پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
۲۲:۴۵ - ۱۱ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۰۸۳۲
لیگ قهرمانان و جام ملت ها

مدافع نساجی: برنامه هنگ کنگ بیشتر از فوتبال ایران است/ ژسوس: چمن‌های بدتر از این هم دیده‌ام

رحمتی: فوتبال ما از همه جهات تعطیل است/ با منتخب جهان بازی داشتیم

رحمتی,سرمربی نساجی
سید مهدی رحمتی در نشست خبری پس از بازی با الهلال عربستان گفت: امروز مقابل تیم منتخب جهان بازی داشتیم.

به گزارش ایسنا، نساجی در دومین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال با سه گل شکست خورد. سیدمهدی رحمتی در نشست خبری این دیدار گفت: در وهله اول از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم که امروز واقعا تلاش کردند، زحمت کشیدند و دویدند. هر چه داشتند در زمین گذاشتند و بعد از آن از تمامی هواداران تشکر می‌کنم که به استادیوم آمدند و ما را تنها نگذاشتند.

او ادامه داد: برای نساجی که اولین بار است در آسیا شرکت می‌کند تمام بازی‌ها دشوار و مهم است و می‌تواند تاثیرگذار باشد. اولین سال است که در آسیا بازی می‌کنیم و دیدید با تیم منتخب جهان بازی داشتیم. در طول بازی تمام هواداران تحت الشعاع ستاره‌های الهلال عربستان بودند. آن‌ها ۴ مرتبه قهرمان جام باشگاه‌های آسیا شده‌اند و اصلا با تیم ما قابل قیاس نیستند که بخواهیم خودمان را با آن‌ها قیاس کنیم. بچه‌های من با این وجود خوب کار کردند و روی یکسری اتفاقات و اشتباهات گل خوردیم ولی موقعیت ایجاد کردیم و به تیر دروازه ضربه زدیم. فکر می‌کنم که رفته رفته این شرایط باید برای نساجی جا بیفتد که هر ساله در آسیا باشد تا این بازی‌ها برای ما کمی عادی شود.

رحمتی درباره اینکه توقف مسابقات لیگ برتر چه اندازه روی آماده‌سازی تیمش تاثیر گذاشته، گفت: من یک جواب کلی به شما بدهم که نیاز به توضیح نباشد، فوتبال ما تعطیل است! کلا فوتبال ما تعطیل است در حال حاضر. از همه جهات و نقاط تعطیل است. هیچ روزنه امیدی در این فوتبال نمی‌بینید که به آینده امیدوار باشید. اگر شما می‌بینید من را راهنمایی کنید تابه دنبال آن بروم و یک امیدی برای آینده داشته باشم. همین!

سرمربی نساجی درباره تفاوت این الهلال با تیمی که چند سال پیش با آن رو به رو شده بود، گفت: چند سال پیش که بازی کردیم فکر می‌کنم طی ۱۵ سال گذشته فوتبال عربستان و تیم الهلال از همه تیم‌های آسیایی جلوتر بوده است. وقتی همین الهلال را در خود عربستان شکست دادیم، در تمام بازی تحت فشار بودیم و شرایط به همین گونه‌ای بود که امروز دیدید ولی از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم و بازیکنان ملی پوش داشتیم و بازیکنانی که تجربه این مسابقات را داشتند. از بازیکنانم تشکر می‌کنم چون در اولین تجربه آسیایی مقابل الهلال پا پس نکشیدند و جنگیدند و با این تیم رقابت کردند. توانستند موقعیت گل روی دروازه حریف خلق کنند. نمی‌توانید حتی امکانات آن‌ها را با ما مقایسه کنید چه برسد به بقیه موارد.

رحمتی درمورد اینکه اخراج بازیکن نساجی چقدر روی برنامه تیمش اثر گذاشت، گفت: ببینید اگر فقط بازیکن ما اخراج می‌شد اثرگذار بود ولی اینکه یک نفر از ما و یک نفر از آن‌ها اخراج شد باز هم شرایط برابر بود. توانستیم با وقفه‌ای که صورت گرفت به شرایط بازی برگردیم. دیدید روی سه گلی که خوردیم واقعا می‌توان گفت شاید گل سومی که زدند خطرناک نبود و موقعیت گل ما که به تیرک خورد، بیشتر خطرناک بود. یک مقدار بدشانس بودیم  و همین ارسالی که علا عباس روی ارسال به گل تبدیل نکرد می‌توان گفت که حاصل بدشانسی بود. با توجه به تلاشی که بچه‌ها در این بازی داشتند می‌توان گفت که اختلاف ما سه گل نبود.

درودگر: فاصله ما با الهلال ۳ گل نبود

صادق درودگر پس از شکست ۳ بر صفر نساجی مقابل الهلال اظهار کرد: فوتبال چهره‌های متفاوت دارد و یک روز شرایط خوب و یک روز بد است. الهلال پرافتخار تیم آسیا است و امسال بسیار متفاوت ظاهر شده است. فاصله ما با الهلال ۳ گل نبود و خودمان دو گل به آن‌ها دادیم. باید به بچه‌ها خسته نباشید بگویم. شما می‌دانید که بازیکنان گران قیمت شرایط متفاوتی دارند و باکیفیت هستند.

او ادامه داد: سعی ما این بود که بازی خوبی را به نمایش بگذارند. یکی دو اشتباه داشتیم و به نظرم می‌شد فاصله ما بیش از یک گل نباشد. فکر می‌کنم شوت اسماعیل بابایی هم تبدیل به گل شد.

مدیرعامل باشگاه درباره پرتاب بطری و حواشی هواداران در این بازی گفت: بعضی از این هواداران اصلا از ما نیستند و جزو بچه‌های شناخته شده ما نیستند. با این حال ما باید بدانیم فوتبال محل رفاقت و هم زیستی است. به هر حال به همه عوامل تبریک می‌گویم که نشان دهیم میزبانی خوبی داشته باشیم. من از همه بچه‌ها راضی هستم. همه به خاطر میزبان از ما تشکر کردند و این به ما اطمینان بیشتری داد تا بازی‌های بیشتری در ایران داشته باشیم. باید از سفارت و تیم میهمان سوال کنید. وظیفه ما برگزاری خوب این بازی بود.

مظاهری: تفاوت میلیون دلارها را دیدیم

رشید مظاهری، دروازه بان تیم فوتبال نساجی‌ گفت: در مورد بازی نمی‌توانیم صحبت کنیم. فقط می‌توانیم بگویم که تفاوت میلیون دلار و بازیکنان را دیدید. ما تمام تلاش خود را کردیم اما همین هست. همه تلاش خود را کردیم. نساجی اولین بار است که در آسیا بازی می‌کند.

او ادامه داد: در برخی از اوقات حریف با بازیکنان ستاره‌اش را تحت فشار قرار دادیم. از مردم تشکر می‌کنم که از تیم حمایت کردند. به آنها قول خواهیم داد که توانمان را بگذاریم و کار بزرگ کنیم.

مظاهری در خصوص حواشی ایجاد شده در نیمه اول ادامه داد: برخی بازیکنان تیم ما برای اولین بار است که در آسیا بازی می‌کنند. به نظرم زمانی که تیم عقب است باید از درگیری جلوگیری کنیم تا جبران کنیم. تلاش کردم که بازی سریع به جریان بیفتد تا جبران کنیم. تفاوت حرفه‌ای بودن اینجا مشخص شد. الهلال منتخب جهان است و این نیست که تیم ما شانس صعود نداشته‌ باشند. در برخی زمان‌ها الهلال را تحت فشار گذاشتیم. به شما قول می‌دهیم که یکی از شانس‌های صعود در این گروه هستیم. پس از اخراج بچه‌ها تلاش کردند جای یک نفر را پر کنند.

موسوی: برنامه هنگ کنگ بیشتر از فوتبال ایران است!

احمد موسوی بعد از دیدار تیم های نساجی ایران و الهلال عربستان، اظهارکرد: الهلال همه جوره بهتر بود و بردند. ما خوب بازی نکردیم و حریف خوب بود. از موقعیت‌ها استفاده کردند و گل هم زدند. ما هم تلاش کردیم اما نشد.

وی در پاسخ به این سوال که گویا توقع داشتید بازی در ورزشگاه وطنی برگزار شود، گفت: واقعا حیف شد و همه دوست داشتند این بازی در قائم شهر برگزار شود. البته در آزادی تنها نبودیم و خدا را شکر هواداران ما آمده بودند و سنگ تمام گذاشتند اما جای تاسف دارد که در شهر خودمان استادیومی نیست که در لیگ قهرمانان آسیا در آن بازی کنیم.

مدافع تیم فوتبال نساجی ایران در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانید از گروه‌تان صعود کنید؟ عنوان کرد: بیایید واقعی با هم صحبت کنیم. اعتقادم بر این است که برنامه موفقیت کاملا مشخص است و باید برنامه داشته باشی. شاید یک یا دو بازی نتیجه بگیریم و یعنی ما میتوانیم. البته شرایط نساجی خوب است اما کلا درباره فوتبالمان صحبت می‌کنم. برنامه‌ریزی نداریم. امیدهایمان نیز به هنگ کنگ باخت و شاید هنگ کنگ هم بیشتر از ما برنامه‌ریزی دارد. به هر حال ما بی‌برنامه‌ایم و عربستان و خیلی از تیم‌ها برنامه دارند. ما در این مسائل کاملا عقب هستیم.

محمدزاده: مهاجم الهلال فحش بدی داد

وحید محمدزاده پس از شکست ۳ بر صفر نساجی مقابل الهلال، اظهار داشت: بعد از گلی که خوردیم به خودمان آمدیم. به جز گل اول، گل‌های بعدی را خودمان به آن ها دادیم.

وی افزود: نتیجه می توانست بهتر باشد. منطقی هم نگاه کنیم الهلال عربستان پرافتخارترین تیم آسیاست. از هواداران عذرخواهی می کنم. سنگ تمام گذاشتند. ان شاءالله بتوانیم جبران کنیم.

مدافع نساجی در مورد درگیری با میتروویچ، گفت: بعد از آن درگیری فحش بعدی داد. نمی خواهم بازش کنم. درگیری خاصی نبود. این برخوردها طبیعی است.

محمدزاده در مورد توپی که پس از برخورد به زیرطاق دروازه حریف به درون زمین برگشت، عنوان کرد: وقتی چک کردند و با داور صحبت کردند گفتند کامل از خط عبور نکرده بود.

وی در مورد اینکه آیا دوست داشت این بازی در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار شود، گفت: صددرصد، این تیم برای وطنی و مردم قائمشهر است. دوست داشتیم آنجا باشد. قطعا جو بهتری داشت. امیدوارم مسئولان کمک کنند که بازی های سال آینده را آنجا برگزار کنیم.

مدافع نساجی در مورد تاثیر تعطیلات لیگ، اظهار داشت: خیلی تاثیر دارد و واقعا به ضرر ما بود. الهلال قبل از ما ۳ بازی کرده بود. ۲۰ روز فقط تمرین و یک بازی دوستانه کردیم. قطعا بازی رسمی بهتر بود.

محمدزاده در مورد وضعیت چمن ورزشگاه آزادی، گفت: بد بود. هیچ وقت چمن آزادی را اینطور ندیده بودم.

وی درخصوص حضور بانوان هوادار در ورزشگاه آزادی، عنوان کرد: انرژی مثبت زیادی به ما دادند. امیدوارم ادامه داشته باشد.

مدافع نساجی در مورد کارت قرمزی که داور به بازیکن این تیم داد، گفت: متوجه نشدم در درگیری چه شد و چه اتفاقی افتاد.

***

ژسوس: چمن‌های بدتر از این هم دیده‌ام

سرمربی الهلال عربستان از وضعیت چمن ورزشگاه آزادی ابراز رضایت کرد.

رحمتی,سرمربی نساجی

ژرژ ژسوس بعد از  بازی با نساجی در نشست خبری گفت: بازی بسیار مهمی برای الهلال بود. از آنجایی که بازی اول را برنده نشدیم و نساجی تیمی بالاتر از ما در گروه بود، برای ما خیلی مهم بود برنده شویم. بازی بسیار خوبی ارائه دادیم و منظم بودیم. در نهایت توانستیم این برد را به دست بیاوریم و آنچه را که می‌خواستیم به دست آوردیم.

ژسوس درخصوص کیفیت چمن ورزشگاه آزادی گفت: بهترین چمن و ایده‌آل ترین چمن نبود ولی مناسب بازی بود. به شخصه شرایط بدتر از این را هم دیده‌ام، با توجه به اینکه شرایط بازی در عربستان و کیفیت‌های بالا را داریم ولی از آنجایی که این چمن برای هر دو تیم یک چمن بود، عادلانه بود و توانستیم کیفیت بالایی در بازی از خود نشان بدهیم و عذری از بابت کیفیت چمن نداریم.

ژسوس درمورد اینکه آیا الهلال می‌تواند با حضور نیمار قهرمان آسیا شود، گفت: همانطور که در سوال هم مطرح شده بود، نیمار هر بازی بهتر می‌شود و در تیم جا می‌افتد. سعی کردم به او تا جایی که می‌توانم بازی بدهم و تعویض نکنم که زمان بازی بیشتری به او برسد. این را باید در نظر داشته باشید که نیمار پس از یک توقف شش ماهه در بازی دوباره برگشت. بنابراین استفاده از نیمار را باید با دقت زیادی انجام بدهیم. تیم‌های خوبی هم مانند ما در این تورنمنت هستند و ما یکی از آن‌ها هستیم. شاید یک یا دو تیم دیگر از نظر کیفیت مانند الهلال باشند.

سرمربی الهلال درخصوص اخراج سلمان فرج از زمین بازی گفت: شاید خیلی لازم نیست که پس از بازی چنین مباحثی را مطرح کنیم ولی درخصوص بازیکن ما شدت رفتارش کارت قرمز نداشت و در مقایسه با حرکت نساجی، با قصد خیر و مداخله وارد شد. در کل از آنجایی که بازی خیلی خوبی بود نیازی نیست به این موارد توجه کنیم. بازی خوبی بود و تماشاگران هم جوی بسیار بسیار خوبی را برای این بازی ایجاد کردند و خودمان هم از آن لذت بردیم. به نساجی بابت داشتن چنین طرفدارانی تبریک می‌گویم.

 • 12
 • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
فرزان عاشورزاده بیوگرافی فرزان عاشورزاده تکواندوکار ایرانی

تاریخ تولد: ۵ آذر ۱۳۷۵

محل تولد: تنبکابن، مازندران

محل زندگی: آمریکا

حرفه: تکواندوکار

لقب جهانی: سونامی تکواندو جهان

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۲۳ خرداد
  مسابقات تولون کاپ(۲۱ سال)
  ایتالیا - اندونزی
  ۱۹:۴۵
 • فینال بسکتبال سوپرلیگ ترکیه
  فنرباغچه - آنادولو
  ۲۱:۰۰
 • فینال بسکتبال لیگ یونان
  المپیاکوس - پاناتینایکوس
  ۲۱:۴۵
 • فینال بسکتبال لیگ اسپانیا
  مورسیا - رئال مادرید
  ۲۲:۰۰
 • نیمه نهایی پلی آف لالیگا ۲ اسپانیا
  ایبار - رئال اویدو
  ۲۲:۳۰
 • پنج شنبه ۲۴ خرداد
  دوستانه
  آمریکا - برزیل
  ۰۲:۳۰
 • بسکتبال حرفه‌ای NBA
  دالاس ماوریکس - بوستون سلتیکس
  ۰۴:۰۰
 • سوپرلیگ آرژانتین
  دپویتیوو ریسترا - ریورپلاته
  ۲۱:۳۰
 • فینال بسکتبال لیگ آ ایتالیا
  میلانو - بولونیا
  ۲۲:۰۰
 • نیمه نهایی پلی آف لالیگا ۲ اسپانیا
  اسپانیول - اسپورتینگ خیخون
  ۲۲:۳۰
 • جمعه ۲۵ خرداد
  جام ملت های اروپا
  آلمان - اسکاتلند
  ۲۲:۳۰
 • شنبه ۲۶ خرداد
  بسکتبال حرفه‌ای NBA
  دالاس ماوریکس - بوستون سلتیکس
  ۰۴:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  مجارستان - سوئیس
  ۱۶:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  اسپانیا - کرواسی
  ۱۹:۳۰
 • جام حذفی ایران
  سپاهان - گل گهرسیرجان
  ۱۹:۴۵
 • جام حذفی ایران
  آلومینیوم اراک - مس رفسنجان
  ۲۰:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  ایتالیا - آلبانی
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش