پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰
۱۲:۳۶ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۵۰۹۰۵
ایران

تمدید قرارداد بازیکنان استقلال روی هوا رفت!/اعلام آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال

استقلال,اخبار نقل و انتقالات استقلال
تمدید قرارداد بازیکنان تیم فوتبال استقلال برای سال آینده با این تیم، همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

بر اساس خواسته فرهاد مجیدی از مدیران باشگاه استقلال قرار بود، بازیکنان این تیم طی روزهای گذشته برای تمدید قرارداد به باشگاه مراجعه کنند.

شنیده می شود بازیکنان آبی پوش تا زمانی که مطالبات خود را به طور کامل دریافت نکنند برای تمدید قرارداد، به باشگاه نمی روند.

باید منتظر ماند و دید مدیران باشگاه استقلال چه زمانی مطالبات شاگردان مجیدی را پرداخت می کنند تا آن ها حاضر به عقد قرارداد دوباره با آبی ها برای فصل آتی شوند.

تکمیلی:/ 

 اعلام آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال، لیست مجیدی به باشگاه و تمدید قرارداد بازیکنان 

استقلال,اخبار نقل و انتقالات استقلال

ناصر فریادشیران درباره میزان آمادگی تیم استقلال قبل از بازی با گل‌گهر سیرجان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: تمام عوامل باشگاه، کادرفنی، بازیکنان، هیات مدیره، مدیرعامل و هواداران هم‌قسم شده‌ایم این فصل یک جام داشته باشیم و افتخاری دیگر به افتخارات باشگاه استقلال اضافه کنیم. 

وی درمورد شرایط تمدید قرارداد بازیکنان استقلال  عنوان کرد: تک تک بازیکنان مشغول آمدن به باشگاه هستند و با آنها مذاکره می‌کنیم تا بتوانیم طبق لیستی که فرهاد مجیدی داده با همه بازیکنان قرارداد بسته و شرایط خوبی برای فصل آینده ایجاد کنیم.

معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره اینکه آیا تاکنون برای تمدید قرارداد با بازیکنی به نتیجه رسیده‌اند، گفت: فرهاد مجیدی لیست داده اما اجازه بدهید پس از بازی جام حذفی اسامی لیست تمدیدی‌ها را اعلام کنیم. 

فریادشیران در خصوص اینکه آیا این مذاکرات مثبت بوده، عنوان کرد: همه چیز مثبت است. 

وی درباره خواسته‌های فرهاد مجیدی در جلسه چند روز قبل با مدیران استقلال عنوان کرد: وی لیست نفرات تمدیدی را ارائه داد و همچنین درباره پرداختی‌ها صحبت کردیم. همانگونه که مددی در یکی از برنامه های تلویزیونی اعلام کرد، میانگین ۶۵ درصد به بازیکنان پرداختی داشته‌ایم. تمام تلاش اعضای هیأت مدیره،  مدیرعامل باشگاه و شرکت های‌وب بر این است پرداختی‌ها بیشتر شود تا خیال کادرفنی و بازیکنان برای فصل آینده راحت‌تر باشد. 

معاون باشگاه استقلال درمورد آخرین وضعیت آکادمی این باشگاه توضیح داد: محمدرضا مهران‌پور مدیر آکادمی است و تمرینات تیم‌ها را پیگیری می‌کند. نزدیک ۷۰ تا ۸۰ درصد تیم‌های پایه بسته شده‌ و در ورزشگاه امام رضا(ع) که در اختیار آکادمی استقلال است، تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. 

فریادشیران در خصوص اینکه آیا مجیدی لیست بازیکنان ورودی به استقلال را هم ارائه کرده توضیح داد: قاعدتا لیست داده اما این لیست را پس از بازی‌های جام حذفی اعلام می‌کنیم.

وی درباره آیا از پرسپولیس هم بازیکنی جذب خواهند کرد، پاسخ داد: اجازه بدهید پس از دیدار جام حذفی با توجه به لیستی که مجیدی داده فهرست بازیکنان ورودی را اعلام خواهیم کرد.

معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره اینکه آیا بودجه جدیدی به این باشگاه تزریق شده عنوان کرد: همه باشگاه‌ها دچار مشکلات مالی هستند. یک قانون سبب شد خیلی از باشگاه‌ها متضرر شوند. تیم نفت تهران با سابقه ۵۵ ساله به خاطر لجاجت زنگنه وزیر نفت نابود شد و این قانون باید تغییر کند. اگر باشگاه ها دولتی هستند همه باید تابع قوانین باشند. الان شنیده‌ام باشگاههایی هستند که مبلغی را با بازیکن قرارداد بسته و خارج از قرارداد و عرف به وی مبلغی دیگر را حتی به دلار پرداخت می‌کنند. چند باشگاه هم بیشتر نیستند.

فریادشیران ادامه داد: باشگاه‌های دولتی مثل استقلال، پرسپولیس و دیگران چنین مشکلاتی دارند. رقابت، عقد قرارداد با بازیکنان نابرابر است و باید این مشکل قانونی حل شود. قانون باید برای همه باشگاه‌ها رعایت شود نه فقط باشگاه‌های پرطرفدار. این باشگاه‌ها به دلیل ورود نهادهای نظارتی نمی‌توانند خواسته بازیکنان و کادرفنی را برآورده کنند. 

وی در خصوص اینکه آیا این باشگاه با مبالغ خارج از عرفی که برخی بازیکنان مطرح می‌کنند، کنار می‌آید توضیح داد: نمی‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم زیرا باشگاه دولتی هستیم. از بازرسان کل کشور و نمایندگان مجلس می‌ خواهم که قانون را درست کنند. چندین سال است که باشگاه استقلال نمی‌تواند حتی یک ریال از منابع دولتی استفاده کند و اگر این کار را انجام دهد خلاف کرده است اما رقابت برابر نیست.

معاون اجرایی باشگاه استقلال افزود:‌در سالهای قبل و در زمان ریاست عزیز محمدی در سازمان لیگ قراردادها یک چیز نوشته می‌شد اما چیز دیگری به بازیکنان پرداخت می‌شد. آپشن‌های مختلفی برای بازیکن لحاظ می‌کردند این عدالت وجود ندارد و درخواست می‌کنیم این عدالت برقرار شود. اگر دولتی هستیم همه باشگاه‌ها باید تابع قوانین دولتی باشند و اگر چنین حالتی وجود ندارد اجازه بدهند باشگاه از منابع دیگری تأمین منابع مالی کند تا بتواند بازیکنان باکیفیتی را جذب کند. 

فریادشیران خاطرنشان کرد: مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره استقلال در حال مذاکره با صندوق کارآفرینی امید که زیر نظر نهاد ریاست جمهوری است هستند و قرار شده فروشگاه‌های زنجیره‌ای آبی در کل کشور راه‌اندازی شود. خبر خیلی خوبی هم برای پیشکسوتان دارم. این صندوق با معرفی‌نامه‌ای که پیشکوستان از باشگاه می‌گیرند، برای آنهایی که می‌خواهند در این فروشگاه‌ها فعالیتی داشته باشند تسهیلاتی در نظر می‌‌گیرد. می‌توانند برای راه‌اندازی فروشگاه آبی وام ۴۰۰ میلیونی با سود ۴ درصد  بگیرند. اگر این قرارداد امضا شود بودجه خیلی خوبی هم به مرور به باشگاه تزریق خواهد شد. 

وی در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران ادامه داد: از تمام رسانه‌ها که در یک سال گذشته و در این شرایط کرونایی زحمت کشیدند، باشگاه‌های دیگر، داوران، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، مهدی، نبی، قنبرزاده،‌ بهمنی و سایر عزیزانی که در برگزاری لیگ کمک کردند، تشکر می‌کنم. همچنین از هواداران استقلال که همچنان از باشگاه  خود حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم.

امین قاسمی نژاد، بمب بزرگ نقل و انتقالات تابستانی

امین قاسمی نژاد از بازیکنانی است که تیم های لیگ برتری از جمله استقلال به شدت علاقه مند به جذب او هستند.

استقلال,اخبار نقل و انتقالات استقلال

سرمربی تیم فوتبال پدیده نسبت به وضعیت امین قاسمی نژاد در نقل و انتقالات نیم فصل واکنش نشان داد.

در طول برگزاری لیگ بیستم، چه قبل از آغاز آن و چه در تعطیلات نیم فصل، تیم فوتبال پدیده یکی از تیم هایی بود که خروجی و ورودی زیادی را داشت و بازیکنان کلیدی پرشماری را از دست داد، که این مسئله باعث شد تا مهدی رحمتی با یک چالش جدی در این زمینه مواجه شود و با ترکیبی جوان در لیگ بیستم تیمش را به میدان بفرستد و هم کم تجربگی هم بود که در برخی مسابقات، دامن گیر تیم مشهدی شد و نتوانستند آن ها در پایان، به سهمیه آسیایی برسند.

ولی در این بین، امین قاسمی نژاد یکی از بازیکنانی بود که علاقه زیادی به جدایی داشت و می خواست از جمع شاگردان رحمتی جدا و به استقلال بپیوندد، وی مذاکرات پرشماری با مدیران استقلال داشت و تا پای امضای قرارداد رفت، ولی در نهایت این انتقال صورت نگرفت تا قاسمی نژاد تا پایان فصل همچنان در جمع بازیکنان پدیده باقی بماند؛ البته او از مدیران باشگاه پدیده تعهد گرفت که اجازه بدهند در آخر فصل از تیم جدا شود.

حالا مهدی رحمتی در آخر رقابت های لیگ برتر، درباره وضعیت امین قاسمی نژاد بیان کرد:

امین قاسمی نژاد با توجه به بازیکنانی که ما اول فصل از دست دادیم، امین هم می خواست جدا شود اما من از او خواستم تا یکسال بماند و به خود من و تیمش کمک کند؛ از او تشکر می کنم که در تیم ماند و کمک کرد، اما یک بند شرط فسخی را در همان ابتدای فصل به آقای قاسمی نژاد دادیم که در ازای پرداخت مبلغی، بازیکن آزاد شود و بتواند جدا شود اگر خواست.

رحمتی در مورد قرارداد خودش با پدیده هم توضیح داد:

قرارداد من سه ساله بوده و هنوز دو سال دیگر قرارداد دارم؛ من یکسال لیگ آزادگان بازی کردم، نوزده دوره لیگ برتر و دقیقا لیگ بیستم هم نخستین سال سرمربیگری ام بود. فکر می کنم از شهری که واقعا سال ها آرزو داشتم در آن بازی کنم، خداراشکر می کنم که کار مربیگری ام هم از آن جا آغاز شد.

حالا با توجه به توضیحاتی که مهدی رحمتی در مورد وضعیت امین قاسمی نژاد ارائه کرد، بنظر میرسد که او یکی از مهره های پر سر و صدا در بازار نقل و انتقالات خواهد بود و احتمالا بازهم شاهد رقابت تیم های استقلال و گل گهر خواهیم بود، تیم هایی که در نیم فصل هم به دنبال جذب وی بودند.

 • 9
 • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ما هواتنگ,بیوگرافی ما هواتنگ,زندگینامه ما هواتنگ زندگینامه ما هواتنگ رئیس شرکت اینترنتی چینی تنسنت (+ تصاویر)

زاده:۲۹ اکتبر ۱۹۷۱

زادگاه:گوانگ دونگ، چین

ملیت:چینی

محل تحصیل:دانشگاه شنژن

پیشه:رئیس هیئت مدیره تنسنت

ادامه
بیوگرافی سعید چنگیزیان,سعید چنگیزیان و همسرش الهام کردا,فیلم های سعید چنگیزیان بیوگرافی سعید چنگیزیان بازیگر تئاتر و سینمای کشور (+ تصاویر همسرش)

زاده: ۲۲ آذر ۱۳۵۶

محل تولد: سمنان

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی تئاتر

وضعیت تاهل: متاهل

سال های فعالیت: ۱۳۸۲ تاکنون

ادامه
کیومرث هاشمی,بیوگرافی کیومرث هاشمی,زندگینامه کیومرث هاشمی بیوگرافی کیومرث هاشمی سیاستمدار ایرانی (+ تصاویر)

متولد:۱۳۴۴

زادگاه:ملایر

زمینه فعالیت:سیاست و مدیریت ورزشی

پیشه:سیاستمدار

دین:اسلام

ادامه
امین قاسمی نژاد,بیوگرافی امین قاسمی نژاد,عکس امین قاسمی نژاد بیوگرافی امین قاسمی نژاد، فوتبالیست (+ تصاویر خانوادگی)

زاده: ۱ آذر ۱۳۶۵ 

زادگاه:بابلی

ملیت:ایرانی

پست:هافبک

قد:۱۸۲  سانتی متر

ادامه
ثریا قاسمی و همسرش,مادر ثریا قاسمی,بیوگرافی ثریا قاسمی بیوگرافی ثریا قاسمی بازیگر سینما و تلویزیون کشور (+ تصاویر خانوادگی)

تاریخ تولد:۲۸ آذر ۱۳۱۹

زادگاه:تهران

حرفه:بازیگر و دوبلور

وضعیت تاهل:متاهل

ملیت:ایرانی

ادامه
حضرت علی اکبر,زندگینامه حضرت علی اکبر,حضرت علی اکبر کیست زندگینامه حضرت علی اکبر (ع) فرزند بزرگ امام حسین (ع)

زاده:۱۱ شعبان سال ۳۳ هجری قمری

زادگاه:مدینه

ملیت:ایرانی

علت مرگ:واقعه کربلا

محل دفن:حرم امام حسین، کربلا، عراق

ادامه
بیوگرافی لئوناردو دی‌کاپریو,بیوگرافی لئوناردو دی کاپریو,عکس هایی از لئوناردو دی کاپریو بیوگرافی لئوناردو دی کاپریو بازیگر و تهیه کننده ی هالیوودی (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۱ نوامبر ۱۹۷۴ ‏

زادگاه:لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده

زمینه فعالیت:بازیگر، تهیه کننده، طرفدار محیط زیست

سال های فعالیت:۱۹۸۹–اکنون

ملیت:آمریکایی

ادامه
لوئیس همیلتون,بیوگرافی لوئیس همیلتون,عکس لوئیس همیلتون بیوگرافی لوئیس همیلتون راننده بریتانیایی مسابقات فرمول یک (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۷ ژانویهٔ ۱۹۸۵ ‏

زادگاه:استیونج، هرتفوردشر، انگلستان، بریتانیا

اولین مسابقه:۲۰۰۷ گراند پریکس استرالیا

اولین برد:۲۰۰۷ گراند پریکس کانادا

ملیت:انگلیس

ادامه
غلامحسین محسنی اژه ای و همسرش,غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه,تحصیلات غلامحسین محسنی اژه ای بیوگرافی غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه (+ تصاویر)

زاده:۷ مهر ۱۳۳۵

زادگاه:اصفهان

سمت:رئیس قوه قضاییه

ملیت:ایرانی

تحصیلات:دکترای حقوق بین الملل خصوصی

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور
  جام اتحادیه انگلیس
  منچستریونایتد - وستهام
  ساعت: ۲۲:۱۵
 • جام اتحادیه انگلیس
  چلسی - استون ویلا
  ساعت: ۲۲:۱۵
 • هفته ۵ سری آ ایتالیا
  میلان - ونیز
  ساعت: ۲۲:۱۵
 • هفته ۷ لیگ یک فرانسه
  متز - پاری سن ژرمن
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • هفته ۶ لالیگا اسپانیا
  رئال‌مادرید - مایورکا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • پنجشنبه ۱ مهر
  هفته ۵ سری آ ایتالیا
  تورینو - لاتزیو
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • هفته ۵ سری آ ایتالیا
  سمپدوریا - ناپولی
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • جام جهانی فوتسال
  برزیل - ژاپن
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • هفته ۵ سری آ ایتالیا
  رم - اودینزه
  ساعت: ۲۲:۱۵
 • هفته ۶ لالیگا
  کادیز - بارسلونا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • جمعه ۲ مهر
  هفته ۷ بوندسلیگا
  گریتر فورت - بایرن مونیخ
  ساعت: ۲۲:۰۰
 • پریمیر لیگ پرتغال
  اسپورتینگ - ماریتیمو
  ساعت: ۲۲:۰۰
ویژه سرپوش