یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
۰۸:۴۳ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۱۲۰۰۲۰۸
لیگ برتر و جام حذفی

تکذیب استعفای خلیل زاده از استقلال

فکری چطـور بی‌جانشین شد؟/واریز پول برای ادمین‌های هواداری توسط مربی معروف استقلالی

محمود فکری در آستانه اخراج,مجیدی جانشین محمود فکری

به گزارش ایران، جلسه‌ای که اخیراً میان اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال برگزار شد بیشتر حول محور تأمین اعتبارات مالی این باشگاه بود اما بعد از برگزاری این نشست گفته شد که به سرمربی آبی‌ها ۳ هفته فرصت داده شده تا به قول یکی از اعضای هیأت مدیره به وضعیت این تیم سروسامان دهد. این زمان‌بندی اما آنجا زیر سؤال می‌رود که اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال بعد از باخت به سپاهان که منجر به سقوط استقلال تا رتبه سوم شد، نتوانستند برای برکناری فکری فی‌الفور به جمع‌بندی نهایی برسند و فردی را به جای سرمربی استقلال برگزینند که متضمن قهرمانی این تیم باشد.

 هرچند که برخی تداوم حضور فکری را ناشی از عزم وزارت ورزش برای حمایت از این مربی نوپا می‌دانند اما باید واقع‌بینانه به ماجرا نگریست و باور داشت که مدیران باشگاه استقلال هیچ گزینه مطمئنی برای خروج از وضعیت نسبتاً ناآرام کنونی را ندارند و نمی‌توانند تصمیم‌گیران اصلی باشگاه در وزارتخانه را برای ایجاد تغییرات قانع کنند.

تردید نباید داشت اگر گزینه‌ای دم دست اعضای هیأت مدیره استقلال بود که می‌توانست قهرمانی این تیم را در لیگ بیستم تضمین کند آنها هرگز در برکناری فکری درنگ نمی‌کردند و ساعاتی بعد از باخت به سپاهان فرشته نجات خود را معرفی می‌کردند اما باید باور داشت گزینه‌هایی که در روزهای اخیر مطرح شده برتری نسبت به فکری ندارند و حتی ممکن است انتخاب یکی از آنها اوضاع این باشگاه را اسفبارتر از چیزی که هست، کند. باشگاهی که بازیکنانش ماه‌ها است حقوق خود را دریافت نکرده‌اند، مشکل زمین تمرین دارد و برخی بازیکنانش به لحاظ شخصیتی هنوز جایگاه باشگاه‌‌شان را به خوبی نمی‌شناسند آیا قادر است به دست گزینه‌هایی متحول شود که در دانش و حتی اثرگذاری‌شان در این برهه تردید‌های بسیاری وجود دارد؟ امیر قلعه‌نویی یا فرهاد مجیدی چه کار شاقی از دست‌شان ساخته است؟ 

نام امیر قلعه‌نویی در حالی یک هفته ذهن افکار عمومی را به خود مشغول ساخت که این مربی در سال‌های بعد از برکناری از استقلال هیچ دستاوردی به چنگ نیاورده است. امیر به واقع بعد از فصل دوازدهم که با استقلال قهرمان لیگ شد، موفقیتی به دست نیاورد. او دو فصل پی‌درپی بعد از آن قهرمانی با استقلال در لیگ دوازدهم از رسیدن به سهیمه لیگ قهرمانان آسیا (در لیگ‌های سیزدهم و چهاردهم) هم محروم ماند تا بهرام افشارزاده در نهایت پرویز مظلومی را به جایش برگزیند. امیر بعد از جدایی از استقلال هم دوران پرنوسانی را در تیم‌های تراکتور، ذوب‌آهن و سپاهان سپری کرد. او در فصل جاری نیز در گل‌گهر به آنچه می‌خواست نرسید و حتی اخیراً نیز بعد از باخت سنگین به پرسپولیس جایگاهش در این باشگاه به شدت سست شده است.

 امیر گرچه پرعنوان‌ترین مربی تاریخ لیگ برتر محسوب می‌شود اما اثرگذاری دوباره‌اش در استقلال محل تردید‌های بسیاری است و ریسکی بزرگ و حتی مخاطره‌آمیز محسوب می‌شود. ضمن اینکه نباید از یاد برد که او جایگاهش را میان هواداران این باشگاه نیز از کف داده است و آن اتحاد سال‌های دور در مواجهه با او میان هواداران هرگز وجود ندارد. فرهاد مجیدی نیز در روزهای اخیر به عنوان یکی از گزینه‌های مربیگری استقلال مطرح شد. گزینه شدن او نیز از آن نقطه زیر سؤال می‌رود که می‌بینیم همین اعضای هیأت مدیره در مقابل استعفای او سکوت کردند و به جایش مجید نامجو مطلق را به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت استقلال نشاندند.

درواقع عقلانی نیست مدیرانی که مجیدی را پیش از شروع لیگ بیستم از فهرست خود کنار گذاشته‌اند دوباره سراغش بروند و او را به عنوان سرمربی برگزینند. مضاف بر آن مجیدی هرگز گزینه مطمئنی برای استقلال نیست که در این برهه بتواند استقلال را به سمت قهرمانی در لیگ بیستم سوق دهد. مربیگری مجیدی در فوتبال ایران آنجا بیشتر تردیدآمیز جلوه می‌کند که او هیچ‌گاه به طور جدی باشگاهی را خواهان خود نمی‌بیند و عموماً اگر نامش هم برای باشگاهی مطرح می‌شود در حد مذاکرات تلفنی است و نه اقدامی عملی. شاید هیچ بعید نیست گزینه شدن مجیدی کار برخی جریان‌های رسانه‌ای باشد که همواره او را حمایت می‌کنند.

رسول خطیبی که در یک سال اخیر به گزینه بالقوه این باشگاه نیز تبدیل شده اخیراً با تراکتور قرارداد منعقد کرده تا پرونده او هم به کلی بسته شود.

در حقیقت برکناری فکری در این برهه باری از روی دوش استقلال برنمی‌دارد و بر دایره معضلات این باشگاه افزوده می‌شود چرا که باشگاه‌نشین‌ها نیز خود نتوانسته‌اند برای انتخاب فردی به عنوان جانشین به جمع‌بندی برسند و تا زمانی که فضا اینگونه است همان بهتر که استقلال با محمود فکری جلو برود، ولو اگر هیچ نتیجه‌ای هم عایدش نشود.

واریز پول برای ادمین‌های هواداری توسط مربی معروف استقلالی/ او به دنبال چیست؟

یک فرد مطلع که برای حرف‌هایش سند هم دارد، مدعی شد یکی از مربیان پیشین استقلال برای برکناری محمود فکری در فضای مجازی هزینه می‌کند!

محمود فکری در آستانه اخراج,مجیدی جانشین محمود فکری

به گزاش خبرورزشی،  لابه‌لای صحبت‌هایی که با یکی از مدیران باشگاه استقلال داشتیم، خبردار شدیم یکی از مربیان پیشین استقلال برای برکنار شدن محمود فکری در حال هزینه کردن در فضای مجازی است.

این‌ فرد مطلع که برای حرف‌هایش سند و مدرک قانونی هم داشت، در این باره به خبرورزشی گفت یکی از مربیان پیشین و معروف استقلال با واریز ۱۲۰ میلیون تومان به حساب یکی از نزدیکان درجه یکش در تهران از او خواسته ماهانه ۱۰ میلیون تومان به چند ادمین استقلالی در تلگرام و اینستاگرام بدهد تا ضمن تخریب محمود فکری برای او تبلیغ کنند و با مطرح کردن نامش، هواداران را برای بازگشتش به استقلال آماده کرده و اوضاع را به نفع او عوض کنند. 

این‌ فرد مطلع همچنین در ارتباط با اینکه این موضوع چطور برملا شده، گفت که ظاهراً ‌فرد نزدیک به مربی اسبق استقلال در واریز وجه برای یکی از این ادمین‌ها به جای ۱۰ میلیون تومان ۶ میلیون تومان واریز کرده و ادمین مربوطه نیز با انتشار سند واریزی مبلغ برای دوستانش عنوان کرده که با این عدد(!) از مربی مد نظر حمایت نمی‌کند. پس از این اتفاق و لو رفتن سند واریزی از ‌فرد نزدیک با مربی اسبق، پلیس فتا به ماجرا ورود کرده و حالا درصدد دستگیری ادمین‌هایی هستند که این روزها با ترغیب هواداران علیه باشگاه استقلال و به ویژه کادر فنی فعلی این تیم، جو آرام ورزش را بر هم ریخته‌اند.

 تکذیب استعفای خلیل زاده از استقلال

عضو هیات مدیره استقلال شایعه جدایی اش از این باشگاه را تکذیب کرد.

محمود فکری در آستانه اخراج,مجیدی جانشین محمود فکری

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که طی ساعات اخیر شایعاتی درباره استعفای خلیل زاده از سمت هیات مدیره استقلال منتشر شده بود، او این موضوع را رد کرد.

خلیل زاده که طی چند ماه اخیر علیرغم اینکه حضوری پررنگ در رسانه‌ها ندارد اما علیرغم تغییراتی که در جمع هیات مدیره این تیم شکل گرفته، عضو ثابت آن بوده است.

اکنون نیز علیرغم شایعاتی که درباره تغییرات در هیات مدیره استقلال و استعفای خلیل زاده شکل گرفته، او چنین قصدی ندارد و به همکاری خود با باشگاه ادامه خواهد داد.

 • 14
 • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
حامد حدادى,بیوگرافی حامد حدادى,عکس از حامد حدادى بیوگرافی حامد حدادى بسکتبالیست ایرانی + تصاویر

تولد: ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۶۴

زادگاه: اهواز

قد: ۲۱۸سانتی متر

ملیت: ایرانی

سمت: بسکتبالیست

ادامه
اردشیر بابکان,اردشیر بابکان جوان ترین پسر پاپک,درگذشت اردشیر بابکان زندگی نامه اردشیر بابکان بنیانگذار سلسله ساسانیان

زادگاه: اصطخر، پارس

سلطنت: ۲۲۴ – ۲۴۲

جانشین: شاپور یکم

درگذشت: ۲۴۲ میلادی

دین و مذهب: مزدیسنا

ادامه
امید عالیشاه,امید عالیشاه تراکتور سازی,امید عالیشاه به ذوب آهن بیوگرافی امید عالیشاه بازیکن فوتبال مارندرانی + تصاویر

محل تولد: ساری

متولد: ۲۰ دی ماه ۱۳۷۰

پست: هافبک- مهاجم سایه

ملیت: ایرانی

 قد: ۱۷۰ سانتیمتر

ادامه
تراویس کالانیک,زندگی نامه تراویس کالانیک,تصاویر تراویس کالانیک بیوگرافی تراویس کالانیک برنامه نویس مشهور آمریکایی (+ تصاویر)

زاده:۶ اوت ۱۹۷۶ 

زادگاه: لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی

ییشه: از بنیانگذاران اوبر و رد سوش

شهرت: مدیرعامل اوبر

ادامه
دیبا زاهدی,عکس از دیبا زاهدی,بیوگرافی دیبا زاهدی بیوگرافی دیبا زاهدی بازیگر جوان سینمای ایران (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۷ آذر ماه ۱۳۶۸ در تهران

پیشه: بازیگر

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته معماری

وضعیت تأهل: مجرد

ملیت: ایرانی

سالهای فعالیت: از سال ۱۳۹۲ تاکنون

ادامه
ادوارد اسنودن,محکومیت ادوارد اسنودن,بیوگرافی ادوارد اسنودن زندگینامه ادوارد اسنودن یکی از مشهوررترین هکرهای تاریخ

زاده: ۲۱ ژوئن ۱۹۸۳

زادگاه: ایلیزبت سیتی، کارولینای شمالی، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی

سمت: مدیر سیستمهای رایانه ای و شبکه ای

دین: مسیحی

ادامه
وانگ جیانلین,سربازی وانگ جیانلین,عکس از وانگ جیانلین زندگینامه وانگ جیانلین تاجر و سیاست مدار چینی + تصاویر

زاده: ۲۴ اکتبر ۱۹۵۴

زادگاه: میانیانگ، سیچوآن

ملیت: چینی

تحصیلات: دانشگاه لیاولینگ

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
علی انصاریان,عکس علی انصاریان,زندگینامه علی انصاریان بیوگرافی علی انصاریان، برادر زاده روحانی معروف (+ تصاویر)

زاده: ۱۴ تیر ۱۳۵۶

زادگاه: تهران 

ملیت: ایرانی

پست: مدافع

پیشه: بازیکن فوتبال، هنرپیشه، مجری

ادامه
امیرعباس گلاب,بیوگرافی امیرعباس گلاب,آهنگ های امیرعباس گلاب بیوگرافی امیرعباس گلاب خواننده و آهنگ ساز ایرانی (+تصاویر)

تولد: ۲۴ آبان ۱۳۶۵

سبک: پاپ و راک

ساز: گیتار و پیانو

زمینهٔ فعالیت: خواننده و آهنگ ساز

سال های فعالیت: از ۸۶ تاکنون

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • دوشنبه ۴ اسفند
  پریمیر لیگ پرتغال
  ماریتیمو - پورتو
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • ﺳﻪشنبه ۵ اسفند
  لیگ قهرمانان اروپا
  لاتزیو - بایرن مونیخ
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  اتلتیکومادرید - چلسی
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • چهارشنبه ۶ اسفند
  معوقه هفته اول لالیگا اسپانیا
  بارسلونا - الچه
  ساعت: ۲۱:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  مونشن گلادباخ - منچسترسیتی
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  آتالانتا - رئال‌مادرید
  ساعت: ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش