پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳
۱۱:۳۸ - ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۱۱۰۳۳۶
سیاست داخلی

اظهارات عجیب یک امام جمعه درباره زنان/ جایگاه حقیقی مادر خانه داری است

جت الاسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نور,جایگاه زن
امام جمعه نور گفت: متاسفانه جایگاه حقیقی مادر یعنی خانه داری، تربیت انسان و کدبانو بودن در محیط خانواده مایه تحقیر برخی از اندیشه های انحرافی و غرب شده است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نور در مراسم گرامیداشت میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و مادر، که در مصلی الغدیر برگزار شد اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) با وجود ذیجودش در عالم ملکوت پا به عرصه جبروت گذاشت تا با قدم های مبارکش دنیای ظلمانی را نورانی و به عنوان همتای قرآن و نبوت، نعمت های حقیقی را بر انسان ها ارزانی بدارد.

وی با اشاره به اینکه با آمدن شخصیت نازنین زهرای اطهر، ماموریت ۱۲۴ هزار پیغمبر تکمیل شده است،تصریح کرد: باید مکتب فاطمی شناخته شود چراکه این مکتب انسان ساز، جامعه ساز و مایه استحکام خانواده است.

امام جمعه شهرستان نور خاطرنشان کرد: انسان های بزرگی چون امام عظیم الشان(ره) در دامان مادرانی تربیت شده اند که از چشمه جوشان مکتب فاطمی برخوردار بودند.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: متاسفانه جایگاه حقیقی مادر یعنی خانه داری، تربیت انسان و کدبانو بودن در محیط خانواده مایه تحقیر برخی از اندیشه های انحرافی و غرب شده است.

وی افزود : همان زنان خانه دار جوانانی تربیت می کنند که تمام قد در مقابل استکبار و انحراف می ایستند و در حقیقت بهترین جایگاه زن همین است.

امام جمعه شهرستان نور با تاکید بر اینکه اولین ماموریت یک زن و مادر در محیط خانواده تربیت فرزندان متعالی بر اساس آموزه ای الهی و مکتب دینی و علوی است، گفت: مکتب فاطمی در مقابل مکتب غرب است که زن را به عنوان یک کالای مصرفی و بهره کشی جنسی بوالهوسان در اجتماع قرار می دهد که محصول این تفکر و مادران منحرف، انسان های خونخواری مانند ترامپ و اوباما و دیگر جنایتکاران عالم است.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: آلوده شدن سالانه بیش از ۵ میلیون نفر به مشروبات الکی، مرگ حدود ۶۰ هزار نفر بر اثر اعتیاد، خودکشی حدود ۱۰۰ هزار نفر در سال، انجام سقط جنین غیرقانونی حدود ۴۰۰ هزار نفر در سال از جمله پیامدهای دنیای استکبار و مکتب انسان های منحرف است.

وی با اشاره به اینکه خط انحرافی غرب، مکتب علوی و فاطمی را به حاشیه کشانده است، افزود: آندلوسی کردن خطر بزرگ کشور توسط دشمنان است.

امام جمعه شهرستان نور ادامه داد: متزلزل کردن خانواده و رونق بی بند و باری و بی حجابی در کشور یکی از حرکت های دشمن است و در مقابل، عفاف و حجاب و عفت و عصمت در محیط خانواده و اجتماع همان مکتب فاطمی است.

احمدی، افرادی نظیر حاج قاسم سلیمانی و دیگر سرداران بزرگ اسلام را محصول مکتب فاطمی دانست و یادآور شد: مدیران منحرف و ناکارآمد در عرصه فرهنگی باید حذف شوند.

  • 19
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۱۰
جدیدترین
قدیمی ترین
عجیب نیست بسیار هم منطقیه ،الان فرض کنید یک خانواده که بخاطر رشد جمعیت باید دوتا نوزاد با اختلاف سنی دوسال بزرگ کنن کی صبح تاظهر که پدر و مادر سر کار هستن باید بهشون مهر بورزه و حس کنار مادر بودن وبوی مادرشون رو حس کنن؟!بچه ای که تو مهد بزرگ میشه خدا میدونه چقدر از جهت روان و اخلاق ضربه میبینه گذشته ی از اینها اگه زنها همه خانه دارباشن مطمئن باشید دیگه خانواده بیکار تو جامعه گیر نمیارید (البته بجز زنهای بی همسر)چون الان بعضی خانواده ها هستن که زن و مرد شاغلن و بعضی خانواده ها مرد و زن هردو بیکار !!!یا یک دختر مجرد که هیچ نیاز مالی چه برای حالش و چه برای اینده اش نداره و کنار پدرمادرشه شاغله ولی اقایونی هستن که با تخصص کافی با سه چهار بچه بیکارن ،بنظر من واقعا باید برای اشتغال یک کارگروه تخصصی ایجاد بشه مبنی بر اینکه فقط تخصص و تعهد رو ملاک قرار ندن بلکه میزان نیاز فرد به شغل مورد نظر رو هم برای استخدامها در نظر بگیرن کما اینکه الان بعضیها سه شغله وچهار شغله هستن!!!
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه

مجلس

دولت

ویژه سرپوش