جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
۰۹:۰۷ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۳۲۳۲۳
نقل و انتقالات لژیونرها

وضعیت مبهم کریمی در قطر اس‌سی و مورد عجیب جهانبخش در برایتون/ توضیحات مدیر برنامه‌های نیازمند درباره قرارداد این دروازه‌بان

لژِیونرها,نقل وانتقالات
وضعیت علی کریمی در تیم قطر اس‌سی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش  تسنیم و به نقل از روزنامه الشرق قطر، تیم قطر اس‌سی پس از جذب خاوی ماریتینز، مدافع سرشناس اسپانیایی و زی کاردو، سرمربی برزیلی اکنون به دنبال اعلام وضعیت سایر بازیکنان خارجی‌اش برای فصل آینده است. انتظار می‌رود قرارداد با جمال بالعمری، مدافع تیم ملی الجزایر اعلام شود. بشار رسن ویوسف بلایلی، ۲ بازیکن دیگر خارجی نیز به بازی خود در قطر اس‌سی ادامه خواهند داد.

علی کریمی که فصل گذشته به قطر اس‌سی پیوسته بود پس از نیم‌فصل بازی قرضی در ترکیب الدحیل به این تیم بازگشت. هرچند هنوز وضعیت این بازیکن برای فصل آینده مشخص نیست.

مورد عجیب جهانبخش در برایتون

لژِیونرها,نقل وانتقالات

آیا علیرضا جهانبخش در فصل آینده در تیمی به جز برایتون توپ خواهد زد؟ این سؤالی است که تقریباً تمام طرفداران علیرضا، امیدوارند پاسخش مثبت باشد و او بتواند به تیمی برود که در آن فرصت بازی پیدا کند. اگر بخواهیم به صحبت‌های هواداران برایتون در فضای مجازی استناد کنیم، آنها هم از جدایی جهانبخش از تیمشان استقبال می‌کنند و حتی رسانه‌های نزدیک به این باشگاه انگلیسی هم جدایی علیرضا را تصمیمی می‌دانند که هم به نفع این بازیکن خواهد بود هم به نفع برایتون.

در شرایطی که گفته می‌شود علیرضا تصمیم قطعی‌اش برای جدایی از برایتون را گرفته و فصل آینده در تیمی دیگر توپ خواهد زد، مدیر برنامه‌های این بازیکن چنین موضوعی را قطعی نمی‌داند. او روز گذشته در گفت و گو با سایت فوتبالی حرف‌های جالبی به زبان آورد: هنوز هیچ چیز قطعی نشده است و الان نمی‌شود درباره آینده علیرضا صحبت کرد. با توجه به اینکه بازی‌های یورو در حال برگزاری است، باشگاه‌های اروپایی این مسابقات را زیر نظر گرفته‌اند تا شرایط بازیکنان را در این تورنمنت بررسی کنند. از طرف دیگر هنوز فصل نقل و انتقالات تابستانی هم شروع نشده و با توجه به اینکه علیرضا هنوز با برایتون قرارداد دارد، ماندن یا رفتن او تحت تأثیر مسائل مختلفی است.

از دید هاشمی‌مقدم، وضعیت جهانبخش در برایتون، تا حدودی پیچیده است و به همین دلیل نمی‌توان با قاطعیت درباره آینده او صحبت کرد: طبیعتاً مهم‌ترین چیز درباره علیرضا این است که فرصت بازی پیدا کند و باید در تیمی باشد که حداقل در ۳۰ بازی، در ترکیب ثابتش به میدان برود منتهی با توجه به اینکه علیرضا با برایتون قرارداد دارد، این باشگاه اگر بخواهد با جدایی این بازیکن موافقت کند مسائل مالی را مدنظر قرار خواهد داد. از طرف دیگر، نظر سرمربی و مدیر ورزش باشگاه برایتون هم مهم است و پاتر علی‌رغم بازی ندادن به جهانبخش، به علیرضا اعتقاد دارد و مدیر ورزش برایتون هم طرفدار علیرضاست.

اینکه چرا سرمربی برایتون علی‌رغم اعتقاد به جهانبخش به او بازی نمی‌دهد، سوژه سؤال بعدی از بازیکن سابق استقلال است. پاسخ هاشمی‌مقدم را بخوانید: سرمربی قبلی برایتون اعتقاد ویژه‌ای به علیرضا داشت و مدتها دنبال او بود اما با توجه به سیستم بازی برایتون، علیرضا نتوانست خودش را آنطور که لازم است نشان دهد. وقتی پاتر سرمربی برایتون شد، از ۹ بازیکنی که قبل از او به این تیم آمده بودند، فقط علیرضا را نگه داشت. او به علیرضا اعتقاد دارد منتهی مشکل اینجاست که در سیستم مدنظر او در برایتون خبری از وینگر نیست و به همین دلیل شرایط پیچیده شده است.

هاشمی‌مقدم درباره اینکه آیا احتمال جدایی قرضی جهانبخش از برایتون وجود دارد، چنین پاسخی می‌دهد: اگر قرار به جدایی باشد، ترجیح من این است که او به صورت قطعی جدا شود تا تکلیفش برای ۲-۳ سال آینده مشخص باشد منتهی نظر باشگاه برایتون هم در این موضوع اهمیت زیادی دارد و از طرف دیگر علیرضا نباید تصمیم اشتباهی بگیرد و در صورت جدایی از برایتون، باید تیمی را انتخاب کند که مربی‌اش به او و سبک بازی‌اش اعتقاد داشته باشد و مقصد او تیمی باشد که علیرضا را برای جدایی از برایتون قانع کند.

سوژه بعدی صحبت با هاشمی‌مقدم درباره نمایش علیرضا در ترکیب تیم ملی بود. نمایشی که انتقادهایی را به همراه داشت و منتقدان جهانبخش عقیده داشتند او به خاطر دور بودن از شرایط مسابقه، نتوانست عملکرد خوبی در تیم اسکوچیچ داشته باشد. اعتقادی که مدیر برنامه‌های علیرضا مخالف آن است: درباره نمایش علیرضا در تیم ملی باید به چند نکته توجه کرد. اول اینکه او به عنوان وینگر راست، جلوی عراق در پست غیرتخصصی بازی کرد و نمایش خوبی داشت و بر اساس آنالیز کارشناسان فوتبال اروپا، او نمره بالایی در تیم ملی به دست آورد. نکته دیگر به بحث تأثیرگذاری علیرضا برمی‌گردد و اگر بخواهیم به شکل کارشناسی و نه با دید یک هوادار ساده فوتبال به بازی او نگاه کنیم، او کاملاً در خدمت تیم بود و اصلاً برای خودش بازی نکرد.

هاشمی‌مقدم با اشاره به اینکه برخی هواداران فوتبال دوست دارند از بازیکن مورد نظرشان بازی فانتزی و تکنیکی ببینند، دفاعش از عملکرد علیرضا را اینگونه ادامه می‌دهد: فوتبال فقط دریبل زدن و دادن پاس گل نیست و طبیعتاً علیرضا نمی‌تواند مدلی برای تیم ملی بازی کند که مثلاً در آلکمار آن را به نمایش گذاشته بود. او فقط به فکر موفقیت تیم ملی بود و از دید کارشناسی، نمایش مثبتی در تیم ملی داشت.

توضیحات مدیر برنامه‌های نیازمند درباره وضعیت این دروازه‌بان برای فصل آینده

مدیر برنامه‌های پیام نیازمند دروازه‌بان ملی‌پوش سپاهان درباره وضعیت این دروازه‌بان برای فصل آینده توضیحاتی ارائه کرد.

لژِیونرها,نقل وانتقالات

به گزارش تسنیم، پیام نیازمند دروازه‌بان ملی‌پوش سپاهان هنوز به پیشنهاد این باشگاه برای تمدید قرارداد پاسخ مثبت نداده است. این در حالی است که قرارداد نیازمند رو به اتمام است و در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود. تلاش باشگاه سپاهان برای حفظ این دروازه‌بان ادامه دارد، ولی در هفته‌های اخیر شایعه جدایی نیازمند از جمع زردپوشان اصفهانی مطرح شده و گفته می‌شود که این دروازه‌بان قرار است راهی لیگ پرتغال شود.

علی طیبی مدیر برنامه‌های نیازمند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه آیا این دروازه‌بان به صورت قطعی از سپاهان جدا خواهد شد، گفت: نیازمند دو پیشنهاد از لیگ پرتغال دارد، ولی واقعیت این است که هنوز تصمیمی در مورد فصل آینده نگرفته‌ایم. در حال حاضر تمام تمرکز پیام روی بازی‌های سپاهان در ادامه فصل جاری مسابقات لیگ برتر است و قرار است در پایان فصل در مورد آینده‌اش تصمیم بگیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قراردادی بین نیازمند و تیم‌های پرتغالی امضا شده است، تصریح کرد: خیر، پیام هنوز با هیچ تیمی قرارداد امضا نکرده و تحت قرارداد باشگاه سپاهان است. نیازمند سه فصل خوب را در سپاهان سپری کرده است و این تیم را دوست دارد. قرار است این دروازه‌بان بعد از اتمام فصل در مورد آینده‌اش تصمیم بگیرد. در این مدت هم شایعات زیادی درباره این دروازه‌بان مطرح شد که حقیقت ندارد.

  • 11
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
فرشته حسینی,عکس فرشته حسینی,بیوگرافی فرشته حسینی بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانستانی ساکن ایران (+ تصاویر خانوادگی)

زاده:۶ اردیبهشت ۱۳۷۶

زادگاه:تهران، ایران

سال های فعالیت:۱۳۸۸–تاکنون

پیشه:بازیگر

جایزه( ها):برندهٔ تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنوارهٔ فیلم مراکش

ادامه
 نواک جوکوویچ,زندگینامه نواک جوکوویچ,بیوگرافی نواک جوکوویچ بیوگرافی نواک جوکوویچ تنیس باز حرفه ای (+ تصاویر خانوادگی)

نام مستعار: نولی

کشور: صربستان

تاریخ تولد: ۲۲ مهٔ ۱۹۸۷

محل تولد: بلگراد، صربستان( یوگوسلاوی سابق)

قد: ۱/۸۸ متر

ادامه
مجید تخت روانچی,بیوگرافی مجید تخت روانچی,عکس مجید تخت‌روانچی بیوگرافی مجید تخت روانچی سیاستمدار و دیپلمات ایران (+ تصاویر)

زاده:۲۳ مهر ۱۳۳۷

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:متاهل

پیشه:دیپلمات

ادامه
عبید زاکانی,زندگینامه عبید زاکانی,سبک و ویژگی عبید زاکانی زندگینامه عبید زاکانی، شاعر و نویسنده ی قرن هشتم هجری

زاده:۷۰۱ ه.ق

زادگاه:توابع قزوین

ملیت:ایرانی

مذهب:اسلام سنی شافعی

لقب:ارباب الصدور

بیوگرافی عبید زاکانی

طبق قرینه هاى موجود، ولادت عبید زاکانی در پایان قرن هفتم و آغاز قرن هشتم رخ داده است. او برخاسته از خاندان زاکانیان قزوینی است که برای خود، نام عبیداللّه زاکانی را انتخاب کرده است ( گر کنی با دگران جور و جفا/ با عبیدالله زاکانی مکن). خاندان زاکان از اعرابی محسوب میشدند که به ایران مهاجرت کرده بودند و در نزدیکی شهر همدان زندگی کردند و از آنجا در دیگر نقاط ایران پراکنده شدند.

ادامه
 سرخیو راموس,بیوگرافی سرخیو راموس,زندگینامه سرخیو راموس بیوگرافی سرخیو راموس و ماجرای ازدواجش (+ تصاویر خانوادگی)

زادروز:۳۰ مارس ۱۹۸۶

زادگاه: کاماس، Flag of Spain.svg اسپانیا

قد:۱ ٬ ۸۳ متر

پُست: دفاع راست و دفاع وسط

ملیت:اسپانیایی

ادامه
بیوگرافی رعنا آزادی ور,همسر رعنا آزادی ور,رعنا آزادی ور و همسرش مهدی پاکدل بیوگرافی رعنا آزادی ور و ماجرای ازدواجش با مهدی پاکدل (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۷ فروردین ماه ۱۳۶۲

محل تولد:تهران

پیشه:بازیگر

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
جواد عزتی,بیوگرافی جواد عزتی,عکس جواد عزتی بیوگرافی جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون (+ تصاویر همسرش)

تاریخ تولد: ۲۰ دی ۱۳۶۰

تحصیلات:فارغ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره

زمینه فعالیت:بازیگر

همسر:مه لقا باقری

ملیت:ایرانی

ادامه
دارا خسروشاهی کیست,بیوگرافی دارا خسروشاهی,عکس دارا خسرو شاهی بیوگرافی دارا خسروشاهی مدیر عامل اجرایی اوبر (+ تصاویر)

زاده:۷ خرداد ۱۳۴۸

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

پیشه:بیزینس ایرانی آمریکایی و مدیر عامل اجرایی اوبر و  مدیر عامل اجرایی سابق اکسپیدیا 

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
 ناصر خسرو,بیوگرافی ناصر خسرو,ناصر خسرو قبادیانی زندگینامه ناصر خسرو یکی از شاعران و فیلسوفان خراسان

زمینه فعالیت:شاعر، فیلسوف، حکیم، جهانگرد و مبلغ ۹ذیقعده ۳۹۴ قمری مذهب اسماعیلی

تولد:۹ ذیقعده ۳۹۴ قمری

وفات:۴۶۷ شمسی

محل زندگی:شهر قبادیان و شهر بدخشان در افغانستان

زمان حکومت:غزنویان و سلجوقیان

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • شنبه ۱۶ مرداد
    جام خیریه انگلیس
    لسترسیتی - منچسترسیتی
    ساعت: ۲۰:۳۰
ویژه سرپوش