جمعه ۰۴ اسفند ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۲۰۰۱۷

زندگینامه شهید ابراهیم هادی و وصیت نامه اش (+ تصاویر)

شهید ابراهیم هادی,وصیت نامه شهید ابراهیم هادی,زندگی نامه شهید ابراهیم هادیشهید ابراهیم هادی از بنیانگذاران گروه چریکی شهید اندرزگو در جبهه گیلان غرب است
یکی از نیروهای مردمی داوطلب حاضر در جنگ عراق و ایران شهید ابراهیم هادی بود که در جنگ ایران و عراق و در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسید. در سال ۱۳۸۸ انتشار کتابی با موضوع زندگی او در ایران، موجب شهرتش شد.

چکیده ای از بیوگرافی شهید ابراهیم هادی

نام:ابراهیم هادی

زاده:۱ اردیبهشت ۱۳۳۶

زادگاه:خراسان

ملیت:ایرانی

تاریخ شهادت:۲۲ بهمن سال ۶۱

وضعیت تاهل:مجرد

بیوگرافی شهید ابراهیم هادی

شهید ابراهیم هادی دراول اردیبهشت سال ۱۳۳۶ در محله شهید سعیدی حوالی میدان خراسان به دنیا آمد. وی فرزند چهارم از ۶ فرزند خانواده بود. با این حال پدرش مشهدی محمد حسین علاقه خاصی به او داشت. وی نیز منزلت پدر خویش را به درستی شناخته بود. پدری که توانسته بود با شغل بقالی به بهترین نحو فرزندانش را تربیت نماید. هنگامی که ابراهیم نوجوان بود، پدرش فوت کرد و از آن جا بود که زندگی را مانند مردان بزرگ، به پیش برد.

علمدار کمیل شهید ابراهیم هادی,شهید ابراهیم هادی,مزار شهید ابراهیم هادیشهید ابراهیم هادی ستاره ورزش کشتی کشورمان است

شهید ابراهیم هادی به علت ویژگی هایی اخلاقی، فرماندهی و شخصیتی که داشته تا کنون بعنوان یکی از شهدای مفقودالجسدی شناخته می شود. در یکی از خاطرات درباره او چنین نقل شده است:« ابراهیم درهمان ایام پایانی دبستان کاری کرد که پدرش عصبانی شد و گفت که ابراهیم از خانه بیرون برو و تا شب هم برنگرد. ابراهیم تا شب به خانه نیامد. همه خانواده ناراحت بودند که او برای ناهار چه کار کرده است ولی روی حرف پدر، حرف نمی زدند. ابراهیم شب برگشت و با ادب به همگی سلام کرد. از او پرسیدند ناهار چه کار کردی؟ پدر با این که که هنوز از ابراهیم ناراحت بود ولی منتظر جوابش بود.

شهید ابراهیم هادی خیلی آهسته گفت که داخل کوچه راه می رفتم، یک پیرزن دیدم که کلی وسایل خریده و نمیدانست چکار کند و چطور به خانه برود. من به او کمک کردم و وسایلش را تا منزلش بردم. پیرزن هم کلی از من تشکر کرد و سکه پنج ریالی به من داد. نمی خواستم قبول کنم، ولی خیلی اصرار کرد. من هم مطمئن بودم این پول حلال است زیرا برایش زحمت کشیده بودم. ظهر با همان پول، نان خریدم و خوردم.»

تحصیلات شهید ابراهیم هادی

شهید ابراهیم هادی در مدرسه طالقانی، دوران دبستان خود را سپری کرد و نیز در مدارس ابوریحان و کریم خان دوران دبیرستانش را گذراند. در سال ۵۵ او توانست مدرک دیپلم ادبی دریافت کند. او مطالعات غیر درسی را از همان سال های پایانی دبیرستان، شروع کرد؛ همینطور حضور در هیئت جوانان وحدت اسلامی و همراهی و شاگردی استادی نظیر مرحوم علامه« محمدتقی جعفری» در رشد شخصیتی ابراهیم بسیار مؤثر بود. این شهید مفقود، شجاعت های بسیاری در دوران پیروزی انقلاب از خود نشان داد؛ هم زمان با تحصیل علم در بازار تهران بکار مشغول بود و بعد از انقلاب در سازمان تربیت بدنی و پس از آن به آموزش پرورش منتقل شد.

زندگی زیبای شهید ابراهیم هادی در جوار حضرت زهرا

شهید ابراهیم هادی نیز به علمدار کمیل شهرت دارد و کانال کمیل، محل دیدار خواهر« ابراهیم» با اوست. خواهر شهید ابراهیم هادی روایت می کند:من سالی چند مرتبه به کانال کمیل می روم و با برادر شهیدم صحبت می کنم. به وی می گویم ابراهیم جان! قربان مهمان نوازی ات، معرفتت، مردم داریت. بعد از شهادت برایمان گفتند که تا آخرین لحظه شهدا را سیراب کرد ولی خودش با لبی تشنه به دیدار معبود شتافت. من یقین دارم که ابراهیم زندگی زیبایی در جوار حضرت زهرا( س) دارد و من با ابراهیم خیلی ارتباط دارم. هرگاه کاری داشته باشم و سر دوراهی بمانم، از او تقاضای کمک میکنم به اینصورت که از او می پرسم که فلان کار را انجام دهم یا ندهم بعد مکثی می کنم و جوابش را می شنوم.

فعالیت های شهید ابراهیم هادی,شهادت شهید ابراهیم هادی,شهید ابراهیم هادیشهید ابراهیم هادی در برخورد با افراد نیز مصداق بارز عمل به آیات قرآن بود

فعالیت های شهید ابراهیم هادی

شهید ابراهیم هادی بعد از پیروزی انقلاب در سازمان تربیت بدنی کار کرد و پس از آن به آموزش پرورش منتقل شد. وی مانند معلمی فداکار به تربیت دانش آموزانش پرداخت. شهید ابراهیم هادی به ورزش علاقه داشت و فعالیت در این عرصه را با ورزش پهلوانی یعنی ورزش باستانی شروع کرد و در والیبال و کشتی بی نظیر بود. در هیچ میدانی هرگز پا پس نکشید و مردانه ایستاد. در ارتفاعات سر به فلک کشیده« بازی دراز» و« گیلانغرب» تا دشت های سوزان جنوب میتوان مردانگی او را مشاهده کرد. انتقال مجروحان و شهدا از منطقه به عقب جبهه یکی از کارهای شهید ابراهیم هادی به شمار می رفت. گاهی اوقات پیکرهای مطهر شهدا در ارتفاعات بازی دراز بر شانه های ابراهیم می نشست تا بدست خانواده هایشان برسد.

شهادت شهید ابراهیم هادی

شهید ابراهیم هادی در عملیات والفجر مقدماتی بهمراه بچه های گردان کمیل و حنظله در کانال های فکه بمدت پنج روز مقاومت کرد ولی تسلیم نشد و سرانجام در ۲۲ بهمن سال ۶۱ پس از فرستادن بچه های باقی مانده به عقب، تنهای تنها با خدا همراه شد و کسی دیگر او را ندید. ابراهیم همیشه از خدا تقاضا داشت گمنام شود؛ به دلیل آنکه یکی از صفات یاران خدا، گمنامی است.

کتاب« سلام بر ابراهیم» در صفحه ۱۳۵ به بیان خاطرات و بخش هایی از زندگینامه این پهلوان شهید پرداخته است.

شهید ابراهیم هادی,خاطرات شهید ابراهیم هادی,تصاویر شهید ابراهیم هادیشهید ابراهیم هادی از قاریان قرآن و پهلوانان زمان خود بود

وصیت نامه شهید ابراهیم هادی

در ادامه وصیت نامه ی شهید ابراهیم هادی را بخوانید:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

اگر چه بیش از هر کس، خود را محتاج وصیت و پند و اندرز می دانم، پیش از آغاز سخن از خداوند منان تمنّا می کنم که قدرتی به بیان من بدهد که بتوانم از زبان یک شهید، دست به قلم ببرم چرا که جملات من پیدا شد و مورد عفو رحمت الهی قرار گرفتم و توفیق و سعادت شهادت را پیدا کردم، بعنوان پرافتخارآفرین وصیای شهید خوانده می شود.

خدایا تو را گواه می گیرم که از شروع انقلاب تا به حال در طول این مدت هر چه کردم برای رضای تو بوده و سعی داشتم همیشه خود را در مقابل آزمایش ها، مورد آزمایش و آموزش قرار دهم. امیدوارم در راه اسلام عزیز و پیروزی مستضعفین بر متکبرین، این جان ناقابل را بپذیری.

خدایا با این که از شکستگی های متعدد استخوان هایم رنج می برم، ولی اهمیتی نمی دادم؛ به این خاطر که من در این مدت نسبت به آن هایی که خالصانه در این راه گام نهاده اند، نشانه هایی از لطف و رحمت تو دیده ام.

خدایا، ای معبودم و معشوقم و همه کس و کارم، نمی دانم چگونه در برابر عظمت تو ستایش کنم ولی همین قدر می دانم که هر کس تو را شناخت، عاشقت شد و هر کس عاشقت شد، دست از همه چیز شسته و به سوی تو می شتابد و به خوبی این را در خود احساس کردم و می کنم.

خدایا چنان عشق به انقلاب اسلامی و رهبر کبیر انقلاب در وجودم شعله ور است که اگر تکه تکه شوم و یا زیر سخت ترین شکنجه ها قرار گیرم، او را تنها نخواهم گذاشت. بعنوان یک فردی از آحاد ملت مسلمان به تمامی ملت خصوصاً مسئولین امر تذکر می دهم که همیشه در جهت اسلام و قرآن باشید و هیچ مسأله و روشی شما را از هدف و جهتی که دارید، منحرف ننماید.

تحصیلات شهید ابراهیم هادی,شهید ابراهیم هادی,بیوگرافی شهید ابراهیم هادییکی از خصلت‌های شهید ابراهیم هادی، پنهان کردن کارهای خیر و فعالیت‌هایی از این دسته بود

دیگر اینکه در کارهایتان سعی کنید نیت خود را خالص نموده و از هر شرک و ریا، حسادت و بغض اعمالتان را پاک نمایید تا هم اجر خود را ببرید و هم مسئولیت خود را آنچنان که خداوند، اسلام و امام می خواهند، انجام داده باشید هرگز این را فراموش نکنید تا خود را نسازیم و تغییر ندهیم، جامعه ساخته نمی شود.

والسلام و علیکم و رحمه الله و برکاته

ابراهیم هادی پور

روحش شاد و یادش گرامی

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 158
  • 33
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۳۶۹
در انتظار بررسی: ۶۴۶
غیر قابل انتشار: ۶۴۸
جدیدترین
قدیمی ترین
سلام داداش ابراهیم عزیزتورابه خدایی که این همه عاشقانه دوستش داشتی قسم میدم هوای پسرامو داشته باش تا بتونم روزی مثل شما به اونها افتخارکنم
برای جوونا خیلی دعا کن شهید بزرگوار برای پسرم و کارش
شهید ابراهیم هادی، ب حق حضرت زهرا قسمت میدم پیش خدا شفاعت ما رو هم بکن.
شهید ابراهیم هادی، ب...
الهی آمین
داداش ابراهیم اگه لیاقت داشته باشم ک داداش معنوی من بشی البته میدونم از داداشای واقعی خودمم مهربونتری،میدونی ک چقد دوستت دارم و برآن عزیزی و در سخت‌ترین شرایط کمکم میکنی
سلام عزیزم جان مادرت برای ما هم دعا کن روحت شاد یادت تا ابد گرامی
سلام برهمه شهدا بخصوص شهیدعزیزابراهیم هادی۰
سلام ب خانواده بزرگوارشهید ..من کریلا رفتم هر کجا رفتم سلام تو ب اربات امام حسین وحضرت ابوالفضل رساندم از شهید میخوام برای ما هم دعا کن
سلام به شهید ابراهیم هادی زنده و دیگر شهیدان راه حق. سلام بر خانواده محترم ایشان..‌‌ با چشمان خود کرامت از شهید ابراهیم هادی دیده ام‌....خوش به سعادتشان. شهدا زنده اند و چراغ راهمان هستند.....
سلام به شهید ابراهیم...
ایول
روحت شاد ای شهید بالا قدر
خیلی خوب بود
روحت شاد شهید عزیز ان شاالله که فرزندان من هم مثل شما عاشق پروردگار شوند
روحت شاد شهید عزیز ا...
خدا رحمتشون کنه مرد های خوبی بودن خودشون رو در راه وطن فدا کردن
روحش شاد راهش پر رهرو باد
سلام برهمه ی شهدا بخصوص شهید عزیز آقا ابراهیم هادی.
بسم رب الشهداء و الصديقين سلام و درود خدا بر شهید ابراهیم. شما را به اربابتون امام حسین علیه السلام قسم میدم که روز قیامت مرا شفاعت کنید.
من یکی که نمیزارم خون شهدا پایمال بشه ما به شهدا بدهکاریم
من یکی که نمیزارم خو...
ما هم مطمعنم همه با شما موافقیم
من یکی که نمیزارم خو...
روحتان شاد شهید بزرگوار ان شالله مارا هم نزد خدا شفاعت کنید
روحتان شاد شهید بزرگ...
انشالاه
روحتان شاد شهید بزرگوار، مارا هم در نزد خدا شفاعت کنید.
سلام بر شهیدابراهیم هادی روحت شاد یادت گرامی ما شرمنده شماییم مارو شفاعت کنین
سلام بر شهیدابراهیم ...
بنظرم کاملا حق با شماست
سلام ابراهیم جانم روحت شاد میدانی چرا اینگونه خطاب کردم چون واقعاً مثل برادرم می بینمت هربارکه ازکنار عکست درخیابان شهرمان عبور میکنم به روح پاکت سلام میدهم و بانو. درد دل میکنم امسال ماه صفر نزدیک اربعین به نیت شمادرکربلاونجف زیارت کردم لطفا ما را هم شفاعت کنید
کاش خواب منم بیایی
کاش خواب منم بیایی...
خواب ما هم بیا
من یه خواسته بزرگی داشتم متوسل به این شهید عزیز شدم و حاجتم رو گرفتم
سلام بر شهیدان اسلام راهی جزء شهدا نداریم ان شاء الله راهشان پر رهرو باد
روحت شاد واقعا این مبارزه مثل افسانه می ماند شاید در اینده باور نکنند این واقعیت داشته شهید عزیز التماس دعا ابرو مند پیش خدا دعایمان کن
شهدا چشم و چراغ ما هستن فدای لب تشه ات حسین
آدم حسودیش میشه به خوبیای این انسان والا، کاش آدمای این مدلی زیاد بشن.یاد بگیریم و رهروش باشیم
سلام برشهدای
روحت شاد بزرگ مرد
برادرآسمانیم روحت شاد
فقط اسمتو شنیده بودم ای شهید بزرگوار دیشب که اومدی به خوابم عاشقت شدم
فقط اسمتو شنیده بودم...
واقعا
دقیقا با تورم ۵۵ درصدی چه آرامشی داریم داداش؟
دقیقا با تورم ۵۵ درص...
باید الان تو غزه باشیم تا بفهمیم آرامش الان ما چقدر ارزش داره برخی نعمت ها وقتی از دست بره قدرش دونسته میشه
باید الان تو غزه باش...
اونقد احمقی که داری باغزه مقایسه میکنی،چرا نمیگی مثل کانادا امریکا و....
اونقد احمقی که داری ...
فکر میکنی آمریکا انگلیس و... همه چیز مثله گل و بلبله؟؟؟ خبرنداری برخی مردم کنار خیابان زندگی میکنن غذایی واسه خوردن ندارن اینا رو اطلاع نداری
باید الان تو غزه باش...
داداش شما که علاقه داردی حتما ثبت نام هم کردید برید اونجا مبارهز کنید بلکی ما از دست این تورم خلاص بشیم شما هم به ارزوی شهادت برسید
شهدامااین امنیت وارامشی که داریم مدیون شماییم شهدابرامون دعا کنید.
سلام بر شهدا.
من عاشقتم
سلام من با خواندن کتاب سلام بر ابراهیم روحم آرام گرفته توصیه میکنم مطالعه کنید زندگیم را به شفاعت این شهید گره زدم روحش شاد یادش گرامی
سلام من با خواندن کت...
روحش شاد و یادش گرامی امیدوارم همگی ما لیاقت پاسداری از خون شهدا را داشته باشیم ان شاءالله
روحت شاد یادت گرامی،انشاءالله شفاعت شهید زنده شامل حالمون بشه
من عاشقتم هروز تو ذهنمی روحت شاد
روحت شاد که شاد هم هست خوشا به سعادتت شهیدان همیشه زنده اند جانم فدای شهدا
روحت شاد و یادت گرامی
روحت شاد و یادت گرام...
واقعاً
سلام بر شهیدان
سلام برشهای آن ما راهم دعا کنید با دست پر به دیدار ابدی بشتابیم
سلام بر شهیدان،روحت شاد و یادت گرامی
سلام بر شهیدان،روحت ...
جانم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
داداش ابراهیم هادی التماس دعای فراوان دارم ماراشفاعت کن روح پاکت قرین رحمت الهی.....
داداش ابراهیم مهربان روحتان شاد و قرین رحمت الهی خدا پدر و مادرتان را رحمت کند
روحش در ارامش
روحت شاد و یادت گرامی
سلام بر شهیدان
روحت شاد و یادت گرامی ابراهیم جان
روحش شاد رفیق شهیدم
روحت شاد
روحش شادویادش گرامی
روحت شاد بزرگ مرد ایران
روحش شاد یادش گرامی
روحت شاد برادر برای ما هم دعا کن
روحش شاد و یادش گرامی
روحش شاد یادش گرامی
شهید گمنام روحت شاد
روحت شاد ابراهیم جان
ابراهیم جان روحت شاد ویادت گرامی
روحش قرین رحمت الهی
بزرگ مردان روحشان شاد و یادشان گرامی باد
روحت شاد برادر بزرگوار
روحش شاد
روحت شاد ای مرد تر از مرد ،روحت شادویادت گرامی پهلوان.
روحش شاد ♥
روحشان شاد و نامشان جاودان.
روحشان شاد و نامشان ...
روحت شاد
روحش شاد
روحت شاد دلاورمرد کاش همه مثل تو مرد بودن همه فقط ادعاش رو دارن
مردان بزرگ همواره روحی بزرگ دارن بزرگ مرد روحت شاد
روحش شاد یادش تا ابد گرامی دلاور مردجهان
روحش شاد یادش تا ابد...
واقعا لذت بردم ان.شاالله خدا کمک کند در دنیا و اخرت شرمنده شهدا نباشیم
روحش شاد و یادش در قلب هایمان
روحش شاد و یادش همیشه جاویدان
روحش شاد و یادش نا ابد در دلها گرامی باد
روحش شادو یادش گرامی
روحش شاد ویادش گرامی
روحشان شادیادشان گرامی
روحش شاد و یادش گرامی
روحش قرین رحمت الهی
روحت شاد
روحت شاد والتماس دعا از شما شهدای عزیز وجان فدا
روحش شاد ابراهیم جان
روحش شاد و یادش گرامی و نامش که همیشه در دلها جاویدان خواهدماند
من این شهید را خیلی دوستدارم روحش شاد و یادش گرامی باد
روحت شاد والتماس دعا
روحت شاد مردبزرگ
خدایا ما را هم با شهدا محشور فرما
روحت شاد بزرگ مرد خدایا ماراهم ببخش وبیامرز
روحت شاد دلاور ایران زمین
روح والامقامت والاتر عزیزم
روحت شاد برای ما هم دعا کن ابراهیم جان
روحت شاد برای ما هم ...
روحت شاد بزرگ مرد ایران
روحت شاد و راهت پر رهرو ای شهید عزیز ترا به خدا برای ما هم دعا کن
روحت شاد یادت گرامی
انشاالله روحشان شاد باشد
انشاالله روحشان شاد ...
روحش شاد یادش گرامی باد
روحش شاد و یادش گرامی
لطفا از خدا بخواهرمشکلات ما را هم حل کنه پسرم را نجات بده التماس دعای فراوان ما شفاعت کن
روحشون شاد خدا به همه ی ما این روحیه ایثار و از خود گذشتگی عطا کند چیزی که این روزگار به فراموشی میرود
روحش شاد ودر آرامش
روحش شاد ویادش گرامی درود خدا بر این شهید
روحتان شاد
روحش شاد
روحش شاد
روحش شاد کاش بودید و قیمت دلار رو و اوضاع اقتصادی مردم و ... را
روحشان شاد
روحت شاد برادر شهیدم
روحش شاد
خیلی ممنون از شهدا
روحت شاد شهید ابراهیم هادی برای ماهم دعاکن
روحشان شادو قرین رحمت الهی التماس دعا
روحتان شاد شهید عزیزم برای منم دعا کنید به حاجتم برسم
روحشون شاد و مورد رحمت الهی
سلام وصلوات برروح پاک شهیدان طلب شفاعت
روحش شادویادش گرامی باد
بسیاربسیارعالی فیض بردم بااینکه برادرخودمم یک شهید دفاع مقدس وهم به مدت ۸سال مفقود بودن ولیکن یک ارادت خاصیبه شهیدهادی دارم
روحشان شادو قرین رحمت الهی التماس دعا
روحت شاد و یادت گرامی.شهید عزیز دست ما را هم بگیر
روحت شاد
روحت شاد ...
روحش شاد و یادش گرامی
خداوند بیامرزدش
سلام ابراهیم جان از خدا بخواه برای پسرم یتیم منم شغل پیدا بشه روحت شاد
روح تمام شهدا شاد
دعا کن عمل وفکرم خالص بشه ای شهید اخلاص
سلام بر شهدا وسلام برابراهیم شهید وبه امید شفاعت دردنیا وآخرت
روحشان شاد و یادشان گرامی ، شهیدان زنده هستند و به یقین دست لطفشان بر سر ماست ، التماس دعای فرج و عاقبت به خیری دارم
سلام بر شهید عزیز و بزرگوار.روحتون شاد و یادتون گرامی. از خدا برای همه ی ما طلب بخشش کن وازشون بخواه هممون عاقبت بخیر کنه. کمکم کن به خواسته های ک دارم زودتر برسم
روحت شاد بی اختیار اشکام میریخت خیلی مردوجگرداربودی
شهید ابراهیم هادی التماس دعا شفای همه ی مریضارو از خدا بخواه
سلام داداش ابراهیم . . داداش ابراهیم من امشب تنهاترین و غمگین ترین دختر دنیا هستم داداش . داداش ابراهیم حالم خوب نیست . پدر و مادرم اعتیاد دارن . . داداش شما رو به روح پاک شهدا قسم به بانوی دو عالم فاطمه زهرا قسم کمک کن پدر و مادر من هم از دست این اعتیاد خلاص بشن . کمک کن ترک کنن . داداش ابراهیم جان مادرت قسم کمک کن پدر و مادر من ترک کنن و پاک بشن . کمک کن که به کمکتون خیلی احتیاج دارم .
سلام داداش ابراهیم ....
انشاالله
سلام داداش ابراهیم ....
سلام علیکم اگر کمپ خوب خواستی میتونم بدون هزینه کمکت کنم فقط در صورتی که خود پدر و مادر عزیزت هم بخواهند ترک کنند چون اگر خودشون راضی نباشند بعد از ترک هم امکان بازگشت هست یاعلی
سلام داداش ابراهیم ....
اشک هام درآوردی دختر .خواهرم .اگه کمکی میتونم کنم بگو با تمام قوا میام ممکن کنم از. کلینیک بگیر ..تا خون عوض کردن .خواهرم
شهید ابراهیم هادی روحت شاد و یادت گرامی باد
ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهدا را چیدند ان شاالله به حق این شهید بزرگوار خیر برکت دنیا و آخرت بر تمام مردم جهان سرازیر شود باشد که مورد لطف و مرحمت خداوند قرار بگیریم
ابراهیم جان درود خدا ب شما مارو هم دعا کن ک محتاج دعاتم خدایا ب حق شهید عزیز غرور رو از همه ماها دور کن یا علی
الهی روحش در بهشت شاد باشد
ابراهیم عزیز ازخدا برایمن شفا بخواه خیلی ذرموندم دارم میبرم کمکم کن
هادی جان شرمنده شما وشهداییم هددز جان پیش مادرمان حضرت شفاعتمان کن التماس دعا
سلام و درود خدا بر تو باد .چله میگیرم از شهید بزگوار به نیت سلامتی و شفای فرزندم و عاقبت به خیری و موفقیت او.
سلام شهیدعزیزم سخت محتاج دعاهایت هستم التماس دعا
شهید هادی عزیز روحت شاد ان شاالله همه ما رو دعاکنی که سخت محتاج دعاییم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
شهید ابراهیم هادی حاجت همه رو بده حاجت دل شکسته منم بده
افسوس و افسوس و هزاران بار افسوس که چه جوانایی رفتند و امروز چه نامردایی جولان میزنند...
شهید عزیز حاجت همه رابده حاجت من راهم بده چله شهید هادی یادتون نره عزیزان التماس دعا
سلام شهید ابراهیم هادی برای من و برادرانم دعا کن تا در درس هایمان موفق باشیم و بتوانیم راهت را ادامه بدهیم برای سر بلندی انقلاب اسلامی. "صلوات"
ابراهیم جان تو رفیق شهیدم بودی اگر کم کاری بود از جانب من بوده خودت هوامو داشته باش پیش حضرت زهرا(س)
یا ابراهیم هادی خدا روحت رو قرین رحمت الهی قرار بده از خدا بخواه مشکلات ما رو هم حل کنه گره بدی تو زندگیم افتاده
سلام ابراهیم هادی. دعا کنین ک ارامش و شفا و عاقبت بخیر بشم
شهيد ابراهيم هادي براي شفاي بيماري وعاقبت بخيري كارم وزندگيم التماس دعا
سلام‌ شهید عزیزم دعا کنید خدا دختر ۳ساله من و شِفا بده
سلام بر شهداء
ابراهیم برای شفای بیماران دعا کن. از خدا بخواه بیماری منم شفا بده
دعا کن دنباله رو شما شهیدان باشیم روحت شاد و یادت کرامی
شهید عزیزم برایم دعا کن که بتوانم راهت را ادامه دهم
روحت شاد بزرگمرد. هرزمان به عکست نگاه میکنم فقط و فقط آرامش میبینم.برای من دعاکن اقا ابراهیم عزیز.گره بزرگی توی زندگیم افتاده.
خیلی عالی بود
سلام ابراهیم جان اگرچه دوست داشتی گمنام بمانی اما هر کسی که به هر نحوی و در هر زمان و مکانی با عزت و خصوصیات کم نظیرت آشنا شده، دوست دارد پیکر مقدست کشف و در جایی که در دسترس همگان باشد دفن و مورد زیارت قرار گیرد. پس ای دوست فداکار! اثری از خود نمایان کن و گرچه شاید از تعدادی از مسئولان بی تعهد و مردم فراموشکار گله مند باشی، ولی به دوستدارانت لطفی بنما و دلهای منتظر را شاد
سلام ابراهیم جان اگرچه دوست داشتی گمنام بمانی اما هر کسی که به هر نحوی و در هر زمان و مکانی با عزت و خصوصیات کم نظیرت آشنا شده، دوست دارد پیکر مقدست کشف و در جایی که در دسترس همگان باشد دفن و مورد زیارت قرار گیرد. پس ای دوست فداکار! اثری از خود نمایان کن و گرچه شاید از تعدادی از مسئولان بی تعهد و مردم فراموشکار گله مند باشی، ولی به دوستدارانت لطفی بنما و دلهای منتظر را شاد کن!
سلام شهید عزیزم دعا کن برام که راه درست رو بروم و به اون چیزی که میخواهم برسم روحش شاد
سلام برتو ای شهید راه خدا خوشا به حالت تو رو به جان مادرت زهرا اون دنیا مرا شفاعت کن وجوانم رادعا کن یه گناه الوده نشود
سلام رفیق شهیدم داداش ابراهیم عزیزم دعا کن خدا مرگ باعزت نصیبم کنه مثل خودت فقط برام دعا کن عزیزترینم...
ای شهید عزیز از من به شما سلام برای من و همسرم و فرزندانم دعا کنید تا عاقبت به خیر شویم.
سلام، ممنونم از مطلب مفید و عالیتون انشاءالله روز به روز مردم ما بیشتر با شهدا آشنا شوند
شهید ابراهیم جان من تازه اسمتون رو شنیدم خیلی ما رو دعا کن خیلی محتاج دعاتم خیلی
شهدا مظهر پاکیکها وقهرمانان زمانند انها زنده اند انها مظهر شرف وشرافتن انها پرچمداران واقعی انقلابن از انها عاجزانه بخواهیم که مارا حلال بکنن وهمه ما مدیون انهاییم انها به خاطر ما از جان خود گذشتن ما برا انها چه کردیم التماس دعا اقا ابراهیم و ابراهیمها
سلام ابراهیم جانم، برام دعا کن، بشدت محتاج توجه شماتوزندگیم هستم،برات ختم قرآن کردم،چله زیارت عاشورا گرفتم ازم بپذیرعزیزبدادرم، مراوفرزندم رادریاب
التماس دعا
سلام شهید عزیز من امروز بصورت اتفاقی اسم شما را شنیدم برایمان دعا کنید که سخت محتاج دعایتان هستیم
روحش شاد من به نیت ابن شهیدبزرگوارزیارت عاشورامیخونم حاجت گرفتم وآرامش گرفتم
شهید عزیزم من هر شب به نیت شما یک آیه الکرسی قراعت میکنم خواهش میکنم قبول کن و برایم دعا کن
سلام عزیزشهیدم آقا ابراهیم واقعا نمیدانم از وقتی که گوشم نام شما آشنا شد چرا اینگونه منغلب میشوم راستش را بخواهی اولین بار درمدرسه که یادواره شهدا بود اسمتان را شنیدم ای کاش ما هم مثل شما لیاقت وسعادت شما رو داشتیم برامون دعا کن که سخت محتاج دعاتم
سلام و درود خداوند بر شما بندگان ومخلص خداوند، من که هیچ چیز از شما نمی دانستم امشب وقتی وصیت نامه شما راخواندم بغض گلویم را گرفت وازشما تقاضا دارم که سرزمین و جوانان ما را دعا کنید وبرایشان آرزوی سلامتی وسربلندی نید، شرمنده شماییم
ما که ازشما شهیدان عزیز شرمنده هستیم ولی همچنان به دعای خیر شما محتاج هستیم ابراهیم جان برای وطنمان دعاااااا کن
سلام بر شهیدان راه خدا التماس دعا...شهید بزرگوار واسه سلامتی وموفقیت پسرام دعاکن انشاالله باعث افتخارم باشن ورهرو راه شما بزرگواران
سلام سلام برابراهیم هادی من متوسل شدم بهت ازخدابخواد پیش حضرت فاطمه روسفیدباشیم سربلند شما پیش خداعزیز هستن ازخدا بخوادکه منم حاجت روا باشم واقعا زندگینامه ات خوندم اشک از چشمام جاری شدالتماس دعا
شهیدبزرگواردعای خیرت پشت وپناهه خانوادم باشه خیلی قرض دارم گره کارقرضهاموبه دستهای شهدامیسپارم
سلام بر ابراهیم.سلام بر کانال کمیل.درود خدا بر تو ای یگانه ی روزگار.چه آرامشی دارد نگاهت برادرم
درود خدا برابراهیم هادی دعا کن برامون شهید عزیز
واقعا زندگي نامه خوبي داشته وصيتي هم که کرده عالي بود انشالله خداوند ما را با شهدا محشور بگرداند
داداش قشنگم دوستت دارم
سلام بر ابراهیم
ای شهید والا مقام برای عاقبت بخیری من و خانواده ام به خصوص برادرم دعا کن.شنیدم هر کس به شما متوسل شده دست خالی بر نگشته برای ما هم دعا کن خیلی آرزو دارم برادرم نمازخوان شود...
شهید خوشنام ابراهیم هادی یک استوره اخلاق ایمان از خود گذشتگی ویک پهلوان به تمام عیار بود وکتابهایش که به تحریر در آمده هم هادی دوستانش شد روحت شاد یادت گرامی داداش ابرام شفاعتمان فرما انشاالا
سلام برادرم ابراهیم برایم دعا کن . برای قلب شکسته و پرگناهم و با دستان پر از نور و الهی ات که میدانم در دستان امام حسین و حضرت عباس بوده است دستانم را بگیر که در این دنیای بزرگ عجیب تنها مانده ام . همیشه برادرم بمان مرا تنها نگذار
درود بر سربازان مخلص امام زمان عج....برای ما هم دعا کنید از شما جا نمونیم انشا....
شهید ابراهیم هادی واسطه ای شو که من به مراد دلم برسم انشاالله
سلام برابراهیم هادی چه ارامشی دارد اسمت عکست
سلام برسهید والا مقام ابراهیم هادی برا جوونهای کسورم دعاکن دست پسرای منم بگیر ای اسوه ی شجاعت
سلام برشهیدان راه خدا به ویژه شهیدابراهیم هادی .ای ابرودار درنزد پروردگار منان حاجت همه راهزخدا بخواهید بعدهم من روسیاه را هم دعا کنید انسان خوب ‌خالصی باشم
سلام بر شهید والا مقام. ای شهید عزیز از خدای منان طلب شفای همه ی مریضهارو بگیر و برای من هم دعا کن که جوابم از خدا مثبت باشد و فکرهای منفی را از ما دور کند.به امید دیدار
سلام بر ابراهیم هادی تازه دارم کتاب شمارو میخونم چه ارامش عجیبی میده موقع خوندن چشم و دل آدم رو باز میکنه آن شاالله که بتونم خودم رو تغییر بدم و انشاالله شهادت قسمتمون بشه وهر کس که آرزوشو داره امین
سلام بر ابراهیم.....برای من هم دعا کن اخلاقم خوب بشه و هم خوشبخت بشم اقا ابراهیم ....
شهید ابراهیم هادی دوستت دارم یه دنیا اسمی که مادرت روت گذاشته خیلی اسم خوبی هست و بهت میاد
چندین نفر به من گفتن که محاله نذر صلوات برای شهید ابراهیم هادی داشته باشی و حاجت نگیری ابراهیم جان همه ما با امیدی به درگاه خداوند ‌ و شما پناه آورده ایم به حق بامداد شب جمعه حاجت همه و من و خانوادم رو بده
شهید ابراهیم هادی تو رو ب ابروی حصرت زهرا قسم میدن شفای چشمای منو از خدا بگیر تو پیش خدا ابرو داری ارج و غرب داری تو پیش خدا خیلی عزیزی من تازه عروسم بزار با دل شاد برم سر خونه زندگیم تو رو قران تو رو ب لب تشنه عباس قسمت میدم تو رو ب ائمه قسم میدم حاجت منو بده
سلام بر ابراهیم و یاران شهیدش من تازه دارم زندگینامه ایشونو می خونم و هر چه بیشتر ازشون می فهمم بیشتر شیفته شون میشم روحش شاد.
سلام شهید گمنام تورو به ابروی فاطمه زهرا حاجتم برآورده کن برام‌دعا کن شهید عزیز
شهیدابراهیم من ازتودرس بزرگ گرفتم
سلام و درود بر شهیدان اسلام و شهید عزیز ابراهیم هادی . برای شادی ارواح طیبه شهدا صلوات
سلام برشمرد هادی من تازه شناختم خواهش میکنم مرادرنزدخداشفاعت کن من بنده گناهکار ازش بخواهی مرا بشهادت بپزیرد
خدایا ما را شرمنده خون شهدا نکن
سلام بر ابراهیم، شهید سرافراز تو را به جان حضرت زهرا سلام الله علیها، عاقبت بخیری و زندگی ختم به شهادت رو برای من و خانواده ام از حضرت زهرا سلام الله علیها بخواهید...
سلام بر سردار کمیل آقا ابراهیم شفاعت ما را هم کن من هم التماس دعا دارم یا فاطمه الزهرا
سلام شهید زنده دلاور من همین امشب شما را شناختم اونم از برنامه تلوزیونی که شبکه سه گذاشته خیلی دوست دارم کربلا برم ولی تا الان قسمتم نشده ازت میخام چون داری میبینی ومیشنوی برایم دعا کنی به راه راست برم و از گناه به دور باشم برایم دعا کن اول به ارزوم برسم وبچهام عاقبت بخیر بشن
سلام شهید زنده دلاور...
سلام و عرض ادب به شهدای غیور مرد ایران زمین من سرباز گناهکارم از این شهید عزیز که بدجور عاشقش شدم میخوام که دست ما رو هم بگیرن و طلب عفو و بخشش ما را نزد پروردگار مساعدت کنند
سلام بر شهیدان سلام بر شهید ابراهیم هادی . الان که دارم این متن رو مینویسم ان شاالله بیست و اندی روز دیگه عازم پیاده روی اربعین میشم از امام حسین خواستم تو این راه شهید بشم و بدنم تکه تکه به خاک سپرده بشه
سلام آقا امروز باهاتون اشناشدم دلم گرفته میدونی چرا میخام مادرمو شفا بدین شفای کاملشو ازتون میخام برادر دستم ب دامانتون میدونم ک شفاعت میکنین پیش خدا برا مادرم. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
شهید ابراهیم هادی من تازه شما را شناختم. فقط ازت می‌خوام برای هدایت من دعا کنی. من در آرزوی شهادتم اول زیارت سیدالشهدا در کربلا و بعد شهادت. تو رو به حضرت فاطمه قسم میدم برام دعا کن شهید بمیرم مثل خودت.
شهید ابراهیم هادی من...
باسلام درودبه روان شهداانشاالله مسئولین کمی قدم درراه شهید هادی هاقدم بگذارن روحش شاد
سلام به روح پاک همه شهدا بخصوص شهید هادی،ارادت خاصی نسبت له این شهید دارم،مشکل بزرگی دارم که متوسل شدم به شهید هادی و مطمئنم با توجه به اینکه مقرب درگاه الهی هستند حتما کمکم میکنند
با سلام بر روح پاک و عظیم شهدا آنان که بودنشان امید بود و شهادتشان عزت افتخار و چراغ راهی برای گم شدگان . عزت داشتن شما برای ملت ایران ، افتخاری بس بزرگ است. همیشه در قلب ما جای دارید. التماس دعا
سلام برشهیدراه خدا ومن افتخاروبرخود میبالم ازداشتم همچنین مردان دلیروشجاعوپهلوان هموطنم ،دست مارا هم بگیر.
سلام برابراهیم هادی دوست داشتم روزی من هم بتوانم درمحل شهادتت حضورداشتم تاحضورشمارادر آن مکان حس کنم ازداشتن همچینین مردان دلیر هم وطن بخود میبالم ابراهیم جان دست ماراهم بگیر.
سلام برشماشهیدبزرگوار..من همیشه شمارو صدا کردم بازهم صداتون میکنم قسمتون میدم به حق اضطراب دل حضرت زینب بحق ناله های دل حضرت رقیه ،،حاجت من رو ازخدا بخاید شماواسطه بشید پیش حق تعالی...
سلام علیکم. برشهید ابراهیم هادی. خیلی دوست داشتم مثل شهیدان باشم. التماس دعا. یاعلی.
شهید ابراهیم هادی عزیز من به تازگی با زندگی نامه و داستان شهادت شما آشنا شدم تورو به خدا قسم واسطه ی ما شو و از خدا شفای همه ی مریضارو بخواین و گوشه چشمی به همسر بیمار من کنن. خدایا تورو به آروی پاک همه ی شهدا قسم میدم همه رو حاجت روا کنین
شهید ابراهیم هادی عز...
شهید ابراهیم هادی خیلی از نظر روحی حال بدی دارم کمکم کن مرگ خواهرم جدایی ام دارم از هر نظر تحت فشارم کمکم کن یه نگاهی به ما کن . آدم خوبی نصیبم بشه. یه دلخوشی پیدا کنم
سلام به همه شهدای جنگ تحمیلی برادرم در لباس مقدس سربازی در عملیات نصر ۶ در منطقه میمک شهید شد.اگر کمی بدون تعصب به زندگی شهدا نگاه کنیم واقعا تک تک شون عاشق شهادت بودند خوشا به حالتون.
سلام برشهدای راه حق و حقیقت، شهیدبزرگوار ابراهیم هادی منم مثل خیلی دیگه از دوستان تازه با زندگی شماآشناشدم، جان حضرت زهرا و با توسل به ایشون مشکل گشایی کن و ملتمسین دعا رو دریاب ای شهید عزیز.دعایمان کن ابراهیم جان
سلام بر ابراهیم هادی ای کاش روزی که اومدم کانال کمیل شمارا می‌شناختم الان میفهمم کجا نشسته بودم یا حداقل زودتر تورا می‌شناختم پیش خدا واسطه شو دعام برآورده کنه در شرایط روحی بدی قرار دارم کمکم کن کمک
سلام بر شهیدان راه حق سلام بر شهید ابراهیم هادی حاجتی دارم که برای بر آورده شدنش به شخصی بزرگوار وپاک وخالص وعزیز در درگاه خق تعالی دارم واون شخص شما شهید بزرگوار هستید لطفا وبه جان مولای شهیدت قسمت می دهم از خدای بزرگ بخواه حاجت روا بشم .ان شاالله .نثار روح شهیدان صلوات
سلام برشما شهیدبزرگوار من روسیاه شمارا به عنوان برادر بزرگترخودم انتخاب کردم واخواندن کتاب شما که مدتهابوددنبال آن بودم وبالاخره موفق به خریدشان شدم وهر وقت شروع به خوندن کردم گریه وازشماخواستم شفاعت کنید به حق خانم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و منتظرم و امروز کتاب را تمام کردم وباگریه آن رادرکتابخانه گذاشتم طوری که هرروزعکس شما رو ببینم و الگوی رفتاری شمارودررفتارم به لطف خدا انجام دهم ومن هم آرزوی شهادت دارم دعایم کنید نصیبم شود.ازخداممنونم که شمارو پیداکردم.سلام برشهیدابراهیم هادی و تمام شهداوشهدای گمنام التماس دعا
عالی وبی نظیر بود
سلام خدا بر تو ای شهید جاوید ابراهیم عزیز واسه منم دعا کن از خدا بخواه مشکلاتم حل بشه البته هرچی که بصلاح منه
سلام شهید هادی ، اسم شمارو از خاله ام شنیدم ، گیر مشکل بزرگی هستم و اون خواست که با شما درمیان بزارم زیرا که معجزه گری و حاجات اون رو براورده کردی ، از شما میخوام که پیش خداوند شفاعتم را کنی و از خدا بخوای مشکلم حل بشه ما هیج در مقابل شهدا نیستیم
سلام بر شهید ابراهیم هادی ، الان توی شرایط سختی از زندگی هستم بین دوراهی ازت میخام که راه درست رو نشونم بدی و من باور دارم که معجزه اتفاق میفته
بی نهایت عالی بی نهایت زیبا
سلام بر ابراهیم .رفیق شهیدی ک مرا پیدا کردی وکمک کردی گم شده بودم تو تاریکی های دنیا .رفیق خوبم برایمان دعا کن گرفتار دالان‌های فریبنده دنیا نشیم .
سلام ای شهید بزرگوار من اسم شمارو ازخواهرم شنیدم ولی داستان زندگیتونو نمیدونستم تااینکه اینجا خوندم لطفا شفاعتم کن من خیلی مشکلات دارم التماس دعا دارم {روحت شاد ای شهید عزیز}
سلام شهید عزیز.چندوقتیه توچله شهدا شرکت کردم توهرچله ای که واردمیشم اسم بزرگوارتومیسنوم خوشبحالت که اینقدر پیش خداروسفیدی. التماس میکنم بین من روسیاه وخدای مهربون که اینقد پیشش ارج وقرب داری واسطه شو عاقبت بخیری بچه‌ها موازش بخواه وسالموصالح باشن انشالله.
ای شهید عزیزم کمکم کن در این دنیا و ان دنیا شفاعتم کن
سلام شهید عزیزم من شما رو به عنوان برادر انتخاب کردم اگه قبول کنید برای عاقبت بخیری من و خانواده ام دعا کنید لطفا شما رو قسم میدم به خاطر حضرت زهرا
سلام بر شهیدابراهیم هادی ای شهید همیشه زنده و حاضر، دستم را بگیر. تو پش خدا مقام و منزلت بالایی داری. تو را به حضرت فاطمه سلام الله علیها کمکم کن و پیش پروردگارت شفاعتم کن.
شهدا شما با دل ما چه کردید که هر زمان نام تان را میشنویم آرام میشویم برای من و پسرانم دعا کن شهید بزرگوار روحت شاد ویادت گرامی
کامپیوتر شهداوامام هستیم امیدوارم هم در این دنیاوهم دراخرت پیش خداوندشغیع ماباشندماگنه کاریم در مقابل این بزرگواران خجالت میکشم اسم خود امردومسلمان بگذارم
سلام ما ب همه شهدا وابراهیم عزیز..در ۲ دنیا دستگیرماباش وصبر وشکیبایی وثابت قدم بودن در ایمان ب خدا رواز تو خاستارم
سلام برادرعزیزم مدتهابودکه اسم شما را میشنیدم ودوست داشتم بدانم چرااینقدرمحبوب دلها شدهای امروززندگینامه ات راخواندم فهمیدم که چرا ...التماس دعابرادرم دست مارو هم بگیر براپسرم دعاکن روحت شلد
سلام شهید بزرگوار چرا همیشه عکست رو میبینم ازم چی میخواهی که با تمام وجودم نثارت کنم مرا ببخش که نمتونم نگاهت رو بخوانم حلال کن من رو شفاعت کن داداش عزیزم تورا به جان تشنه لب حسین تو زندگی وآخرت خودمو بچه ها مو شفاعت کن روزی حلال قستشون کن
سلام برمردخداشهیدابراهیم هادی من دیشب باشهیدهادی وشهیدشاهرخ ضرغام اشناشدم روحشون شاد
سلام داداش گلم.باید به شهداالتماس دعا گفت شماها از فرشتگان هم سرترین.التماس دعا به خدا قسم امروز من و امسال من سخت به دعای شما نیاز داریم.التماس دعا
شهید عزیز کمکم کن ترو خدا
سلام بر تو ای شهید‌عزیز ازت کمک‌میخوام دعایم کن دعا کن‌راهم راه شما باشید وکمک تمام مسلمانان کن
سلام بر تو ای شهید‌ع...
کمکمان کن
سلام علیکم داش ابرام جان تولدت مبارک تولد شما بود و من باید به شما هدیه می دادم ولی شما مرد تر از آنی که تصور کنیم. شما به من هدیه دادید. ممنونم دعا کنید به پیش شما بیایم
سلام برادر عزیز اقا ابراهیم سخت محتاج دعایت هستم
ابراهیم جان تولدت مبارک مراخیلی دعا کن که به تو ملحق شوم
ابراهیم جان تولدت مبارک برادرم عزیزدلم همرزم من ۴۰ سال است از فقدان تو ازدوری تو مثل شمع میسوزم وآرزوی من فقط همین است رسیدن به تو با شهادت بنده ازجانبازان دوران دفاع مقدس هستم
سلام بر ابراهیم هادی تولدتون مبارک برامون دعا کن که زندگی رو به عشق شما شروع کنیم
من هم امروزبااین شهیدبزرگواراشناشدم تولدت مبارک مردخوب خدا دست عزیزان ماروهم بگیر
سلام بر مرد خدا شهید گمنام ابراهیم.سلام بر آل ابراهیم دست همه ما رو بگیر تورو به جان مادرت فاطمه زهرا(س)اللهم صلی علی محمد و آل محمد.
سلام بر روح بزرگت منم دعا کن در راه تو قدم بردارم دست منم بگیر ای عالم ربانی.منم دعا کن خواهش میکنم.ای روح خدا
سلام برشهید بزرگ خدادوست خوش بحالت درپناه خداهستی ماراهم دعاکن عزیزمن
سلام علی ابراهیم
شهید ابراهیم‌هادی برادر شهید بزرگوار من همین امشب با شما آشنا شدم و صد افسوس که زودتر از اینها نمیشناختمت تولدت مبارک باشه شفاعت مارو هم‌پیش خدای بزرگ بکن و برای ما دعا کن خیلی به دعای تو نیاز داریم
سلام بر مرد خدا تولدت مبارک
سلام والا.تولدتون مبارک.برای ما دعا کن ،دعا کنید بتوانیم تو راه شما ثابت قدم باشیم
داداش ابراهیم سلام من به تازگی با شما آشنا شدم ، لطفا برایم دعا کن ای شهید زنده من نفس کشیدنم رو مدیون شماها هستم
سلام به رفیق شهیدم ازت درخواست میکنم که پیش خدا آبروی مارو بخری و توی این دنیاپیش آقامون صاحب الزمان رو سفید بشیم دعا کن عاقبت بخیر بشیم دعا کن تا وقتی که زنده هستیم توفیق حرم رفتن داشته باشیم
سلام داداش ابراهیم تولدتون مبارک میشه برای منو زندگیم دعا کنید بخدا دعا کنین که عاقبت بخیر باشیم و عافیت در زندگیم باشه
سلام بر شهدا سلام بر شهید والا مقام .تو رو خدا واسته شو برا پسرم شفا بگیره
سلام برشهید ابراهیم هادی ابراهیم جان تورا به جان حضرت عباس قسمت میدهم مرادعاکن خدا به من یه همسر خوبی بده
سلام بر ابراهیم من تازه با این شهید بزرگوار آشنا شدم و خیلی بهش علاقه خاصی پیدا کردم من ۲۰سالمه و از بچگی مشکل داشتم الان چند هفته دیگه خیلی عمل سخت دارم که ایشالا عمل آخرم باشه داداش ابراهیم جان ترو به فاطمه زهرا واسم دعا کن مشکلم حل بشه
سلام علی ابراهیم
سلام برتو ای شهید والامقام برای من و خانوادمم دعا کنید حاجتی دارم دلم میخاد واسطه بشین خدای مهربونم این حاجت منو بهم عطا کنن
ای شهید تنها امیدم بعد از خدا تویی کمکم کن کمکم کن
التماس دعا ای شهید زنده شما واسطه شو و به خدا سفارش ما رو بکن مشکلم حل شود
سلامشهید عزیزم من به تازگی شما را پیدا کردم کمکم کنید شما رو بهتر بشنا سم برای پسرم ودخترم دعا کنید
سلام شهید گرانقدر.مدتی پیش به مشکلی برخوردم و یکی از دوستان گفتن به نیت شما شله زرد بدم تا مشکلم برطرف شود و من امروز که چهارمین روز رمضان هست شله زرد درست کردم و به تعداد اندکی خانواده پخش کردم.انشالله که نذرم قبول باشه و جلوی شما و خدا رو سفید شم....
سلام بر تو ای شهید عزیز از حضرت زهرا بخواه که یک زن خوب وبا ابرو نصیب پسرم کند
سلام بر ابراهیم ،مارا از ارادتمندان راهت قرار بده
من تازه با این شهید عزیز آشنا شدم ابراهیم جان از خدا بخواه ظهور آقامون را زودتر زودتر برساند
سلام عزیززهراابراهیم جان دختری دارم حدود۴ساله دوست دارم هواشوداشته باشی مثل فرزندان خودت تابزرگ شدنش
رفیق شهید تولدت پیشاپیش مبارک کمکم کن
سلام آقای با مرام و معرفت قربونت بشم گره از کار همه آدما باز کن حاجت رواشون بکن مشکل منم حل کن
سلام ای بنده مخلص خدا کتاب زندگینامه شما رو از حرم امام رضا گرفتیم نوشته بود خیلی به حضرت زهرا ارادت خاصی داشتین اگه این واقعیت داره قسمت میدم به حق زهرا مریضمو شفا سلامتی بده برای شما چله زیارت عاشورا گرفتم اگه واقعیت داره جوابمو بده
سلام ای بنده مخلص خد...
این حرفتون کفر محضه بجز خدا کسی نمیتونه شفا بده بجای این شهید، از خدای متعال درخواست شفا کنید
خیلیها به این شهید بزرگوار متوصل شدن و حاجتشون برآورده شده برای شادی روح داداش ابراهیم صلوات
ابراهیم جان سلام مشکل بزرگی برای ما پیش آمده که مستأصل شدیم. کاش شفاعت ما را بکنی ... کاش به خواب من بیایی و کنی آراممان کنی. سلام بر تو ... جواب سلام واجب است؛ جواب من را بده ای بنده پاک خدا
ابراهیم جان سلام مشک...
نمیدونم چی بگم ولی به طور اتفاقی با اسمش آشنا شدم و مدتی بود روزها یادش میافتادم و گمشدمو ازش خواستم.خدا رو شکر اجابت شد در کمال ناباوری.امیدوارم حاجت همه رو بده این شهید بزرگوار .روحش شاد
ابراهیم هادی ببخش من آن روز حرف بدی زدم
سلام علی ال ابراهیم(ع)
سلام بر ابراهیم من عاشق داداش ابراهیمم خیلی دستمو گرفته و حاجتمو داده حتی یکبار خوابشم دیدم. خیلی دوستت دارم التماس دعا دارم داداش ابراهیم.
سلام بر سید ابراهیم هادی. انشاءالله به حرمت این شهید عزیز گرفتاری همه عزیزان رفع بشه.الهی امین.
سلام بر سید ابراهیم ...
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ(۲) هرگز کسانی را که در راه خدا کشته شده اند، مرده مپندار، بلکه زنده اند که نزد پروردگارشان روزی داده می شوند. سلام بر روح پاک شهدا بخصوص شهید ابراهیم هادی من وقتی به عکس این شهید نگاه می کنم برق چشمان این شهید نشان مظلومیت و پاکی است و اشک در چشمانم جاری می شود.
سلام بر ابراهیم به حرمت سالروز شهادت شما و یارانتون در کانال کمیل صد و ده صلوات برای فرج امام عصر نذر کردم شمایی هم که این متن را میخونی بدان که خداوند هم بر رسولش صلوات میفرستد پس شما هم بفرست
سلام بر شهید ابراهیم هادی برای شادی روح این شهید بزرگوار و همه شهدا صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من عاشق خصوصیات این شنیدم.واقعا دست آدم رو میگیره که گم نشین.بهش ایمان دارم
سلام بر ابراهیم التماس دعا دارم ابراهیم جان
سلام بر ابراهیم، خیلی کتاب خوبی بود، برای شادی روح این شهید عزیز صلوات، حسم به من میگه شهیدهادی باظهور امام زمان انشاالله در کاب حضرت باشه، روحت شاد
سلام بنده به شخص علاقه خاصی به وصیت نامه این شهید بزرگوار پیدا کردم شادی روح این شهید بزرگوار و تمامی شهدا صلوات
سلام بنده به شخص علاقه خاصی به وصیت نامه این شهید بزرگوار پیدا کردم شادی روح این شهید بزرگوار و تمامی شهدا صلوات
من از این متن زیبا خیلی الهام گرفتن
سلام بر شهید ابراهیم هادی الهی به حق حرمت شهید ابراهیم هادی و شفاعت ایشان منو خانوادم از این گرفتاری نجات پیدا کنیم الهی آمین
سلام برشهید ابراهیم هادی التماس دعا از همگی و توسل به شهید ابراهیم هادی برای رفع گرفتاری خودم و خانوادم
سلام برشهید ابراهیم ...
انشالله
سلام بر شهید ابراهیم هادی امیدوارمهمجوار علی اکبر امام حسین باشی
سلام، من تقریبا کتاب شهید ابراهیم هادی رو خوندم خیلی کتاب قشنگیه توصیه میکنم شماهم این کتاب رو از کتابخونه ها یا بخرید و بخونید خیلی چیز ها بهتون یاد میده ...... التماس دعا
منم کتاب زندگینامه شهیدابراهیم هادی خوندم عالیه
منم کتاب زندگینامه ش...
کمکممممممممم کنننننننممممم
سلام به شهید ابراهیم هادی خیلی دلم میخواد با شما حرف بزنم من خیلی تنها هستم مشکلی دارم که به هبچ عنوان حل شدنی نیست تو را به جان مادرت زهرا قسمت میدم منو امشب حاجت روا کن از خدا بخواه این گره من باز بشه نه جایی پارتی دارم نه کسی رو دارم که با اون دردل کنم ابراهیم جان تو به دادم برس من واقا بی کس و تنها هستم
سلامی ابراهیم هادی تو با دلی پاک وقلبی روشن را خود را انتخاب کردی تو را جان مادرت زهرا یه دعا برای ما بکن
باسمه تعالی بنده کتاب ایشان را (سلام بر ابراهیم) دارم می خوانم، خدا را شکر که این توفیق به بنده داده شد.
عالی حتما کتابشو بخرید سلام به ابراهیم
سلام بر روح پاک شهدا التماس دعا شما ها خوب بودید و خوب رفتید ما را هم دعا کنید پایمان نلغزد و باعث گناه نشویم شفاعت ما را پیش مادرتان حضرت فاطمه زهرا کنید گره به کارمان افتاده دعا گویمان باشید
سلام بر شهید ابراهیم هادی التماس دعا محتاجیم به دعا شما
سلام بر شهید ابراهیم هادی التماس دعا
سلام آقا ابراهیم اسمت هم نام همسرمه و فامیلت هم نام برادرم آقا ابراهیم یع نظرب ماکن خواهش میکنم منم مث خواهرت هرچند لیاقتشو ندارم ولی جون مادرت فاطمه زهراقسم ب دادم برس توراخد
سلام من پیشنهاد میکنم برا هدیه به عزیزانتان کتاب سلام بر ابراهیم را انتخاب کنید مخصوصا برای بچه هاخیلی عالیه
سلام بر شهید والامقام ابراهیم هادی خدارا شاکرم که فرصت شناخت این شهید عزیز را نصیب من کمترین کرد آقا ابراهیم شما زنده واقعی هستید اما ما به ظاهر زنده ایم ممنون که اومدی توی زندگی من کمکم کن تا من و همسر وسه تاپسرم مثل شما زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم من و امیر حسینم را شفا بده اللهی امین
سلام بر ابراهیم
السلام علیک ای ابراهیم هادی بردن نامت هم لیاقت میخواد تورو به بزرگواریت قسم به مادرت فاطمه زهرا بگو حاجت من و خانوادم رو بده که خیییلی گرفتاریم به مولا از خدا بخواه به منم نگاه کنه تو را به جان مادرت
ابراهیم اقا جان مادرت التماس دعا من فدای چشمان منتظر مادرت
درود بیکران بر روح بلندت ابراهیم جانم، از اینکه هم نام توام هم شرمنده ام و هم به خود میبالم.اقرا میکنم که اصلا شبیه تو نیستم و ابراهیم بی بدیلی هستی اما همون خدایی که به قول خودت همه کس و کارته شاهده که خیلی دوست دارم داداش ابراهیمم روحت شاد و برا من و خانوادم دعا کن که هیچوقت شرمنده شما نشیم.
سلام داداش ابراهیم تو رو به جان مارمان فاطمه زهرا بیاسری به دل منم بزن خیلی دلم خرابه منم شفاعت کن وگره از کار همه باز کن یا علی
سلام بر ابراهیم
سلام دداش ابراهیسم کمکم کن خیلی محتاج دعا هستم
شهید ابراهیم هادی قهرمان است
شهید ابراهیم هادی قه...
واقعا مرد خوب و مهربونی بود و قهرمان ما بود
شهیدان باید الگوی ما باشند
ممنون
آقا ابراهیم به امام حسینت قسم به مادر بگو یه نگاهی هم به ما بکنه با اینکه گناه کاریم ولی یک قطره آب کثیف کل دریارو کثیف نمیکنه
ای شهید زنده ابراهیم هادی تورو به همون بیبی فاطمه زهرا حاجت من ومادرمم بده
شهیدهادی نشان داد که در عصر پراز گناه میتوان خالصانه برای خدا ماند .روحش شاد
سلام ای شهید گمنام تورا به امام حسینبگو مادرش مارو هم بخرد.کمکمون کن
سلام بر عموابراهیم .عموجان کمکم کن خیلی محتاج به کمکتم منو از این چند راهی مشکلات رها کن شفاعتمون کن عموجون
خدایا به ابروی شهید ابراهیم هادی کمکم کن
خیلی عالی بود.مطالبش به کارم اومد
اِ چه جالب
شهیدزنده ابراهیم هادی حاجت ما هم از خدا بخاه تا روا بده
شهیدزنده ابراهیم هاد...
خیلی عالی بود حرف شما از شما ممنونم
زیبا بود
سلام شهید شافع ماهم باش که نزد جدم و یا مادرم فاطمه زهرا سر بلند باشیم
سلام شهیدعزیز،خیلی خیلی احتیاج به کمکت دارم،شافعم باش که دربرابرخانم فاطمه زهراخجالت نباشم
سلام به تمامی شهدا،سلام شهیدهادی،خداحق همتونوبه ماحلال کنه،خدایاتورابه حق این شهیدعزیزگناهان ماروببخش،عاقبت بخیری عنایت کنه،
عالیه
زیباترین
خدایا به حق شهید هادی خودت کمک کن
خیلی عالی منم یک هم خدمتی داشتم سال ۸۲ارومیه شهیدشدوهیچ جا کسی یادش نکرد
سلام شهید ابراهیم هادی وصیت نامه ندارن و این وصیت نامه برای یه شهید دیگه است که تشابه اسمی با این شهید داره.
خدایا چرا ما رو هم مانند ابراهیم هادی نمیکنی
شهید عزیز چند وقت در سازمان تربیت بدنی بودند دلیل انتقال به آموزش و پرورش چی بود
توروخدا کمکمون کنید
توروخدا تو این دنیا و اون دنیا کمکمون کنید
خوشابه‌حال‌ شماشهید‌بزرگوار ‌
خوشابه‌حال‌ شماشهید‌...
خبه
سلام بر شهیدان خدایی تورو قسمت میدم جون مادرت به ابروی فاطمه زهرا حاجت دل من گنهکارو بده
من هم به شما توصیه میکنم علاوه بر کتاب سلام بر ابراهیم که بسیار جال و اموزنده هست کتاب حسین پس غلام حسین که خیلی خیلی جال است رو هم مطالعه کنید این کتاب داشتان زندگی شهید محمو حسین یوسف الهی را بیان میکند
شهادت برشما مبارک مردان خوب خدا
سلام بر شهدای عزیزم .از اونا میخوام که مارا هم شفاعت کنن
سلام بر شهدای عزیزم ...
بله ایشالله در بهشت باهاشون همنشین باشیم
درود خداوند بر چنین انسانهای پاک و بی ریا. واقعا به خداوندی خدا قسم ادم غبطه میخوره. خوشا به سعادتتان
این مجلس خیلی خوب است و میتواند
به شما توصیه می کنم که حتما کتاب سلام بر ابراهیم ۱و۲ را بخوانید که از خاطرات شهید ابراهیم هادی است و تأثیر خیلی خوب در زندگی دارد
مشاهده کامنت های بیشتر
رودریگو هرناندز بیوگرافی «رودریگو هرناندز»؛ ستاره ای فراتر از یک فوتبالیست | هوش و تفکر رمز موفقیت رودری

تاریخ تولد: ۲۲ ژوئن ۱۹۹۶

محل تولد: مادرید، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست 

پست: هافبک دفاعی

باشگاه: منچسترسیتی

قد: ۱ متر ۹۱ سانتی متر

ادامه
کیلیان امباپه بیوگرافی کیلیان امپاپه؛ اعجوبه جوان فوتبال اروپا

تاریخ تولد: ۲۰ دسامبر ۱۹۹۸

محل تولد: پاریس، فرانسه

حرفه: فوتبالیست

پست: وینگر چپ فوروارد

باشگاه: پاریسن ژرمن

آغاز فعالیت: ۲۰۰۴ تاکنون

ادامه
عین الله دریایی بیوگرافی عین الله دریایی پیشکسوت تئاتر ایران

تاریخ تولد: دهه ۱۳۲۹ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر تئاتر و سینما

سال های فعالیت: پیش از انقلاب تاکنون

شهرت: با سریال مگه تموم عمر چندتا بهار

ادامه
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
اردشیر کاظمی بیوگرافی اردشیر کاظمی؛ پیشکسوت سینمای ایران

تاریخ تولد: ۲۹ آبان ۱۳۱۷

محل تولد: بندرانزلی، ایران

محل زندگی: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

آغاز فعالیت: سال ۱۳۴۹ تاکنون

همسر: ندارد

ادامه
ژاوی هرناندز بیوگرافی ژاوی هرناندز؛ فوتبالیست افسانه‌ای و مربی آینده‌دار

تاریخ تولد: ۲۵ ژانویه ۱۹۸۰

محل تولد: تراسا، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

پست: هافبک میانی

باشگاه: بارسلونا

قد: ۱ متر ۷۰ سانتی متر

ادامه
یورگن کلوپ بیوگرافی یورگن کلوپ، یکی از برجسته‌ترین مربیان فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۶ ژوئن ۱۹۶۷

محل تولد: اشتوتگارت، آلمان

پست سابق: مهاجم، دفاع راست، مدافع میانی

حرفه: بازیکن سابق فوتبال، مربی فوتبال

قد: ۱ متر ۹۴ سانتی متر

ادامه
گیلدا ویشکی بیوگرافی گیلدا ویشکی بازیگر جوان سینما ایران

تاریخ تولد: ۱۰ مهر ۱۳۷۰

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، نوازنده

تحصیلات: ارشد بازیگر از مدرسه گارجنیدزه لهستان

شروع فعالیت: سال ۱۳۹۳ تاکنون

ادامه
اردلان سرافراز بیوگرافی اردلان سرافراز؛ شاعر آهنگ های پرخاطره

تاریخ تولد: ۲۴ تیر ۱۳۲۹

محل تولد: داراب، استان فارس، ایران

محل زندگی: فرانکفورت، آلمان

ملیت: ایرانی

حرفه: شاعر و ترانه سرا

زمینه کاری: ادبیات فارسی

ادامه
ویژه سرپوش