صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گزارش ورزشی

گزارش ورزشی

سرپوش - گزارش ورزشی

بی‌تدبیری فدراسیون والیبال و ضعف‌های آشکار/ نمره عالی به خودشان! معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون والیبال درحالی از نحوه میزبانی اردبیل با عنوان «عالی» یاد کردند که ضعف‌های آشکار فدراسیون عیان بود و نیاز به بازنگری در بخش‌های مختلف دارد. به گزارش مهر، هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال به میزبانی اردبیل برگزار شد.

لیگ ملت‌های ما Vs لیگ ملت‌های اونا! نشست خبری هفته سوم لیگ ‌ملت‌های والیبال در حالی عصر پنجشنبه در ارومیه برگزار شد که مربیان هر چهار تیم حاضر در رقابت‌ها در آن حضور پیدا کردند و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شدند. به طور طبیعی بخش اعظم سوالات خبرنگاران ایرانی از ایگور کولاکوویچ بود و دیگر مربیان صحبت‌های کوتاهی داشتند.

حمله مرد به ز دولت اوست! دوگانگی آقای رئیس در استفاده از کلیدواژه دولت همان نکته مهمی است که تمامی ادعاهای رئیس فدراسیون فوتبال را پا در هوا نشان می‌دهد. بحث با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از یک واژه کلیدی آغاز می شود؛ دولت.

نادال – جوکوویچ؛ جنگی برای تاریخ امروز رولان گروس شروع خواهد شد در حالی که بیشترین شانس قهرمانی را نواک جوکوویچ و رافا نادال دارند.

امیر علی‌اکبری؛ از کشتی تا UFC و حالا یک برند جهانی درست در روزهایی که همه منتظر شکست امیر علی‌اکبری بودندو فکر می کردند که دیگر تمام شده است، او با امضای یک قرار داد جدید همه را شوکه کرد. ورود به رقابت درجه یک که پر بیننده‌ترین مبارزه رزمی در دنیا است.

شروع عجیب کشتی در سال ۹۸ کشتی ایران سال ۹۸ را با اتفاق‌های عجیب، تلخ و البته جالب توجه زیادی آغاز کرد. از قهرمانی دو تیم آزاد و فرنگی در مسابقات امیدهای جهان که نشان از سال پر مدال کشتی می‌تواند داشته باشد گرفته تا حادثه هولناکی که برای تعدادی از کشتی‌گیران در جاده ماسوله رخ داد و رخت عزا را به تن جامعه کشتی کرد.

جنجالی عجیب درباره منابع مالی فدراسیون هندبال در آستانه برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون هندبال که صبح امروز برگزار می‌شود، حواشی عجیبی پیرامون مسائل مالی در این فدراسیون مطرح شده است.

کارگردان کشتی کیست؟ با نظر وزارت ورزش و جوانان ثبت‌نام از کاندیداهای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی از روز ۱۵ اسفند آغاز شد. انتخاباتی که به نظر یکی از عجیب‌ترین و پیچیده‌ترین انتخابات تاریخ کشتی می‌تواند باشد.

ملایی: ورزش ایران در خطر محرومیت است! مرد اول رنکینگ جهانی جودو در وزن ۸۱-کیلوگرم از مسئولان ورزش کشور دلگیر است آن هم به خاطر بی‌توجهی‌هایی مکرر.

«ویدئو چکیِ» که خود نیاز به بازبینی دارد/ والیبال در خطر «ویدئوچک ایرانی» که قرار بود با حضورش در رقابت‌های لیگ برتر کمک حال داوران برای حل مشکلات و کم کردن اعتراضات باشد، با کیفیت پایینی که دارد به دردسر جدید مسئولان تبدیل شده است! به گزارش مهر، رقابت‌های لیگ برتر والیبال با حضور ۱۳ تیم از مهرماه سال جاری شروع به کار کرد.

مروری بر همه قهر و قهر بازی‌های ورزش ایران قهر ورزشکاران با تیم‌های ملی. این عبارت چند کلمه ای در نگاه اول ممکن است برای هر کسی که ورزش را دنبال می کند به شدت عجیب و غیرقابل باور باشد.

حضور ناظر جهانی، تاکتیک انتخاباتی برخی رسانه‌های داخلی طی یکی دو روز اخیر در حالی صحبت از ارسال نامه‌ای مخفیانه از سوی برخی مسوولان دیروز و امروز فدراسیون جودو به فدراسیون جهانی خبر داده‌اند که سرپرست و مشاور عالی فدراسیون جودو این خبر را تکذیب کرده و از آن به‌عنوان حربه تبلیغاتی جدید برخی کاندیداهای انتخاباتی جودو برای رسیدن به کر

کیمیا علیزاده: پاداش حق فوتبالیست‌هاست اما حق ورزشکاران دیگر این نیست که دیده نشوند ماجرا از پست جنجالی بهداد سلیمی کلید خورد و پس از چند روز هنوز ادامه دارد. تب اعتراض ورزشکاران به تفاوت در ارقام پاداش بین فوتبالیست‌ها و سایر رشته‌ها هنوز فروکش نکرده و در این میان مسئولان ورزش در اظهار نظرهایشان، ورزشکاران را به خویشتنداری و مواجهه درست با حقایق دعوت کرده‌اند.

ورزشکاران در اینستاگرام به جان هم افتادند نتایج ضعیف تیم ملی فوتبال همچنان آتش اعتراض ورزشکاران سایر رشته‌ها را گرم نگه داشته و هر روز که می‌گذرد، موج جدیدی از این دلخوری در فضای مجازی دیده می‌شود و حالا به جایی رسیده که عده‌ای از این طرف با لحنی تند پاسخ عده‌ای در گروه دیگر را می‌دهند و با همین تندی هم پاسخ می‌گیرند.

کشتی پهلوانی و حاشیه‌هایی که همچنان به راه می‌اندازد کشتی ایران این روزها کم گرفتاری ندارد اما حالا کشتی پهلوانی به بحث اصلی و روزانه این فدراسیون تبدیل شده است. اینکه مجددا این رشته زیر نظر فدراسیون کشتی فعالیت کند و یا اینکه به فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای واگذار شود.

جنجال‌های یک شایعه دعوای پهلوانی در کشتی یک مصاحبه از محمدرضا داورزنی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان باعث شد تا این زمزمه راه بیفتد که کشتی پهلوانی دوباره به زیر مجموعه ورزش زورخانه‌ای برمی‌گردد. خبری که واکنش‌های زیادی را در پی داشته و حالا به اشکال گوناگونی این خبر تحلیل می‌شود.

باخت عمدی در ورزش به خاطر قمار!/ سایت‌هایی که نتیجه مسابقات را تغییر می‌دهند در حالی که طی دو سال اخیر سایت‌های شرط بندی به شیوه قارچ گونه‌ای رشد کرده‌اند، هنوز ساز و کار روشنی برای فعالیت بسیاری از این سایت‌ها تعریف نشده و گاهی شاهد تخلف‌های گسترده ای در تعیین نتایج در مسابقات ورزشی هستیم.

چشم انتظاری تیم ملی فوتسال بانوان ۱۰ ماهه شد! ماه‌ها از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در آسیا می‌گذرد اما وعده‌هایی که فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش داده بودند هنوز رنگ تحقق به خود نگرفته و چشم انتظاری‌ها ادامه دارد.

مخفی کاری عجیب در انتخابات فدراسیون کاراته! مدارك و سوابق مديريتي افراد ثبت نام شده در انتخابات ریاست فدراسیون کاراته براساس ماده ۶ آيين نامه انتخابات رئيس فدراسيون هاي ورزشي مورد بررسي قرار گرفت كه سوابق ۱۰ نفر از كانديداها قابل قبول بوده و در این بین ابهاماتی وجود دارد که کسی حاضر به پاسخ گویی نیست!

شوق هواداری «ملوان حمله کن، انزلی بی‌قراره.» هنوز به محوطه اصلی استادیوم بندرانزلی نرسیده‌ام که این شعار را می‌شنوم.همراه با صدای بلند طبل و جیغ و فریاد هواداران. برای زنان این شهر، امروز روز ویژه‌ای است؛ تیم‌شان بازی دارد و به قول خودشان انزلی را از صبح زود بی‌قرار کرده. تیم ملوان زنان بندر انزلی.

۱۲۳۴۵آرشیو
مشکلات میزبانی اردبیل از مسابقات والیبال,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
لیگ ‌ملت‌های والیبال 2019,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
مهدی تاج,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, مدیریت ورزش
نواک جوکوویچ و رافا نادال,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
امیر علی‌اکبری,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
کشتی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
علیرضا رحیمی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
فدراسیون کشتی ایران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
سعید ملایی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
ویدئوچک ایرانی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
قهر ورزشکاران در ورزش ایران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
حضور ناظر جهانی، تاکتیک انتخاباتی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
کیمیا علیزاده,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
نتایج ضعیف فوتبال ایران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
کشتی پهلوانی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
کشتی پهلوانی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
قمارخانه های مجازی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
فوتسال بانوان,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
کاراته,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
طرفداران فوتبال زنان,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
شاید از دست داده باشید
باران تابستانی در شمال غرب/ هوای گرم مهمان ۴ روزه کشور
حضور تاج در کلاس مربیگری حرفه‌ای+تصاویر
کلوپ: مگر می‌شود گواردیولا بهترین مربی دنیا نباشد؟
آرای کمیته انضباطی در خصوص درگیری‌های بانوان
نجات بیش از۳۰۰ کودک مهاجر از شرایط رقت‌بار اردوگاه کلینت در آمریکا
آلودگی هوا موجب افزایش فشار خون می‌شود
توضیحات معاون استاندار درباره تغییر ساعت کار ادارات/ تشکیل جلسه فوق‌العاده برای تصمیم‌گیری درباره تغییر ساعات کاری
هشدار ورود به محدوده قرمز مصرف برق/ اطلاعیه توانیر: نیاز به صرفه‌جویی در مصرف برق داریم
قیمت و مشخصات آئودی Q3 2019 اعلام شد
رویانیان: آقای عرب، تجربه مرا به یاد بیاور و دنبال مربی خارجی نباش!
سیاوش حقیقی:  «سگ ها دیشب نخوابیدند» به افغانستان می‌رود/ هلیکوپتر ساختیم
تصویربرداری آخرین اپیزود سریال «محکومین ۲» شروع شد
واکنش «ترامپ» به اعتراض کاپیتان تیم ملی زنان آمریکا به سیاست‌های وی
شیائومی CC9 یازده تیرماه معرفی می‌شود
ایرفون RHA T20 Wireless معرفی شد؛ قابلیت‌های بی سیم و با سیم در یک پکیج