جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
۰۰:۳۲ - ۲۲ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۱۳۵۳
لیگ برتر و جام حذفی

قلعه‌نویی: دلم می‌سوزد که مزد زحماتمان را نمی‌گیریم/ افاضلی: تیم قلعه‌نویی دنیا و آخرت را با هم دارد

نامجومطلق: فرصت را از دست دادیم/ سرمربی تراکتور: تا تکلیف دیدارهای عقب‌افتاده مشخص نشود، بازی نمی‌کنیم!

اظهارات سرمربیان پس از دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
نامجو مطلق گفت: فیفا گفته که بازی‌های باید برگزار شود، ولی رئیس فیفا آیا می‌داند پرواز ما به اهواز به چه شکل بوده است؟

مربی تیم استقلال معتقد است که تیمش با وجود ۵ روز تمرین نکردن، برابر تراکتور بازي خوبی به نمایش گذاشت.

به گزارش ایسنا، مجید نامجو مطلق مربی استقلال در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر تراکتور گفت: همانطور که مستحضر هستید با تیم پرستاره تراکتور بازي داشتیم. باتوجه به مشکلاتی که در این هفته رو به رو بودیم، ما ۵ روز بدون تمرین سپری کرد و تنها توانستیم ۲ تا یک ساعت بازي کنیم که در تمرین اول با ۱۲ نفر و در تمرین دوم با ۱۷ نفر خود را آماده این دیدار سنگین کنیم.

او افزود: در نیمه اول بازی متعادلی را دیدیم که موقعیت های کمتری روی دروازه ها بوجود آمد. البته تیم ما باتوجه به اینکه یک مقدار بدن بازیکن ها هنوز به شرایط ایده آل نرسیده بود و تنفس آنها به علت ۵ روز بی تمرینی و استرس ناشی از آن مشکل داشت. متأسفانه نیمه اول نیمه باکیفیتی از سمت تیم ما و تراکتور نبود. پس از بازي با فولاد، آقای مجیدی تصمیم گرفت سیستم تیم را عوض کند و از سیستم ۲- ۵- ۳ به سیستم مورد علاقش یعنی ۳- ۳- ۴ تغییر تاکتیک دادیم که تعطیلی تمرینات باعث شد نتوانیم روی این سیستم تمرینات کافی را داشته باشیم. نیمه نخست را با همان سیستم ۲- ۵- ۳ شروع کردیم ولی با اصرار مجیدی سیستم تیم را در نیمه دوم به ۳- ۳- ۴ تغییر دادیم و این تغییر سیستم جواب داد و تیم ما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت و موقعیت های زيادي را روی دروازه تراکتور ایجاد کردیم که متأسفانه تبدیل به گل نشد.

نامجومطلق اضافه کرد: نکته ای که می خواستم عرض کنم این است که در این مدت باتوجه به یکی دو تا آسیب دیدگی که داشتیم به بدنسازی ما انتقاد شد. ما الآن ثمره آن دوران بدنسازی را در استقلال می بینیم و تیمی که ۵ روز بازیکنانش تمرین نکرده بودند، ۹۰ دقیقه دویدند و این نشان می دهد ما در دوران آماده سازی، روند درستی داشتیم ولی متأسفانه این ۵ روز تمرین نکردن روی این مسئله تأثير گذاشت. باتوجه به اینکه امروز رقبای ما در کسب نتیجه موفق نبودند، ۳ امتیاز می توانست به ما کمک کند ولی امیدواریم بتوانیم در آینده این ۳ امتیازی که امروز لایقش بودیم را جبران کنیم و در جدول به جایگاه خوبی دست پیدا کنیم.

مربی استقلال در مورد حضور بازیکنانی که گفته شده بود به کرونا (corona) مبتلا شدند ولی امروز بازي کردند، توضیح داد: در دو مرحله جواب تست ما آمد. در مرحله اول ۸ بازیکن جزء مبتلاشده ها بودند که شامل ۵ بازیکن و ۳ نفر از عوامل ما می شد. در مرحله دوم در بازي که با پارس جنوبی داشتیم و عازم فرودگاه شدیم و حتی کارت پرواز گرفتیم، به ما گفتند که ۵ بازیکن دیگر مبتلا شدند. من حتی روی ۲۵ درصدی که گفته شده صحبت دارم که روی چه معیاری به آن رسیده اند. بهرحال در تست مجددی که از بازیکنان ما گرفته شد متأسفانه تعداد جدیدی از بازیکنان تستشان مثبت اعلام شد و یک سری بازیکنان ما که تستشان قبلا مثبت شده بود، منفی شد. همین امروز هم تست یک بازیکن ما یعنی سیاوش یزدانی مثبت اعلام شد. می خواهم بگویم سرایت این ویروس خیلی بد است. سیاوش دو روز پیش با ما بازي کرد و تستش منفی بود ولی امروز تستش مثبت اعلام شد. این بیماری خطرناکی است زیرا قدرت نشرش زیاد است. سلامتی بازیکنان از همه چیز برای ما مهمتر است.

وی در مورد به خطر افتادن سهمیه آسیایی استقلال اظهار‌کرد: در جدول امتیازات نزدیک است و ما شانس زيادي باتوجه به بازي های باقی مانده داریم. فکر می کنم با فوتبالی که در نیمه دوم استقلال انجام داد میتواند به ما کمک کند که در بازي های بعدی عملکرد خوبی داشته باشیم.

نامجومطلق در مورد غیبت غفوری و میلیچ در دو سمت میدان اظهار‌کرد: غفوری کاپیتان تیم ماست و بازیکن بزرگ و باکیفیتی است و میلیچ هم بازیکن خوب ما است. امروز در چپ از زکی پور و در راست از دشتی استفاده کردیم. بعد از تغییر سیستم و استفاده از دفاع ۴ نفره به جای دفاع ۳ نفره، اوضاع بهتر شد. ما ۲ هفته قبل می خواستیم از این سیستم جدید استفاده کنیم ولی تعطیلی تمرینات سبب شد ریسک نکنیم. نظر مجیدی درباره این سیستم بسیار مثبت است و خدا را شکر پس از بازي با فولاد این سیستم را بیشتر امتحان می کنیم. این بازیکنان هستند که کیفیت سیستم را مشخص می کنند ولی این جابجایی ها میتواند به ما کمک کنند.

وی در مورد اظهارنظرهای افاضلی گفت: او دوست خوب من است و چند کلاس حرفه ای را با هم شرکت کردیم. صحبت او خيلي منطقی نیست. در همان پروازی که می خواستیم به جم برویم، ۲ بازیکن ما در همان پرواز مبتلا شده بودند. افاضلی باید درک کند که اگر این دو نفر در آن پرواز با ما به جم می آمدند، هم سلامتی خود ما به خطر می افتاد و هم به سلامتی مسافران دیگر و هم به سلامتی بازیکنان پارس جنوبی لطمه می زدیم. ما استقبال می کنیم که مدارک به فیفا ارائه شود زیرا فیفا متوجه می شود که ما در چه شرایطی داریم فوتبال برگزار می کنیم.

نامجومطلق در مورد اینکه گفته شده در هر شرایطی می خواهند فوتبال برگزار شود اظهار کرد: در شرایطی که همه پروتکل ها رعایت شود. اگر پروازهای ما را ببینند چه تصمیمی راجع به پروازها می گیرند. در همان پرواز ۳۰۰ نفر به هم چسبیده بودند و اگر رییس فیفا آنرا ببیند آیا حرفش را تکرار می کند؟ همین تیم فولاد ۱۶ نفر مبتلا به ویروس کرونا داشت و رئیس فیفا گفته بازي ها باید به شرطی برگزار شود که به سلامتی کسی آسیب نزند. آیا آمارها به این صورت است که شرایط آماده برگزاری است؟ ۸ یا ۹ شهر ما وضعیت قرمز دارند. تیم دینامودرسدن در آلمان ۲ نفر از بازیکنانش ویروس کرونا گرفتند کل تیم به قرنطینه رفت پس ما دوست داریم بازیکنانمان با سلامت کامل از این شرایط عبور کنند.

الهامی: تا تکلیف بازي های معوقه معلوم نشود، می خواهم دیگر به میدان نرویم

اظهارات سرمربیان پس از دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر استقلال حاضر شد و گفت: بازي همان طور که پیش بینی کرده بودیم، سخت بود. هر دو تیم به دنبال نباختن بودند. هم ما و هم استقلال موقعیت هایی داشتیم و دو تیم خوب بازي کردند.

او افزود: خوشحالم که تیم استقلال با تمام نفراتش مثل دیاباته و اسماعیلی بازی کرد. امیدوارم در ادامه راه به هدفی که دارم برسیم و بعد از مدتها تراکتور را آسیایی کنیم. قطعاً شجاعی و دژاگه بازیکنان تاثیرگذاری هستند ولی این دو دیر به ما اضافه شدند. شجاعی از ناحیه کمر و مچ مصدوم شد ولی بازیکنان جوان ما عالی بازی کردند.

الهامی اضافه کرد: از ابتدا هم می دانستیم بازي برگزار می شود. استقلال حقش بود که بازیکنانش را داشته باشد. مشکل اینجاست که قانونی وجود ندارد و هر کسی قانون را طوری توصیف می کند که دوست دارد. مثلا استقلال می خواهد با تمام بازیکنانش بازی کند و من هم دوست دارم تیمم وقتی در شرایط مسابقات افتاده است، بازي کند. عدالت باید رعایت شود زیرا مثلا الآن فولاد می داند که هم استقلال و هم تراکتور در بازی سختشان متوقف شدند و آنها می دانند که باید با چه روشی مقابل نساجي بازي کنند و چه نتیجه ای به نفع آن هاست.

او افزود: من پس از این از مالک باشگاه درخواست می کنم که تا هنگامی که تکلیف بازی های عقب افتاده فولاد مشخص نشده، ما بازي ها را ادامه ندهیم زیرا در مسیری قرار گرفته ایم که یک تیم با یک نتیجه متفاوت آسیایی شود یا نشود. من این را به مالک باشگاه می گویم تا او نظر آخر را بدهد. در این بین هم میتوانند بازی های جام حذفی را برگزار کنند تا فینالیست های آن جام هم مشخص شود.

سرمربی تراکتور در مورد داوری گفت: از اکرمی تشکر می کنم که داوری خوبی داشت. اعتراض من به صحنه درگیری شجاعی و چشمی بود ولی اتفاق خاصی نبود و من از تیم داوری تشکر می کنم که باعث شد بازي به حاشیه نرود.

او در مورد افت کیفیت تراکتور در نیمه دوم اظهار‌کرد: نیمه اول هر دو تیم بهتر بازی کردند ولی در نیمه دوم هر دو تیم استرس گل خوردن داشتند. بازي استقلال و تراکتور یک داربی است و امتیاز گرفتن برای هر دو تیم حائز اهمیت بود. استقلال در بازی های قبلی بدشانسی آورده بود و امروز بازی خوبی انجام داد و ما هم پا به پای آنها جنگیدیم.

***

قلعه نویی: دلم می سوزد که مزد زحماتمان را نمی گیریم

اظهارات سرمربیان پس از دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

امیر قلعه نویی بعد از توقف تیمش مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی جم در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: به آقای افاضلی تبریک می گویم. دیگر نمی دانم چه بگویم چرا‌که تیممان به این خوبی فوتبال بازي می کند. از پنالتی (Penalty kick) گرفته تا ضربه تیر دروازه بسیار خوب بودیم. روی یک توپ معمولی سه نفر از بازیکنانمان اشتباه کردند و گل خوردیم. روی توپ معمولی گل خوردیم. دلم برای زحمت بازیکنانمان می سوزد.

او افزود: اگر تیممان خوب نبود می گفتم. دلم می سوزد که مزد زحماتمان را نمی گیریم. واقعا بد شانس بودیم که توپمان گل نشد و محمد طیبی و سعید آقایی اشتباه کنند و گل بخوریم. به بازیکنانمان خسته نباشید می گویم. نمی توانم از آن ها خورده بگیرم چرا که بازی خوبی ارائه دادند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره داوری اظهار‌کرد: حداقل دو پنالتی برای ما نگرفتند. امیدوارم من اشتباه کرده باشم. به گروه داوری خسته نباشید می گویم ولی نمی دانم چه بگویم. باید به خودمان خرده بگیریم چرا که وقتی گل نمی زنیم باید گل بخوریم.

وی در مورد زیاد شدن اختلاف تیمش با پرسپولیس هم گفت: ما تلاشمان را هم چنان می کنیم و امیدواریم. از این فوتبال نمی شود ایراد گرفت و فقط بد شانس و کم شانس بودیم که موقعیت هایمان گل نشد.

افاضلی: تیم قلعه نویی دنیا و آخرت را با هم دارد

اظهارات سرمربیان پس از دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

هومن افاضلی بعد از تساوی تیمش مقابل سپاهان اصفهان در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: بسیار بازي سختی بود. تیم سپاهان بسیار سازمان مند بود و آقای قلعه نویی تیمی درست کرده که هم دنیا و هم آخرت را دارد. هم شانس کسب سهمیه دارد و هم آینده را در اختیار خود دارد. باشگاه سپاهان روزهای درخشانی در پیش دارد. کمی طول کشید تا از آن وضعی که دو، سه سال قبل گرفتارش شدند، بیرون بیایند. وضعیت خوب این تیم یعنی سرمایه گذاری خوبی پشت این تیم بوده است و مربی بزرگی دارند.

وی درباره اعتراضات دستیارانش در دقایق آخر بازی اظهار‌کرد: فقط وقتی که می توانم کمک کنم به کنار زمین می روم و در دیگر دقایق، مربی ها حضور دارند. به هر حال فوتبال، یک بازی است که احساسات زیادی را درگیر می کند و اگر احساسی نداشته باشید نمی توانید فوتبال بازی کنید و این ها جزء بازی هستند. ضمن اینکه به داوری تبریک می گویم و فکر نمی کنم اشتباهی هم در این بازی داشتند.

افاضلی در مورد حضور محسن بنگر بازیکن سابق سپاهان روی نیمکت پارس جنوبی جم گفت: بنگر هشت سال برای سپاهان بازی کرد و کاپیتان این تیم بود و قهرمانی های زيادي با این تیم بدست آورد. اثری که از خودش اینجا گذاشته جزء افتخارات سپاهان است و حیف است که یک عکس از او روی دیوار راهروی ورزشگاه نیست. او اینجا زحمت کشیده و سپاهان را دوست دارد و این کمی برای من عجیب بود.

 • 9
 • 7
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
پیر امیدیار,بیوگرافی پیر امیدیار,پیرامیدیار بیوگرافی پیر امیدیار، بنیان گذار و رئیس سایت Ebay (+ تصاویر)

زاده:۲۱ ژوئن ۱۹۶۷ 

محل تولد: پاریس، فرانسه

شغل: بنیانگذار شرکت eBay

مادر: الهه میر جلالی امیدیار

پدر: کوروش امیدیار

همسر: پاملا کر امیدیار

ادامه
برادران رایت,برادران رایت اختراع هواپیما,زندگی نامه ی برادران رایت زندگینامه ی برادران رایت و اختراعات آنها

ویلبر رایت

ارویل رایت

- تاریخ تولد برادران رایت

ویلبر رایت: ۱۶ آوریل ۱۸۶۷

ارویل رایت: ۱۹ آگوست ۱۸۷۱

ادامه
حضرت محمد (ص),تولد حضرت محمد (ص),میلاد حضرت محمد (ص) زندگی نامه حضرت محمد (ص) از ولادت تا رحلتش

نام پدر: عبدالله

نام مادر: آمنه

شهرت: خاتم پیامبران، رسول خدا، امین

كنیه: ابوالقاسم و ابوابراهیم.

القاب حضرت محمد (ص): رسول اللّه، نبى اللّه، مصطفى، محمود، امین، امّى، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر، مبین، كریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذكّر، یس، طه‏ و... 

زمان تولد: ۱۷ ربیع الاول ۵۷۱ میـلادی

ادامه
علی صادقی,فیلم های علی صادقی,علی صادقی و ملیکا زارعی بیوگرافی علی صادقی بازیگر معروف طنز ایرانی (+ مصاحبه)

تولد: ۱۰ آذر ماه ۱۳۵۹ 

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

مدرک تحصیلی: فوق دیپلم کامپیوتر

ادامه
سهراب سپهری,دبستان سهراب سپهری,زندگینامه سهراب سپهری زندگینامه سهراب سپهری (+ عکس)

زادروز: ۱۵ مهر ۱۳۰۷

محل تولد: کاشان

پیشه: شاعر، نقاش و مدرّس هنرستان هنرهای زیبا

مرگ: ۲۱ ماه آوریل ۱۹۸۰

علت مرگ: سرطان خون 

ادامه
محسن تنابنده,همسر محسن تنابنده,محسن تنابنده عکس بیوگرافی محسن تنابنده، فیلمنامه نویس و بازیگر مطرح ایرانی(+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۶ فروردین ماه ۱۳۵۴

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته بازیگری

همسر: روشنک گلپا

فرزند: یک پسر به نام نامی

ادامه
برد پیت,فیلم های برد پیت,برد پیت و ورزش مورد علاقه اش بیوگرافی برد پیت مشهورترین بازیگر آمریکایی (+ تصاویر همسران برد پیت)

ملیت: آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳

محل تولد: شانی، اکلاهما، آمریکا

محل زندگی: اسپرینگفیلد، میزوری

زمینه فعالیت: بازیگر سینما و تلویزیون

همسران: جنیفر آنیستون (۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵)، آنجلینا جولی (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶)

ادامه
پوریا فیاضی,پوریا فیاضی بازیکن والیبال,تصاویر اینستاگرامی پوریا فیاضی بیوگرافی پوریا فیاضی و سوابق ورزشی اش (+ مصاحبه)

تاریخ تولد:۲۲ دی ۱۳۷۱

زادگاه: ارومیه، ایران

قد: ۱۹۵ سانتیمتر

رشته ورزشی: والیبال

پُست: دریافت کننده قدرتی

ادامه
استیو هانکه,زندگینامه استیو هانکه,زندگی نامه استیو هانکه بیوگرافی استیو هانکه، اقتصاددان مشهور آمریکا (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۹ دسامبر ۱۹۴۲

محل تولد: ماکن، جورجیا

ملیت: ایالات متحده آمریکا 

فارغ التحصیل: دانشگاه کلرادو بولدر

مؤسسه: مدرسه معادن کلرادو، دانشگاه برکلی، دانشگاه جانز هاپکینز

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • جمعه ۱۷ مرداد
  هفته ۲۸ لیگ برتر ایران
  پرسپولیس - ذوب آهن
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  منچسترسیتی - رئال‌مادرید
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  یوونتوس - لیون
  ساعت: ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش