دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۴۱ - ۱۸ آذر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۱۰۷۳
لیگ برتر و جام حذفی

خبیری: کسی از باشگاه پرسپولیس با برانکو مذاکره نکرده است

گل‌محمدی: سؤالات قبل از بازی از فکری هماهنگ شده بود/ اعتراض سرمربی هوادار به داوری با عدم شرکت در نشست خبری

یحیی گل‌محمدی,سرمربی تیم پرسپولیس
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم در مصاف با هوادار با عدم استفاده از فرصت‌های گلزنی کار خود را سخت و دشوار کرده است.

به گزارش تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل هوادار اظهار داشت: سه امتیاز مهمی برای ما بود. با توجه به اینکه در چند بازی قبل نتیجه نگرفته بودیم، کمی استرس بردن در تیم ما دیده می‌شد، خصوصاً در نیمه دوم. در نیمه اول هم شاهد یک بازی سراسر هجومی و فنی از تیم‌مان بودیم که مشخص بود با انگیزه بالا و تمرکز زیاد توانستیم بازی خوبی انجام دهیم و به گل هم رسیدیم. در نیمه دوم فکر می‌کنم تحت تأثیر گرفتن سه امتیاز و حساسیت این بازی قرار گرفتیم و یک زمان‌هایی از بازی را به حریف دادیم.

می‌توانستیم دو سه گل بزنیم اما کار را برای خودمان سخت کردیم

وی افزود: موقعیت‌هایی که از دست دادیم زیاد بودند. تیم حریف هم شایسته بود و توانست حملات متعددی روی دروازه ما داشته باشد. فکر می‌کنم از ایراداتی که می‌توانستیم در نیمه دوم از تیم‌مان بگیریم این بود که نتوانستیم گردش توپ در زمین حریف داشته باشیم. در نیمه دوم می‌توانستیم دو سه گل بزنیم، ولی متأسفانه کار را برای خودمان سخت کردیم. البته در اواخر بازی بچه‌ها خوب کنترل و بازی را به نفع خودشان تمام کردند. از بچه‌ها واقعاً تشکر می‌کنم، چون تحت فشار بودند و توانستند در مجموع بازی خوبی انجام دهند و سه امتیاز را بگیرند. جا دارد از هوادارانی که امروز به استادیوم آمدند تشکر ویژه داشته باشم. حضور پُرشور آنها خیلی باعث انگیزه و شور و شوق زیاد نزد بازیکنان شد و به همه آنها تبریک می‌گویم.

سؤالات قبل از بازی از فکری هدفمند و هماهنگ شده بود

سرمربی پرسپولیس در واکنش به پرسشی مبنی بر اینکه توقع زیادی از سروش رفیعی و علیرضا بیرانوند می‌رود، اما این دو بازیکن به خاطر وقت تلف کردن از داور کارت زرد گرفتند، گفت: به نظرم داور یک مقدار سخت‌گیرانه کارت داد. البته در مجموع قضاوت خوبی داشت. صحبت‌هایی هم  قبل از بازی متأسفانه در مورد او شده بود. فکر می‌کنم او سال قبل فقط یک بازی برای ما قضاوت کرده بود که آنهم دربی بود. نمی‌دانم این صحبت‌ها و سؤالات که قبل از بازی از آقای فکری شد خیلی هدفمند و هماهنگ‌ شده بود. اصلاً دلیلی نداشت بخواهند اینقدر فشار روی داور بگذارند. امروز هم خورشیدی قضاوت فوق‌العاده‌ای داشت، او از داوران شریف کشور است. این صحبت‌ها اصلاً درست نبود. فکر نمی‌کنم بچه‌های ما شایسته دریافت کارت زرد نبودند.

برای دربی احتیاج به همبستگی و صمیمت بیشتری در تیم داریم

گل‌محمدی درباره دربی پیش رو نیز توضیح داد: چند روز فرصت داریم که به دربی فکر کنیم. خیلی مهم است که در روزهای باقیمانده ریکاوری خوبی داشته باشیم. احتیاج به همبستگی و صمیمت بیشتری در تیم داریم. قطعاً وقتی با هم باشیم و کنار هم باشیم از لحاظ فنی تیم ما خوب است و این باور را دارم که بازیکنانم می‌توانند در روزهای سخت خودشان را نشان دهند. دربی هم همیشه حساس است و خیلی امیدواریم که بازی خوبی انجام دهیم.

فکر می‌کنم عالیشاه به دربی می‌رسد

«آیا عالیشاه برای دربی آماده خواهد بود؟»، وی در پاسخ به این سؤال گفت: فکر می‌کنم بتواند برسد! امروز هم شاید می‌توانست ۱۰ دقیقه بازی کند، ولی ریسک نکردیم و به نظرم در چند روزی که تا دربی مانده است کاملاً‌ مصدومیتش برطرف خواهد شد.

در مجموع عملکرد باهویی خوب بود

سرمربی پرسپولیس همچنین راجع به عملکرد نبیل باهویی عنوان کرد: عملکردش خوب بود و توانست خودش را در موقعیت گلزنی قرار دهد و یک توپ هم به تیرک زد. در مجموع عملکردش خوب بود.

تماشاگران خیلی به ما انگیزه دادند

گل‌محمدی در واکنش به تشویق هواداران پرسپولیس اظهار کرد: از آنها تشکر کردم. امروز جو خوبی بود. درست است مثل بازی قبل نبودند، ولی از آنها تشکر می‌کنم. تماشاگران خیلی به ما انگیزه دادند و متشکرم.

وی راجع به گل پرسپولیس که مردود اعلام شد، گفت: من صحنه را ندیدم! البته جاگیری کمک داور خوب بود. از زاویه‌ای که من دیدم توپ رد نشده بود، ولی تصاویر تلویزیونی را نمی‌دادم.

ترکمنستان و تاجیکستان هم VAR دارند اما ما نداریم

سرمربی پرسپولیس در واکنش به سؤالی درباره لزوم استفاده از VAR در مسابقات لیگ خاطر نشان کرد: می‌دانیم داوران‌مان با کمترین امکانات کار می‌کنند. امروز حتی هدست هم نداشتند. این کار داوری را سخت می‌کند. همانطور که مربیان و بازیکنان نیاز به امکانات دارند داوران هم نیاز دارند، ولی به هر حال هر فصل فقط وعده و عید می‌دهند. الان دو سال است که می‌گویند نیم‌فصل بعد! متأسفانه خبری از VAR نیست. همه کشورهایی که در آسیا هستند VAR دارند. الان ترکمنستان و تاجیکستان هم VAR دارند، ولی ما به این حد نرسیدیم! این کار داوران را راحت می‌کند. داوران ما با کمترین امکانات تا الان عملکرد خوبی داشتند و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

***

پیروانی: منطقی نیست ما سقف را رعایت کنیم ولی یک تیم ۴ مهاجم روی نیمکت داشته باشد

افشین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل هوادار گفت: بازی خوبی بود و موقعیت‌های خوبی داشتیم. بعد از بازی با الدحیل احتیاج به این برد داشتیم و خدا را شکر که توانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم و برای بازی بعد آماده شویم.

وی درباره اتفاقات و حواشی بازی با الدحیل تصریح کرد: اتفاقات خوبی نیفتاد. هواداران ما همیشه سرآمد بودند و حتی زمانی که به جام نرسیدیم و باختیم تیم را تشویق کردند. آن روز چه اتفاقی افتاد نمی‌دانم، ولی امروز جبران کردند و در طول هفته انرژی مثبت دادند و معدود هواداری هم که اشتباه کرده بودند به اشتباه خود پی بردند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بازی برابر استقلال خاطر نشان کرد: دربی شرایط خاص خودش را دارد و هر تیمی که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند می‌تواند پیروز شود. شرایط ما هم خوب است و ان‌شاءالله با ریکاوری خوب شرایط خوبی را رقم بزنیم و برد دیگری را برای هواداران‌مان به دست بیاوریم.

پیروانی در واکنش به این موضوع که بعد از بازی با الدحیل یکسری از رسانه‌ها نام برانکو را برای پرسپولیس مطرح کردند، خاطر نشان کرد: برانکو مربی بزرگی است و خاطرات خوبی را برای پرسپولیس و هوادارانش رقم زده است. من در کنار او بودم و قهرمانی‌های خوبی برای پرسپولیس آورده است. او حتی الان گفته است که من تیم دارم. وقتی بعضی از هواداران احساسی این صحبت‌ها را می‌کنند قابل تحمل است، ولی زمانی که یک خبرنگار و کسی که مجری تلویزیون است این صحبت‌ها را کنند، البته شرایط آن مجری را هم همه می‌داند، اتفاق قشنگی نیست. وقتی یکی از همکاران شما بعد از گل نشدن پنالتی پرسپولیس خوشحالی کند، اتفاق قشنگی نیست. برانکو مربی بزرگی است، ولی در حال حاضر تیم دارد. مطمئن باشید روزهای خوب برای ما هم می‌رسد. گل‌محمدی هم مربی بزرگی است و افتخارات خوبی برای ما آورده است.

وی درباره اینکه اختلاف بین مدیریت باشگاه و کادر فنی به تیم ضربه زده است، آیا پس از حضور درویش در تمرین پرسپولیس کدورت‌ها برطرف شده است یا خیر، یادآور شد: مشکل اصلی ما مشکل مالی است. در بحث سقف قرارداد فشار روی مدیریت بود که سقف رعایت شود. شما ببینید در لیگ قهرمانان النصر برای یک بازی از بین تالیسکا، رونالدو و اوتاویو باید یکی از آنها را بیرون می‌گذاشت، ولی ما با سه چهار بازیکن آینده‌دار بازی کردیم و رقابت ناسالم و نابرابری داشتیم. اینکه ما سقف را رعایت کنیم، ولی یک تیم چهار فوروارد خوب روی نیمکت داشته باشد، منطقی نیست. ما پرسپولیس هستیم و با تمام وجود می‌جنگیم. شکافی در تیم وجود ندارد، ولی هر بحثی هم وجود دارد، برای پیشرفت تیم است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه گفته می‌شود رأی انضباطی باشگاه استقلال و کسر امتیاز احتمالی این تیم که  قرار است بعد از دربی اعلام شود، گفت: من خبری در این مورد ندارم، ولی مطمئناً بهترین تصمیم را می‌گیرند. من یک خواهشی دارم و داوران عزیزی که امروز قضاوت کردند با لباس آستین کوتاه داوری کردند. من از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران می‌خواهم که لباس مناسب برای آنها تهیه کنند. فکر نمی‌کنم این حرف‌های من جریمه‌ای داشته باشد، ولی داوران که این همه هجمه روی آنهاست باید شرایط بهتری داشته باشند.

***

خبیری: کسی از باشگاه پرسپولیس با برانکو مذاکره نکرده است

حسین خبیری پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل هوادار اظهار داشت: سه امتیاز خوبی بود و دست بچه‌ها درد نکند. ان‌شاءالله با تمام قوا برای دیدار با دربی آماده می‌شویم.

وی در مورد انتشار خبری مبنی بر مذاکره باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ برای سپردن نیمکت سرخپوشان به او تصریح کرد: نه بابا؛ این حرف‌ها چیست؟! نباید درباره این مسئله سؤال کنید. کسی از باشگاه پرسپولیس چنین کاری نکرده و ما با قدرت از یحیی گل‌محمدی حمایت می‌کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره احتمال تقویت تیم فوتبال این باشگاه در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل گفت: اگر مربی صلاح بداند، باشگاه باید بازیکن جذب کند.

***

اعتراض فکری به داوری با عدم شرکت در نشست خبری دیدار مقابل پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال هوادار در اعتراض به قضاوت داور دیدار با پرسپولیس، در نشست خبری بعد از بازی شرکت نکرد.

در حالی که خبرنگاران بعد از پایان این مسابقه منتظر حضور محمود فکری در نشست خبری بعد از بازی بودند، سرمربی هوادار در اعتراض به قضاوت اشکان خورشیدی به محل برگزاری کنفرانس خبری نیامد.

فکری پیش از این مسابقه، داور دیدار با پرسپولیس را «پرسپولیسی» خوانده بود.

***

خورشیدی: آقای فکری! روی هوا حرف زدن شما باعث شد ناسزا بشنوم/ ثابت کنند من پرسپولیسی هستم

اشکان خورشیدی داور دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و هوادار تهران در هفته دوازدهم لیگ برتر در واکنش به اظهارات روز گذشته محمود فکری در نشست خبری، اظهار داشت: فکری صحبت‌هایی انجام داد که منجر به این شد که در ۴۸ ساعت گذشته مورد هجمه هواداران مقابل قرار بگیرم. گناه من چیست که یک مربی روی هوا حرف می‌زند تا من ناسزا بشنوم؟ مگر من خانواده ندارم؟ آیا آدم نیستم؟ چرا مربی بدون سند حرف می‌زند؟

وی در ادامه افزود: من که می‌دانم کنفرانس مطبوعاتی چطور پیش رفت. آقای فاندر مدیررسانه‌ای هوادار که مقابل دوربین دروغ گفتی، من که می‌دانم به دو سه خبرنگار گفتی این سؤال را بپرسند که آنها گفتند جوانمردانه نیست این سؤال پرسیده شود، ولی یکی از خبرنگاران تحت تأثیر قرار گرفت و از سرمربی هوادار سؤال کرد. استقلال و پرسپولیس چه ربطی به من دارند؟! منِ داور از فوتبال چقدر درآمد دارم که باید ناسزا بشنوم؟ بازیکنان میلیارد میلیارد پول می‌گیرند، ولی من ناسزا می‌شنوم!

داور دیدار تیم‌های پرسپولیس و هوادار خاطر نشان کرد: اگر قبل از بازی حرفی نزدم برای این بود که شائبه‌ای در قضاوتم پیش نیاید. آقای فکری! دو سال است در مورد شما حرف می‌زنند، خوب است که من صحبت کرده و فضای مجازی را علیه شما تحریک کنم؟ امروز در جریان بازی هر چه دل‌تان خواستید گفتید و ما مراعات کردیم. آقایان مربی! ما داوران نیز خانواده داریم. انصاف نیست به خاطر نتیجه گرفتن یا نگرفتن تیم‌تان حرف بخوریم. من پس از ۱۷ سال قضاوت در داوری خانه ندارم. در بازی امروز، پرچم ویبره نداشتیم و هدست رادیویی که به سرمان بخورد. آقای فکری! شما که همشهری من هستی، چرا کاری می‌کنید که ناسزا بشنوم؟

خورشیدی ادامه داد: من که می دانم به خاطر این حرف‌ها از طرف کمیته داوران محروم می‌شوم. کمیته انضباطی ۴۸ ساعت پس از بازی امروز فکری را خواسته است، این تصمیم چه دردی از من دوا می‌کند؟ در دیداری که پرچم ویبره نداشتیم بازی پرتنشی را قضاوت کردم. من صفحه شخصی به نام خودم ندارم، اما یک صفحه‌ای را پیدا کردند و انواع ناسزاها را داده‌اند. فوتبال اینطور شده است که داور هر تصمیمی بگیرد دو سه نفر حمله می‌کنند. مقصر منِ داور هستم که برخوردی نمی‌کنم. آقای فاندر که مدعی شدی روی نیمکت به شما گفتم برو بابا، در کمیته انضباطی همه چیز را خواهیم دید. اگر می‌خواستم طبق قانون برخورد کنم می‌توانستم تصمیمات سنگین‌تری برای کادر فنی هوادار بگیرم. من مدیریت کردم تا شائبه‌ای به وجود نیاید که حرف‌های قبل از بازی مرا تحت تأثیر قرار داده است.

وی در واکنش به انتشار تصاویر شادی و حضورش در جشن قهرمانی پرسپولیس در فینال جام حذفی گفت: آن عکس توسط عکاس باشگاه هوادار گرفته شده بود. قرار نیست پس از شش ماه توضیح بدهم. من مصدوم شدم و جایم را به داور دیگری دادم. محمد عسگری آنالیزور پرسپولیس نمی‌دانم به خاطر شلوغ‌کاری یا موضوع دیگری باید کارت می‌گرفت و اخراج می‌شد. عسگری متوجه شد که داور وسط را صدا زده‌ام تا او را اخراج کنم، به همین دلیل فرار کرده بود. زمانی که بازی تمام شد یا دقیقاً به خاطر ندارم زمان گل یکی از تیم‌ها بود، عسگری به من گفت متوجه شده است که قصد اخراج او را دارم، به همین دلیل اعتراف کرد که فرار کرد و پنهان شده است. من انسانم و آن لحظه خندیدم. عکسی بود که منتشر شد و به خاطر آن متهم شدم.

داور دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و هوادار در پاسخ به این سؤال که اگر اتفاقی نیفتاده بود چرا با مدیررسانه‌ای هوادار تماس گرفت تا این عکس‌ها را پاک کند، گفت: بله، تماس گرفتم و گفتم همکاران‌تان باعث شدند پاسخگو باشیم. فاندر و بازیکنان میلیون‌ها تومان از این فوتبال درآمد دارند، اما منِ داور چقدر درآمد دارم که ناسزا می‌دهند؟ بالای ۴۸ هزار کامنت فحاشی به دایرکت من ارسال شده است.

خورشیدی در رابطه با بحث پرسپولیسی بودن او تصریح کرد: آقایی که این حرف را زده است، ثابت کند. روزی علیرضا فغانی عنوان کرد که کَس و کارش تعلقات فلان رنگ را دارند. قضاوت من در ۲۰ سال گذشته را ببینند، دو بار دربی را قضاوت کردم، آیا قضاوتی بوده است که به سمت رنگ خاصی قضاوت کرده باشم؟

وی درباره عدم قضاوتش در ابتدای فصل یادآور شد: بنده به خاطر مصدومیت دو ماه نبودم و نتوانستم تست‌ها را پاس کنم.

داور دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و هوادار در واکنش به اظهارات کارشناسان داوری که عنوان کرده‌اند گل پرسپولیس آفساید بوده است، گفت: نظری ندارم و کارشناسان باید نظر دهند.

خورشیدی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه چرا زمانی که هوادار در حال حمله کردن بود بازی را متوقف کرد و با استارتی عجیب به سمت نیمکت هوادار رفت، گفت: داور طبق قانون می‌تواند مربی یا بازیکنی که اعتراض می‌کند را، جریمه کند. اعضای کادر فنی هوادار بالای ۳۰۰ بار اعتراض کردند.

 • 14
 • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رودریگو هرناندز بیوگرافی «رودریگو هرناندز»؛ ستاره ای فراتر از یک فوتبالیست | هوش و تفکر رمز موفقیت رودری

تاریخ تولد: ۲۲ ژوئن ۱۹۹۶

محل تولد: مادرید، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست 

پست: هافبک دفاعی

باشگاه: منچسترسیتی

قد: ۱ متر ۹۱ سانتی متر

ادامه
محمد بن راشد آل مکتوم بیوگرافی محمد بن راشد آل مكتوم حاکم موفق دبی

تاریخ تولد: ۱۵ ژوئیه ۱۹۴۵

محل تولد: دبی

ملیت: امارات متحده عربی

لقب: والاحضرت شیخ محمد

حرفه: حاکم دبی

ادامه
یزدگرد سوم زندگینامه یزدگرد سوم؛ آخرین پادشاه حکومت ساسانی

تاریخ تولد: ۶۲۴ میلادی

محل تولد: استخر، ایران شهر

سلطنت: ۶۳۲ – ۶۵۱ میلادی

خاندان: ساسانی

پدر: پسر شهریار

جانشین: مرگ او همراه با نابودی حکومت ساسانی بود

ادامه
فابیو کاپلو بیوگرافی فابیو کاپلو؛ اسطوره فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۸ ژوئن ۱۹۴۶

محل تولد: سن کانزیان دیسونزو، ایتالیا

لقب: دن فابیو

حرفه: فوتبالیست پیشین و سرمربی 

پست: هافبک پیشین و مربی 

آغاز فعالیت: ۱۹۶۴ تاکنون

ادامه
ارنست رادرفورد زندگینامه ارنست رادرفورد؛ نابغه‌ای که اتم را دگرگون کرد

تاریخ تولد: ۳۰ اوت ۱۸۷۱

محل تولد: حومه برایت‌واتر شهر نلسون، ساحل شمالی جزیره جنوبی، نیوزیلند

ملیت: بریتانیایی

حرفه: فیزیک دان، استاد دانشگاه

محل تحصیل: دانشگاه کانتربوری، دانشگاه کمبریج

درگذشت: ۱۹ اکتبر ۱۹۳۷

ادامه
مجتبی حیدرپور بیوگرافی مجتبی حیدرپور هندبالیست تیم ملی ایران

تاریخ تولد: ۲۹ شهریور ۱۱۳۶۷

محل تولد: سرخس

حرفه: هندبالیست

پست: گوشه چپ

باشگاه کنونی: سپاهان

قد: ۱ متر ۸۰ سانتی متر

ادامه
کیلیان امباپه بیوگرافی کیلیان امپاپه؛ اعجوبه جوان فوتبال اروپا

تاریخ تولد: ۲۰ دسامبر ۱۹۹۸

محل تولد: پاریس، فرانسه

حرفه: فوتبالیست

پست: وینگر چپ فوروارد

باشگاه: پاریسن ژرمن

آغاز فعالیت: ۲۰۰۴ تاکنون

ادامه
عین الله دریایی بیوگرافی عین الله دریایی پیشکسوت تئاتر ایران

تاریخ تولد: دهه ۱۳۲۹ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر تئاتر و سینما

سال های فعالیت: پیش از انقلاب تاکنون

شهرت: با سریال مگه تموم عمر چندتا بهار

ادامه
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • دوشنبه ۱۴ اسفند
  لیگ آزادگان
  دریا بابل - داماش گیلان
  ۱۵:۰۰
 • جام حذفی ایران
  مس رفسنجان - استقلال
  ۱۷:۰۰
 • جام حذفی ایران
  سپاهان - شمس آذر قزوین
  ۱۷:۳۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  آدانا دمیراسپور - کاراگومروک
  ۱۷:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  العین امارات - النصر
  ۱۹:۳۰
 • جام حذفی ایران
  پرسپولیس - نفت و گاز گچساران
  ۲۰:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  اینتر - جنوا
  ۲۳:۱۵
 • لیگ برتر انگلیس
  شفیلد یونایتد - آرسنال
  ۲۳:۳۰
 • سه شنبه ۱۵ اسفند
  بسکتبال حرفه‌ای NBA
  میلواکی باکس - لس آنجلس کلیپرز
  ۰۴:۳۰
 • بسکتبال حرفه‌ای NBA
  لس آنجلس لیکرز - اوکلاهاما سیتی تاندر
  ۰۷:۰۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  چونبوک موتورز - اولسان هیوندای
  ۱۳:۳۰
 • لیگ آزادگان
  فجر سپاسی - مس کرمان
  ۱۵:۰۰
 • لیگ آزادگان
  خیبر خرم آباد - چادرملو اردکان
  ۱۵:۰۰
 • لیگ ستارگان قطر
  الدحیل - المرخیه
  ۱۸:۳۰
 • لیگ ستارگان قطر
  معيذر - الاهلی دوحه
  ۲۰:۳۰
 • لیگ ستارگان قطر
  ام صلال - شمال
  ۲۰:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  الهلال - الاتحاد
  ۲۱:۳۰
 • چمپیونشیپ انگلیس
  ساندرلند - لسترسیتی
  ۲۳:۱۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  رئال سوسیداد - پاری سن ژرمن
  ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  بایرن مونیخ - لاتزیو
  ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش