۱۵:۲۸ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۷۷۶۴
لیگ برتر و جام حذفی

حاتمی: نباید از استقلال به پرسپولیس می‌رفتم/از همه عذرخواهی می کنم

فرزاد حاتمی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
مهاجم پیشین تیم های استقلال و پرسپولیس گفت: رضایتنامه‌ام را از فولاد با ۴۰۰ میلیون گرفته بودم که آن را بخشیدم تا دوباره به استقلال برگردم، اما با گذشت یک هفته کسی به من زنگ نزد.

به گزارش خبرورزشی، فرزاد حاتمی با حضور در برنامه «سلام صبح بخیر» شبکه سه سیما درباره سحرخیز نبودن خود گفت: یکی از بازیکنان در انگلیس گفته بود من ساعت بعد از ۹‌ و‌ نیم شب را ندیده‌ام! من هم قبل از ۹ ونیم صبح را تا به حال ندیده بودم!

وی درباره اینکه شانس کدام تیم را برای قهرمانی در فصل اینده لیگ برتر بالاتر می‌بیند، گفت: سپاهان کادر خود را حفظ کرده، اما استقلال و پرسپولیس در کادر فنی و بازیکنان تغییر داشته‌اند، بنابراین شانس سپاهان بیشتر است، تراکتور هم مدعی است. مثلاً مربی گفت سروش را نمی‌خواهد و خیلی از بازیکنان را ممکن است در ترکیب نگذارد، اما قلعه‌نویی در سپاهان ماند و روی کاغذ مدعی‌تر از همه است.

بازیکن پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس درباره انتقالش بین این دو تیم، عنوان کرد: من نباید از استقلال به پرسپولیس می‌رفتم و از همه بابت این موضوع عذرخواهی می‌کنم و اگر یک نفر هم در استقلال هوادار من بود برای احترام گذاشتن به او نباید این کار را می‌کردم. آن موقع جوان بودم با کسی هم مشورت نکردم و سرمربی پرسپولیس هم علی دایی بود که ازکودکی دوستش داشتم و رفتم.

حاتمی یادآور شد: من در نیم فصل استقلال ۱۳ تا گل زدم، اما برخی اختلافات پیش آمد که در این تیم نماندم. با تیم ملی هم در کره مقدماتی جام جهانی بازی کردیم. به فولاد هم رفتم. بالاخره انتخابات اشتباه زیاد داشتم. رفاقت با حنیف هم اشتباه بود!

این بازیکن تاکید کرد: اگر پرسپولیس هم بودم وبه استقلال می‌رفتم همین حرف را می‌زدم و به خاطر احساسات یک نفر هم نباید این کار را می‌کردم. چون از استقلال به تیم ملی رفتم، در کوتاه مدت این تیم بهترین تجربه‌ام بود، اما در بلندمدت در تراکتور در جام باشگاه‌های آسیا نتیجه خوبی گرفتیم و اگر آن سال از نقل و انتقالات محروم‌مان نمی‌کردند مطمئناً قهرمان می‌شدیم. روز‌های خوبی در تبریز داشتم.

وی بهترین مربی که با او کار کرده را امیر قلعه نویی خواند و در پاسخ به اینکه امسال لیگ برتر چقدر جذاب است، گفت: همین که دیر شروع می‌شود جذاب است. از آن طرف زود تمام شد و از این طرف دیر تمام می‌شود. همه می‌دانیم اوضاع مالی باشگاه‌ها خوب نیست و اگر بازیکن دغدغه مالی داشته باشد، مثلاً مستاجر باشد یا پیش خرید کرده باشد، دغدغه‌های ذهنی به او فشار می‌آورد و اثر خود را روی زمین می‌گذارد. این مشکلات مالی روی جذابیت لیگ اثر می‌گذارد.

حاتمی درباره حواشی استراماچونی عنوان کرد: به این شکل قشنگ نیست و مدیران استقلال باید مدیریت کنند. یک مربی در فضای جدید قرار می‌گیرد و مطمئناً مربی جدید باید خودش را با شرایط وفق بدهد. به هر حال مدیران استقلال باید شرایط را مدیریت کنند و نگذارند تیم به حاشیه برود.

در ادامه تصاویری از حاتمی و دیگر فوتبالیست‌ها روی دیوار تصویری برنامه به نمایش درآمد که حاتمی درباره اولین تصویر اینطور واکنش نشان داد: قهرمانی استقلال بعد از چندین سال اتفاق افتاد و مهدی رحمتی با احترام به همه گلر‌های ایران، بیرانوند و بقیه که در چندین سال اخیر دروازه بان تیم ملی بودند، رحمتی یک سرو گردن از همه به ویژه در دوران اوجش بالاتر بود. مهدی باید از فوتبال خداحافظی می‌کرد.

او ۱۰ سال پیش در شمال شهرک ساخت و دیگر نمی‌دانم از فوتبال چه می‌خواهد! مهدی بگذار قدری جوان‌ها پول بگیرند، ول کن! از محمد نوری بدتر، مهدی است!

وی افزود: در این عکس امیرخان به من گفت چرا به پرسپولیس رفتی؟ من هم گفتم می‌خواهم به استقلال برگردم. او هم پاسخ داد باید منتظر می‌ماندی. من رضایتنامه‌ام را از فولاد با ۴۰۰ میلیون گرفته بودم که آن را بخشیدم تا دوباره به استقلال برگردم، اما با گذشت یک هفته کسی به من زنگ نزد. بعد از این مدت دیدم یک شماره رند دارد با من تماس می‌گیرد و متوجه شدم علی آقا دایی است. او هم گفت به سعادت آباد برو و ببین شیرینی سرپرست پرسپولیس چه می‌گوید. من هم رفتم و مبلغ پَرتی گفتم که برای نیم فصل زیاد بود و دیدم موافقت شد! آن زمان این قرارداد خیلی خوبی بود. صبح بود نمی‌دانم شیرینی صبحانه خورده بود یانخورده بود هرچه گفتم قبول کرد و نوشت! اما حالا اگر در استقلال بودم به پرسپولیس نمی‌رفتم و بالعکس.

این فوتبالیست سابق با اشاره به اینکه ما ۱۳ گل زدیم و پاداش‌مان را ندادند پادوانی از استقلال چه توقعی دارد، درباره صحبت‌های محسن بنگر که به ماجرای استقلالی بودن امیری و بیرانوند اشاره کرده بود، گفت: محسن یک حرف می‌زند و شهر را به هم می‌ریزد.

حاتمی درباره مصاحبه‌اش علیه مهدی تارتار که گفته بود این مربی با تمام قدرت مقابل پرسپولیس ظاهر نمی‌شود، گفت: دیروز ظهر او زنگ زده بود و من با خانواده بودم، آشتی کرده‌ایم. من هیچ وقت زیر آن مصاحبه نمی‌زنم، اما حرفی زدم که شیطنت خبرنگار باعث آن شد. من قلباً تارتار را دوست دارم. ماشین مرا خوابانده بودند که سر تمرین آمدم و باشگاه پول هم نداده بود، در راه برگشت در اسنپ بودم که خبرنگاری زنگ زد و من هم هرچه از دهنم در می‌رفت گفتم! روز اول ماه رمضان بود و من روزه بودم و داشتم درباره بدهکار و طلبکار حرف می‌زدم که یاد حاج مهدی افتادم که چرا مرا اخراج کرد. به هر حال به او پیامک دادم و عذرخواهی کردم و در صفحه اینستاگرام خود هم این را گذاشتم.

این بازیکن سابق فوتبال درباره هاشم بیک زاده گفت: قبل از بازی کره جنوبی که رضا گوچان‌نژاد در آن گل زد، از تمرین به هتل آمدیم، هاشم به اتاق پزشکی رفت. من پیش کی‌روش بودم. انصافاً او از نظر روانی روی بازیکنان خیلی خوب کار می‌کرد. سرمربی کره گفته بود دوست ندارد ایران به جام‌جهانی برود. کی‌روش عکس او را روی کاغذ چاپ کرده بود. این مربی را به دزد دریایی تبدیل کرده بودند و حتی روی عکس نوشته بودند تحت تعقیب! هاشم هم آمد و به در و دیوار نگاه کرد و گفت فرزاد انتخابات شورای شهر این‌ها به ما چه ربطی دارد؟! گفتم هاشم این سر مربی کره است! فکر کرده بود تبلیغات انتخابات است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با دیدن عکسی از امیرحسین صادقی که قبلاً با او درگیر شده بود گفت: امیرحسین بچه خوبی است، اما بعضی وقت‌ها شیرین کاری می‌کند.

فرزاد حاتمی با دیدن عکس عمران‌زاده هم گفت: حنیف عمران زاده هر موقع جلوی هم بازی می‌کردیم، می‌گفت داداش جان من یواش! او شهر قشنگ با مردم خونگرمی دارد. او همیشه در خلوت به من حرفهایش را می‌زد، وقتی امیرخان بازی‌اش نمی‌داد هم با من درد دل می‌کرد. یک بار گفت داداش یک چیزی می‌گویم به کسی نگو، او تا سوم راهنمایی بیشتر نخوانده و، چون قد و هیکلش هم خیلی درشت بوده دیگر او را مدرسه راه نداده‌اند و ماجرای اینکه او برای درس خواندن رفته بود، اما یکی از اقوام از او خواسته بود گوسفندانش را نگهداری و مدام آن‌ها را سرشماری کند. گوسفند‌ها ۱۳ تا بود، ولی حنیف می‌شمرد و یکی زیاد می‌آمد. به عمویش هم گفته بود گوسفند‌ها یکی زیاد شده! نگو او به اشتباه خودش را هم با گوسفند‌ها می‌شمرد! خودش برای من تعریف کرد! می‌خواهید با او تماس بگیرید که تائید کند.

 • 15
 • 9
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.1 stars from 24 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
هرویه میلیچ,هروویه میلیچ,بیوگرافی هرویه میلیچ بیوگرافی هروویه میلیچ، مدافع جدید استقلال

نام اصلی:   هروویه میلیچ

زادروز:   ۱۰ مهٔ ۱۹۸۹ ‏

زادگاه:  اوسییک، کرواسی

قد:  ۱٫۸۳ متر (۶ فوت ۰ اینچ)

 وزن:  ۷۴ کیلو

پست:  مدافع چپ / وینگر

ادامه
مانوئل پوکیارلی,بیوگرافی مانوئل پوکیارلی,عکس های مانوئل پوکیارلی بیوگرافی مانوئل پوکیارلی + تصاویر مراسم ازدواجش

بیوگرافی مانوئل پوکیارلی

نام کامل: مانوئل پوکیارلی (manuel pucciarelli)

تاریخ تولد: ۱۷ ژوئن ۱۹۹۱ ‏

زادگاه: پراتو

قد: ۱٫۷۴ متر (۵ فوت ۸ ۱⁄۲ اینچ)

پست : مهاجم دوم/هافبک هجومی

ادامه
مودیبو مایگا,بیوگرافی مودیبو مایگا بیوگرافی مودیبو مایگا، بازیکن جدید پرسپولیس

نام کامل:مودیبو مایگا

تولد:۳ سپتامبر ۱۹۸۷ ‏

زادگاه:باماکو، مالی

قد:۱٫۸۵ متر( ۶ فوت ۱ اینچ)

پست:مهاجم، هافبک

ادامه
فرناندو کانسین,بیوگرافی فرناندو کانسین,عکس های فرناندو کانسین بیوگرافی فرناندو کانسین + عکس همسرش

نام کامل: فرناندو کانسین ماتوس

نام  به انگلیسی: Fernando Canesin Matos

زادروز: ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ ‏

زادگاه: ریبرآ پرتو، برزیل

قد: ۱٫۷۶ متر

پست: هافبک

ادامه
شیخ دیاباته,بیوگرافی شیخ دیاباته,بازیکن جدید استقلال بیوگرافی شیخ دیاباته مهاجم جدید استقلال

نام کامل: شیخ تیدیانه دیاباته( فرانسوی:Cheick Tidiane Diabaté)

تاریخ تولد: ۱۹۸۸

محل تولد: باماکو، مالی

قد: ۱٫۹۴ متر

پست: مهاجم

باشگاه سابق: الامارات

ادامه
کالدرون,بیوگرافی کالدرون,گابریل کالدرون بیوگرافی گابریل کالدرون (سرمربی جدید پرسپولیس)

نام کامل: گابریل اومبرتو کالدرون (Gabriel Humberto Calderón)

تاریخ تولد: ۷ فوریهٔ ۱۹۶۰

محل تولد: راوسون، آرژانتین

باشگاه سابق: القطر

باشگاه کنونی: پرسپولیس (سرمربی)

ادامه
آنته چاچیچ,بیوگرافی آنته چاچیچ,عکس های آنته چاچیچ بیوگرافی آنته چاچیچ

نام کامل: آنته چاچیچ

زادروز: ۲۹ سپتامبر ۱۹۵۳

زادگاه: زاگرب، یوگسلاوی

پست: سرمربی

تحصیلات : فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی

ادامه
آندره آ استراماچونی,بیوگرافی آندره آ استراماچونی,استراماچونی بیوگرافی آندره آ استراماچونی، سرمربی جدید استقلال (+عکس همسر)

نام کامل: آندره آ استراماچونی

تاریخ تولد: ۱۸ ژوئن ۱۹۷۶

محل تولد: رم، ایتالیا

حرفه: مربیگری فوتبال

باشگاه فعلی: استقلال تهران

 

ادامه
مارک ویلموتس,بیوگرافی مارک ویلموتس,ویلموتس بیوگرافی مارک ویلموتس (+سوابق فوتبالی)

گزیده‌ای از بیوگرافی مارک ویلموتس

نام کامل: مارک روبر ویلموتس

تاریخ تولد: ۲۲ فوریهٔ ۱۹۶۹ ‏(۵۰ سال)

محل تولد: ژودوآنی، بلژیک

قد: ۱ متر و ۸۳ سانتی متر

 

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • ﺳﻪشنبه ۲۶ شهریور
  لیگ قهرمانان اروپا
  لیون - زنیت
  ساعت: ۲۱:۲۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  ناپولی - لیورپول
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  دورتموند - بارسلونا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • چهارشنبه ۲۷ شهریور
  لیگ قهرمانان اروپا
  المپیاکوس - تاتنهام
  ساعت: ۲۱:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  اتلتیکومادرید - یوونتوس
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  پاری سن ژرمن - رئال مادرید
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • جمعه ۲۹ شهریور
  هفته چهارم لیگ برتر ایران
  تراکتور - گل گهر
  ساعت: ۱۷:۳۰
 • هفته چهارم لیگ برتر ایران
  سپاهان - نفت‌ مسجدسلیمان
  ساعت: ۱۹:۳۰
 • یکشنبه ۳۱ شهریور
  هفته چهارم لیگ برتر ایران
  استقلال - پرسپولیس
  ساعت: ۱۸:۴۵
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید