جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۵:۲۳ - ۲۵ دي ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۰۲۳۰۵
فیلم و سینمای ایران

قسمت سوم سریال سقوط را چگونه زودتر از همه دانلود کنیم؟ 

قسمت ۳ سریال سقوط با اخذ مجوزهای لازم و انجام امورات فنی تدوین؛ همینک آماده دانلود شده است. به منظور دانلود قسمت سوم سقوط به ادامه مطلب مراجعه کنید. لازم به ذکر است که افزون بر دانلود قسمت جدید سقوط، قسمت ۱۳ پوست شیر، قسمت ۴۳ جیران، قسمت پنجم پدرخوانده و قسمت ۲۲ بی گناه نیز در این هفته در دسترس شما عزیزان قرار خواهند گرفت. این مژده را در این جا می دهیم که شما می توانید همگی این آثار نام برده شده را به همراه قسمت های جدید انیمه های پرطرفدار انتقام جویان توکیو ۲ و حماسه وینلند از سایت کول دانلود، دریافت کنید.

-    قسمت ۳ سریال سقوط!

سریال سقوط – Soghot محصول سال ۱۴۰۱ که از ۱۴ دی ۱۴۰۱ در شبکه نمایش خانگی آغاز به پخش کرد، به تهیه کنندگی: محمد منصوری، نویسندگی: اعظم بهروز و کارگردانی مشترک: سجاد پهلوان زاده و محمدحسین مهدویان تهیه و تولید شده است. این سریال همینک در وبسایت کول دانلود، آماده جهت دانلود و یا تماشا می باشد.

اخبار فیلم و سینما, سینمای ایران, قسمت 3 سریال سقوطدانلود قسمت ۳ سریال سقوط

• شما می توانید قسمت ۳ سریال سقوط را از لینک زیر:

قسمت سوم سریال سقوط

• و همچنین سایر قسمت های این سریال را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

دانلود سریال سقوط

چه بازیگرانی در سقوط حضور دارند؟

الناز ملک , پدرام شریفی , حمید فرخ نژاد , سجاد بابابی , عباس جمشیدی فر

موضوع و خط داستانی سریال سقوط درباره چه چیزی است؟

داستان سقوط درباره یک درام عاشقانه کردی است. بخش هایی از این سریال در شهر سقز در استان کردستان ایران و بخش هایی در اطراف آنتالیای ترکیه فیلمبرداری شد. گفته می شود که محمدحسین مهدویان و سجاد پهلوان زاده به گونه مشترک، کارگردانی این اثر را بر عهده دارند! سریال سقوط یک داستان عاشقانه را بر بستر یک رخداد سیاسی و جاسوسی روایت می کند . سرگردی در کردستان (حمید فرخ نژاد) به همراهی دستیارش (سجاد بابایی) ماموریت دارد تا دختری را (الناز ملک) که دل در گروی عشق همکلاسی اش (پدرام شریفی) دارد از اسارت داعشی ها نجات دهد! پیوند عاشقانه آیسان و ژاکان در عبور از روزهای سخت آغازین زندگی مشترک شان، جانی دوباره می گیرد. آن ها برای آبیاری درخت عشق شان راهی ماه عسل می شوند… سفری که پایان اش تاریکی است.

سریال سقوط چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال سقوط ساعت ۰۸:۰۰ چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۱۳ سریال پوست شیر!

سریال پوست شیر – Pooste Shir  محصول سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به تهیه کنندگی نوید محمودی و کارگردانی جمشید محمودی از جمله سریال های موفق امسال بود که از چند هفته پیش در وبسایت کول دانلود، آغاز به پخش کرد. فصل اول این سریال که حدود ۵ هفته پیش با پخش قسمت ۸ به پایان رسیده بود، با یک فصل ۸ قسمتی دیگر در قالب فصل دوم از این هفته منتشر می شود. شایان توجه است که پوست شیر در نهایت در طی سه فصل ۸ قسمتی در سایت کول دانلود پخش خواهد شد. این که بین فصل ۲ و ۳ نیز وقفه ای رخ خواهد داد یا نه، هنوز به طور قطع مشخص نشده است ولی با توجه به این که ساخت و تولید این سریال همچنان در حال انجام است و به پایان نرسیده است، می توان این گونه نتیجه گیری کرد که علاقمندان و مخاطبان برای تماشای فصل سوم نیز باید چند هفته ای را منتظر بمانند. در هر حال فعلا بهتر است که به تماشای فصل دوم یا همان قسمت نهم پوست شیر بنشینیم. کول دانلود بستری امن، مطمین و سهل الوصول برای این کار را فراهم کرده است. توصیه می کنیم که حتما از این وبسایت بازدید به عمل بیاورید.

قسمت 13 سریال پوست شیر, دانلود قسمت 13 سریال پوست شیر, بازیگران سریال پوست شیردانلود قسمت ۱۳ سریال پوست شیر

• شما می توانید قسمت ۱۳ و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب پوست شیر را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

• دانلود قانونی: قسمت ۱۳ سریال پوست شیر

هنرپیشه های سریال پوست شیر چه کسانی هستند؟

شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، بابک کریمی , بانیپال شومون , مهرداد صدیقیان , نیلوفر کوخانی ، علیرضا کمالی ، علی اوسیوند ، احسان امانی ، بهزاد خلج در سریال پوست شیر بازی کرده اند!

داستان و موضوع پوست شیر درباره حول چه محوری است؟

نعیم که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده پس از رهایی، برای دیدار با او دچار بحرانی بزرگ می‌شود. این سریال که داستان یک پلیس آگاهی را با بازی شهاب حسینی روایت می کند در ژانر درام ملتهب ساخته شده است.

در اپیزودهای گذشته پوست شیر چه دیدیم؟

پس از این که در قسمت ۱۱ همگان از نحوه و چگونگی قتل دلخراش و دردناک صحرا باخبر شدیم، در اپیزود ۱۲ پوست شیر، نعیم و رضا پروانه به دنبال فرد اصلی این جنایت  که شخصی به نام صمد می باشد، بودند. نعیم و رضا نیمه شب جنازه نریمان را خاک می کنند و نعیم با گریه و داد و فریاد رضا را بغل گرفته و از اینکه ساحل بخاطر جان پدرش حاضر به هیچ تقلایی نبوده خود را مورد سرزنش قرار می دهد. از اینکه جوانی و زندگی همسر سابقش را خراب کرده،دخترش را ازش گرفته و باعث مرگ او شده و زندگی ای که بعد از جدایی با هزار امید و آرزو ساخته را خراب کرده است آرزوی مرگ دارد و فریاد سر می دهد که چرا نمی‌میرد.

نعیم به لیلا قول می‌دهد هر طوری شده صمد که نفر اصلی این جنایت است را پیدا کند. رضا و نعیم و صدرا از یکدیگر جدا می‌شود و هر کدام با دردسر هایی مواجه می‌شوند. نعیم در بدو ورود به مسافرخانه متوجه حضور ماموران پلیس می‌شود و سریع از مهلکه فرار می‌کند. رضا با رفتن به خانه با نبود مژگان رو به رو می‌شود. لیلا که در باغ تنها مانده شروع به تمیز کردن و پاکسازی صحنه ی قتل نریمان می‌شود در همین لحظه صدای زنگ گوشی موبایل و دیدن نام صمد بر روی صفحه لیلا را شوک و بهت زده می‌کند. با جواب دادن تماس و شنیدن صدای لیلا تماس قطع می‌شود،لیلا با تلاش زیاد سعی می‌کند رمز گوشی را بیابد وقتی می بیند بی فایده است به محوطه باغ می رود و کندن زمین انگشت نریمان را از خاک بیرون می‌کشد و قفل گوشی را باز می‌کند. مادری که چنان خشم و نفرت او را فرا گرفته که دیگر جای هیچگونه ترس و وحشتی را باقی نمی گذارد. با باز شدن گوشی لیلا  با فیلم دلخراش شکنجه و آسیب دخترش توسط قاتلان رو به رو می‌شود در حدی که او را به مرز جنون می رساند.

مژگان که بخاطر حمل مشروبات الکلی در بازداشت به سر می‌برد مجبور می‌شود برای آزادی با رضا تماس بگیرد،تنش و دلخوری و ناراحتی زیادی بینشان به وجود می آید. مامورها برای پیدا کردن نعیم به سراغ منزل رضا می روند اما رضا وانمود می‌کند که از او بی خبر است. با سفارش نعیم پیگیری های رضا از روی شماره ای که از صمد دارند شروع میشود. صدارا لحظاتش را با یاد و خاطره ی ساحل سپری میکند و حدس و گمان هایی که برای ببینده به وجود می آید که به راستی قاتل ساحل چه کسی است یا چه کسی پشت این ماجرا قرار دارد. در روزی که لیلا در حال پاکسازی خانه و اتاق ها از رد خون و سایر آثار جرم بود به یک باره گوشی فرد متجاوزگر زنگ می خورد که آن طرف خط، صمد می باشد. لیلا که ترسیده بود با هیجان و دستپاچگی پاسخ می دهد و به همین خاطر نیز آن طرف خط، مکالمه را قطع می کند! پس از این است که لیلا به دنبال باز کردن گوشی و احیانا یافتن شماره تماس صمد برمی آید که البته تلاش های او برای باز کردن قفل موبایل و چندبار وارد کردن الگوی تصادفی، به جایی نمی رسد. در نهایت وی با کنار زدن خاک های درون باغ و پیدا کردن دست جسد و گذاشتن انگشت وی بر روی موبایل، موفق به گشودن موبایل می شود.

او در نخستین اقدام وارد گالری موبایل مقتول می شود و فیلم مربوط به آزار و اذیت دخترش را در آن جا می بیند که همین اقدام موجب عصبی شدن و ناراحتی غیرقابل تحمل وی می شود. از آن سو نیز نعیم و رضا پروانه که حالا شماره تماس صمد را پیدا کرده اند در به در دنبال یافتن وی می شوند. در بخش هایی به محله و دوست صمیمی وی می رسند و همگان فکر می کنیم که در یک قدمی صمد هستند. در ادامه ظاهرا که به وی نیز می رسند. این طور که مشخص است و به بیننده القا می شود در یک جمع ۳-۴ نفره که شناسایی شده است یکی از این افراد، صمد است ولی به دلیل زیر ذره بین بودن نعیم و این که پلیس ها به دنبال او هستند، امکان درگیر شدن یا حتی رودررو شدن با این افراد مورد نظر را ندارد.

برای همین است که این بخش ماجرا را نعیم به رضا پروانه می سپارد و به وی می گوید که از طریق شخص سومی، صمد را به جایی دیگر بکشانند تا آن هنگام وی به نزد او برود. ولی آیا واقعا صمد کیست؟ چه حساب کلان و دشمنی بزرگی با او داشته که بدین گونه در صدد انتقام گیری به وحشیانه ترین شکل ممکن برآمده است؟ این ها همه پرسش هایی ست که ذهن مخاطب را درگیر کرده است که ادامه داستان را جذاب تر می کند. پیشنهاد می کنیم که حتما قسمت ۱۳ سیزدهم سریال پوست شیر را از دست ندهید!

سریال پوست شیر چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال پوست شیر ساعت ۰۸:۰۰ چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۴۳ سریال جیران

سریال جیران جدیدترین اثر حسن فتحی است که از بهمن ماه آغاز به پخش کرد. این سریال در ژانر عاشقانه/تاریخی و با حضور جمعی از بهترین و مشهورترین بازیگران ایرانی ساخته شده است. به گفته منتقدین، جیران در ادامه عاشقانه های دیگر حسن فتحی یعنی مدار صفر درجه، شب دهم، میوه ممنوعه و شهرزاد بوده است و بنابراین پیش بینی می شود که یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سریال های امسال باشد. تا این جا واکنش ها بسیار متفاوت بوده است. برخی از منتقدین تاکید بر تکراری بودن و عدم خلق فضای تازه از حسن فتحی داشتند و برخی دیگر نیز قلم به تحسین این اثر زده اند. در هر حال، همانند همیشه بهترین قاضی، بینندگان و مخاطبین هستند کا باید نظر خود را اعلام کنند.

قسمت 43 سریال جیران, دانلود قسمت 43 سریال جیران, بازیگران سریال جیراندانلود قسمت ۴۳ سریال جیران

• شما می توانید قسمت ۴۳ و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب جیران را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

• لینک دانلود: قسمت ۴۳ سریال جیران

موضوع سریال جیران درباره چه چیزی است؟

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌ خواهد. قلعه ‌ای می‌خواهد که جان ‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه ‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد… ناصرالدین شاه جوان، به تازگی فرمان قتل صدراعظم محبوبش امیرکبیر را صادر کرده و دربار و حرم و دولت و مملکت دستخوش تحولات مهمی شده اند. در همین زمان و در روستای کوهسار تجریش، خدیجه دختر محمدعلی نجار، عشق شورانگیز جوانی به نام سیاوش را در سینه پنهان کرده است.

چه هنرپیشه هایی در جیران حضور دارند؟

امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر،بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی

در قسمت های پیشین سریال جیران چه گذشت؟

در قسمت ۴۲ سریال جیران دیدیم که خواجه باشی (رییس و مدیر همه خواجه های درباری ناصرالدین شاه) که به دلیل تشخیص ندادن خواجه روشن (که یک خواجه واقعی نبود) و راه دادن او به دربار و اندرونی زنان و حرمسرای شاه، مورد غضب و توبیخ سخت شاه قرار گرفته بود و در یک قدمی شکنجه و مرگی سخت قرار گرفته بود، برای حفظ جانش هم که شده از شاه رخصت می خواهد تا به ده کوهسار برود تا جیران را راضی کند که به دربار برگردد. این تنها شانس او برای زنده ماندن بود و یک زندگی دوباره از سوی شاه. سرانجام خواجه باشی به خانه پدری جیران می رود و با او نیز صحبت می کند ولی با واکنش تند و پرخاشگرایانه جیران روبرو می شود.

جیران که خود شاه را هم مقصر در مرگ فرزندش و به ویژه قتل ننه آشوب می داند، با عصبانیت زیاد، خوجه باشی را از خانه بیرون می کند و این گونه اظهار می کند که دیگر به هیچ وجه حاضر به بازگشت به ارگ همایونی نیست. ولی برادر جیران یعنی میرزا اسدلله از آن جایی که به شدت فردی متملق، چابلوس، پول پرست و مال اندوزی است، به جیران فشار می آورد تا هر جور است به درخواست شاه عمل کند و به نزد او برود. در این جا است که جیران با برادرش درگیر می شود و او را می زند ولی اسدالله می گوید که قاتل ننه آشوب خودش بوده است و این او بوده که او را کشته، نه شاه. با روشن شدن این ماجرا است که جیران تصمیم به بازگشت به ارگ می گیرد.

در سمت دیگر داستان ولی کفایت خاتون و خواجه اش قرار دارند که همچنان در دخمه و زندان های آقاخان در زیر شدیدترین شکنجه ها قرار دارند. صدراعظم همچنان مصر است که از او اقرار بگیرد که چه کسی پشت ماجرا ها است و اسم رمز متعلق به چه کسی است. در این بین، خواجه بر اثر شکنجه های سخت، تن به اقرار و فاش کردن ماجرا می کند که در همین لحظه است که کفایت خاتون تدبیری می اندیشد. وی درخواست صحبت خصوصی با آقاخان نوری می کند و در زمانی که با هم تنها بودند با او دست به یک معامله می زند و با وعده و وعید همه پول و ثروت خاندانش، او را خام می کند. به این ترتیب است که هم می تواند از فاش شدنش نام سیاوش به عنوان شاه آینده جلوگیری کند و هم این که جان خودش را حفظ کند. حال باید دید که در قسمت چهل و سوم از سریال جیران چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت ۴۳ سریال جیران می کنیم. 

-    قسمت ۲۲ سریال بی گناه

سریال بی گناه – Bigonah به تهیه کنندگی مصطفا کیایی و کارگردانی مهران احمدی از جمله محصولات تازه شبکه نمایش خانگی است که در این هفته آغاز به پخش می کند. این سریال که به نوعی فصل دوم سریال موفق هم گناه نیز به روایتی می تواند باشد، در واقع جایگزین سریال جوکر می باشد. گرچه با وجود تشابه بازیگران و تیم ساخت ولی عوامل این سریال هیچ گاه به گونه رسمی اعلام نکرده اند که این سریال، هم گناه ۲ می باشد.

قسمت 22 سریال بی گناه, دانلود قسمت 22 سریال بی گناهدانلود قسمت ۲۲ سریال بی گناه

• شما می توانید قسمت ۲۲ و همچنین سایر اپیزودهای سریال درام خانوادگی تماشایی بی گناه را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

• دریافت لینک: قسمت ۲۲ سریال بی گناه

در سریال جذاب بی گناه در حالی مهران احمدی، محسن کیایی، شبنم مقدمی، مسعود رایگان , ماهور الوند , ویشکا آسایش , مهرانه مهین ترابی, آتیلا پسیانی، نسرین نصرتی و هدیه بازوند به ایفای نقش پرداخته اند که در خلاصه داستان آن می خوانیم: بهمن مردانی برای کشف راز آن چه بیست و پنج سال قبل باعث فرار او به خارج از کشور شده بود به ایران باز می‌گردد، خانواده رشید فرشباف استاد مشهور طراحی فرش را در موقعیت تازه‌ ای قرار می‌دهد، موقعیتی بسیار عجیب…

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

  • 12
  • 4
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
میثم تمار,زندگینامه میثم تمار,بیوگرافی میثم تمار زندگینامه میثم تمار از یاران باوفای امام علی (ع)

محل زندگی: عراق، کوفه

دلیل شهرت: صحابه امام علی، اما حسن و امام حسین (ع)

لقب: ابوسالم، ابوصالح

شهادت: ۲۲ ذی‌الحجه ۶۰ق، کوفه

محل دفن: مسجد کوفه

آثار: تفسیر قرآن، کتابی در حدیث

ادامه
دمیتری مدودف,بیوگرافی دمیتری مدودف,زندگینامه دمیتری مدودف دمیتری مدودف سیاستمدار روس

تاریخ تولد: ۱۴ سپتامبر ۱۹۶۵ 

محل تولد: سن پترزبورگ

ملیت: روسیه

حرفه: رئیس جمهور و نخست وزیر

حزب سیاسی: حزب کمونیست اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی (قبل از ۱۹۹۱)، مستقل (۱۹۹۱-۲۰۱۱)، حزب روسیه واحد (از ۲۰۱۲)

ادامه
پاکو خمز,بیوگرافی پاکو خمز,زندگینامه پاکو خمز بیوگرافی و عکس های پاکو خمز همراه با موفقیت های وی

تاریخ تولد: ۱۸ آوریل ۱۹۷۰

محل تولد: لاس پالماس، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست، سرمربی 

پست: مدافع میانی

باشگاه کنونی: تراکتور

ادامه
ایگور کاتاتو,زندگینامه ایگور کاتاتو,بیوگرافی ایگور کاتاتو بیوگرافی ایگور کاتاتو برزیلی؛ بازیکن فوتبال اهل برزیل

تاریخ تولد: ۱ ژوئیه ۱۹۹۵

محل تولد: ریو دو ژانیرو، برزیل

حرفه: فوتبالیست

پست: وینگر، هافبک هجومی

باشگاه کنونی: سپاهان اصفهان

قد: ۱ متر ۸۳ سانتی متر

ادامه
حضرت شعیا,زندگینامه حضرت شعیا,بیوگرافی حضرت شعیا حضرت شعیا پیامبر بنی اسرائیل

تاریخ تولد: سده ۸ پیش از میلاد

محل زندگی: بیت المقدس

مدت پیامبری: ۴۰ سال

نسبت:حضرت یعقوب

درگذشت: سده ۷ پیش از میلاد

ستایش شده در: یهودیت، کلیسای کاتولیک، کلیسای ارتدکس شرقی، ارتدوکسی مشرقی، اسلام

ادامه
سارا خادم الشریعه,بیوگرافی سارا خادم الشریعه بیوگرافی سارا سادات خادم الشریعه استاد بزرگ شطرنج

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۵

محل تولد: تهران

حرفه: شطرنج باز

عناوین: استاد بین‌المللی (۲۰۱۵)، استادبزرگ زنان (۲۰۱۳)، استاد بین‌المللی زنان (۲۰۱۱)، استاد فیده زنان

(۲۰۰۸)

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
رسول خادم,بیوگرافی رسول خادم,تصاویر رسول خادم رسول خادم ورزشکار و سیاستمدار مردمی

تاریخ تولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۰

محل تولد: مشهد، ایران

حرفه: کشتی گیر، مدیر ورزشی و سیاستمدار

سبک ورزشی: کشتی آزاد

تحصیلات: دکتری جامعه شناسی

ادامه
ژیلا شاهی,بیوگرافی ژیلا شاهی,عکس های ژیلا شاهی بیوگرافی ژیلا شاهی، بازیگر توانمند سینمای ایران (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۲ اسفند ۱۳۶۴

محل تولد: اردبیل، ایران

حرفه: بازیگر سینما و تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۹ تا کنون

آثار برنده جایزه: قصر شیرین، موقعیت مهدی

ادامه
هجویری,زندگینامه هجویری,بیوگرافی هجویری درباره زندگی هجویری دانشمند بزرگ سده پنجم

لقب: داتا گنج بخش

دوره زندگی: سده پنجم هجری

محل تولد: غزنین

نام اثر: کشف المحجوب

درگذشت: ۴۸۱ و ۵۰۰ هجری قمری

محل دفن: میان دروازه بهاتی لاهور

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش