پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
۱۵:۵۳ - ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۲۰۲۹۲۲
اخبار خواندنی ها و دیدنی ها

رستوران‌های عجیبی که انگار متعلق به جهانی دیگرند

در دنیای مدرن ما، مردم برای یک مفهوم واحد مبارزه می‌کنند. تقریبا ۹۰ درصد رستوران‌ها مقداری از بودجه  شان را به بازاریابی اختصاص می‌دهند؛ و تعدادی از آن‌ها با روش‌هایی عجیب و غریب در این زمینه کاملا موفق و خارق العاده عمل می‌کنند. در این مطلب به معرفی رستوران‌هایی می‌پردازیم که فقط برای طعم غذاهایشان معروف نیستند بلکه طراحی انحصاری دکور آن‌ها جذابیت بیشتری برای مردم داشته است.

 

توالتی مدرن و بشقاب‌های منحصر به فردش! - تایوان

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

مفهوم این رستوران در تایوان تنها بر پایه آیتم‌هایی است که توالت را به ذهن می‌آورند. صندلی ها، توالت‌هایی هستند که مشتری‌ها روی آن‌ها می‌نشینند و غذا در توالت‌های پلاستیکی سرو می‌شود؛ و بله. اینجا رستورانی به شدت محبوب است!

 

همچنین این رستوران به خاطر بستنی‌هایی که در کاسه‌های توالت سرو می‌کند نیز معروف است. اگرچه کاسه توالت‌هایی که این غذا‌ها در آن سرو می‌شوند ممکن است چیز دیگری به خاطر بیاورند، ولی کسانی که تجربه میل غذا در این رستوران را داشته اند کیفیت و طعم غذای آنجا را شگفت انگیز توصیف کرده اند.

 

شام در آسمان امارات

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

سرو غذا در آسمان امارات می‌تواند تجربه‌ای فوق العاده و منحصر به فرد باشد. کل رستوران یک میز است که توسط جرثقیلی در ارتفاع ۵۰ متری در هوا معلق است. اگر کسانی که دوستشان دارید، تجربه‌ای جدید و غذای عالی را دوست دارند این رستوران می‌تواند یک سورپرایز عالی برای آن‌ها باشد.

 

رستورانی در ارتفاع ۳۸۴۲ متری – فرانسه

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

رستورانی شگفت انگیز با چشم اندازی دیوانه کننده. می‌توانید این رستوران را در ارتفاع ۳۸۴۲ متری در کوه‌های آلپ فرانسه پیدا کنید. اینجا مکانی است که فقط به خاطر خودتان هم که شده یک بار در زندگی تان آن را ببینید. همچنین یک هتل در کنار این مکان وجود دارد، جایی که می‌توانید از ماندن و نفس کشیدن در هوای آزاد و تازه آنجا تا مدتی لذت ببرید.

 

چای خانه هوشان – چین

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

این مکان چالشی برای عاشقان چای است. تصور کنید، چای خانه‌ای که ۲۱۶۰ متر بالاتر از سطح دریا قرار گرفته است و مسیری که شما را به آنجا می‌رسد به پله‌های آسمان معروف اند. آنجا رویای عاشقان چای است!

 

رستوران آبشار – فیلیپین

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

این رستوران در فیلیپین و نزدیک شهر سن پابلو و دقیقا در کنار آبشاری بلند و زیبا قرار گرفته است. علاوه بر این مشتریان این رستوران نه تنها منظره‌ای فوق العاده از رستوران را می‌بینند بلکه دقیقا در میان آبشار می‌نشینند. میز‌ها دقیقا در میان آب قرار گرفته است. البته جای نگرانی نیست، چونکه آنجا کاملا امن است و عمق آب تنها ۲۰ سانتیمتر است.

 

شام در زندان - ژاپن

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

رستوران آلکاتراز در توکیو ژاپن یادآور یک زندان است. همه مشتریان در سلول‌هایی می‌نشینند که دارای نور‌هایی کم هستند و خدمتکاران و آشپز‌ها لباس‌های زندانبان‌ها را می‌پوشند. علاوه بر این برای اینکه حس ترس بیشتری به مشتریان دست دهد آن‌ها به شما پیشنهاد می‌دهند که به دستان شما دستبند بزنند! اگر از طرفداران ترس و هالووین هستید این رستوران می‌تواند مکانی جالب و فوق العاده برایتان باشد.

 

رستوران گنبدی – لندن

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

عاشق این یکی خواهید شد. مکانی واقعا شگفت انگیز. اینجا فراموش نشدنی است و می‌تواند شامی رویایی را با طراحی خارق العاده و چشم اندازه عالی برایتان ارمغان آورد. تراس این رستوران در تمام طول روز آفتاب گیر است و این حس را برای هر مهمان به ارمغان می‌آورد که در افسانه‌ای در درون فیلم‌های فانتزی سیر می‌کند.

 

رستوران یخی – آمستردام

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

نیازی نیست که برای خوردن یک نوشیدنی در درون کلبه یخی یک اسکیمو به قطب شمال بروید. میانگین دما در این رستوران حدود ۱۰- درجه سانتیگراد است! البته نگران نباشید در بدو ورود لباس‌هایی مخصوص وگرم به شما داده می‌شود. در این رستوران، مهمانان به پادشاهی واقعی برف و یخ وارد می‌شوند. تجربه ورود به این رستوران می‌تواند در طول ماه‌های گرم تابستان، فراموش نشدنی و منحصر به فرد باشد.

 

رستوران صخره‌ای – هند

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

تجربه‌ای در میان اقیانوس هند. نام رستوران "صخره" به این دلیل انتخاب شده است که در بالای یک سنگ صاف در اقیانوس ساخته شده است. تنها راه دسترسی آن به وسیله یک قایق کوچک است. رستوران از تمدن و غوغای شهری جداست و می‌تواند مکانی عالی برای رسیدن به آرامش باشد.

 

تجربه سرو غذا با زرافه‌ها – کنیا

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

عاشقان طبیعت در این مکان بر روی آسمان هفتم خواهند بود! این مکان هتلی انحصاری در نایروبی کنیاست. هر وعده سرو غذا در این مکان سفری ماجراجویانه خواهد بود، جایی که هنگام صرف غذا زرافه‌ها میهمانان ویژه میز شما خواهند بود و بدون خجالت مقداری از غذای شما را به سرقت خواهند برد!

 

سرو غذا در تاریکی – هلند

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

این رستوران در آمستردام هلند واقع شده است و سرو غذا در تاریکی محض خواهد بود. در این رستوران در حین صرف غذا می‌توانید گوش دهید، حس کنید، صحبت کنید، تصور کنید، لمس کنید و تجربه کنید. حس شما از مزه‌ها دلپذیرتر خواهد شد وقتی که بر روی آن متمرکز می‌شوید.

 

در ضمن، خدمتکاران که غذا را سرو می‌کنند، نابینا هستند که شما را با سرویس عالی که ارائه می‌دهند سورپرایز خواهند کرد.

 

رستوران لانه پرنده – تایلند

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

در این رستوران، مکان‌هایی شبیه لانه پرنده در بالای درختان ساخته شده است که چندین متر ارتفاع دارند. این منظره ویژه به شما امتیاز پادشاهان را می‌دهد، جایی که در کمال آرامش، راحتی، تنهایی و سرویس‌های لاکچری، چشم اندازی خیره کننده را نیز همزمان برای شما به ارمغان می‌آورد. اگر قصد سفر به تایلند را دارید، بازدید از این مکان می‌تواند سفری فراموش نشدنی برای شما باشد.

 

رستورانی زیر دریا – مالدیو

 

رستوران‌های عجیب,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

تصور صرف غذا زیر دریا در حالی که انواع ماهیان زیبا، لاکپشت‌ها و کوسه‌ها در اطراف شما گردش می‌کنند و صخره‌ها و مرجان‌ها دریایی زیبا اطراف شما را احاطه کرده اند، در رویا نیز سخت است. اما اگر در حال برنامه ریزی برای سفر به مالدیو هستید می‌توانید این تجربه شگفت انگیز را داشته باشید. این تجربه سرشار از لحظاتی است که می‌تواند برای شما آرامش و حس نزدیکی و صمیمیت با طبیعت را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

bartarinha.ir
  • 14
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
گروه بی تی اس,گروه BTS,بیوگرافی گروه بی تی اس بیوگرافی اعضای گروه بی تی اس (BTS)، گروه موسیقی کره ای

تعداد اعضا: هفت نفر

نام اعضا: شوگا، جین، جی-هوپ، آراِم، جیمین، وی، جونگ‌کوک

خواستگاه: کره جنوبی، سئول

تاریخ تشکیل گروه: ۲۰۱۰

تاریخ آغاز فعالیت: ۲۰۱۳

زمینه فعالیت: کی-پاپ،  پاپ ، هیپ هاپ، آراندبی، ئی‌دی‌ام

ادامه
پارسا پیروزفر,بیوگرافی پارسا پیروزفر,عکس های پارسا پیروزفر بیوگرافی و عکس های پارسا پیروزفر

تاریخ تولد: ۲۲ شهریور ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر ،کارگردان نمایش، نقاش، نمایشنامه نویس و مترجم

تحصیلات: کارشناسی در رشته نقاشی

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
خشایار اعتمادی,زندگینامه خشایار اعتمادی,بیوگرافی خشایار اعتمادی بیوگرافی خشایار اعتمادی خواننده سبک‌ موسیقی پاپ کلاسیک (+ آثار)

نام مستعار : خشایار

تولد : ۱۱ فروردین ۱۳۵۰

ملیت : ایرانی

سبک‌ : موسیقی پاپ کلاسیک

ساز : پیانو، آكاردئون

سال‌های فعالیت : ۱۳۷۴ تا کنون

ادامه
شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تغییر جنسیت شهره لرستانی بیوگرافی شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون و ماجرای تغییر جنسیت او(+ تصاویر)

نام خانوادگی:صالحی لرستانی

تاریخ تولد:۳۱ خرداد ۱۳۴۵

تحصیلات:فوق لیسانس فیلمنامه نویسی

سالهای فعالیت:از ۱۳۶۴ تاکنون

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
علی قلی زاده,بیوگرافی علی قلی زاده,عکس های علی قلی زاده بیوگرافی و عکس های علی قلی زاده

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۴

محل تولد: تهران

حرفه: فوتبال

پست: مهاجم، وینگر

قد: ۱ متر ۷۶ سانتی متر

ادامه
محمدرضا آشتیانی,محمدرضا قرایی آشتیانی,بیوگرافی محمدرضا آشتیانی بیوگرافی محمدرضا آشتیانی (+عکس)

تاریخ تولد: زاده ۱۳۳۹

محل تولد: تهران

تحصیلات: دکتری مدیریت دفاعی را نیز از دانشگاه عالی دفاع ملی

سمت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

درجه: سرتیپ

بیوگرافی محمدرضا آشتیانی:

محمدرضا قرایی آشتیانی که در سال ۱۳۳۹ در تهران به دنیا آمد اکنون به عنوان فرمانده نظامی ایرانی و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح شناخته می شود. وی در سال ۱۳۸۵ وارد دانشکده افسری شد و توانست در سال ۱۳۶۱ تحصیلات خود را در رده کارشناسی ارشد به پایان برساند. 

ادامه
عزیر نبی,زندگینامه حضرت عزیر نبی,حضرت عزیر نبی زندگینامه حضرت عزیر نبی

نام پدر: خلقیا

خویشاوندان مهم: هارون

دین: یکتاپرستی

سن: ۵۰ سال

تکرار نام در قرآن: یکبار در آیه ۳۰ سوره توبه

نسب: بنی اسرائیل و حضرت یعقوب

ادامه
عکس های امیرحسین اسفندیار,امیرحسین اسفندیار والیبالیست,امیرحسین اسفندیار در پاریس بیوگرافی امیرحسین اسفندیار؛ بازیکنن حرفه ای والیبال ایران

تاریخ تولد: ۴ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: ایران، آمل

حرفه: بازیکن حرفه ای والیبال

قد: دو متر و ۹ سانتی متر

وزن: ۱۱۰ کیلوگرم

ادامه
ریکاردو ساپینتو,بیوگرافی ریکاردو ساپینتو,تصاویر ریکاردو ساپینتو بیوگرافی ریکاردو ساپینتو، بازیکن سابق و مربی فوتبال (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۰ اکتبر ۱۹۷۲( ۱۸ مهر ۱۳۵۱)

محل تولد:پرتغال

حرفه:بازیکن و مربی فوتبال

وضعیت تاهل:متاهل

قد:۱٫۷۸ متر

ادامه
ویژه سرپوش