دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۲۱۰۰۰۶۴

هزینه تزریق ژل لب در سال ۱۴۰۲

هزینه تزریق ژل لب در سال 1402

بررسی هزینه تزریق ژل لب یکی از مهم‌ترین کارهایی است که افراد پیش از تزریق انجام می‌دهند. دراین‌خصوص باید گفت هزینه ثابتی برای این خدمات وجود ندارد و هر ارائه‌دهنده می‌تواند قیمت مختلفی برای خدمات خود در نظر بگیرد.

هزینه تزریق معمولا با توجه به عواملی مانند برند ژل و میزان مهارت ارائه‌دهنده خدمات مشخص می‌شود. البته اینکه در کدام شهر می‌خواهید از این خدمات استفاده کنید نیز در هزینه آن بی‌تاثیر نیست. در کنار توجه به قیمت موارد دیگری نیز وجود دارد که باید پیش از تزریق آن‌ها را بررسی کنید. در ادامه با این موارد آشنا می‌شویم پس تا انتها با ما همراه باشید.

مدل های تزریق ژل لب

ممکن است هزینه تزریق ژل لب با قیمت بالایی به شما اعلام شود. از طرف دیگر برخی ارائه‌دهندگان برای بازاریابی و جذب مشتری در بازه زمانی کوتاه یا طولانی نرخ خدمات خود را کاهش می‌دهند. البته توجه داشته باشید که گاهی قیمت پایین نشان‌دهنده عدم مهارت این سرویس‌دهندگان است.

شما باید مدل‌های تزریق ژل را بشناسید و تا حد امکان نمونه کارهای ارائه‌دهنده خدمات یا به ‌عبارتی عکس لب‌های مراجعه‌کنندگان پیشین را ببیند تا نسبت به زیبایی هرکدام و مهارت سرویس‌دهنده اطمینان لازم را به ‌دست بیاورید.

به‌طورکل متدهای مختلفی برای تزریق وجود دارد که هرکدام درجه سختی و دقت خاصی نیاز دارند. همچنین میزان ژل موردنیاز برای هر فرد علاوه ‌بر فرم لبی که دارد به مدلی که انتخاب کرده نیز وابسته است.

از محبوب‌ترین مدل‌های تزریق ژل لب باید به مدل روسی، قلبی، نچرال یا طبیعی، گرد، مدل قلوه‌ای، چاک‌دار و ۳ دکمه اشاره کرد. انتخاب هرکدام از این متدها بیش از هر چیز به سلیقه مراجعه‌کننده و فرم صورت او بستگی دارد.

در این شرایط بررسی مدل‌های تزریق ژل که توسط مجموعه مورد نظر شما انجام شده اهمیت پیدا می‌کند. شما باید از طریق صفحات مجازی یا سایت ارائه‌دهنده خدمات مدل‌ها را بررسی کنید تا نسبت به مهارت آن‌ها اطمینان لازم را به دست بیاورید.

در واقع باید گفت هزینه تزریق ژل تا حد زیادی به مهارت ارائه‌دهنده خدمات بستگی دارد و آگاهی از میزان مهارت تنها با بررسی نمونه کارهای مجموعه مورد نظر شما امکان‌پذیر است. پس حتماً قبل از رزرو نوبت برای دیدن نمونه کارها اقدام کنید.

نحوه تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل لب به نحوه تزریق یا به عبارتی روشی که برای انجام این کار در نظر گرفته می‌شود نیز بستگی دارد. دلیل این موضوع سختی برخی روش‌ها یا میزان ژلی است که ارائه‌دهنده خدمات باید استفاده کند.

با توجه به اینکه متدهای مختلفی برای تزریق ژل لب وجود دارد ارائه‌دهنده خدمات باید نحوه تزریق برای هر مدل را به‌طور کامل بلد باشد و با مهارت خود بتواند دقیقا فرمی که مراجعه‌کننده می‌خواهد را برای او به وجود بیاورد.

دراین‌خصوص باید گفت برخی روش‌ها ممکن است برای فرم لب شما گزینه خوبی نباشند یا به‌ دلیل مصرف زیاد ژل هزینه تزریق افزایش پیدا کند. پس باید قبل از انتخاب بهترین متد با ارائه‌دهنده خدمات صحبت کنید و پس از کسب مشاوره، بهترین روش مناسب فرم لب و متناسب با بودجه‌ای که دارید را انتخاب کنید.

نحوه تزریق ژل تاثیر زیادی بر چهره شما می‌گذارد. اگر حالت لب طبیعی بخواهید؛ اما ارائه‌دهنده نتواند این مدل را به‌خوبی پیاده کند قطعا چهره شما فرم نچرال خود را از دست می‌دهد. هر چند می‌توان این ماده را تخلیه کرد، اما بهتر است حساسیت شما بیش از هزینه تزریق ژل لب روی مهارت ارائه‌دهنده خدمات باشد.

نحوه تزریق ژل لب

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل لب با توجه به عواملی که روی آن تاثیر می‌گذارد ممکن است زیاد شود. پس باید از مراقبت‌های بعد تزریق ژل نیز آگاه باشید تا ماندگاری این ماده را افزایش دهید و البته زمینه بروز مشکل در فرم لب را ایجاد نکنید.

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید بروز عوارض جزئی بعد از تزریق ژل لب است. به این صورت که احتمالا در این بخش شاهد کبودی، تورم یا قرمزی باشید. البته این موارد کاملا طبیعی هستند و پس از گذشت مدت کوتاهی برطرف می‌شوند. با استفاده از راهکارهای زیر می‌توانید به رفع سریع‌تر این علائم کمک کنید.

 • می‌توان از کیسه یخ برای کاهش تورم، درد و کبودی استفاده کرد.
 • ورزش و فعالیت تا ۲۴ یا ۴۸ ساعت بعد از تزریق ژل لب ممنوع است.
 • در این مدت بهتر است بدن را هیدراته نگهدارید.
 • مصرف میوه و سبزیجات مرطوب‌کننده را افزایش دهید.
 • درصورت بروز درد در ناحیه تزریق از سروریس‌دهنده دررابطه‌با مصرف مسکن مناسب سوال کنید.
 • روی صورت نخوابید.
 • بهتر است روی بالشت بلند بخوابید.
 • برای کاهش احتمال عفونت از سیگار کشیدن خودداری کنید.
 • ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تزریق ژل نباید الکل مصرف کرد. البته بهتر است چند روز قبل از تزریق نیز مصرف نوشیدنی‌های الکلی را قطع کنید.

مقدار تزریق ژل به لب

هزینه تزریق ژل لب به مقدار ژلی که سرویس‌دهنده مصرف می‌کند نیز بستگی دارد. این مورد با توجه به فرم لب‌ها و مدلی که مدنظر دارید مشخص می‌شود. برخی افراد ممکن است با یک سی‌سی نتیجه دل‌خواه را ببینند و برخی نیز به ۲ تا ۳ جلسه مراجعه برای تمدید نیاز دارند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل بیش از هر چیز به برندی که توسط سرویس‌دهندگان استفاده می‌شود بستگی دارد. ژل‌های متنوع موجود در بازار از ماندگاری مختلفی برخوردار هستند و این مورد باعث تفاوت قیمت بین آ‌ن‌ها شده است.

هزینه تزریق ژل لب به دستمزد ارائه‌دهنده خدمات نیز بستگی دارد. هرچه تخصص سرویس‌دهنده بیشتر باشد قیمت‌ نیز افزایش پیدا می‌کند. میزان ژل، مدل تزریق و تعداد جلسات مورد نیا برای رسیدن به نتیجه دل‌خواه از دیگر موارد تاثیرگذار روی این هزینه به ‌شمار می‌آیند.

اگر می‌خواهید تزریق ژل لب را با مناسب‌ترین قیمت انجام دهید و سرویس‌دهنده شما نیز مهارت بالایی داشته باشد می‌توانید به دکترتو کلینیک مراجعه و پس از بررسی مدل‌ها، نحوه تزریق و قیمت بهترین سرویس‌دهنده را انتخاب کنید. دکترتو کلینیک تمام اطلاعات لازم توسط این خدمات‌دهنده‌ها را به شما ارائه می‌دهد.

جمع‌بندی

هزینه تزریق ژل لب به عوامل مختلفی مانند برند ژل، مهارت سرویس‌دهنده، مدل مورد نظر شما، مقدار ژل مصرفی و تعداد جلسات لازم برای تزریق بستگی دارد.

افرادی که می‌خواهند بهترین نتیجه را از ترزیق ژل لب ببینند بیش از هر چیز باید به مهارت‌ خدمات‌دهنده و کیفیت ژل توجه کنند. بررسی این موارد ازطریق دکترتوکلینیک به‌راحتی امکان‌پذیر است.

 • 18
 • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
فرامرز اصلانی بیوگرافی فرامرز اصلانی از تحصیلات تا شروع کار هنری

تاریخ تولد: ۲۲ تیر ۱۳۳۳

تاریخ وفات : ۱ فروردین ۱۴۰۳ (۷۸ سال)

محل تولد: تهران 

حرفه: خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا، نوازندهٔ گیتار 

ژانر: موسیقی پاپ ایرانی

سازها: گیتار

ادامه
علیرضا مهمدی بیوگرافی علیرضا مهمدی؛ پدیده کشتی فرنگی ایران

تاریخ تولد: سال ۱۳۸۱ 

محل تولد: ایذه، خوزستان، ایران

حرفه: کشتی گیر فرندگی کار

وزن: ۸۲ کیلوگرم

شروع فعالیت: ۱۳۹۲ تاکنون

ادامه
زهرا گونش بیوگرافی زهرا گونش؛ والیبالیست میلیونر ترکی

چکیده بیوگرافی زهرا گونش

نام کامل: زهرا گونش

تاریخ تولد: ۷ جولای ۱۹۹۹

محل تولد: استانبول، ترکیه

حرفه: والیبالیست

پست: پاسور و دفاع میانی

قد: ۱ متر و ۹۷ سانتی متر

ادامه
عین القضات همدانی زندگینامه عین القضات همدانی عارف و شاعر قرن ششم هجری

تاریخ تولد: سال ۴۹۲ هجری قمری

محل تولد: همدان، ایران

حرفه: حکیم، نویسنده، شاعر، مفسر قرآن، محدث و فقیه

مدت عمر: ۳۳ سال

درگذشت: در ششم جمادی‌الثانی سال ۵۲۵ هجری قمری

ادامه
اسماعیل محرابی بیوگرافی اسماعیل محرابی؛ بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۵ فروردین ۱۳۲۳

محل تولد: تنکابن، مازندران

حرفه: بازیگر سینما و تلویزیون

شروع فعالیت: ۱۳۴۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس تئاتر

ادامه
علی نصیریان بیوگرافی علی نصیریان؛ پیشکسوت صنعت بازیگری ایران

تاریخ تولد: ۱۵ بهمن ۱۳۱۳

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر، نویسنده و کارگردان

آغاز فعالیت: ۱۳۲۹ تاکنون

تحصیلات: دانش آموخته مدرسه تئاتر در رشته هنرپیشگی

ادامه
هنری موزلی زندگینامه هنری موزلی دانشمند و شیمیدان تاثیرگذار جهان

تاریخ تولد: ۲۳ نوامبر ۱۸۸۷

محل تولد: ویموث، دورست، بریتانیا

ملیت: انگلیسی

زمینه فعالیت: فیزیک و شیمی

دلیل شهرت: کشف عدد اتمی برخی از اتم ها، رفع ابهامات جدل مندیلف، بیان قانون موزلی

درگذشت: ۱۰ اوت ۱۹۱۵

ادامه
ویژه سرپوش