شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳
۱۳:۵۰ - ۰۹ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۰۶۵۴
لیگ قهرمانان و جام ملت ها

سرمربی الاتحاد: سپاهان تیمی هجومی است و از این تیم انتظارات بالایی داریم

مورایس: مقابل الاتحاد بازی خوب و جذابی خواهیم داشت/ نیازمند: بازی راحتی نداریم

مورایس,سرمربی سپاهان
سرمربی سپاهان گفت: ما نماینده ایران هستیم و بازی خوب و جذابی مقابل الاتحاد خواهیم داشت.

به گزارش فارس، ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار با الاتحاد اظهار داشت: بابت حضور شما ممنون هستم. بازی خیلی خوب و جذابی برای شما هم خواهد بود. امیدوارم همه عکاسان و خبرنگاران بتوانند در مسابقه حضور داشته باشند. چیزهایی هم هست که مهم تر از بازی فرداست . جذابیتی هست و تیم های عربستانی به ایران آمده‌اند و قرار است کنار هم بازی کنیم و لذت ببریم از بازی فردا. ما نماینده ایران هستیم و برای کشور ایران و هواداران سپاهان بازی می‌کنیم. آرزو می کنم فردا ورزشگاه پر شود یا حداکثر جمعیت به ورزشگاه بیایند. حتی افرادی که به هر دلیل نتوانند به ورزشگاه بیایند امیدوارم در خانه شاهد بازی جذابی باشند. هواداران هم قرار است کیفیت خوبی از خودشان در ورزشگاه نشان بدهند.

*یک بازی با کیفیت و خوب ارائه می دهیم

مورایس تاکید کرد: یک بازی با کیفیت و خوب ارائه می دهیم که نشان دهنده یک جو لذت بخش باشد و عادلانه و منصفانه پیش برود. در آخر می خواهیم بگوییم که دوستانمان اینجا ایران آمدند و با آغوش گرم از آنها استقبال کردیم و همین طور در عربستان هم همین‌گونه خواهد بود.

*آخر بازی، نتیجه مشخص می‌شود

وی در مورد پیش بینی از بازی فردا گفت: همیشه این سوال ها را رد می‌کنم. جوابی ندارم برایش. چون نمی‌دانم نتیجه بازی چه می شود، آخر بازی نتیجه مشخص می شود. باورمان این است که باید پله پله جلو برویم باور دارم بازی خوبی خواهد بود.

*الان لحظه کنار هم بودن است

مورایس درمورد تقابل با مربی هموطنش کفت: ساده می گویم تمرکز مان روی بازی های آسیایی است و الان لحظه در کنار هم بودن است. اینکه با یک کشور دیگر رابطه دوستی داشته باشیم لحظه رقابت است و خوشحالم. من فردا با یازده بازیکن به میدان می روم و اگر یازده بازیکن نداشتیم نمی‌توانستیم رقابت را پیش ببریم. امیدوارم چیزهایی که خوب پیش نرفته خوب پیش برود. همچنین برای ای اف سی که برای آینده فوتبال و عدالت تلاش می‌کند.  من هم به حقیقت و عدالت اعتماد دارم همانطور که ما به حقیقت و عدالت احترام می‌گذاریم آنها هم همین کار را می‌کنند.

*اسپریتو انسانی فوق العاده خوب است

سرمربی سپاهان تاکید کرد: مربی حریف را از خیلی سال پیش می شناسم او فقط یک مربی خوب نیست بلکه انسانی خارق العاده است. از روزی که دیدمش تا امروز همه رابطه هایش و خوش و بش کردنش یکسان است، انسان فوق‌العاده خوب است. بخاطر پرتغالی بودنش نمی‌گویم. از دیدنش لذت می‌برم چون یک رهبر فوق‌العاده است و امروز هم یک تیم فوق العاده را دارد رهبری می کند. اینجا آمده و با الاتحاد می‌خواهد مقابل ما بازی کند. به او خوشامد می گویم. در مورد ستاره ها صحبت کردید باید اشاره کنم ما هم ستارگان خودمان را داریم. پیام ، بازیکن ملی و با تجربه ای است که در کشور پرتغال بازی کرده است. می‌دانید این را می‌خواهم بگویم. باور دارم که اگر موقعیتی برای دیده شدن برای بازیکنان ایرانی فراهم می‌کردیم الان خیلی از ایرانی‌ها بودند که در کشورهای دیگر بازی می کردند. چون با کیفیت هستند به سرمربی حریف خوشامد می‌گویم.

نیازمند: قرار نیست بازی برای الاتحاد راحت باشد

پیام نیازمند در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم سپاهان و الاتحاد، اظهار داشت: در مورد بازی فردا خیلی هیجان زده‌ و خوشحالم. بازی‌های بین المللی می‌تواند هم برای ما و هم برای بازیکنان جوانان‌مان خوب باشد. هر وقت در شهر خودمان و با حضور تماشاگران خودمان می‌خواهیم بازی کنیم خوشحالم و احساس خوبی دارم.

وی افزود: آمادگی خوبی داریم. البته می‌توانستیم بهتر باشیم. با توجه به وقفه ۲ هفته ای که بین بازی اول در آسیا و تعطیلی لیگ افتاد، فردا با حداکثر توان بازی می‌کنیم. امیدواریم فردا همه هواداران‌مان چه خانم چه آقا بیایند و حمایت کنند. مثل الان که عکاس و خبرنگار خانم و آقا را در سالن مشاهده می‌کنم. امیدوارم بانوان هم بیایند تیم را از نزدیک حمایت کنند. حق طبیعی شان است.

دروازه‌بان سپاهان تصریح کرد: قرار نیست بازی راحتی باشد. نه برای ما و نه برای حریف، ۲ تیم خط حمله قدرتمندی دارند ولی می‌دانم که بردن در این بازی امکان‌پذیر است و غیر ممکن نیست. همه سعی و تلاش‌مان را می‌کنیم تا بازی خوبی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

نیازمند در مورد تقابل با ستاره‌های الاتحاد گفت: بازی ساده نیست، تیم‌های عربی با ستاره‌های که آوردند با تیم‌های بزرگ اروپایی رقابت می کنند. از نظر جذب بازیکن خودتان در جریان هستید که چقدر مشکلات داشتیم برای ثبت قرارداد بازیکنان مان که خیلی پایین تر بوده و اصلا با قراردارد بازیکنان حریف قابل مقایسه نیست و عاجز بودیم از این قضیه ولی باید رقابت کنیم. فردا اگر تیم باشیم در میدان فرقی نمی کند چه بازیکن و چه حریفی روبه روی ما خواهد بود. می توانیم به هر تیمی غلبه کنیم چون واقعیت است تیم‌های عربی هزینه های هنگفتی می کنند و هیچ تیمی و کشوری در آسیا با آنها در این زمینه نمی‌تواند رقابت کند. از نظر ذهنی آماده ایم که از پس این قضایا بربیاییم.

وی در مورد پیش بینی از بازی فردا گفت: همیشه این سوال ها را رد می‌کنم. جوابی ندارم برایش. چون نمی دانم نتیجه بازی چه می شود، آخر بازی نتیجه مشخص می شود. باورمان این است که باید پله پله جلو برویم باور دارم بازی خوبی خواهد بود.

***

سرمربی الاتحاد: سپاهان تیمی هجومی است و از این تیم انتظارات بالایی داریم

سرمربی تیم فوتبال الاتحاد عربستان، سپاهان حریف فردای تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را تیمی جنگنده و هجومی توصیف کرد.

مورایس,سرمربی سپاهان

نونو اسپریتو سانتو در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم الاتحاد و سپاهان، اظهار داشت: باعث افتخار است که در ایران حضور داریم. این بازی دوم ما در مرحله گروهی است. از سپاهان انتظارات بالایی داریم. بازیکنان و کادرفنی خیلی خوبی دارند. سرمربی آن‌ها را می‌شناسم. بسیار با کیفیت است.

*می‌دانیم امتیازات خارج از خانه چقدر برایمان مهم است

وی افزود: در بازی اول که برای ما خیلی مهم بود، پیروز شدیم. می‌دانیم امتیازات بازی بیرون از خانه برایمان چقدر می‌تواند مهم باشد. این هدفی است که فردا برایش می‌جنگیم. می‌دانیم در جوی بازی می‌کنیم که هواداران سپاهان از تیمشان حمایت خواهند کرد.

سرمربی الاتحاد گفت: امروز یک جلسه تمرینی داریم. سعی می‌کنیم خودمان را با شرایط زمین تطبیق بهتری بدهیم و خودمان را برای بازی فردا آماده کنیم.

*زمان کوتاهی برای استراحت داشتیم

اسپریتو تصریح کرد: واقعیت این است که زمان کوتاهی برای استراحت داشتیم و این مساله شرایط را برای ما سخت تر می‌کند. تمام تلاشمان را کردیم بتوانیم ریکاوری خوبی داشته باشیم و بازیکنان را به این بازی برسانیم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم دیروز به ایران سفر کنیم تا بتوانیم به خاطر پرواز خودمان را با شرایط تطبیق بدهیم. بعد از اینکه بازی شروع شد تمام این مسائل فراموش می‌شوند چون بازیکنان و کادرفنی با تجربه‌ای داریم.

وی در مورد غیبت چندبازیکن الاتحاد، عنوان کرد: مدتیست که آن‌ها را در اختیار نداریم. حتی بازیکنانی داشتیم که برای تیم ملی عربستان بازی کردند تمام تلاشمان را کردیم بتوانیم از بازیکنان خوب و جوان استفاده کنیم تا با تجربه شوند. بازی‌ها را انجام می‌دهیم. گاهی بازیکنان در اختیار ما هستند و گاهی نیستند، ولی چاره‌ای جز ادامه دادن نداریم. به تمام بازیکنان اعتماد داریم و تلاش می‌کنیم راه حل مناسب را پیدا کنیم.

*در بازی با سپاهان هم باید پیروز شویم

سرمربی الاتحاد در خصوص شانس صعود از این گروه، گفت: همانطور که گفتم بازی اول خیلی برای ما مهم بود. در بازی فردا هم باید پیروز شویم. می‌دانستیم بازی سختی داریم. این ذهنیت را داریم. حریف ما قوی است و امیدواریم پیروز شویم. اگر پیروز شویم شرایط خیلی خوبی را رقم می‌زنیم. می‌دانیم مسابقات طولانی هستند و بازی به بازی پیش می‌رویم. بعد از بازی فردا باید ریکاوری کنیم. یک لیگ فشرده و تقویم فشرده‌ای داریم. بنابراین باید بازی به بازی پیش برویم.

*خوشحالیم که عبدالله معیوف را کنار خودمان داریم

اسپریتو در مورد دروازه‌بان تیمش برای بازی فردا، اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که عبدالله معیوف را کنار خودمان داریم. او دروازه‌بانی بسیار عالی و از نظر شخصیتی هم بسیار حرفه‌ای است. باید ببینیم شرایط در بازی‌های آسیایی چگونه خواهد بود. این تصمیمی بود که گرفتیم. معیوف بسیار با تجربه است و این را به تیم می‌دهد. ۲بار در این رقابت پیروز شده و حضورش برای ما مهم بود. او در ۵ فینال حضور داشته و این برای ما بسیار مهم است. خیلی خوشحالیم و افتخار می‌کنیم که کنار ما است.

*سپاهان تیمی هجومی و جنگنده است

وی در مورد جو ورزشگاه نقش جهان، گفت: ما قرار است با یک تیم بسیار خوب بازی کنیم. آنالیز کردیم. تیمی هجومی و جنگنده است که سرعت بالایی دارد. اولین بار است که در ایران حضور دارم ولی با افرادی که قبلا اینجا حضور داشتند و کار کرده‌اند صحبت‌های زیادی داشتم. می‌دانیم هواداران ایرانی بسیار مشتاق و علاقه مند هستند. با قدرت زیادی تیمشان را حمایت خواهند کرد ولی ما هم یک تیم بسیار حرفه‌ای و کاملا آماده هستیم. باید روی کارهای خودمان درون زمین تمرکز کنیم و به سروصدای هواداران دقت نکنیم.

*میزبانی از ما بسیار عالی بوده است

سرمربی الاتحاد درمورد سبک بازی تیمش، عنوان کرد: با توجه به مشکل باید راه حل پیدا کنیم. گاهی اوقات با ۴ دفاع و گاهی با ۳ دفاع بازی می‌کنیم. فردا به شما می‌گویم که چطور بازی می‌کنیم. باید با تمام تمرکزمان کار کنیم. می‌دانیم سپاهان تیم بسیار خوبی است ولی همانطور که فصل پیش نشان دادیم، تیم بسیار با کیفیتی هستیم و می‌توانیم شرایط خیلی خوبی داشته باشیم. فردا باید سازماندهی تیم خودمان را حفظ کنیم و سعی کنیم از استعداد بازیکنانمان نهایت استفاده را ببریم. امیدوارم بازی خوبی شود.

اسپریتو گفت: میزبانی از زمانی که در فرودگاه حاضر شدیم بسیار عالی بود. باید بابت این موضوع از شما تشکر کنم.

دروازه‌بان الاتحاد: در خانه سپاهان به دنبال ۳ امتیاز هستیم

عبدالله معیوف در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم الاتحاد و سپاهان، اظهار داشت: ۳ امتیاز این بازی برای ما مهم است. یک بازی بیرون از خانه است و تلاش می‌کنیم تمام امتیازات را کسب کنیم.

وی در مورد رقابت با دروازه‌بان اصلی الاتحاد، گفت: این برای ما یک چالش است. به شخصه چالش‌ها را دوست دارم تا از این طریق روند خوبی داشته باشم. ما یک تیم هستیم. برای من خوشحالی و نتیجه گرفتن تیم بسیار مهم است. چه باشم چه نباشم. تلاش می‌کنیم به عنوان یک تیم بازی‌ها را پشت سر بگذاریم و به بهترین شکل ممکن وضعیت تیم را حفظ کنیم.

 • 16
 • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۲ تیر
  لیگ ملت‌های والیبال
  آلمان - آمریکا
  ۰۶:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کانادا - هلند
  ۱۰:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  بلغارستان - آرژانتین
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  فرانسه - ژاپن
  ۱۴:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  گرجستان - جمهوری چک
  ۱۶:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  صربستان - لهستان
  ۱۸:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  ترکیه - پرتغال
  ۱۹:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  اسلوونی - ایتالیا
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  بلژیک - رومانی
  ۲۲:۳۰
 • یکشنبه ۳ تیر
  کوپا آمریکا
  اکوادور - ونزوئلا
  ۰۱:۳۰
 • کوپا آمریکا
  مکزیک - جامائیکا
  ۰۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  آلمان - ایران
  ۰۶:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  فرانسه - برزیل
  ۱۰:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کوبا - لهستان
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ژاپن - آمریکا
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ترکیه - ایتالیا
  ۱۸:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  صربستان - اسلوونی
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  اسکاتلند - مجارستان
  ۲۲:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  سوئیس - آلمان
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش