۱۴:۴۶ - ۳۰ تير ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۴۰۸۵۹۶
لیگ برتر و جام حذفی

حسینی:چند روز خوب را در ترکیه پشت سر گذاشتیم/ بیرانوند: یکی از ضعیف‌ترین اردو‌ها را پشت سر گذاشتیم

سیدجلال حسینی و گاریل کالدرون,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
سیدحلال حسینی کاپیتان پرسپولیس اعتقاد دارد شایعه‌هایی به هدف ضربه زدن به این تیم ساخته می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره شرایط تیمش و برگزاری اردوی ترکیه توضیحاتی را ارائه کرد.

سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره برگزاری اردو در ترکیه بیان کرد: اردوی خیلی خوبی داشتیم و شرایط خوب بود. بازیکنان جدید به تیم مان اضافه شده بودند و فکر می‌کنم این اردو برای تیم مفید بود. گابریل کالدرون که به تازگی هدایت تیم را قبول کرده، دوست داشت بازیکنان را کنار هم ببیند.

چند روز خوب را در ترکیه پشت سر گذاشتیم

او افزود: در این چند روز با توجه به شرایط آب و هوایی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و هدف شناسایی بازیکنان توسط کالدرون بود. شرایط و امکانات در اردو فراهم و خوب بود و مهم‌ترین موضوع کیفیت زمین بود. البته چند روز شرایط آب و هوایی بارانی می‌شد، اما شرایط عالی‌ای را پشت سر گذاشتیم.

برای لیگ نوزدهم شرایط سختی داریم، اما کالدرون مربی با تجربه‌ای است

حسینی گفت: برای لیگ نوزدهم شرایط سختی داریم، اما کالدرون مربی با تجربه‌ای است و خیلی هم تلاش می‌کنند. او سعی دارد تا به بازیکنان نزدیک شود و همه درصدد هستند تا بتوانیم مانند گذشته عملکرد خوبی داشته باشیم. هرحال شرایط سخت است و همه باید حمایت کنند تا به هدف مان برسیم.

برخی افراد درحال ایجاد شایعه هستند تا به پرسپولیس ضربه بزنند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران در خصوص برخی شایعات که پیرامون پرسپولیس است، بیان کرد: متاسفانه برخی افراد درحال ایجاد شایعه هستند تا به پرسپولیس ضربه بزنند و ما قطعا درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم. کالدرون درحال تلاش است و مانند همیشه هواداران ما را حمایت می‌کنند و وظیفه بازیکنان این است که خوب تلاش کنند تا تیم به موفقیت برسد. بازیکنانی هم که اضافه شدند، سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارند و می‌دانند به چه تیمی اضافه شدند و باید تلاش کنند تا به بالاترین حدمان برسیم.

اگر چند روز زودتر به ژاپن می‌رفتیم، قهرمان آسیا می‌شدیم

حسینی خاطرنشان کرد: از هواداران خواهش می‌کنم به حواشی توجه نکنند و کنار تیم باشند، زیرا شایعه زیاد است و می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند. امیدوارم طرفداران فریب برخی‌ افراد را نخورند و حامی تیم باشند. افرادی که درباره سفر پرسپولیس به ترکیه صحبت می‌کنند، همان کسانی هستند که بیان می‌کردند چرا پرسپولیس به این شکل به ژاپن رفته، اما باید بگویم اگر چند روز زودتر به ژاپن می‌رفتیم، قهرمان آسیا می‌شدیم.

خدا را شکر مردم می‌دانند دیگر تیم‌ها چه وضعیتی دارند و چه پول‌هایی را خرج می‌کنند

وی ادامه داد: آن‌ها کسانی هستند که هدایت می‌شوند تا برخی صحبت‌ها را مطرح کنند. خیلی از تیم‌ها خیلی از کار‌ها را انجام می‌دهند و هدف شان این است با صحبت‌هایی که علیه پرسپولیس انجام می‌دهند، آن‌ها را خنثی کنند. خدا را شکر مردم می‌دانند دیگر تیم‌ها چه وضعیتی دارند و چه پول‌هایی را خرج می‌کنند، اما برای پرسپولیس شرایط سخت است و از فردا کنار هواداران هستیم تا بجنگیم و آماده شروع لیگ شویم.

برخی از آدم‌ها به دنبال فریب هواداران هستند و باید با آن‌ها بجنگیم. به هواداران می‌گویم برخی از آدم‌ها درحال افزایش تنش و خراب کردن جو هواداران و باشگاه هستند و بازهم می‌گویم از طرفداران خواهش می‌کنم فریب آن‌ها را نخورند.

فوتبال درون تیمی هم کمک می‌کند تا مربی شناخت کاملی از بازیکنان پیدا کند

کاپیتان پرسپولیس درباره لغو ۲ - ۳ بازی تدارکاتی بیان کرد: کالدرون تصمیم گرفت به دلیل بی‌احترامی که صورت گرفت، بازی را لغو کند که تصمیم خوبی بود. ۲ بازی تدارکاتی درون تیمی خوب انجام دادیم و درست است بازی‌های تدارکاتی کمک زیادی می‌کند، اما فوتبال درون تیمی هم کمک می‌کند تا مربی شناخت کاملی از بازیکنان پیدا کند. متاسفانه همیشه این شرایط بوده است.

بیرانوند: یکی از بدترین و ضعیف‌ترین اردو‌هایی بود که در ترکیه پشت سر گذاشتیم/ بازیکنان جدید و خوبی را به خدمت گرفتیم/ فعلا در پرسپولیس هستم


علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، درباره برگزاری اردو در ترکیه بیان کرد: ۱۰ - ۱۱ روز در ترکیه بودیم و متاسفانه در ۳ سالی که در پرسپولیس هستم، یکی از بدترین و ضعیف‌ترین اردو‌هایی بود که پشت سر گذاشتیم. از لحاظ امکانات، شرایط خوبی بود، اما تیمی که برای برگزاری اردوی آماده سازی به خارج از ایران می‌رود، باید بازی دوستانه برگزار کند که متاسفانه در اردوی ترکیه این اتفاق رخ نداد.  

زمانیکه سرمربی جدید می‌آید، باید بازی دوستانه برگزار شود تا او از بازیکنان شناخت پیدا کند
او افزود: زمانیکه سرمربی جدید می‌آید، باید بازی دوستانه برگزار شود تا او از بازیکنان شناخت پیدا کند و ترکیب اصلی اش را بشناسد، اما متاسفانه این اتفاق برای تیمی که در ۳ سال هفت قهرمانی بدست آورده، رخ نداد. جای تعجب دارد که چرا نمی‌توان تیمی به اندازه پرسپولیس پیدا کرد که حتی بتوان یک بازی دوستانه برگزار کرد.  

در ترکیه تیم‌هایی را دعوت می‌کردند که من خودم خجالت می‌کشیدم
بیرانوند ادامه داد: برای کالدرون خیلی ناراحت شدم. در ترکیه تیم‌هایی را دعوت می‌کردند که من خودم خجالت می‌کشیدم. دوست هایشان را دعوت می‌کردند که ۲ -۳ سال پای شان به توپ نخورده تا با ما بازی تدارکاتی انجام دهند. من از شخصیت مربی مان (کالدرون) خوشم آمد که اجازه نداد بازیکنان مان با این تیم بازی کند و کار به اینجا کشید که فوتبال درون تیمی بازی کنیم که  بالای ۳ -۴ مصدوم بد هم داشتیم.

در ترکیه، یکی از ضعیف‌ترین اردو‌های پرسپولیس را پشت سر گذاشتیم
دروازه بان پرسپولیس خاطرنشان کرد: بینی سیامک نعمتی شکست و امیری، ماهینی و حسینی مصدوم شدند و اتفاقات بدی افتاد. به هرحال در فوتبال درون تیمی، ۲ تیم می‌خواهند خودشان را نشان دهند و بازی درگیرانه‌ای بود. از لحاظ کمپی که بودیم، خوب بود، اما از آن استفاده نکردیم که بتوانیم محک خوبی مقابل تیم‌های خوب ترکیه بخوریم. در ۳ سالی که بودم و اکنون سال چهارم را پشت سر می‌گذارم، یکی از ضعیف‌ترین اردو‌های پرسپولیس را پشت سر گذاشتیم.  

بازیکنان جدید و خوبی را به خدمت گرفتیم
وی در مورد شرایط پرسپولیس با کالدرون در لیگ نوزدهم گفت: امروز (یکشنبه) استراحت است و امیدوارم از فردا بتوانیم بازی‌های خوبی را برگزار کنیم تا آماده شروع لیگ شویم. در بازی نخست جام شهدا مقابل سایپا بازی می‌کنیم و امیدوارم در ۲ بازی جام شهدا مسابقات دوستانه‌ای خوبی را برگزار کنیم و خودمان را بشناسیم. سال سختی را پشت سر داریم و پس از ۳ سال قهرمانی متوالی، تیم‌ها می‌آیند و بازیکنان جدید جذب می‌کنند. ما نیز به جز کادرفنی، اسکلت اصلی را حفظ کردیم و به جز ۲ بازیکن که با صلاحدید کادرفنی خارج شدند، بازیکنان جدید و خوبی را به خدمت گرفتیم.

اردوی ترکیه به دست کسانی سپرده شد که نتوانستند به خوبی برگزار کنند
بیرانوند افزود: این اردو می‌توانست کمک زیادی به ما کند، اما با توجه به شرایطی که رخ داد، فکر می‌کنم در چند بازی اول به ما ضربه بزند. شاید در ترکیه تمرینات خوبی را با سیدی (مربی دروازه بان‌های پرسپولیس) پشت سر گذاشتم، اما با اضافه شدن بازیکنان جدید و کادرفنی، آن‌ها نیاز داشتند تا ترکیب خود را در بازی‌های دوستانه شناسایی کنند که این اتفاق رخ نداد. این اردو (ترکیه) متاسفانه به دست کسانی سپرده شد که نتوانستند به خوبی برگزار کنند.  

۱۰۰ درصد بهتر بود که در ایران می‌ماندیم و اردو‌ها و بازی‌های تدارکاتی خوبی با تیم‌های لیگ دسته یکی برگزار می‌کردیم
دروازه بان پرسپولیس  در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود این اردو همراه با بازی‌های تدارکاتی در تهران برگزار شود، اظهار داشت: کل تیم ما ضرر کرد و به جز اینکه بازیکنان اصلی مصدوم شوند، فایده دیگری نداشت. از این موضوع ناراحت شدم. ۱۰۰ درصد بهتر بود که در ایران می‌ماندیم و اردو‌ها و بازی‌های تدارکاتی خوبی با تیم‌های لیگ دسته یکی برگزار می‌کردیم. در کشورما جا‌های خوبی است که شرایط آب و هوایی خوبی دارد و می‌توانستیم در آنجا اردوی خوب همراه با بازی‌های تدارکاتی برگزار کنیم، اما متاسفانه اردوی ترکیه یکی از ضعیف‌ترین اردو‌هایی بود که با پرسپولیس سپری کردم. شرایط سختی داشتیم و همانطور که گفتم در هفته‌های نخست لیگ به ضرر ما خواهد بود.

بیرانوند در پایان در مورد ماندنی شدنش در پرسپولیس گفت: فعلا در اختیار پرسپولیس هستم.

 • 14
 • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.1 stars from 17 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
هرویه میلیچ,هروویه میلیچ,بیوگرافی هرویه میلیچ بیوگرافی هروویه میلیچ، مدافع جدید استقلال

نام اصلی:   هروویه میلیچ

زادروز:   ۱۰ مهٔ ۱۹۸۹ ‏

زادگاه:  اوسییک، کرواسی

قد:  ۱٫۸۳ متر (۶ فوت ۰ اینچ)

 وزن:  ۷۴ کیلو

پست:  مدافع چپ / وینگر

ادامه
مانوئل پوکیارلی,بیوگرافی مانوئل پوکیارلی,عکس های مانوئل پوکیارلی بیوگرافی مانوئل پوکیارلی + تصاویر مراسم ازدواجش

بیوگرافی مانوئل پوکیارلی

نام کامل: مانوئل پوکیارلی (manuel pucciarelli)

تاریخ تولد: ۱۷ ژوئن ۱۹۹۱ ‏

زادگاه: پراتو

قد: ۱٫۷۴ متر (۵ فوت ۸ ۱⁄۲ اینچ)

پست : مهاجم دوم/هافبک هجومی

ادامه
مودیبو مایگا,بیوگرافی مودیبو مایگا بیوگرافی مودیبو مایگا، بازیکن جدید پرسپولیس

نام کامل:مودیبو مایگا

تولد:۳ سپتامبر ۱۹۸۷ ‏

زادگاه:باماکو، مالی

قد:۱٫۸۵ متر( ۶ فوت ۱ اینچ)

پست:مهاجم، هافبک

ادامه
فرناندو کانسین,بیوگرافی فرناندو کانسین,عکس های فرناندو کانسین بیوگرافی فرناندو کانسین + عکس همسرش

نام کامل: فرناندو کانسین ماتوس

نام  به انگلیسی: Fernando Canesin Matos

زادروز: ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ ‏

زادگاه: ریبرآ پرتو، برزیل

قد: ۱٫۷۶ متر

پست: هافبک

ادامه
شیخ دیاباته,بیوگرافی شیخ دیاباته,بازیکن جدید استقلال بیوگرافی شیخ دیاباته مهاجم جدید استقلال

نام کامل: شیخ تیدیانه دیاباته( فرانسوی:Cheick Tidiane Diabaté)

تاریخ تولد: ۱۹۸۸

محل تولد: باماکو، مالی

قد: ۱٫۹۴ متر

پست: مهاجم

باشگاه سابق: الامارات

ادامه
کالدرون,بیوگرافی کالدرون,گابریل کالدرون بیوگرافی گابریل کالدرون (سرمربی جدید پرسپولیس)

نام کامل: گابریل اومبرتو کالدرون (Gabriel Humberto Calderón)

تاریخ تولد: ۷ فوریهٔ ۱۹۶۰

محل تولد: راوسون، آرژانتین

باشگاه سابق: القطر

باشگاه کنونی: پرسپولیس (سرمربی)

ادامه
آنته چاچیچ,بیوگرافی آنته چاچیچ,عکس های آنته چاچیچ بیوگرافی آنته چاچیچ

نام کامل: آنته چاچیچ

زادروز: ۲۹ سپتامبر ۱۹۵۳

زادگاه: زاگرب، یوگسلاوی

پست: سرمربی

تحصیلات : فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی

ادامه
آندره آ استراماچونی,بیوگرافی آندره آ استراماچونی,استراماچونی بیوگرافی آندره آ استراماچونی، سرمربی جدید استقلال (+عکس همسر)

نام کامل: آندره آ استراماچونی

تاریخ تولد: ۱۸ ژوئن ۱۹۷۶

محل تولد: رم، ایتالیا

حرفه: مربیگری فوتبال

باشگاه فعلی: استقلال تهران

 

ادامه
مارک ویلموتس,بیوگرافی مارک ویلموتس,ویلموتس بیوگرافی مارک ویلموتس (+سوابق فوتبالی)

گزیده‌ای از بیوگرافی مارک ویلموتس

نام کامل: مارک روبر ویلموتس

تاریخ تولد: ۲۲ فوریهٔ ۱۹۶۹ ‏(۵۰ سال)

محل تولد: ژودوآنی، بلژیک

قد: ۱ متر و ۸۳ سانتی متر

 

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • دوشنبه ۲۸ مرداد
  هفته دوم لیگ برتر انگلیس
  ولورهمپتون - منچستریونایتد
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • پنجشنبه ۳۱ مرداد
  هفته اول لیگ برتر ایران
  پرسپولیس - پارس جنوبی جم
  ساعت: ۱۹:۱۰
 • هفته اول لیگ برتر ایران
  ذوب آهن - سایپا
  ساعت: ۲۰:۱۵
 • جمعه ۱ شهریور
  هفته اول لیگ برتر ایران
  ماشین‌سازی‌تبریز - استقلال
  ساعت: ۱۸:۰۰
 • هفته اول لیگ برتر ایران
  شاهین شهرداری بوشهر - سپاهان
  ساعت: ۲۰:۱۵
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید