۲۱:۰۱ - ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۱۰۳۸۱۷
لیگ برتر و جام حذفی

هفته بیست و پنجم لیگ برتر؛ اظهارات سرمربیان فولاد و استقلال خوزستان، ماشین سازی و نساجی

هفته بیست و پنجم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال با برگزاری دو دیدار آغاز شد. اظهارات سرمربیان دیدارهای امروز را می خوانید.

قطبی: ناراحتم از برخوردهایی که در بازی اتفاق افتاد/ برخورد شدیدی با شاگردانم می‌کنم

افشین قطبی در نشست خبری پس از برتری مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: این برد را به هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم، بازی مشکلی داشتیم. گل‌های خوبی دیدیم و بازی تاکتیکی به نمایش گذاشتیم. در زمان‌هایی بازی را از دست دادیم، اما بعد از گلی که خوردیم خوب عکس العمل نشان دادیم.

 

وی ادامه داد: ناراحتم از برخوردهایی که در بازی صورت گرفت و برخورد شدیدی خواهم کرد و بازیکنان ما الگوهای جونان هستند و عکس العمل‌ها مهم هستند.

 

قطبی با اشاره به سیل در خوزستان گفت: از همه می خواهم که به کم‌هایشان به مردم سیل زده ادامه دهند و همه باید در کنار هم کمک کنیم که مردم دوباره به زندگی عادی خود باز گردند.

 

سرمربی فولاد در مورد مسائل فنی بازی عنوان کرد: در زمان‌هایی چرخش توپ مان خوب بود و با صبر و حوصله فضاهایی ساختیم و گل اول ما یکی از بهترین‌گل‌هایی بود که از زمان حضور من در فولاد زدیم. شیمبا با دو گلی که زد اعتماد به نفسش بالا رفته و این کمک می‌کند که در بازی‌های بعدی نمایش بهتری داشته باشد.

 

وی در مورد صحبت‌هایش در کنار زمین گفت: چیز خاصی نبود، اعتراض‌های زیادی شنیده می‌شد و صحبتم این بود که کنترل بیشتری صورت بگیرد.

 

علوی: بچه‌ها کارهایی را که می‌خواستم انجام ندادند/ مقصر اول و آخر خودم هستم

هفته بیست و پنجم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

 محمد علوی پس از شکست مقابل فولاد اظهار داشت: بازی زیاد مسائل فنی نداشت. در نیمه اول می‌خواستیم در یک سوم زمین حریف دفاع کنیم. چون چند روز است به تیم آمده‌ام چیزی که می خواستم بچه ها نتوانستند اجرا کنند، اما نیمه دوم بهتر شد. هم ما و هم فولاد بازی خوبی داشتیم در نیمه دوم اما حواشی کار را خراب کرد. اگر اخراج ها غیر فنی باشد قعا برخورد می‌شود.

 

وی ادامه داد: از برخی دوستان انتظار نداشتم که چنین برخوردی کنند. حق با سرپرست ما است و خیلی با او بد برخورد شد و فحاشی کردند. واقعا کار بدی بود. 

 

سرمربی استقلال خوزستان گفت: نیاز داریم که بچه‌ها به خود باوری برسند. در نیمه دوم خوب بودیم و یک مقدار اشتباهات فردی وجود داشت که رفته رفته درست خواهد شد. ۲ جلسه است که تیم در اختیار من است و نمی‌توانستیم در این مدت کار قابل توجهی بکنم.

 

وی در مورد داوری گفت: چه در زمان بازیگری و چه در زمانی که مربی هستم هیچ گاه در مورد داور حرف نزدم، اما حیدری دوست داشت که خوب قضاوت کند متاسفانه ما در جاهایی متضرر شدیم. گل ما سالم بود و به اشتباه خطای هند اعلام شد. اگر آن گل درست گرفته می‌شد نتیجه ۲ بر ۲ می‌شد. با این وجود مقصر اول و آخرم خودم هستم و باید روی تیمم کار کنم.

 

علوی در مورد اینکه آیا کمبود یار باعث نشده که بازیکنان از حضور خود در ترکیب مطمئن باشند،عنوان کرد: ما ۱۹ نفر بیشتر نیستیم و اگر بخواهیم هر روز ترکیب‌مان را تغییر دهیم کار سختی داریم. دست و بال‌مان بسته است و یک مقدار طول می‌کشد که افکارم را در تیم پیاده کنم. واقعیت این است که ما یک دفاع چپ بیشتر نداریم و اگر مصدوم شود دیگر کسی را نداریم.

 

وی در مورد شرایط آل نعمه گفت: خیلی وقت است که او در کنار ما حضور ندارد. از مدیریت خواستم که حداقل اگر ممکن است در کادر فنی کنار من باشد.

 

سرمربی استقلال خوزستان در پایان تاکید کرد: یاد گرفته‌ام که کاتر کنم. روز اولی است که هدایت تیم را برعهده دارم و اینکه در ادامه باشم یا نه دست مدیریت تیم است. من دوست دارم کار کنم تا توجیه.

 

دیدار ماشین سازی تبریز - نساجی مازندران

 

مهاجری: حساسیت جدول اجازه بازی به دو تیم نداد/ دروازه‌بان ما بیکارترین بازیکن میدان بود

هفته بیست و پنجم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

رضا مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی در پایان دیدار مقابل نساجی، اظهار داشت: مشخص بود این هفته در یک بازی بسته خواهیم بود و چشم به حملات خواهیم داشت. در نیمه اول نتواستیم از خط دفاعی رد بشویم. در این شرایط باید مراقب باشیم ضد حمله نخوریم. نساجی حتی یک موقیعت نصفه و نیمه نداشت.

 

وی ادامه داد: دروزاه بان ما بیکار ترین بازیکن  بود. این نوع بازی به خاطر حساسیت در جدول است. باعث شد دو امتیاز را از دست بدهیم. نمی‌خواهم قابلیت های نساجی را پایین بیاورم اما در این شرایط انتظار می‌رود در ضربات آخر بهتر باشیم و از موققعیت ها استفاده کنیم. 

 

مهاجری در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: انتظار ما از تعویض‌ها بهتر از این بود. درک اینکه تعویض‌ها به زمین رفتند را نداشتم  واین شد ادامه کار ما در جدول. 

 

وی افزود: جلالی بزرگ ما بود در نیمه اول به دروازه‌ نساجی رسیدیم اما نساجی در این بحث ناکام بود باید در خط حمله ما خوب‌تر باشیم. تعویض‌ها را ۴-۴-۲ کردیم تا از کناره‌ها نفوذ کنیم و اما نتوانستیم از این تعویض‌ها بهره ببریم ضمن اینکه در یک موقعیت واکنش حامد لک خیلی خوب بود.

 

وی در پاسخ به اینکه چرا از دقیقه ۷۰ به بعد بازی تغییر کرد، گفت: ما آمدیم ۴-۴-۲ کردم از کناره‌ها استفاده کنیم یوسفی و بهزاد کریمی گوشه‌ها بودند و احسان حقیقی را مهاجم گذاشتیم دو هدف داشتیم که از کناره‌ها رد شویم اما نتوانستیم از تعویض‌ها بهره لازم را ببریم اگر بازی مستقیم است باید توپ سوم را برداریم اما امروز فاصله افتاد و توپ سوم را آنها  برداشتند.

 

وی در پاسخ به این سؤال که نظر شما در مورد داوری‌ها چیست، گفت: به داوری‌ها تبریک و خسته‌ نباشید می‌گوییم داوری یک مقداری با آنها بهتر بود. خسته نباشید به داوری می‌گویم شاید چند اشتباه داشتند اما اشتباه تأثیرگذار نبود. 

 

وی افزود: آنها تیم خوبی بودند مخصوصاً بازیکن‌های کناری آنها خیلی سرعتی و تکنیکی بودند باید تلاش کنیم روز به روز در بازی‌های بعدی بهتر شویم.

 

جلالی: دو تیم قدرت غلبه بر یکدیگر را نداشتند/ ماشین سازی با مطالعه به میدان آمد

هفته بیست و پنجم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

مجید جلالی سرمربی تیم نساجی در پایان این دیدار، اظهار داشت: فکر می‌کنم برای هر دو تیم بازی سنگینی بود. اما واقعیت این است که نشان دادند که قدرت غلبه بر یکدیگر را ندارند. همه فشار تیم در منطقه‌ای بود که بازیکنان به شدت با هم درگیر می‌شدند. 

 

وی ادامه داد: تیم ماشین‌سازی با مطالعه آمده بود اجازه صاحب موقعیت شدن به ما را نداند و ما هم همین‌طور و برآیند این بازی می‌شد که نتیجه صفر بر صفر شد. ما برای صفر بر صفر شدن یا کسب همان یک امتیاز نیامده بودیم و برای کسب امتیاز تعویض کردیم برای بردن.

 

جلالی در ادامه خاطرنشان کرد: به خاطر موقعیت جدول شرایط برای همه حساس شده و تیم‌ها فقط می‌خواهند در وهله اول بازنده نباشند و تیم ماشین‌سازی و بیش از ۱۰ تیم در جدول در همین شرایط هستند. خط حمله دو تیم به دفاع نچربید. ما بی‌حساب و کتاب برای این بازی‌ها نمی‌آییم. تیم ماشین‌سازی را آنالیز کردم آنها در بازی‌های خارج خانه بهتر از بازی‌های داخل خانه هستند اما ما هم اگر طراوت بیشتری در خط حمله داشته باشیم بهتر است. امروز بازی سنگین و درگیرانه‌ای بود. با تعویض‌ها به دنبال موقعیت‌ساختن بودیم در ۱۵ دقیقه آخر ما صاحب موقعیت بودیم البته یک امتیاز هم برای ما غنیمت است. تیم نساجی باید ثبات بگیرد چون هنوز ثبات لازم را ندارد.

 

سرمربی نساجی در ادامه صحبت‌های خود در پاسخ به این سؤال که چطور شد مجید جلالی در یک هفته از تیم پیکان به نساجی ترانسفر شد، گفت: این پروسه ۵ هفته زمان برد تا من از پیکان جدا شدم تقریباً حول و حوش ۳۴ روز این موضوع طول کشید اگر بتوانیم مشکلات نساجی را حل کنیم این تیم تبدیل به یکی از قطب‌های فوتبال ایران می‌شود. این تیم می‌تواند مثل تیم تراکتورسازی شود. تیم‌هایی که هوادار دارند آن ظرفیت و پتانسیل را نیز دارند. البته این ظرفیت گاهی تیم حریف را آزار می‌دهد.

 

وی در پایان گفت: قائمشهر تا به حال این شکل نبوده ما مقابل استقلال باختیم اما تماشاگران چقدر متین بودند.

 

 

fars​news.‎​com
 • 11
 • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.2 stars from 13 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
فرناندو کانسین,بیوگرافی فرناندو کانسین,عکس های فرناندو کانسین بیوگرافی فرناندو کانسین + عکس همسرش

نام کامل: فرناندو کانسین ماتوس

نام  به انگلیسی: Fernando Canesin Matos

زادروز: ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ ‏

زادگاه: ریبرآ پرتو، برزیل

قد: ۱٫۷۶ متر

پست: هافبک

ادامه
شیخ دیاباته,بیوگرافی شیخ دیاباته,بازیکن جدید استقلال بیوگرافی شیخ دیاباته مهاجم جدید استقلال

نام کامل: شیخ تیدیانه دیاباته( فرانسوی:Cheick Tidiane Diabaté)

تاریخ تولد: ۱۹۸۸

محل تولد: باماکو، مالی

قد: ۱٫۹۴ متر

پست: مهاجم

باشگاه سابق: الامارات

ادامه
کالدرون,بیوگرافی کالدرون,گابریل کالدرون بیوگرافی گابریل کالدرون (سرمربی جدید پرسپولیس)

نام کامل: گابریل اومبرتو کالدرون (Gabriel Humberto Calderón)

تاریخ تولد: ۷ فوریهٔ ۱۹۶۰

محل تولد: راوسون، آرژانتین

باشگاه سابق: القطر

باشگاه کنونی: پرسپولیس (سرمربی)

ادامه
آنته چاچیچ,بیوگرافی آنته چاچیچ,عکس های آنته چاچیچ بیوگرافی آنته چاچیچ

نام کامل: آنته چاچیچ

زادروز: ۲۹ سپتامبر ۱۹۵۳

زادگاه: زاگرب، یوگسلاوی

پست: سرمربی

تحصیلات : فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی

ادامه
آندره آ استراماچونی,بیوگرافی آندره آ استراماچونی,استراماچونی بیوگرافی آندره آ استراماچونی، سرمربی جدید استقلال (+عکس همسر)

نام کامل: آندره آ استراماچونی

تاریخ تولد: ۱۸ ژوئن ۱۹۷۶

محل تولد: رم، ایتالیا

حرفه: مربیگری فوتبال

باشگاه فعلی: استقلال تهران

 

ادامه
مارک ویلموتس,بیوگرافی مارک ویلموتس,ویلموتس بیوگرافی مارک ویلموتس (+سوابق فوتبالی)

گزیده‌ای از بیوگرافی مارک ویلموتس

نام کامل: مارک روبر ویلموتس

تاریخ تولد: ۲۲ فوریهٔ ۱۹۶۹ ‏(۵۰ سال)

محل تولد: ژودوآنی، بلژیک

قد: ۱ متر و ۸۳ سانتی متر

 

ادامه
فرهاد مجیدی,بیوگرافی فرهاد مجیدی،اخبار فرهاد مجیدی بیوگرافی فرهاد مجیدی + مصاحبه جدید فرهاد مجیدی (عکس همسر و فرزندانش)

نان کامل: فرهاد مجیدی قادیکلایی

تاریخ تولد: ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ (۳ ژوِئن ۱۹۷۷)

محل تولد: تهران

پیشه: فوتبالیست

پست: مهاجم 

باشگاه :استقلال

ادامه
ترلان پروانه,بیوگرافی ترلان پروانه,عکس های ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه و حواشی جنجالی ازدواجش + جدیدترین عکس‌های ترلان پروانه

نام کامل: ترلان پروانه

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۷۷

محل تولد: شیراز

حرفه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون و تئاتر

تحصیلات:  لیسانس رشته گرافیک

ادامه
مهرداد صدیقیان,بیوگرافی مهرداد صدیقیان,عکس های مهرداد صدیقیان بیوگرافی مهرداد صدیقیان + عکس‌های جدید و جذاب مهرداد صدیقیان

نام کامل: مهرداد صدیقیان

تاریخ تولد:۳۰ بهمن ماه ۱۳۶۷

محل تولد: شهر تهران

تحصیلات: دیپلم ریاضی

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر و تلویزیون

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۲ مرداد
  اینترنشنال چمپیونز کاپ ۲۰۱۹
  بایرن مونیخ - میلان
  ساعت: ۰۵:۳۰
 • اینترنشنال چمپیونز کاپ ۲۰۱۹
  یوونتوس - اینتر
  ساعت: ۱۶:۰۰
 • پنجشنبه ۳ مرداد
  اینترنشنال چمپیونز کاپ ۲۰۱۹
  تاتنهام - منچستریونایتد
  ساعت: ۱۶:۰۰
 • شنبه ۵ مرداد
  اینترنشنال چمپیونز کاپ ۲۰۱۹
  رئال مادرید - اتلتیکومادرید
  ساعت: ۰۴:۰۰
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید