شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
۲۲:۱۱ - ۰۷ آذر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۹۰۱۰۹۸
جرم و جنایت

دزدی از زن سابق با شیرینی مسموم

دزدی از زن سابق با شیرینی مسموم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مردی برای آشتی با همسرچهارمش که یک سال پیش از او جدا شده بود، ‌شیرینی خرید و به خانه او رفت. همه اینها نقشه بود تا مرد دست به سرقت از خانه همسر سابقش بزند.

به گزارش همشهری، ‌صبح دیروز زنی به اداره پلیس رفت و گفت همسرسابقش به خانه‌اش دستبرد زده و اموالش را سرقت کرده است. او در توضیح ماجرای زندگی‌اش گفت: شوهراولم مرد بدی نبود اما عمرش کوتاه بود. با او ۲۰سال پیش ازدواج کردم و صاحب پسری شدم. شوهرم صاحب یک حمام بود که بعد از مرگش ناچار شدم حمام را بفروشم. دلیلش بیماری پسرم بود. او مریض شده و برای درمانش نیاز به پول داشتم. پس از آنکه بهبود یافت از پیش من رفت. پیش دوستانش رفت و دیگر حاضر نبود با من زندگی کند. 

پس از رفتن پسرم خیلی تنها شدم و روزهای بدی را می‌گذراندم تا اینکه یکی از دوستانم پیشنهاد داد مجددا ازدواج کنم. وی ادامه داد: او مردی به نام رحیم را به من معرفی کرد و گفت قصد ازدواج دارد. 

رحیم پیش از این ۳بار ازدواج کرده بودم اما همسراولش فوت شده و ۲همسر بعدی‌اش را طلاق داده بود. به خیال اینکه مرد خوبی است به عقد او در آمدم اما ازدواج با رحیم بزرگ‌ترین اشتباه زندگی من بود چرا که بعد از عقد متوجه شدم او معتاد به مشروبات الکلی است. برسر این موضوع مدام باهم درگیری داشتیم تا اینکه قرار گذاشتیم او بیرون از خانه مشروب مصرف کند اما خبر نداشتم که بلایی بدتر از این قرار است سرم بیاید چرا که شوهرم معتاد به شیشه هم شد و اگر اعتراض می‌کردم کتکم می‌زد. 

وی ادامه داد: او برای تامین هزینه‌های مواد‌مخدر وسایل خانه را می‌فروخت تا اینکه دیگر نتوانستم تحمل کنم و از او طلاق گرفتم. پس از جدایی متوجه شدم رحیم به زندان افتاده است تا اینکه ۲۳روز پیش آزاد شد و به سراغم آمد. او یک جعبه شیرینی خریده بود و می‌گفت قصد آشتی دارد. وقتی شیرینی را خوردم بیهوش شدم و زمانی که به هوش آمدم متوجه شدم که همسر سابقم تمام وسایل خانه به همراه ۳میلیون تومان پول نقد و طلاهایم را سرقت کرده است.

با این شکایت پرونده‌ای تشکیل شده و گروهی از مأموران با دستور قریب احمدزاده، بازپرس شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت تحقیقات خود را برای دستگیری سارق فراری آغاز کرده‌اند.

  • 10
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش