۲۱:۱۸ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۱۲۰۷۰۸۱
لیگ برتر و جام حذفی

هفته بیست و دوم لیگ برتر؛ اظهارات سرمربیان تراکتور، پدیده، سایپا و نفت مسجد سلیمان

هفته بیست و دوم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
دیدارهای هفته بیستم و دوم لیگ برتر امروز با برگزاری ۲ دیدار به پایان رسید. اظهار نظر سرمربیان در نشست خبری بعد از مسابقات را می‌خوانید.

جورج لیکنز پس از برتری یک بر صفر تراکتورسازی مقابل پدیده اظهار داشت:بازی خیلی سختی بود و پدیده تیم خوبی بود. شایسته برد بودیم و شخصیت خودمان را نشان دادیم. به بازیکنان تبریک می‌گویم که برد در وجودشان بود. این یک اتفاق بزرگ بود. در مورد داور هم باید بگویم که عملکردش خوب بود و تبریک می‌گویم. 

 

وی ادامه داد: از هوادارانمان ممنونم که در  این شرایط سخت حمایت کردند و با انرژی‌ای که دادند می توانستیم گل دوم را به پدیده بزنیم. 

 

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه تیم‌تان مانند همیشه نبود، گفت: انتقاداتی نسبت به یکسری از بازیکنان ما وجود دارد که من قبول ندارم، امروز بازی سختی بود که ما توانستیم به خوبی پیروز شویم، حتی شانس گل دوم هم داشتیم اما با توجه به اینکه نتیجه یک بر صفر خطرناک است، نگران این بودیم که گل نخوریم و بازی مساوی نشود. چیزی که مهم است این است که تیم ما می‌خواهد برنده شود و هیچ کس نمایش اجرا نمی‌کند و همه کار خود را انجام می‌دهند.

 

لیکنز با توجه به شرایط شجاعی گفت: خیلی سخت بود که او بعد از آن ضربه‌ای که به سرش خورد بازی را ادامه داد، اما این کار را انجام داد، اما بعد از مسابقه شنیدم که به دو سه روز استراحت نیاز دارد. 

 

وی ادامه داد: فراموش نکنید که گل ما فوق‌العاده بود و فروزان دروازه‌بان‌مان هم دو سه موقعیت بسیار خوب را گرفت. 

 

وی در مورد انتقاداتی که به شجاعی می‌شود، گفت: فکر می‌کنم شما چون شجاعی را دوست ندارید نسبت به او انتقاد می‌کنید، من نه  تنها شجاعی بلکه همه بازیکنانم را دوست دارم. آمار دوندگی شجاعی بسیار بالاست و از این بابت خوشحالیم. تیم ما صددرصد پتانسیل قهرمانی دارد و نمی‌دانم چرا فشار روی یک بازیکن اینقدر زیاد است. شاید او برای یک بازی بزرگتر محروم می‌شد اما این بازی به نظرم این اتفاق افتاد. من به بازیکنانم آنهایی که کارت زرد داشتند گفته بودم که مراقب باشند، البته داور هم می‌توانسته به شجاعی کارت ندهد. 

 

سرمربی تراکتورسازی در پایان گفت:‌ ما در ۱۵ دقیقه شروع خوبی نداشتیم اما رفته رفته بهتر شدیم و فرصت‌های زیادی را روی دروازه پدیده به وجود آوردیم، پدیده هم نیمه دوم را با ریسک آغاز کرد و بی‌مهابا روی دروازه ما فشار آورد. در مجموع احساس می‌کنم کاری که ما دوماه پیش آغاز کردیم کار بزرگی بوده و از این بابت خوشحالم. 

 

گل محمدی: داور ترسو بود و بازیکنان تراکتورسازی را اخراج نکرد/ با این شرایط حق به حقدار نمی‌رسد

هفته بیست و دوم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

یحیی گل محدی پس از شکست یک بر صفر پدیده مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی یک طرفه ای را شاهد بودیم. از لحاظ فنی با کم و کاستی‌ها مستحق پیروزی بودیم و مساوی هم نه. جا دارد به بازیکنان مان تبریک بگویم که شجاعانه و بدون ترس از نام حریف بازی کردند.حق‌شان گرفتن امتیاز بود و از نظر من قهرمان واقعی لیگ این بازیکنان و تیم هستند. به تک تک آنها افتخار می‌کنم که بازی خوبی انجام دادند. تصممیات داوری هم متاسفانه به ضرر تیم ما بود و داور شجاعت خود را بیرون زمین جا گذاشته بود و واقعا ما را اذیت کرد.

 

وی گفت: گلی که خوردیم اشتباه داور بود، او امروز تحت تأثیر جو قرار داشت، دو بازیکن حریف باید اخراج می‌شدند و فکر می‌کنم حیدری خیلی ترسو قضاوت کرد، از او انتظار نداشتم که اینقدر با ترس سوت بزند. بازیکن حریف به کمک‌داور توهین کرد و من هم شنیدم، اما داور جرأت نداشت که او را اخراج کند. استوکس مهاجم تراکتورسازی هم بازیکن ما را بدون توپ زد و نمی‌دانم شش داور کجا را می‌دیدند؟ یک پنالتی هم برای ما گرفته نشد و در مجموع داوری روز خوبی نداشت. 

 

سرمربی پدیده عنوان کرد: تیم ما امروز سراسر حمله بود، تراکتورسازی فقط یک کرنر زد که آن هم  گل شد که البته با اشتباه داور بود، امروز یکی از روزهای خوب مدافعان ما بود، نیمه دوم هم بازی کاملا یکطرفه بود و تراکتور حرفی برای گفتن نداشت. 

 

وی با اشاره به صحبت‌ها و تحلیل‌های قبل از بازی در مورد داوری گفت: این صحبت‌ها و بیانیه‌ها روی داور فشار می‌آورد و او را تحت تأثیر قرار می‌دهد و با این شرایط نمی‌تواند حق را به حق‌دار بدهند، این مشکلات در فوتبال ما وجود دارد و برخی خودشان را به ندانستن می‌دانند و هیچ‌گاه حل نمی‌شود. 

 

گل محمدی با اشاره به شرایط پدیده گفت: تا اینجای کار هم نشان دادیم که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم، هدف ما در شروع فصل این نبود که بالای جدول قرار بگیریم، بلکه رده‌های میانی مدنظر ما بود، اما شرایطی پیش آمد و بازیکنان به جایی رسیدند که فهمیدند می‌توانند کارهای بزرگتری هم انجام دهند. لیگ هنوز برای ما تمام نشده و برای تکمیل کار بزرگ خود وقت داریم و امیدوارم درنهایت به سهمیه برسیم.

 

وی با اشاره به اینکه در نیم‌فصل دوم نسبت به نیم فصل اول مسیر خوبی را پیش گرفته است، گفت: خود من نسبت به داوری با توجه به تغییر و تحولاتی که صورت گرفته خوشبینم اما امروز اشتباهات داوری متأسفانه تحت‌تأثیر جو و بیانیه‌های قبل از بازی بود و داور نتوانست آنطور که باید قضاوت کند. 

 

گلمحمدی تأکید کرد: ما هیچ توهین و حمله‌ای به داور نکردیم، کادر فنی ما همیشه احترام گذارده و می‌گذارد و خودم اصلا اجازه نمی‌دهم که کسی به داور توهین کند. 

 

سرمربی پدیده با اشاره به اینکه اکثر بازیکنان ما در یک سطح هستند، گفت: با توجه به نیازمان از بچه‌ها استفاده می‌کنیم، ما یک تیم جوان و باانگیزه هستیم و فرقی نمی‌کند چه کسی بازی کند یا نکند. 

 

وی در پایان تأکید کرد: صحبتی که با بچه‌ها داشتیم این بود که ما فقط باید پیروز شویم، خیلی هم خوب شروع کردیم، تراکتورسازی تحت‌تأثیر بازی خود ما قرار داشت و اجازه ندادیم به دروازه‌مان حمله کنند. در مجموع امروز یکی از بهترین بازی‌های تیم ما بود. 

 

دیدار سایپا - نفت مسجد سلیمان

 

دایی: داور باب میل خودش داوری کرد نه قوانین فوتبال/ نفت مسجد سلیمان هم از داوری آسیب دید

هفته بیست و دوم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

محمد دایی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: از مردم خوب مسجد سلیمان و کانون هوادارانشان تشکر می‌کنم. جایی آمدیم که احساس کردیم غریب نیستیم و باید برای تمام هواداران فوتبال ایران الگو باشند و به تمام مردم خونگرم مسجد سلیمان تبریک می‌گویم که باعشق و قلبشان فوتبال را نکاه می کنند و به حریف هم احترام می گذارند.

 

وی دامه داد: داوری برای این مسابقه انتخاب شد که باب میل خودش داوری کرد نه قوانین فوتبال. طوری قضاوت کرد که به ما لطمه زد. ۲ اخراجی و ۴ کارت زرد داشتیم. برای فدراسیون فوتبال وکمیته داوران متأسف هستیم. 

 

مربی سایپا با بیان اینکه نتایج در فوتبال ما در زمین مسابقه تعیین نمی‌شود، تصریح کرد: امروز واقعا تاسف خوردیم؛ مطمئن هستیم مرزبان و تماشاگران مسجدسلیمانی هم از قضاوت داور راضی نبودند؛ از ۱۰ بازیکن نفت ۶ نفر کارت زرد گرفتند.

 

دایی ادامه داد: زمین متاسفانه شرایط لازم را برای بازی کردن نداشت. بیشتر بازی مستقیم حاکم بود و هر دو تیم می‌وانستند برنده باشند. هر تیمی که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده می‌کرد برنده بود که خوشبختانه آن تیم ما بودیم.

 

وی خاطر نشان کرد: تمرکز لازم را داشتیم و برنده شدیم. البته می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم. بازی لحظه ها بود. امیدوارم نفت مسجد سلیمان هم در مسابقات بعدی موفق باشد. نمی‌گویم داوری تنها به ضرر ما بود به ضرر هر دو تیم بود.

 

مرزبان: در نیمه اول فقط شاهد توپ‌های هوایی بودیم/ باخت به سایپا دردناک بود

هفته بیست و دوم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

علیرضا مرزبان بعد از شکست خانگی یک بر صفر مقابل سایپا گفت: در نیمه اول فط شاهد توپ‌های هوایی بودیم و سایپا یک شانس خوب داشت. 

 

وی ادامه داد: در نیمه دوم کارت قرمز اول را ما گرفتیم و بازی به جنجال کشیده شد. بازیکنان ما احساسی بازی کردند و روی ضد حمله گل خوردیم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: باید به شکست سپیدرود امیدوار باشیم تا جایگاه خودمان را نگه داریم. نارضایتی هواداران را درک می‌کنم. سعی می‌کنیم با تلاش بیشتر ضعف‌ها را برطرف کنیم. برخی مربیان متاسفانه با لیدرها در تماس هستند، مربی که با لیدر می‌آید با لیدر هم می‌رود. حتی یکی از بازیکنان مسائلی را به من گفت که درست نیست انتظار دارم رفتاری شرافتمندانه داشته باشیم. 

 

مرزبان با بیان اینکه دوران آماده‌سازی خوبی نداشتیم گفت: پرداختی‌های خوبی نداشتیم که تمرکز ما را به هم ریخت همه چیز به هم ریخت قول داده بودند پیش از این بازی پرداختی داشته باشیم. امیدوارم در آینده نزدیک شرایط تغییر کند.

 

وی افزود: باید بهتر بازی می‌کردیم و آرامش بیشتری می‌داشتیم اما به بازیکنانم افتخار می‌کنم که با تمام وجودشان بازی می‌کنند و کم نمی‌گذارند. تیم ضعیف‌تری از سایپا نبودیم در حالی که آنها شرایط بسیار بهتری نسبت به ما دارند و باخت به سایپا هم دردناک بود. 

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره اعتراضاتی که به تعویض‌های انجام شده می‌شود، گفت: در این مسابقه فرشید پاداش تا قبل از تعویض خیلی خوب فشار آورد و بازی کرد اما هیثم یک پرده قوی‌تر از فرشید است و چون می‌خواستیم فشار بیشتری وارد کنیم او را به زمین آوردیم. میلاد هم زمانی که به زمین آ‌مد خوب کار کرد. 

 

مرزبان با بیان اینکه موضوعی که او را ناراحت می‌کند این است که چرا تیمش ریتم ندارد، گفت: متاسفانه به خاطر مشکلات مالی آماده‌سازی خوبی نداشتیم و مدتی تمرینات تعطیل بود برای بازی با استقلال یک تیم ‌آشفته را به تهران بردیم. شاید برای شما ساده باشد و بگویید بهانه‌گیری می‌کند. اما اینطرو نیست بچه‌ها چند روز دیگر می‌خواهند به مرخصی بروند اما چون پولی ندارند رویشان نمی‌شود. 

 

وی ادامه داد: اگر آرامش خودمان را حفظ نکنیم دچار مشکل می‌شویم همین هواداری که امروز مخالف است با اولین پیروزی از ما حمایت خواهد کرد . بیش از هر چیزی نیازمند آرامش هستیم. در دیدار مقابل استقلال نیز همه دیدند که چقدر خوب بودیم اما امروز شاید تیم برتر نبودیم اما مستحق باخت مقابل سایپا هم نبودیم. تیم دست و پا بسته‌ای مقابل سایر تیم‌ها نیستیم اگر روند امتیازگیری خوبی در بازی‌های خانگی داشته باشیم با توجه به شرایط جدول مسابقات با ۲۵ امتیاز در لیگ خواهیم ماند. 

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: سر قولی که برای بهای نفت داشتم هستم و این موضوع را ثابت می‌کنم البته باشگاه هم باید با لیدرهای واقعی که دلشان برای تیم می‌سوزد جلسه بگذارد و اجازه ندهد برخی اتفاقات تلخ تکرار شود. متاسفانه برخی مربیان با لیدر تماس می‌گیرند. مربی که با لیدر می‌آید با لیدر هم می‌رود. بسیاری از بازیکنانی که با ما آ‌مدند به خاطر دوستی و رفاتی که با ما داشتند از مسائل مالی گذشتند. از طرفی باید بازیکنان را نسبت به بودجه‌ای که داشتیم می‌گرفتیم. امروز که صحبت می‌کنیم یک ریال هم دریافتی نداشتیم. 

 

 

 • 12
 • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.6 stars from 13 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
مارک ویلموتس,بیوگرافی مارک ویلموتس,ویلموتس بیوگرافی مارک ویلموتس (+سوابق فوتبالی)

گزیده‌ای از بیوگرافی مارک ویلموتس

نام کامل: مارک روبر ویلموتس

تاریخ تولد: ۲۲ فوریهٔ ۱۹۶۹ ‏(۵۰ سال)

محل تولد: ژودوآنی، بلژیک

قد: ۱ متر و ۸۳ سانتی متر

 

ادامه
فرهاد مجیدی,بیوگرافی فرهاد مجیدی،اخبار فرهاد مجیدی بیوگرافی فرهاد مجیدی + مصاحبه جدید فرهاد مجیدی (عکس همسر و فرزندانش)

نان کامل: فرهاد مجیدی قادیکلایی

تاریخ تولد: ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ (۳ ژوِئن ۱۹۷۷)

محل تولد: تهران

پیشه: فوتبالیست

پست: مهاجم 

باشگاه :استقلال

ادامه
ترلان پروانه,بیوگرافی ترلان پروانه,عکس های ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه و حواشی جنجالی ازدواجش + جدیدترین عکس‌های ترلان پروانه

نام کامل: ترلان پروانه

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۷۷

محل تولد: شیراز

حرفه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون و تئاتر

تحصیلات:  لیسانس رشته گرافیک

ادامه
مهرداد صدیقیان,بیوگرافی مهرداد صدیقیان,عکس های مهرداد صدیقیان بیوگرافی مهرداد صدیقیان + عکس‌های جدید و جذاب مهرداد صدیقیان

نام کامل: مهرداد صدیقیان

تاریخ تولد:۳۰ بهمن ماه ۱۳۶۷

محل تولد: شهر تهران

تحصیلات: دیپلم ریاضی

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر و تلویزیون

ادامه
نوید محمدزاده,بیوگرافی نوید محمدزاده,عکس های نوید محمدزاده بیوگرافی نوید محمدزاده + جدیدترین عکس‌ها و مصاحبه جذاب او

نام کامل:نوید محمدزاده

تاریخ تولد: ۱۷ فروردین ۱۳۶۵

محل تولد: ایلام

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما و تئاتر

مدت فعالیت: ۱۳۸۷ تاکنون

ادامه
شیلا خداداد,بیوگرافی شیلا خداداد,عکس های شیلا خداداد بیوگرافی شیلا خداداد + جدیترین عکسهای خانواده ۴ نفره‌اش

نام کامل: شیلا خداداد

تاریخ تولد: ۱۴ آبان ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

مدرک تحصیلی: لیسانس شیمی محض

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون

ادامه
نیما شعبان نژاد,بیوگرافی نیما شعبان نژاد,عکس های نیما شعبان نژاد بیوگرافی نیما شعبان نژاد (بازیگر و کمدین) + جدیدترین تصاویر

نام کامل: نیما شعبان نژاد

زمینه فعالیت: تئاتر و تلویزیون

تاریخ تولد: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۶۶ 

محل تولد: شهر کلن در آلمان

محل زندگی: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

ادامه
سوگل طهماسبی,بیوگرافی سوگل طهماسبی,عکسهای سوگل طهماسبی بیوگرافی سوگل طهماسبی + مصاحبه و علت ازدواج نکردنش

نام کامل: سوگل طهماسبی

تاریخ تولد: ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ 

محل تولد: اهواز

پیشه :بازیگر

زمینه فعالیت: تئاتر، سینما و تلویزیون

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۱ تا کنون

ادامه
شیدا یوسفی,بیوگرافی شیدا یوسفی,عکس‌های شیدا یوسفی بیوگرافی شیدا یوسفی، بازیگر نقش نگین در 'ممنوعه'

نام کامل: شیدا یوسفی

تاریخ تولد: ۲۰ آذر ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

فعالیت: بازیگر، دستیار کارگردان و منشی صحنه

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • دوشنبه ۶ خرداد
  فینال چمپیونشیپ انگلیس
  دربی کانتی - استون ویلا
  ساعت: ۱۸:۳۰
 • سه‌شنبه ۷ خرداد
  جام جهانی کمتر از ۲۰ سال
  پرتغال - آرژانتین
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • چهارشنبه ۸ خرداد
  جام حذفی ایران
  سپاهان - پرسپولیس
  ساعت: ۲۱:۰۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  ذوب آهن - النصر
  ساعت: ۲۱:۰۰
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید