از فردی در همان منطقه خریداری کرده است.

 

سرپرست کلانتری ۱۶۱ در ادامه اظهار کرد: با راهنمایی فروشنده هویت و مخفیگاه سارق شناسایی و پس از دستگیری به کلانتری منتقل شد و در تحقیقات اعلام کرد در ساعات ظهر به محلات مختلفی از جمله عبدل آباد، شهرک و لیعصر، فلاح، خانی آباد مراجعه می کرده و در خیابان هایی که بازارچه های روز در آن برقرار می شد خودروهای پراید مدل پایین که پارک شده بود را به سرقت می برد و پس از برداشتن ضبط و اموال و مدارک آن را رها می کرد .

 

سرگرد کریمی اظهار کرد: متهم ۳۸ ساله که معتاد به ماده روانگردان شیشه بوده و یک سالی است از زندان پس از تحمل حبس نگهداری مواد آزاد شده است ضبط های سرقتی را به دوستش به قیمت ۷۰ هزار تومان می فروخت و فروشنده نیز اموال سرقتی را در دیوار آگهی می کرد.

 

سرپرست کلانتری تصریح کرد: متهم در تحقیقات بیان کرد از ترس همسرش شب ها در خانه می ماند و بیرون نمی رفت و روزها که برای سرقت از خانه خارج می شد به وی می گفت با پدرش برای کار ساختمانی می رفت و از آنجا که همسرش با پدرش قهر بود از او چیزی نمی پرسید.

 

سرگرد کریمی بیان کرد: متهم صرفا خودروهای پراید مدل پایین فاقد تجهیزات ایمنی که ضبط و اموال داخل آن بود را با یک سیم مفتول به سرقت می برد و پس از برداشتن وسایل، خودرو را رها می کرد و تاکنون به ۲۵ فقره اعتراف کرده است. لازم است شهروندان به جهت پیشگیری از سرقت در تجهیز خودروهای خود و نیز برداشتن ضبط و اموال و مدارک به هنگام ترک خودرو دقت داشته باشند.

 

 

  • 12
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.6 stars from 13 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید