یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
۲۳:۴۵ - ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۲۱۹۹۵
سرپوش فوتبالی

رئیس هیات مدیره پرسپولیس: نباید پشت تریبون بگویند که وزیر بی شعور است

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس,مجید صدری
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در اپلیکیشن کلاب هاوس در مورد حاشیه اخیری که در خصوص کری وزیر ارتباطات به وجود آمده صحبت کرد.

به گزارش ورزش سه، بعد از شکست تیم استقلال در دربی، فرهاد مجیدی بخش مهم صحبت های خود در نشست خبری را به انتقاد از وزیر ارتباطات اختصاص داده و به شدت بابت کری آذری جهرمی به استقلالی ها به این وزیر جوان حمله کرد. این حواشی همچنان ادامه دارد و نقد های بسیاری به کری آذری جهرمی و پاسخ فرهاد مجیدی در نشست خبری مطرح شده است. برخی ها حق را به وزیر می دهند و برخی ها مجیدی را محق دانسته و پاسخش را به جا می دانند. 

مجید صدری، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس عصر امروز در بحثی که در این رابطه در اپلیکیشن کلاب هاوس و با حضور اهالی فوتبال تشکیل شده بود حضور یافته و به انتقاد از مجیدی و حمایت از جهرمی پرداخت:

مجیدی می توانست مثل قلعه نویی با کری جواب بدهد

آقای جهرمی چند وقت پیش هم مطلبی را گفتند و یکسری از دوستان هم آمدند و نقطه نظراتشان را گفتند. ایشان در مصاحبه ای که با رادیو داشتند گفتند که من دو شخصیت متفاوت دارم؛ یکی به عنوان وزیر ارتباطات که کارم را انجام می دهم و یکی هم به عنوان هوادار که می آیم و کری می خوانم. به نظر من چیز خاصی نبود ولی استقلال چون باخته بود حداقل آقای مجیدی نباید آن بی احترامی را می کرد. ایشان هم می توانست بیاید و کری بخواند مثل آقای قلعه نویی که جواب کری وزیر را با کری دادند. 

جهرمی پای کری اش ایستاد و این شلوغ کردن ندارد

اتفاقی نیفتاده بود که دوستان این کار را کردند. برای ما خیلی جالب نبود. حدود سه هفته پیش راجع به پسر بچه ای اتفاقی افتاد و همه بزرگان پرسپولیس بیانیه دادند و گفتند که چرا برای این بچه چنین اتفاقی افتاده است. آقای جهرمی هم به عنوان هوادار کری خواند و اگر کامنت ها را بخوانید می بینید که بسیاری از استقلالی ها هم رفتند و به ایشان جواب دادند. ایشان کری خواندند و پایش هم ایستادند و این شلوغ کردن ندارد.

همه جای دنیا این گونه است

بعد از صحبت های آقای جهرمی عکس هایی از آقای فرهاد مجیدی با آقای احمدی نژاد منتشر شد. آقای جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات کارش را به نحو احسن انجام می دهد و مردم هم یکی راضی و یکی ناراضی است. او به عنوان یک هوادار این کار را انجام می دهد. آقای احمدی نژاد هم انجام داده و در خارج از ایران هم انجام می دهند. دیروز یکی از دوستان لیست مقامات سیاسی و حکومتی که طرفدار تیم های خاص هستند را به من داد. همه جای دنیا این گونه است.

کری با بی احترامی فرق می کند

آقای جهرمی که به کسی بی احترامی نکرده است. ایشان که دفعه پیش آمد و یک کری خواند اتفاقی افتاد؟ دوستان آمدند جواب دادند حتی در رادیو صحبت کردند و  ایشان هم جواب داد. کری با بی احترامی فرق می کند. ما به بی احترامی منتقد هستیم وگرنه هیچ اشکالی ندارد که استقلالی ها زیر پست ایشان کامنت بگذارند و جواب کری شان را بدهند، ایشان هم چیزی نمی گوید. در برد و باخت برای هم کری می خوانیم در حالت عادی که کسی با کسی کاری ندارد. بعد و قبل بازی شما برای من کری می خوانید و من برای شما کری می خوانم.

کری ریز رئیس هیات مدیره پرسپولیس در میان بحث!

صدری در این قسمت از صحبت های خود یک کری ریز هم برای استقلالی ها خوانده و صحبت هایش را این گونه ادامه داد: بالاخره بازی است و برد و باخت دارد؛ یک روز ما می بریم و روز دیگر هم ما می بریم (!) و این چیز عادی است و مشکلی نیست. تنها چیزی که ما خواهش داریم از همه دوستان استقلالی و پرسپولیسی این است که به هم بی احترامی نکنید. شما فکر می کنید آقای جهرمی به همین دوستان استقلالی کم کمک کرده است؟ ایشان در نگاه وزارتی هم به استقلال کمک می کند هم به پرسپولیس و هم تیم های دیگر. این که دلیل نمی شود. واقعا جای تعجب دارد که بعضی از دوستان این گونه عنوان می کند.

از اتفاقی که برای خلیل زاده افتاده خوشحال نیستیم

بنده به عنوان رئیس هیات مدیره پرسپولیس کری می خوانم ولی حق بی احترامی ندارم. یکی از دوستان در مورد آقای خلیل زاده مطلبی گفت که ما اصلا خوشحال نیستیم و خیلی هم ناراحتیم. بالاخره آنها هم همنوع ما هستند و ایرانی اند بالاخره یک خطایی کرده اند و من نمی دانم. نباید هم دیگر را نابود کنیم. در یک جمعی می خواهیم نشاط داشته باشیم. همان شب آقای مددی آمد یکسری حرف هایی زد که  واقعا من برایش جواب دارم. 

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس,مجید صدری

ماجرای وصل بودن صدری به چاه نفت

آقای نظری یک ماه پیش مصاحبه ای کرد و مگر من تا به حال در مورد استقلال اظهار نظری کرده بودم؟ خبرنگار چیزی از ایشان پرسید و ایشان گفتند که آقای صدری به چاه نفت متصل هستند. من همان روز به ایشان زنگ زدم و گفتم که مگر شما اصلا بنده را می شناسید و می دانید من چه کار کرده ام. مگر من تا به حال در مورد تیم شما نظری داده ام که گفتند شما گفته بودید ما به کمک مالی نیاز نداریم. یکی از هواداران در لایو از من سوال کرد و من هم گفتم که ما مخلص هواداران هستیم هر موقع کمکی لازم باشد خودمان به صورت رسمی اعلام می کنیم. گفت که ببخشید من متوجه نشدم که شما این گونه گفته اید و به من یک تکه دیگری از صحبت هایتان را نشان داده بودند. خب مگر ما اظهارنظری کردیم؟ حتی ایشان تلفنی به من گفتند که من دفعه بعد می روم و جبران می کنم ولی گفتم که نیازی نیست و فقط خواستم بگویم که بنده تا این لحظه هیچ وقت به تیم شما ورودی نکرده ام؛ کاری هم ندارم.

نباید پشت تریبون بگویند که وزیر بی شعور است

اگر کری بوده خودشان جواب کری را بدهد نه اینکه پشت تریبون بگویند که وزیر بی شعور است. این یعنی این که به کل نظام توهین می کنید. ما شان مان بالاتر از این چیزهاست که به دنبال این چیزها باشیم. اگر دوستان فدراسیون بخواهند برخوردی بکنند که به ما ربطی ندارد. ولی نکته این است که وقتی یک بلندگو دست من است قرار نیست که هر چیزی از دهانم در آمد بگویم. با زبان آقای جهرمی می توانستند جواب شان را بدهند. 

الفاظ مجیدی در شان مربی استقلال نبود

جناب آقای مجیدی عزیز واقعا الفاظی را به کار بردند که در شان مربی استقلال نبود. اگر آقای جهرمی کری خوانده با کری جواب شان را بدهید. ممکن است شما ادبیاتی را به کار ببرید که همان معنا را بدهد ولی اینکه در تریبون رسمی این صحبت را بکنید درست نیست. ما به دنبال پرونده سازی نیستیم. در این مدت که در خدمت دوستانمان در پرسپولیس بودم فقط و فقط گفته ام که حاشیه نداشته باشیم. با آقا یحیی با سید جلال و همه صحبت می کنیم که تا می توانید آرامش داشته باشید. وگرنه ما هم بلد هستیم حرف بزنیم ولی برای چه باید تیم مان را به حاشیه ببریم؟ این موفقیت های ما فقط در سایه آرامش بوده است. بچه های ما از جان شان مایه می گذارند و من دست شان را می بوسم چون با رفتار و تلاش شان دل ۴۰ میلیون را شاد می کنند.

 • 10
 • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
سرگی برین,زندگینامه سرگی برین,جوایز سرگی برین بیوگرافی سرگی برین موسس شرکت گوگل (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۱ اوت ۱۹۷۳

قد: ۱.۷۳ متر

ملیت: آمریکایی

زادگاه: مسکو، روسیه  SFSR، اتحاد جماهیر شوروی

مذهب: یهودی

ادامه
رودکی,شاعر رودکی,آثار رودکی سمرقندی زندگی نامه رودکی استاد شاعران و پدر شعر فارسی + آثار

زادروز:۱۱ رمضان ۲۴۴( قمری)

زاد گاه:پنجکنت، تاجیکستان کنونی

زمینهٔ کاری:شاعر، موسیقی دان

ملیت:ایرانی

مرگ:۳۲۹( قمری)

در زمان حکومت:سامانیان

ادامه
حسین یاری,حسین یاری و خانوده اش,حسین یاری و همسرش بیوگرافی حسین یاری (بازیگر و کارگردان سینما) و آثار وی + تصاویر

تاریخ تولد: ۱۶ دی ۱۳۴۶

زادگاه: تهران

وضعیت تاهل: متاهل

فرزندان: سروش، سارا و علی

سالهای فعالیت: از ۱۳۵۸ تاکنون

ملیت:ایرانی

ادامه
حضرت ابوالفضل (ع),روز شهادت حضرت ابوالفضل (ع),نام همسر حضرت ابوالفضل (ع) زندگینامه حضرت ابوالفضل (ع) و نحوه ی به شهادت رسیدنش

کنیه:ابوالفضل، ابوالقاسم

زاده:۴ شعبان سال ۲۶ق.

زادگاه:مدینه

درگذشت:۱۰ محرم سال ۶۱ قمری

مدفن: کربلا

ادامه
آریگو ساکی,افتخارات ملی آریگو ساکی,زندگی نامه آریگو ساکی بیوگرافی آریگو ساکی سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا (+ تصاویر)

زاده:۱ آوریل ۱۹۴۶

زادگاه:فوزینیانو،  ایتالیا

ملیت:ایتالیایی

قد:۱٫۷۰ متر

سمت:سرمربی 

ادامه
ژونگ شان شان,میزان ثروت ژونگ شان شان,عکس های ژونگ شان شان زندگینامه ژونگ شان شان ثروتمندترین آب‌معدنی‌فروش چین (+ تصاویر)

زاده:۱۹۵۴

زادگاه:هانگژو، چین

ملیت:چین

سمت:اهالی کسب وکار

شناخته‌شده برای:Founder, Nongfu Spring

Owner, Wantai

ادامه
عباس عراقچی,تیم مذاکرات هسته ای عباس عراقچی,سید عباس عراقچی اراک بیوگرافی عباس عراقچی سیاستمدار کشور و سوابق شغلی اش (+ تصاویر)

زاده:۱۳۴۱

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

سمت:دیپلمات و سیاستمدار ایرانی ، معاون سیاسی وزارت امور خارجه

دین:اسلام

ادامه
الساندرو جوزپه,فوت الساندرو جوزپه,بیوگرافی الساندرو جوزپه بیوگرافی الساندرو جوزپه مخترع باتریهای امروزی (+ تصاویر)

زاده:۱۸ فوریهٔ ۱۷۴۵

زادگاه:کومو٬دوک نشین میلان

ملیت:ایتالیایی 

شناخته شده برای:اختراع باتری، الکتروفور، متان، ولت، ولتاژ، ولت سنج

رشته( های) فعالیت:فیزیک و شیمی

درگذشت:۵ مارس ۱۸۲۷

ادامه
اسکندر مقدونی,اسکندر مقدونی فرمانروای قدرتمند مقدونیه,داستان زندگی اسکندر مقدونی زندگینامه اسکندر مقدونی و حمله ی او به ایران

زاده:۲۰ ژوئیه ۳۵۶ پ.م.

زادگاه:پلا، مقدونیهٔ

ملیت:ایرانی

دین و مذهب:چندخدایی یونانی

درگذشته:۱۰ یا ۱۱ ژوئن ۳۲۳ پ.م.

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۲۲ خرداد
  یورو ۲۰۲۰
  بلژیک - روسیه
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۲۳ خرداد
  پلی آف بسکتبال NBA
  یوتا جاز - لس آنجلس کلیپرز
  ساعت: ۰۵:۱۰
 • قرعه کشی یک چهارم نهایی جام حذفی ایران
  ساعت: ۱۵:۳۰ زنده از سایت آنتن
  ساعت: ۱۵:۳۰
 • یورو ۲۰۲۰
  انگلیس - کرواسی
  ساعت: ۱۷:۳۰
 • یورو ۲۰۲۰
  اتریش - مقدونیه
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • یورو ۲۰۲۰
  هلند - اوکراین
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • پلی آف بسکتبال NBA
  بروکلین نتس - میلواکی باکس
  ساعت: ۲۳:۴۰
 • دوشنبه ۲۴ خرداد
  کوپا آمه‌ریکا
  برزیل - ونزوئلا
  ساعت: ۰۱:۳۰
 • بسکتبال انتخابی کاپ آسیا
  ایران - عربستان
  ساعت: ۱۴:۳۰
 • یورو ۲۰۲۰
  اسکاتلند - جمهوری چک
  ساعت: ۱۷:۳۰
 • یورو ۲۰۲۰
  لهستان - اسلواکی
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد
  کوپا آمه‌ریکا
  آرژانتین - شیلی
  ساعت: ۰۱:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  روسیه - صربستان
  ساعت: ۱۲:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  ایران - استرالیا
  ساعت: ۱۴:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  ژاپن - آلمان
  ساعت: ۱۷:۳۰
 • یورو ۲۰۲۰
  مجارستان - پرتغال
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • مقدماتی جام جهانی
  ایران - عراق
  ساعت: ۲۱:۰۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  هلند - فرانسه
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • چهارشنبه ۲۶ خرداد
  لیگ والیبال ملت‌ها
  آرژانتین - روسیه
  ساعت: ۱۲:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  صربستان - بلغارستان
  ساعت: ۱۴:۳۰
 • یورو ۲۰۲۰
  فنلاند - روسیه
  ساعت: ۱۷:۳۰
 • یورو ۲۰۲۰
  ترکیه - ولز
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • یورو ۲۰۲۰
  ایتالیا - سوئیس
  ساعت: ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش