۰۱:۳۸ - ۰۱ مهر ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۷۰۰۰۱۴
لیگ برتر و جام حذفی

هفته هفتم لیگ برتر؛ اظهارات سرمربیان استقلال خوزستان، ذوب آهن، نفت مسجد سلیمان و سایپا

هفته هفتم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: قبل از آغاز لیگ برتر، گزینه اول سقوط بودیم ولی ما به تیم خود باور داشتیم.

به گزارش مهر، داریوش یزدی امشب پس از پیروزی تیمش در برابر ذوب آهن اصفهان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: برای حادثه ای که امروز برای مردم استان و کشورمان رخ داد، خیلی متاثر شدم. این قبیل حوادث از سوی همه محکوم است. همچنین به تیم خودم بابت کسب این پیروزی تبریک می گویم و از هوادارانی که ما را در این بازی حمایت کردند هم تشکر می کنم. 

 

یزدی با اشاره به اینکه بازی سختی مقابل ذوب آهن داشتیم، عنوان کرد: می دانستیم حریف فوتبال خوبی ارائه می دهد هر چند در چند بازی اخیر خود نتایج خوبی کسب نکرده باشد. ما برای این بازی برنامه داشتیم و برنامه ریزی کرده بودیم در چه دقایقی روی حریف فشار وارد کنیم. 

 

وی افزود: حملات حریف را به خوبی مهار کردیم و بازی خوبی ارائه کردیم. ما امروز در حالی موفق به کسب پیروزی شدیم که این حادثه، کام مردم را تلخ کرده بود و توانستیم اندکی از مشکلات را جبران کنیم. 

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تیم ما اکنون به لحاظ روحی و روانی شرایط مناسبی به دست آورده و قطعا هنوز جا برای بهتر شدن داریم. قبل از آغاز رقابت‌های لیگ برتر، برخی فکر می کردند ما گزینه اول سقوط هستیم ولی ما به تیم خودمان باور داشتیم چرا که از نزدیک با این کار کرده بودیم 

 

نمازی: برای بردن به مهاجم گلزن نیاز داریم/ من هم می توانم ایراد بگیرم

امید نمازی امشب پس از شکست تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: به خوبی روی ایجاد موقعیت در بازی کار کردیم ولی متأسفانه گلزن نداریم. باید گلزن خوبی داشته باشیم تا بتوانیم در هر بازی یا دو بازی یک گل بزنیم. 

 

وی افزود: از بازی تیم راضی هستم ولی نمی توانم به بازیکنان بگویم وقتی با گلر تک به تک می شوند چگونه گل بزنند. از سویی استقلال خوزستان در این بازی یک موقعیت داشت که همان را تبدیل به گل برتری کرد. 

 

وی در خصوص ضعف دفاع تیمش نیز گفت: مگر حریف چقدر روی دروازه ما فرصت ایجاد کرد که بگویم دفاع تیم من ضعیف است. اگر قرار به ایراد گرفتن باشد من هم می توانم ایراد بگیرم. 

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تاکید کرد: اطمینان دارم این تیم به روزهای خوبش باز می گردد ولی برای کسب نتیجه خوب ابزار مناسبی مثل مهاجم گلزن نیاز داریم. ما باید دو مهاجم خوب جذب کنیم تا مشکلات به حداقل برسند. 

 

===

 

دیدار سایپا - نفت مسجد سلیمان

هفته هفتم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

دایی: ترابی خیلی برای سایپا زحمت کشیده اما درگیر مسائل پرسپولیس است/ از این به بعد باید برای داوری هم دعا کنیم!

علی دایی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: اول از همه حادثه تروریستی اهواز و به شهادت رسیدن چند تن از هموطنان‌مان را تسلیت می‌گویم. متأسفانه این اتفاق فکر همه را درگیر خودش کرد. در مورد بازی هم باید بگویم ما در نیمه اول اصلاً خوب نبودیم و در حد خودمان عمل نکردیم. اصلاً کارهایی که از بچه‌ها خواسته بودیم، انجام ندادند.

 

وی افزود: در نیمه دوم هم به شاهکار داوری رسیدیم و بازیکن ما اخراج شد. به نظرم داوری کیفیت بازی را پایین آورده بود. ما قبل از ۱۰ نفره شدن تغییراتی در تیم‌مان به وجود آوردیم، اما متأسفانه این تغییرات با اخراج بازیکن‌مان خراب شد. در هر صورت بچه‌ها بعد از ۱۰ نفره شدن به خودشان آمدند و من به آنها تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم با وجود ۱۰ نفره شدن، چندین موقعیت گل ایجاد کردیم. خدا را شکر می‌کنم کسی نتوانست سه امتیاز این مسابقه را از ما بگیرد. این سه امتیاز خیلی به درد ما می‌خورد. از این به بعد باید برای داوری نیز دعا کنیم تا درست تصمیم بگیرند و این اتفاقات تکرار نشود. به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم، آنها از جان مایه گذاشتند.

 

علی دایی در مورد تغییر تاکتیک تیمش در نیمه دوم تصریح کرد: مطمئناً ما چون ۱۰ نفره شدیم، حریف راحت‌تر می‌توانست از فضاها استفاده کند. به همین دلیل مجبور شدیم به سیستم ۱-۴-۴ تغییر سیستم بدهیم، در هر صورت خدا را شکر سه امتیاز سخت را به دست آوردیم.

 

علی دایی در مورد عملکرد مهدی ترابی در فصل جاری و اینکه به نظر می‌رسد این بازیکن تمرکزش روی تیم پرسپولیس است،‌ عنوان کرد:‌ مطمئناً این موضوع می‌تواند تأثیرگذار باشد. او درگیر مسائل پرسپولیس است و شاید به لحاظ فکری تمرکزش را از دست بدهد. ترابی برای ما خیلی زحمت کشیده است. بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی هم در تمرینات عالی بود، اما امروز ما به خاطر اینکه ۱۰ نفره شدیم، مجبور شدم او را تعویض کنم. ترابی از قدیمی‌های تیم ما و کاپیتان‌مان است و خیلی به او احتیاج داریم.

 

وی در مورد اینکه آیا با ترابی صحبتی داشته است یا خیر،‌ گفت: من تمرینات را نگاه می‌کنم. با او صحبت نکرد‌ه‌ام و اجازه داده‌ام تا به خودش بیاید. به نظرم او هر چقدر آماده‌تر به پرسپولیس برود به سود خودش است و جایگاه بهتری در این تیم به دست می‌آورد، اما اگر نیاز باشد با او صحبت می‌کنم.

 

سرمربی تیم سایپا در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه دستگردی هم اظهار داشت:‌ این زمین نسبت فصل گذشته بدتر شده است و کیفیت لازم را ندارد. امیدوارم مسئولان کاری کنند تا شرایط زمین بهتر شود.

 

مرزبان: فقط شصت دقیقه خوب بازی کردیم/ نیمکت سایپایی‌ها مدام به داور اعتراض می‌کرد

علیرضا مرزبان پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل سایپا گفت: ما بی‌تجربه بودیم و وارد جنجالی شدیم که نباید می‌شدیم. همان‌طور که در نیمه اول بازی کردیم، باید کار را ادامه می‌دادیم، ولی در نیمه دوم وارد جنجالی شدیم که بازی ما را به‌هم ریخت و در ضدحمله به مشکل خوردیم. تیم من در چند بازی گذشته پیروز نشده و آثار روانی آن به تیم ضربه زده است.

 

وی درباره اعتراضش به داور گفت: من فقط یک بار به داور معترض شدم. وقتی که تمام نیمکت حریف در کنار زمین هستند داور باید مدیریت کند. در مورد ۱۰ نفره شدن سایپا هم باید بگویم که این موضوع باعث شد آنها متحدتر شوند و بازی بهتری انجام بدهند. ما شرایطی داشتیم که گل دوم و سوم را هم بزنیم، ولی با بی‌تجربگی فرصت‌ها را از دست دادیم. ما خیلی خوب تمرین و تیم‌مان را سازماندهی کرده بودیم. فوتبال خوبی هم بازی کردیم، ولی آن چیزی که من انتظار داشتم این بود که نباید وارد جنجال بازی حریف می‌شدیم و باید به روند خوب‌مان ادامه می‌دادیم.

 

مرزبان درباره اینکه از بازیکنانش رضایت دارد یا نه، عنوان کرد: من از بازیکنانم راضی هستم، ولی برای اینکه شخصیت بالای فوتبالی خودمان را نشان دهیم باید بیشتر کار کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره اینکه تیمش برابر سایپا مهاجم هدف نداشت، گفت: ما در فضاهایی که باید مالکیت توپ را داشته باشیم، موفق بودیم. ما شانس و موقعیت گل زیادی داشتیم و می‌توانستیم گل دوم و سوم را بزنیم. باید با آرامش بیشتری به هدف‌مان می‌رسیدیم. امروز سازماندهی‌مان طوری بود که بتوانیم فضاها را ببندیم و به حریف شانس گل ندهیم، اما سایپا هم در اولین شانس گل خود به گل رسید.

 

وی درباره علت حضور با تأخیرش در کنفرانس خبری عنوان کرد: من اصلاً اطلاع نداشتم که چه زمانی باید در کنفرانس حاضر شوم و قصد بی‌احترامی نداشتم. کسی به من نگفته بود که کنفرانس خبری کجا برگزار می‌شود.

 

مرزبان درباره این موضوع که چرا زمانی که از حریف جلو بودند به بازیکنش گفت خودش را زمین نیاندازد، خاطرنشان کرد: من انتظار دارم که تیمم شرافتمندانه بازی کند. بازیکنان من هر موقع که به زمین افتادند همه مصدوم بودند. وقتی که بازیکن به زمین می‌خورد دو سیگنال می‌فرستد. ابتدا به بازیکنان خودی می‌گوید که ما را زدند و سیگنال دیگر این است که به حریف می‌گوید که من را زدی. من مخالف وقت‌کشی هستم و اعتقاد دارم بازی شرافتمندانه همیشه جواب داده است. استرس تیم ما زمانی زیاد شد که با حریف وارد جنجال شدیم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان  درباره اینکه گفته بود لیگ برتر از این هفته برای نفتی‌های شروع می‌شود، گفت: طبیعتاً این‌طور است که هواداران ما نمی‌خواهند ببازیم. ما وارد رقابتی شدیم که بازی‌های فشرده و سختی باید‌ انجام دهیم و به دنبال این هستیم که غیرت و تعصب را بین بازیکنان افزایش دهیم و در لیگ برتر باقی بمانیم.

 

وی در پایان درباره خوشحالی عجیب سایپایی‌ها بعد از به ثمر رساندن گل تصریح کرد: طبیعی است که آنها خوشحالی کنند. سایپایی‌ها ۱۰ نفره بازی باخته را بردند و خوشحالی‌شان طبیعی بود.

 

 

 • 17
 • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.0 stars from 21 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
مهرداد صدیقیان,بیوگرافی مهرداد صدیقیان,عکس های مهرداد صدیقیان بیوگرافی مهرداد صدیقیان + عکس‌های جدید و جذاب مهرداد صدیقیان

نام کامل: مهرداد صدیقیان

تاریخ تولد:۳۰ بهمن ماه ۱۳۶۷

محل تولد: شهر تهران

تحصیلات: دیپلم ریاضی

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر و تلویزیون

ادامه
نوید محمدزاده,بیوگرافی نوید محمدزاده,عکس های نوید محمدزاده بیوگرافی نوید محمدزاده + جدیدترین عکس‌ها و مصاحبه جذاب او

نام کامل:نوید محمدزاده

تاریخ تولد: ۱۷ فروردین ۱۳۶۵

محل تولد: ایلام

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما و تئاتر

مدت فعالیت: ۱۳۸۷ تاکنون

ادامه
شیلا خداداد,بیوگرافی شیلا خداداد,عکس های شیلا خداداد بیوگرافی شیلا خداداد + جدیترین عکسهای خانواده ۴ نفره‌اش

نام کامل: شیلا خداداد

تاریخ تولد: ۱۴ آبان ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

مدرک تحصیلی: لیسانس شیمی محض

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون

ادامه
نیما شعبان نژاد,بیوگرافی نیما شعبان نژاد,عکس های نیما شعبان نژاد بیوگرافی نیما شعبان نژاد (بازیگر و کمدین) + جدیدترین تصاویر

نام کامل: نیما شعبان نژاد

زمینه فعالیت: تئاتر و تلویزیون

تاریخ تولد: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۶۶ 

محل تولد: شهر کلن در آلمان

محل زندگی: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

ادامه
سوگل طهماسبی,بیوگرافی سوگل طهماسبی,عکسهای سوگل طهماسبی بیوگرافی سوگل طهماسبی + مصاحبه و علت ازدواج نکردنش

نام کامل: سوگل طهماسبی

تاریخ تولد: ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ 

محل تولد: اهواز

پیشه :بازیگر

زمینه فعالیت: تئاتر، سینما و تلویزیون

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۱ تا کنون

ادامه
شیدا یوسفی,بیوگرافی شیدا یوسفی,عکس‌های شیدا یوسفی بیوگرافی شیدا یوسفی، بازیگر نقش نگین در 'ممنوعه'

نام کامل: شیدا یوسفی

تاریخ تولد: ۲۰ آذر ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

فعالیت: بازیگر، دستیار کارگردان و منشی صحنه

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌ زاده بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده + عکس‌های فوق العاده جذاب از او

نام کامل: محسن ابراهیم‌زاده

تاریخ تولد: ۱۷ شهریور ۱۳۶۶

محل تولد: تربت حیدریه

تحصیلات: دیپلم

پیشه: خواننده و آهنگساز و ترانه سرا

سبک: پاپ

ادامه
مریم معصومی,بیوگرافی مریم معصومی,عکس های مریم معصومی بیوگرافی مریم معصومی + عکس‌های جدید و مصاحبه جذاب او

نام کامل: مریم معصومی

تاریخ تولد:۲۴ اسفندماه ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

تحصیلات: لیسانس علوم سیاسی

پیشه: بازیگر

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر، تلویزیون

ادامه
امیرحسین آرمان,بیوگرافی امیرحسین آرمان,عکس های امیرحسین آرمان بیوگرافی امیرحسین آرمان (خواننده و بازیگر) + مصاحبه و عکس‌های جذاب او

نام اصلی : امیرحسین آرمان

تولد: ۱۴ آبان ۱۳۶۱

ملیت: ایران

پیشه: بازیگر و خواننده

زمینه فعالیت : سینما و تلویزیون

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۳ - تاکنون

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۲۷ بهمن
  هفته ۱۸ لیگ برتر ایران
  پارس جنوبی جم - نساجی مازندران
  ساعت: ۱۵:۳۰
 • هفته ۲۴ لالیگا اسپانیا
  رایو وایکانو - اتلتیکومادرید
  ساعت: ۱۸:۴۵
 • جام حذفی انگلیس
  نیوپورت کانتی - منچسترسیتی
  ساعت: ۲۱:۰۰
 • هفته ۲۴ لالیگا اسپانیا
  بارسلونا - وایادولید
  ساعت: ۲۳:۱۵
 • یکشنبه ۲۸ بهمن
  هفته ۲۴ لالیگا اسپانیا
  رئال مادرید - خیرونا
  ساعت: ۱۴:۳۰
 • هفته ۱۸ لیگ برتر ایران
  فولاد خوزستان - نفت مسجدسلیمان
  ساعت: ۱۵:۰۰
 • هفته ۲۵ لیگ یک فرانسه
  سنت اتین - پاری سن ژرمن
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • دوشنبه ۲۹ بهمن
  جام حذفی انگلیس
  چلسی - منچستریونایتد
  ساعت: ۲۳:۰۰
 • ﺳﻪشنبه ۳۰ بهمن
  لیگ قهرمانان اروپا
  لیون - بارسلونا
  ساعت: ۲۳:۱۵
 • چهارشنبه ۱ اسفند
  هفته ۱۹ لیگ برتر ایران
  استقلال - پارس جنوبی جم
  ساعت: ۱۸:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  شالکه - منچسترسیتی
  ساعت: ۲۳:۱۵
 • پنجشنبه ۲ اسفند
  لیگ اروپا
  زنیت - فنرباغچه
  ساعت: ۲۱:۲۵
 • جمعه ۳ اسفند
  هفته ۱۹ لیگ برتر ایران
  پدیده شهر خودرو - سپیدرود
  ساعت: ۱۵:۳۰
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید