پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
۱۹:۲۸ - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۶۰۸۱۹۸
لیگ برتر و جام حذفی

صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از برتری در دربی ۹۰/ عبدی: خواب دیده بودم در دربی گل می‌زنم

دیدار استقلال و پرسپولیس,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت که خواب دیده در دربی ۹۰ دروازه استقلال را باز خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، مهدی عبدی در خصوص دربی ۹۰ گفت: خواب دیده بودم که در دربی گل می‌زنم و خداراشکر که خوابم تعبیر شد و لحظه‌ای هم که گل به ثمر رسید باورم نمی‌شد که توپ گل شده است. 

وی در پاسخ به این سوال که در صحنه به ثمر رسیدن گل، حسینی مقصر بود؟ گفت: من نمی‌دانم، فقط تمرکزم روی زدن ضربه آخر بود و دقتی به کار حسینی نداشتم. 

بیرانوند: می‌دانستم داور برای استقلال پنالتی می‌گیرد

علیرضا بیرانوند با ابراز خوشحالی از پیروزی یک بر صفر تیمش در دربی ۹۰ گفت: برای هواداران پرسپولیس خوشحالم و از آنها تشکر می‌کنم که امروز ما را تنها نگذاشتند. این اولین بار بود که بعد از ۷ دربی سکوهای خالی را در ورزشگاه می‌دیدم. خوشحالم برای آنهایی که آمدند و این بازی جذاب را دیدند. شانس با ما یاری کرد و توانستیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم.

وی در مورد پنالتی که در دربی مهار کرد، اظهار داشت: من پنالتی زدن در دربی برای هر بازیکنی سخت است، چرا که تمرکز بالایی می‌خواهد. من می‌دانستم که داور در این مسابقه برای استقلال پنالتی می‌گیرد و حتی از یکی دو روز قبل پنالتی‌زدن هر یک از بازیکنان استقلال را برای خود تصویرسازی کردم که در نهایت قرعه به نام علی کریمی افتاد. خدا را شکر می‌کنم که به من کمک کرد تا این پنالتی را مهار کنم.

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس، راجع به اتفاقات پایان بازی و اینکه سعی کرد جو ورزشگاه را بعد از شعارهایی که هواداران دو تیم سر می‌دادند آرام کند،‌ گفت: بعد از بازی کنعانی‌زادگان قصد خوشحالی داشت و به همین خاطر توپ را به آسمان شوت کرد. این مسئله خیلی به مذاق هواداران استقلال خوش نیامد، به هر حال آنها هم از ساعت‌ها قبل در ورزشگاه حضور پیدا کرده بودند تا تیم‌شان را تشویق کنند و طبیعی است بعد از شکست تیم‌شان ناراحت باشند. محمدحسین هم فقط قصد خوشحالی داشت.

بیرانوند در واکنش به این سوال که به نظرش مهار پنالتی رونالدو در جام جهانی سخت‌تر بود یا مهار توپ کریمی در دربی، گفت: در جام جهانی، جام ملت‌ها و دربی موفق به مهار پنالتی شدم که هر یک از این بازی‌ها شرایط خاص خودش را داشت و نباید آنها را با هم مقایسه کرد. باور کنید استرس دربی برای من بیشتر از جام جهانی و جام ملت‌ها است و واقعاً باید تمرکز بالایی در زمین داشته باشی تا اشتباه نکنی. ما بازیکنان دو روز قبل از مسابقه به تلفن‌های خانواده خود هم جواب نمی‌دهیم تا برای دربی تمرکز کنیم.

خلیل‌زاده: شجاعیان در صحنه پنالتی مرا زد

شجاع خلیل‌زاده پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: خدا را شکر سه امتیاز این مسابقه را گرفتیم و این به ما خیلی کمک کرد تا به صدر جدول برسیم. از هواداران دو تیم که این جو را درست کردند و تنها تیم خود را تشویق کردند، تشکر می‌کنم. در مجموع بهتر از استقلال بودیم و سه امتیاز حق ما بود.

وی درباره فحاشی تماشاگران استقلال گفت: این اتفاقات پیش می‌آید. آنها شاید بابت نتیجه نگرفتن تیم‌شان عصبانی شدند، اما ما  استقلالی‌ها را دوست داریم.

مدافع تیم پرسپولیس درباره اعلام پنالتی به سود استقلال پس از برخورد او با داریوش شجاعیان تصریح کرد: آن صحنه یک درصد هم پنالتی نبود. داریوش پشت پای مرا زد و تعجب کردم چرا داور خطای من را اعلام کرد. ما مثل بقیه نیستیم که از داوری انتقاد کنیم، چون کالدرون به ما گفت که اگر داور هم قضاوت بدی داشت، ما باید تلاش کنیم تا اینقدر خوب باشیم که برنده شویم.

خلیل‌زاده درباره درگیری لفظی با سیاوش یزدانی خاطرنشان کرد: انسان نباید تلاش کند با فحاشی محبوب شود، بلکه باید با بازی خود محبوبیت پیدا کند. یک صحنه دعوا شد و کسی که نمی‌خواهم از او نام ببرم، فحاشی کرد. او در تمام صحنه‌های بازی فحاشی کرد و به نعمتی هم فحش داد. امیدوارم مانند پارسال که فحش ناموس داد و تنها یک بازی محروم شد، نشود، چون در این بازی هم فحش ناموس داد. این کارها تعصب نیست و هواداران با فحش یک بازیکن نمی‌گویند که او متعصب است. اگر می‌خواهی محبوب شوی، با جان و دل بازی کن که پس از بازی نتوانی راه بروی.

وی در مورد بازی کردن کنار محمدحسین کنعانی‌زادگان و عدم حضور سیدجلال حسینی گفت: این موضوع مهمی نیست. حسین بازیکن خوبی است، اما سیدجلال هم بزرگ تیم ماست. همه‌ی ما برای یک هدف می‌جنگیم که آن هم تکرار قهرمانی است. امیدوارم روند قهرمانی‌های خود را حفظ کنیم.

مدافع سرخپوشان راجع به اظهارات کالدرون در نشست خبری پیش از مسابقه بیان کرد: سرمربی تیم است و همه چیز را بهتر می‌داند. ما هم بازیکن هستیم و فوتبالی حرف می‌زنیم.

کنعانی‌زادگان: دوست ندارم درباره هواداران استقلال حرف بزنم

محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس در دربی ۹۰ گفت: خدا را شکر می‌کنم که در این بازی پیروز شدیم و خیلی خوشحالم در اولین حضورم در دربی برنده شدم. من در دربی معروفی که ایمون زاید سه گل زد، حضور داشتم، اما روی نیمکت بودم و به زمین نرفتم و امروز اولین حضورم در دربی بود. دست تک تک هواداران، هم آنهایی که در استادیوم بودند و هم آنهایی که در خانه حضور داشتند را می‌بوسم.

وی درباره حاشیه‌های نیمه اول که منجر به پرتاب اشیا از سوی هواداران استقلال و شکستگی سرش شد، گفت: من توپ را بیرون زدم و کاری نکردم. دوست ندارم درباره هواداران استقلال حرف بزنم. مهم نیست آنها چه می‌گویند و مهم، تیم خودم است.

مدافع پرسپولیس عنوان کرد: بازی به دلیل کری‌خوانی‌هایی که دارد، سخت می‌شود. خدا را شکر که دربی مساوی نشد. انشالله که تیم ما در آینده بهتر می‌شود. ما به حاشیه‌ها توجه نمی‌کنیم تا قهرمان شویم.

کنعانی‌زادگان درباره حضورش در ترکیب اصلی گفت: خوشحالم در کنار سید جلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده هستم. قبلاً در اردوهای تیم ملی نکات زیادی از حسینی یاد گرفته‌ام و حالا در کنار هر دو در تیم پرسپولیس هستم. فرقی ندارد چه کسی بازی کند، چرا که مسئله مهم موفقیت پرسپولیس است.

انصاری: بازیکنان باید خودشان را کنترل کنند/ مهم موفقیت پرسپولیس است

 محمد انصاری پس از پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: مهم سه امتیاز بازی بود که خدا را شکر به آن رسیدیم و مبارک هواداران باشد.

وی در مورد حاشیه‌ها و درگیری‌های بازی تأکید کرد: متأسفانه همیشه این اتفاقات بوده است و برخی بازیکنان باید خودشان را کنترل کنند تا خدای ناکرده این تشنج به سکوها کشیده نشود. شاید هیجان بازی برخی بازیکنان را تحت‌تأثیر قرار دهد، اما خدا را شکر اتفاق بدی نیفتاد.

مدافع تیم پرسپولیس در مورد رقابتش با محمد نادری برای حضور در ترکیب پرسپولیس گفت: نادری هم پسر خوب و هم فوتبالیست خوبی است. جدا از تعارف‌ها مهم موفقیت تیم است. نادری پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم همه بازیکنان بتوانیم کمک کنیم تا پرسپولیس روند چند فصل اخیر را تکرار کند.

علیپور: خوشحالم بچه‌ محلم گل زد/ حاضرم قراردادم را تمدید کنم

علی علیپور در پایان دربی ۹۰ که با برتری شاگردان کالدرون همراه بود در جمع خبرنگاران، گفت: این یکی از سخت‌ترین دربی‌ها بود که به نظر من نسبت به بازی‌های قبل تفاوتش این بود که تنش زیاد داشت،‌ مخصوصا در نیمه اول که بارها بازی به خاطر همین تنش‌ها متوقف شد و از هیجان افتاد. خدا را شکر که ما این بازی را بردیم و شرمنده هواداران‌مان نشدیم.

وی درباره گلزنی مهدی عبدی در دربی ۹۰ عنوان کرد: عبدی بازیکن جوانی است که اتفاقاً بچه محل هستیم. او دقایق خیلی کمی بازی کرد و خدا را شکر که توانست با گلزنی بازی را به سود تیم تمام کند. مهم بردن ما بود که خوشبختانه اتفاق افتاد.

مهاجم پرسپولیس در واکنش به این سوال که گفته می‌شود او تمرکز لازم را برای بازی در پرسپولیس نداشت و به دنبال جدایی از این تیم بوده است، خاطرنشان کرد: نظر همه و البته هواداران برای من قابل احترام است، من علاقه زیادی به پرسپولیس و هوادارانش دارم و با حمایت‌ آنها بود که در این تیم به اوج فوتبالم رسیدم. تا دو هفته پیش مسائلی رخ داده بود که باعث شد  تمرکزم را در پرسپولیس از دست بدهم، اما بعد از آن همه چیز را از ذهن خارج کرده و روی تیم تمرکز کردم. هدفم ادامه روند موفقیت‌آمیز با پرسپولیس است. در حال حاضر هم با تمام وجود حاضر به تمدید قرارداد هستم. ضمن اینکه تاکید کنم مشکلات به وجود آمده مالی نبود.

احمدزاده: به بازیکن استقلال گفتم وقتی خطا کردی، دلیلی ندارد نعمتی را بزنی

فرشاد احمدزاده پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی پایتخت اظهار داشت: خدا را شکر که برنده شدیم. مهم این بود که سه امتیاز مسابقه را گرفتیم و از هواداران هم تشکر می‌کنم. با روند خوبی پیش می‌رویم تا به صدر جدول برسیم. امیدوارم همین‌گونه جلو برویم و به قهرمانی نزدیک شویم.

وی در مورد درگیری‌های اواخر مسابقه تصریح کرد: حس کردم که بازیکن استقلال، با زانو به صورت نعمتی زد که ناراحت شدم و گفتم دلیلی ندارد پس از خطا او را بزنی. بعد دیدم که ۱۱ نفره به سمتم آمدند و من هم از خودم دفاع کردم.

هافبک تیم پرسپولیس درباره اظهارات شجاع خلیل‌زاده درباره فحاشی سیاوش یزدانی گفت: شجاع بزرگ‌تر من است و هر چه بگوید تأیید می‌کنم. من هم چنین چیزهایی شنیدم.

احمدزاده در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت گل شدن پنالتی استقلال هم سرخپوشان می‌توانستند در دربی به برتری برسند، خاطرنشان کرد: دربی شرایط خاص خودش را دارد و همین اتفاقات، این مسابقه را جذاب می‌کند. اگر آن پنالتی گل می‌شد هم به بازی برمی‌گشتیم. چون تیم ما بهتر از استقلال بود. همه جوره بهتر از حریف بودیم.

وی در مورد تعیین‌کننده بودن نقش دو پنالتی در دو دربی اخیر بیان کرد: دربی شرایط خاص خود را دارد و هواداران در این مسابقه دوست دارند تیم‌شان برنده شود. شرایط همیشه بر وفق مراد نیست.

نعمتی: بازیکنان استقلال شروع کننده دعوا بودند

سیامک نعمتی پس از پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۹۰ گفت: برای رسیدن به صدر جدول به این سه امتیاز نیاز داشتیم و خدا را شکر به آن رسیدیم.

وی در مورد درگیری با عارف غلامی مدافع استقلال تصریح کرد: دو صحنه روی من اتفاق افتاد که خواهش می‌کنم کمیته انضباطی فیلم بازی امروز را یک‌بار نگاه کند. در یک صحنه غلامی با کف پا به سینه من زد و در آخر بازی هم بازیکن حریف با پا به صورتم ضربه زد. هر دو صحنه کارت قرمز مستقیم داشت و به نظرم بنیادی‌فر ملاحظه کرد.

هافبک پرسپولیس در مورد فحاشی‌هایی که از سوی هواداران صورت گرفت، گفت: فحاشی که از اول بود. فحاشی را نمی‌توانند کنترل کنند، اما  کمیته انضباطی می‌تواند حرکات بازیکنان حریف که شروع کننده دعوا بودند را بررسی کند. خواهش می‌کنم یک‌بار دیگر فیلم را ببینند. تیم ما امروز از اول آرام بود، اما بازیکنان حریف شروع کننده دعوا بودند.

نعمتی در مورد شانس موفقیت پرسپولیس در فصل جاری گفت: اسکله تیم ما حفظ شده و ان‌شاالله در این فصل هم با تفکرات کادرفنی برای قهرمانی می‌جنگیم. ما فقط سه امتیاز مقابل تراکتور از دست دادیم ولی بعد از آن تلاش کردیم تا موفق شویم.

نوراللهی: پیروز شدن در دربی سخت است/ پنالتی استقلال درست نبود

احمد نوراللهی بعد از پیروزی یک بر صف تیم فوتبال پرسپولیس در دربی پایتخت گفت: دربی همیشه حساس است و استرس خاص خودش را دارد, برای همین پیروز شدن در دربی واقعاً سخت است. خداراشکر توانستیم برنده شویم تا هواداران‌ خوشحال به خانه‌های‌شان بروند. امیدوارم باز هم بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه کاپیتانی او برای پرسپولیس خوش یمن است, عنوان کرد: این بازوبند امانتی در دست من بود. در تیم ما سید (جلال حسینی) و امید عالیشاه کاپیتان هستند و کاپیتانی در این دو بازی در دست من امانت بود.

نوراللهی درباره پنالتی گرفته شده برای استقلال, یادآور شد: روی صحنه پنالتی من پشت دو بازیکن بودم و به نظر من پنالتی نبود اما بازهم کارشناسان باید توضیح دهند.

  • 9
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
آرمین 2,زندگینامه آرمین 2afm,بیوگرافی آرمین 2afm بیوگرافی آرمین زارعی(ارمین ۲fm)+ عکس

نام اصلی:آرمین زارعی

نام مستعار:آرمین ۲ای اف ام(ارمین ۲fm)

تاریخ تولد:۵ اردیبهشت ماه ۱۳۶۵

زادگاه:تهران، ایران

شغل:خواننده

سبک( ها):پاپ، رپ

ادامه
علی شفیعی,بهترین بازیکن والیبال جهان,خانواده علی شفیعی بیوگرافی علی شفیعی، دومین لژیونر ایران در پست سرعتی زن (+ تصاویر)

ملیت: ایرانی

لقب: شفیعی جوان

متولد: ۳۰ شهریور ماه ۱۳۷۰

محل تولد: آمل، مازندران

قد: ۱۹۹ سانتیمتر 

پست: دفاع وسط

ادامه
پیمان رنجبری,بیوگرافی پیمان رنجبری,پیمان رنجبری بازیکن لیگ یک بیوگرافی پیمان رنجبری بازیکن فوتبال ایران (+تصاویر)

نام: پیمان رنجبری

تاریخ تولد: ۳۰ مرداد ماه ۱۳۷۱

محل تولد: تبریز، ایران

قد: ۱۸۴ سانتی متر 

رشته فعالیت: بازیکن فوتبال ایران

شروع فعالیت در فوتبال: تیم جوانان اردبیل

ادامه
مگ ویتمن,زندگینامه مگ ویتمن,بیوگرافی مگ ویتمن بیوگرافی مگ ویتمن زن میلیاردر اینترنتی (+عکس)

نام کامل: مارگارت کوشینگ ویتمن

تاریخ تولد: ۴ اوت ۱۹۵۶

زادگاه: لانگ آیلند، نیویورک، آمریکا

محل سکونت: اترتون، کالیفرنیا، آمریکا

محل تحصیل: دانشگاه پرینستن، مدرسه بیزنس هاروارد 

شغل: رییس و مدیر عامل اجرایی هیولت پکرد

ادامه
علی لاریجانی,بیوگرافی علی لاریجانی,زندگینامه علی لاریجانی بیوگرافی علی لاریجانی (+عکس)

نام کامل:علی اردشیر لاریجانی

پیشینه:سیاستمدار، هیئت علمی

هیئت دولت:دولت پنجم، دولت ششم

تاریخ تولد:۱۳ خرداد ۱۳۳۶

زادگاه:نجف، عراق

محل تحصیل:دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران

ادامه
نادرشاه,بیوگرافی نادرشاه,زندگینامه نادرشاه زندگینامه نادر شاه افشار

نام کامل:نادر قلی یا نَدَرقلی

لقب ها:نادر قلی بیگ، تهماسب قلی خان، نایب السلطنه، نادر شاه

پیشینه:نخستین شاهنشاه سلسله افشاریان

تاریخ تولد:۳۰ مهر ۱۰۶۷، ۲۸ محرم ۱۱۰۰( قمری)

زادگاه:و کلات نادری پایتخت ایران در دوره افشاریه

دوران سلطنت:۱۱۴۸ تا ۱۱۶۰( قمری)( ۱۲ سال)

ادامه
ابن سینا,ابوعلی سینا,زندگینامه ابن سینا زندگینامه ابن سینا به زبان ساده

نام کامل: ابوعلی حسین بن عبدالله بن حسن بن علی بن سینا

نام های دیگر:ابوعلی سینا، پور سینا، ابن سینا

لقب ها:شیخ الرئیس؛ شرف الملک، حجت الحق شاه زاده اطباء

پیشینه:فیلسوف، دانشمند و حکیم

تاریخ تولد:۱ شهریور ۳۵۹ه‍.ش

محل تولد:بخارا (ازبکستان کنونی)

ادامه
امام علی (ع),زندگینامه امام علی (ع),بیوگرافی امام علی (ع) زندگینامه امام علی (ع)

نام کامل: علی بن ابی طالب

لقب ها:امیرالمؤمنین، مرتضی، اسداللّه، حیدر کرار، سید عرب، سیدالمسلمین، امام المتّقین

تاریخ تولد:۱۳ رجب سال سی ام عام الفیل

محل تولد:کعبه، مکه، حجاز

درگذشت:۲۱ رمضان ۴۰ هجری

مدفن:حرم علی بن ابی طالب، نجف، عراق

ادامه
زکریای رازی,زندگینامه زکریای رازی,زکریای رازی کیست زندگینامه زکریای رازی، فیلسوف معروف ایرانی

نام: ابوبکر محمّد بن زکریای رازی

تاریخ تولد: ۲۵۱ ه‍. ق

تاریخ مرگ: ۳۱ اکتبر ۹۲۵ م

والدین: زکریا بن یحیی

ملیت: ایرانی، عباسی

رشته فعالیت: پزشکی، فلسفه و کیمیاگری

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • جمعه ۹ خرداد
    هفته ۲۹ بوندسلیگا آلمان
    فرایبورگ - بایرلورکوزن
    ساعت: ۲۳:۰۰
ویژه سرپوش