صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گزارش ورزشی

گزارش ورزشی

سرپوش - گزارش ورزشی

ماجرای عجیب داورها در فاصله ۱۰ روز مانده به انتخابات فدراسیون والیبال، وزارت ورزش بالاخره اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت‌شده را اعلام کرد.

قهرمانی ایران با ۳ برد پیاپی/رازهای قهرمانی دختران فوتبال ایران در کافا مسابقات فوتبال زیر ۱۵ سال آسیای مرکزی دختران فوتبالیست ایران قهرمان شد. قهرمانی ایران با ۳ برد پیاپی به دست آمد و داوران ایرانی نیز با حضور در این مسابقات فرصت کسب تجارب بین المللی را به دست آوردند.

در انتظار تراژدی تکراری معاونت و ریاست؟!/بازگشت داورزنی، یک اشتباه بزرگ داورزنی با حفظ سمت در وزارت ورزش برای انتخابات فدراسیون والیبال ثبت‌نام کرد. بالاخره آنچه انتظارش را داشتیم رخ داد.

آسمان‌خراش‌ها آماده قد کشیدن در چین/ ایران‌هراسی زیر سبد جام جهانی! تیم ملی بسکتبال اردوهای آماده سازی و بازی‌های تدارکاتی هدفمندی را پشت سرگذاشت و حالا بازیکنان با اعتماد به نفس و خود باوری آماده نمایش خوب در جام جهانی هستند.

دام پناهندگی پیش پای دختران قهرمان! اگر سفر مجری مشهور تلویزیون که ابتدا به هوای زندگی در اروپا از ایران خارج شد و سپس با پیشنهاد وسوسه‌انگیز مدیران تلویزیون ایران اینترنشنال از لندن سردرآورد، یک هفته رسانه‌های رسمی و غیررسمی را سرگرم کرده، موج مهاجرت احتمالی دختران ورزشکار ایران می‌تواند مثل زلزله‌ای ورزش کشورمان را تکان بدهد.

بی‌تدبیری فدراسیون والیبال و ضعف‌های آشکار/ نمره عالی به خودشان! معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون والیبال درحالی از نحوه میزبانی اردبیل با عنوان «عالی» یاد کردند که ضعف‌های آشکار فدراسیون عیان بود و نیاز به بازنگری در بخش‌های مختلف دارد. به گزارش مهر، هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال به میزبانی اردبیل برگزار شد.

لیگ ملت‌های ما Vs لیگ ملت‌های اونا! نشست خبری هفته سوم لیگ ‌ملت‌های والیبال در حالی عصر پنجشنبه در ارومیه برگزار شد که مربیان هر چهار تیم حاضر در رقابت‌ها در آن حضور پیدا کردند و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شدند. به طور طبیعی بخش اعظم سوالات خبرنگاران ایرانی از ایگور کولاکوویچ بود و دیگر مربیان صحبت‌های کوتاهی داشتند.

حمله مرد به ز دولت اوست! دوگانگی آقای رئیس در استفاده از کلیدواژه دولت همان نکته مهمی است که تمامی ادعاهای رئیس فدراسیون فوتبال را پا در هوا نشان می‌دهد. بحث با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از یک واژه کلیدی آغاز می شود؛ دولت.

نادال – جوکوویچ؛ جنگی برای تاریخ امروز رولان گروس شروع خواهد شد در حالی که بیشترین شانس قهرمانی را نواک جوکوویچ و رافا نادال دارند.

امیر علی‌اکبری؛ از کشتی تا UFC و حالا یک برند جهانی درست در روزهایی که همه منتظر شکست امیر علی‌اکبری بودندو فکر می کردند که دیگر تمام شده است، او با امضای یک قرار داد جدید همه را شوکه کرد. ورود به رقابت درجه یک که پر بیننده‌ترین مبارزه رزمی در دنیا است.

شروع عجیب کشتی در سال ۹۸ کشتی ایران سال ۹۸ را با اتفاق‌های عجیب، تلخ و البته جالب توجه زیادی آغاز کرد. از قهرمانی دو تیم آزاد و فرنگی در مسابقات امیدهای جهان که نشان از سال پر مدال کشتی می‌تواند داشته باشد گرفته تا حادثه هولناکی که برای تعدادی از کشتی‌گیران در جاده ماسوله رخ داد و رخت عزا را به تن جامعه کشتی کرد.

جنجالی عجیب درباره منابع مالی فدراسیون هندبال در آستانه برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون هندبال که صبح امروز برگزار می‌شود، حواشی عجیبی پیرامون مسائل مالی در این فدراسیون مطرح شده است.

کارگردان کشتی کیست؟ با نظر وزارت ورزش و جوانان ثبت‌نام از کاندیداهای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی از روز ۱۵ اسفند آغاز شد. انتخاباتی که به نظر یکی از عجیب‌ترین و پیچیده‌ترین انتخابات تاریخ کشتی می‌تواند باشد.

ملایی: ورزش ایران در خطر محرومیت است! مرد اول رنکینگ جهانی جودو در وزن ۸۱-کیلوگرم از مسئولان ورزش کشور دلگیر است آن هم به خاطر بی‌توجهی‌هایی مکرر.

«ویدئو چکیِ» که خود نیاز به بازبینی دارد/ والیبال در خطر «ویدئوچک ایرانی» که قرار بود با حضورش در رقابت‌های لیگ برتر کمک حال داوران برای حل مشکلات و کم کردن اعتراضات باشد، با کیفیت پایینی که دارد به دردسر جدید مسئولان تبدیل شده است! به گزارش مهر، رقابت‌های لیگ برتر والیبال با حضور ۱۳ تیم از مهرماه سال جاری شروع به کار کرد.

مروری بر همه قهر و قهر بازی‌های ورزش ایران قهر ورزشکاران با تیم‌های ملی. این عبارت چند کلمه ای در نگاه اول ممکن است برای هر کسی که ورزش را دنبال می کند به شدت عجیب و غیرقابل باور باشد.

حضور ناظر جهانی، تاکتیک انتخاباتی برخی رسانه‌های داخلی طی یکی دو روز اخیر در حالی صحبت از ارسال نامه‌ای مخفیانه از سوی برخی مسوولان دیروز و امروز فدراسیون جودو به فدراسیون جهانی خبر داده‌اند که سرپرست و مشاور عالی فدراسیون جودو این خبر را تکذیب کرده و از آن به‌عنوان حربه تبلیغاتی جدید برخی کاندیداهای انتخاباتی جودو برای رسیدن به کر

کیمیا علیزاده: پاداش حق فوتبالیست‌هاست اما حق ورزشکاران دیگر این نیست که دیده نشوند ماجرا از پست جنجالی بهداد سلیمی کلید خورد و پس از چند روز هنوز ادامه دارد. تب اعتراض ورزشکاران به تفاوت در ارقام پاداش بین فوتبالیست‌ها و سایر رشته‌ها هنوز فروکش نکرده و در این میان مسئولان ورزش در اظهار نظرهایشان، ورزشکاران را به خویشتنداری و مواجهه درست با حقایق دعوت کرده‌اند.

ورزشکاران در اینستاگرام به جان هم افتادند نتایج ضعیف تیم ملی فوتبال همچنان آتش اعتراض ورزشکاران سایر رشته‌ها را گرم نگه داشته و هر روز که می‌گذرد، موج جدیدی از این دلخوری در فضای مجازی دیده می‌شود و حالا به جایی رسیده که عده‌ای از این طرف با لحنی تند پاسخ عده‌ای در گروه دیگر را می‌دهند و با همین تندی هم پاسخ می‌گیرند.

کشتی پهلوانی و حاشیه‌هایی که همچنان به راه می‌اندازد کشتی ایران این روزها کم گرفتاری ندارد اما حالا کشتی پهلوانی به بحث اصلی و روزانه این فدراسیون تبدیل شده است. اینکه مجددا این رشته زیر نظر فدراسیون کشتی فعالیت کند و یا اینکه به فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای واگذار شود.

۱۲۳۴۵آرشیو
داورزنی و داوری,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
مسابقات فوتبال بانوان زیر ۱۵ سال آسیای مرکزی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
محمدرضا داورزنی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
تیم ملی بسکتبال,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
مهاجرت دختران ورزشکار ایرانی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
مشکلات میزبانی اردبیل از مسابقات والیبال,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
لیگ ‌ملت‌های والیبال 2019,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
مهدی تاج,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, مدیریت ورزش
نواک جوکوویچ و رافا نادال,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
امیر علی‌اکبری,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
کشتی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
علیرضا رحیمی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
فدراسیون کشتی ایران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
سعید ملایی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
ویدئوچک ایرانی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
قهر ورزشکاران در ورزش ایران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
حضور ناظر جهانی، تاکتیک انتخاباتی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
کیمیا علیزاده,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
نتایج ضعیف فوتبال ایران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
کشتی پهلوانی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
شاید از دست داده باشید
مقتدی صدر صفحه فیس‌بوک خود را بست
راغفر: قیمت گازوئیل را هم افزایش خواهند داد/ نابرابری و فقر در جامعه افزایش پیدا می‌کند
کشف «ابوالهول» جدید در مصر
چرا برنامه‌های تلویزیون مانند گذشته، مجری‌های موفق و ماندگار ندارند؟
تهرانی‌ها چقدر از بقیه ایرانی‌ها پولدارترند؟
حضور بازیگر هلندی در سریال تازه HBO/‎ بازی جادوگر مو قرمز در پیش درآمد 'بازی تاج و تخت'
فتح‌الله‌زاده: سه گروه علیه من هستند/ آخر هفته مدیرعامل استقلال می‌شوم
داشته‌ها و نداشته‌های بارسا در آستانه ال‌کلاسیکوی پرآشوب
جزییات جدید از علاقه ترابوزان به ستاره استقلال
ثبت کیانو ریوز در تقویم‌ها/ تلاش جالب هواداران ستاره 'ماتریکس'
مجلس تصویب کرد: شهرداری‌ها دیگر مجاز به تراکم‌فروشی نیستند
ترامپ، چهارشنبه استیضاح می‌شود
هادی حجازی‌فر مقابل دوربین «زیرخاکی» + اولین عکس‌ها از سریال
شیشه جلویی خودرو نمایشگر واقعیت افزوده می شود
گزش عنکبوتی که گوشت انسان را فاسد می کند