۱۳:۲۰ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۱۲۰۶۳۲۳
تاپ طنز

طنز/ کراش زدن روی سوفیا لورن!

پلیس ایلام مدیر یک کانال تلگرامی به نام «ایلام کراش» را دستگیر کرده و در ادامه «کراش» را برای مردم ایران توضیح داده است. این روزها مسوولان کشور چیزهایی را بلدند که آدم فکرش را هم نمی‌کند این عزیزانی که پاکی و معنویت از اقصی نقاط وجودشان مشعشع است این چیزها را بلد باشند.

 

اگر کسی تا الان معنی کراش را نمی‌دانست، با اعلام پلیس ایلام همه ‌ ایران معنی آن را فهمیدند و فرهنگ غرب بیشتر در میان ما رواج پیدا کرد. الان چه کسی پاسخگوی رواج غرب در بین ماست؟

 

با این کار همه متوجه شدند که کراش زدن یعنی اینکه کسی به کسی علاقه داشته باشد ولی آن کَس اطلاعی از این موضوع ندارد. مثلا من عاشق اسکارلت یوهانسون باشم (که هستم) ولی او در جریان نباشد و من برای خودم بسوزم و بسازم.

 

خب... حالا مردم فهمیدند که کراش چیست. حالا که فهمیدند، می‌خواهند امتحان کنند که چگونه کراش می‌زنند. وقتی بخواهند امتحان کنند یکی را پیدا می‌کنند و روی آن کراش می‌زنند. بعد از کار و زندگی می‌افتند. حالا چه کسی پاسخگوی این روند خانمان برانداز است؟ پلیس فتای ایلام؟!

 

من خودم تا الان نمی‌دانستم که کراش زدن یعنی چه ولی الان با توجه به اتفاقات هفته قبل و توضیحات جامع،شامل، کافی و وافی پلیس ایلام، در حال حاضر روی سوفیا لورن کراش زده‌ام.

 

یک زمانی یک خبرنگار زن ایتالیایی روی احمدی‌نژاد کراش زده بود که احمدی‌نژاد به او وقعی ننهاد و حتی طی آن ماجرا پیراهنش از پشت جر خورد. اما تن به این کراش نامشروع نداد. در عوض چند وقت بعد در مراسم تسییع هوگو چاوز ناگهان کراش زد و مادر چاوز را بغل کرد. آنجا بود که او فهمید آن خبرنگار ایتالیایی چه می‌کشیده.

 

همانطور که می‌بینید ما در این زمینه‌ها از مسوولان عقب افتادیم. آنها کراش می‌زدند وقتی که کراش مُد نبود! زمانی که ما حتی معنی آن را نمی‌دانستیم آنها به آن جامه عمل می‌پوشاندند.

 

 محمدرضا ستوده

 

jaha​nesanat.‎​ir
  • 14
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.7 stars from 15 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید