دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
۰۷:۵۱ - ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۱۰۳۲۵
لیگ برتر و جام حذفی

مدیر استقلال: مگر پرسپولیس علیه سرمربی تیم ملی بیانیه نداد؟/ این‌که یک ایجنت این‌همه بازیکن به تیم ملی داده بی‌سابقه است!

مهدی هژبری,معاون ارتباطات باشگاه استقلال
یکی از مدیران استقلال پیرامون جوی که این روزها در مورد این باشگاه به راه افتاده موضع گرفت و پای پرسپولیس را هم به میان کشید.

پس از مطالبی که طی ۲۴ ساعت گذشته در کانال رسمی باشگاه استقلال منتشر شد، بحث‌های زیادی در فضای مجازی راه افتاد و این صحبت مطرح شد که استقلال قبل از بازی برگشت با ترکمنستان به نوعی علیه تیم ملی موضع گرفته است.

مهدی هژبری، معاون ارتباطات باشگاه استقلال با تکذیب شایعه فوق به خبرورزشی گفت: در مورد انتخاب بازیکنان استقلال در برنامه نوروز فوتبالی ما فقط اطلاع‌رسانی کردیم و البته قطعا حمایت از بازیکنان خودمان همواره سرلوحه کار تمام ارکان باشگاه است. تیم ملی همیشه مورد حمایت باشگاه استقلال بوده، هست و خواهد بود ولی ظاهرا سوءتفاهماتی پیش آمده و البته عده‌ای هم آگاهانه می‌خواهند ما را مقابل تیم ملی و سرمربی محترم آن بگذارند حال آن‌که قاطعانه می‌گوییم تیم ملی فوتبال ایران همیشه یک حامی بزرگ به نام باشگاه استقلال و هوادارانش را در کنار خود خواهد داشت.

هژبری ادامه داد: تازه امیر قلعه‌نویی یکی از اعضای خانواده استقلال است و ما خیلی خوشحالیم یک استقلالی سکان هدایت ملی‌پوشان کشورمان را بر عهده دارد. در نظرسنجی برنامه نوروز فوتبالی، سیدحسین حسینی از طرف مردم به عنوان بهترین دروازه‌بان انتخاب شد و همه دیده‌اند که در لیگ بیست‌وسوم او با اختلاف، بهترین سنگربان بوده است. در پست دفاع چپ نیز شرکت‌کنندگان در این برنامه اعم از مردم و کارشناسان روی ابوالفضل جلالی اتفاق نظر داشتند و این مسئله در مورد آرمین سهرابیان هم تکرار شد ولی حالا داریم می‌بینیم که آرمین اصلا به تیم ملی دعوت نشده و حسین حسینی و ابوالفضل جلالی هم در ترکیب ثابت مقابل ترکمنستان اصلا به بازی گرفته نشدند. ما یک وظیفه رسمی داریم که حمایت از تیم ملی است و همه می‌توانند آن را در بیانیه‌ها و مطالبی که باشگاه استقلال در فضای مجازی می‌گذارد، مشاهده کنند. در کنار آن یک وظیفه غیررسمی هم داریم که حمایت از بازیکنان خودمان است و قطعا این روند را ادامه خواهیم داد.

۳ نفر متهم به دلالی برای تیم ملی هستد

هژبری در ادامه به خبرورزشی گفت: متاسفانه یک‌سری افراد که طی روزهای گذشته بحث دلالی آن‌ها در فوتبال مطرح شده و حتی شایعاتی پیرامون دخالت آن‌ها در لیست تیم ملی نیز به گوش می‌رسد، فضایی را راه انداخته‌اند که بگویند استقلال برخلاف نظر جواد نکونام، اتفاقا بازیکنان بسیار زیادی هم دارد و با این کار میان سرمربی استقلال و مدیرعامل اختلاف بیاندازند. یک ایجنت، یک شخص به اصطلاح رسانه‌ای و یکی از نزدیکان به تیم ملی سه نفری هستند که پیرامون آن‌ها این شایعه دلالی مطرح شده و می‌گویند در قرارداد برخی بازیکنان نزدیک به این مثلث بند دعوت به تیم ملی هم وجود دارد. من نمی‌گویم این شایعه درست است یا غلط ولی به نظر می‌رسد این افراد برای پوشاندن ماجرای مطرح‌شده پیرامون خودشان در فضای مجازی چنین جوی را علیه استقلال راه انداخته‌اند و می‌خواهند از یک مسئله ساده برای استقلال بحران درست کنند. البته مطمئن هستم که امیر قلعه‌نویی در جریان این ماجرا قرار ندارد و اگر هم چنین شایعاتی به واقعیت نزدیک باشد قطعا سرمربی محترم تیم ملی پس از آگاهی با آن بلافاصله برخورد می‌کند. ما باید از بازیکن خودمان حمایت کنیم و این مسئله اصلا به معنای تقابل با تیم ملی نیست. هوادار استقلال از ما می‌پرسد چرا حسین حسینی با وجود چنین کارنامه ارزشمندی فیکس بازی نمی‌کند؛ چرا روزبه چشمی با وجود نمایش موثر خودش برای استقلال به تیم ملی دعوت نمی‌شود؟ ما اعتراض نکردیم و همیشه حامی تیم ملی هستیم اما باید از بازیکنان خودمان نیز حمایت کنیم. ظاهرا افرادی که متهم به دلالی شده‌اند برای این‌که ماجرای خودشان فراموش شود می‌خواهند نکونام و خطیر را مقابل یکدیگر قرار بدهند.

بیانیه علیه تیم ملی سابقه زیادی دارد

معاون ارتباطات باشگاه استقلال در ادامه تصریح کرد: ما هیچ بیانیه‌ای علیه تیم ملی صادر نکرده‌ایم اما ظاهرا دوستان یادشان رفته که انتقاد از فهرست تیم ملی اصلا اتفاق بی‌سابقه‌ای نیست و در سالیان گذشته بارها به شکل غیررسمی و حتی رسمی هم به وقوع پیوسته است. هنوز یادمان نرفته در دوران سرمربی‌گری آقای مایلی‌کهن مدیرعامل، سرمربی و حتی بازیکنان آن زمان استقلال که همگی برایمان محترم محسوب می‌شوند، بارها در گفت‌وگو با هفته‌نامه استقلال جوان که آن زمان حکم ارگان رسانه‌ای باشگاه را داشت از شکل انتخاب ملی‌پوشان ناراحت بودند و حتی یک بار بیانیه بسیار معروفی از طرف باشگاه استقلال صادر شد که در آن با صراحت قید شده بود چگونه می‌شود فوتبال را با ۱۱ نفر بازی کرد ولی ۱۴ بازیکن از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شوند! شاید دوستان یادشان نیاید ولی من به خاطر دارم در دوران سرمربی‌گری آقای علی پروین که ایشان به صورت همزمان هدایت پرسپولیس و تیم ملی را بر عهده داشت، وقتی نادر محمدخانی به پرسپولیس پیوست و بلافاصله پس از آن نامش در جمع مدعوین به تیم ملی نیز قرار گرفت، سرمربی محترم تیمی که محمدخانی قبل از پیوستن به پرسپولیس در آن توپ می‌زد مصاحبه بسیار مشهوری انجام داد و گفت: متاسفانه پرسپولیس به راهی برای رسیدن به تیم ملی تبدیل شده است.

هژبری ادامه داد: از طرف دیگر، آیا دوستان فراموش کرده‌اند که در سالیان گذشته باشگاه پرسپولیس و سرمربیان این تیم با صراحت علیه تیم ملی و سرمربی آن موضع می‌گرفتند و بیانیه می‌دادند؟ ما یادمان نرفته مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی وقت پرسپولیس در سال ۱۳۹۱ با صراحت از کارلوس کیروش انتقاد کرد که تعمدا تعداد زیادی از بازیکنان این تیم را به تیم ملی دعوت می‌کند تا مانع از تداوم تمرینات تاکتیکی پرسپولیس شده و او را خراب کند! مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس نیز در مصاحبه‌های خودش تاکید می‌کرد وقتی بازیکنان سپولیس به اردوی تیم ملی می‌روند و برمی‌گردند رفتارشان عوض می‌شود! قضیه برانکو و تقابل همه‌جانبه او با کارلوس کیروش را هم به خاطر داریم. من در مورد این‌که چه کسی در آن ماجراها مقصر بود اصلا قضاوت نمی‌کنم بلکه فقط می‌خواستم به همه یادآوری کنم که بیانیه دادن در مورد لیست تیم ملی اصلا در فوتبال ما بی‌سابقه نیست و علاوه بر استقلال، پرسپولیس نیز بارها چنین کاری انجام داده است. هرچند دوباره می‌گویم ما اصلا علیه تیم ملی در روزهای گذشته بیانیه ندادیم و قاطعانه حامی امیر قلعه‌نویی و شاگردانش هستیم.

یک ایجینت بیشترین سهمیه را در تیم ملی دارد!

این مدیر استقلالی در ادامه حرف‌هایش بر موضوع دیگری تاکید کرد و گفت: همان‌طور که با سند و مدرک به شما گفتم، بیانیه دادن در مورد فهرست تیم ملی در سال‌های گذشته انجام شده و بی‌سابقه نبوده است اما می‌دانید نکته بی‌سابقه چیست؟ نکته بی‌سابقه این است که یک ایجنت بیشترین سهمیه را در جمع فهرست بازیکنان دعوت‌شده به تیم ملی داشته باشد! فعلا تا همین حد کافی است اما اگر بخواهند همچنان بحران درست کنند و استقلال را به حاشیه ببرند، قطعا با شواهد و مدارک رسمی همه چیز را افشا خواهیم کرد. البته یک بار دیگر تاکید می‌کنم امیر قلعه‌نویی اصلا در جریان این ماجراها قرار ندارد و بدون شک اگر متوجه موضوع شود با توجه به شناختی که از او دارم قطعا برخورد جدی خواهد کرد.

 • 10
 • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • یکشنبه ۲۷ خرداد
  جی لیگ ژاپن
  اف سی توکیو - جوبیلو ایواتا
  ۱۲:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  لهستان - هلند
  ۱۶:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  اسلوونی - دانمارک
  ۱۹:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  صربستان - انگلیس
  ۲۲:۳۰
 • سری آ برزیل
  کورینتیانس - سائوپائولو
  ۲۲:۳۰
 • دوشنبه ۲۸ خرداد
  جام ملت های اروپا
  رومانی - اوکراین
  ۱۶:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  بلژیک - اسلواکی
  ۱۹:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  اتریش - فرانسه
  ۲۲:۳۰
 • سه شنبه ۲۹ خرداد
  سری آ برزیل
  اتلتیکو مینیرو - پالمیراس
  ۰۳:۰۰
 • بسکتبال حرفه‌ای NBA
  بوستون سلتیکس - دالاس ماوریکس
  ۰۴:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  هلند - برزیل
  ۱۲:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کانادا - ژاپن
  ۱۶:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  بلغارستان - ترکیه
  ۱۸:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  ترکیه - گرجستان
  ۱۹:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  اسلوونی - آرژانتین
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  پرتغال - جمهوری چک
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش