۱۱:۰۵ - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۲۰۷۷۶۴
تاپ طنز

طنز/ آنقدر چرخ های اقتصاد سریع حرکت می کند که همه ملت زیر آن له شده‌اند!

سال گذشته در چنین روزی نتایج انتخابات ریاست جمهوری اعلام شده بود. روحانی با بیست و چهار میلیون رای رییس ایران شد. قرار بود از آن روز با قاچاق کالا مبارزه کند که متاسفانه در این زمینه اطلاعی در دسترس نیست و نمی‌دانیم دقیقا چقدر با قاچاق کالا مبارزه کرده. قرار بود دریاچه ارومیه احیا شود. در این مورد تلاش‌های بسیار زیادی انجام شد و برعکس قضیه قاچاق کالا، ما اطلاعات دقیقی از نتایج این تلاش‌ها برای احیای دریاچه ارومیه داریم.

 

سطح آب دریاچه ارومیه ۱۵ سانتیمتر کاهش پیدا کرده است. یکی دیگر از چیزهایی که آقای روحانی خیلی روی آن تاکید داشت مبارزه با رکود و ایجاد رونق بود که خدا را شکر نتایج این فقره هم کاملا در دسترس است. در حال حاضر چنان رونقی وجود دارد که از فرط رونق، حالت خفگی به آدم دست می‌دهد. از همه جای مملکت رونق فوران می‌کند! آنقدر چرخ‌های اقتصاد سریع حرکت می‌کند که همه ملت زیر آن له شده‌اند. ماشین اقتصاد بی‌پروا به هر سمتی حرکت می‌کند و زن و بچه مردم را زیر می‌گیرد. شتاب و سرعت آن ویران‌کننده است. خیابان‌ها و جاده‌های مملکت توان پاسخگویی به سرعت آن را ندارد به خاطر همین هی از جاده خارج می‌شود و کوبیده می‌شود به کوه یا پرت می‌شود داخل دره!

 

آقای روحانی در سفرهای تبلیغاتی خود به هر شهری که می‌رسید تا می‌توانست فریاد می‌کشید و می‌گفت: فضای مجازی باید باز باشد و مردم از آن استفاده کنند. مثل همین الان.

 

سال گذشته در چنین روزی همه با هم انگشت‌هایمان را داخل استامپ زدیم. انگشت مان را بنفش و خودمان را سیاه کردیم!

 

محمد‌رضا ستوده

 

 

ja​hanesanat.‎​ir
  • 9
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید